PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف کامل ویندوز7

ali8823
31-07-2012, 20:43
سلام من یه ویندوز 7 home basic داشتم ولی حالا روی لپتاپم یه ultimate نصب کردم حالا چیکار کنم تا وقتی لپتاپو روشن میکنم مستقیم بره تو ultimate??دیگه نیازی به ویندوز قبلی ندارم

saeed_136915
31-07-2012, 20:51
سلام
درایوی رو که اون ویندوز قبلی توش بوده رو فرمت کنین
بعد هم با EasyBCD اسم ویندوز قبلی رو از منوی بوت حذف کنین.

دانلود EasyBCD : (فاصله های بین حروف رو بردارین)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o f t 9 8.ir/soft/EasyBCD.2.1.0.146.zip

ali8823
31-07-2012, 20:57
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o f t 9 8.ir/soft/EasyBCD.2.1.0.146.zip

منوی بوت کجاست تو این نرم افزاره؟

saeed_136915
31-07-2012, 21:12
روی Edit Boot Menu کلیک کنین بعد هر کدوم از گزینه های بوت رو که میخوایین حذف کنین روش کلیک کنین و Delete رو بزنین

jafarian
01-08-2012, 07:39
کاری نداره ابتدا شما اون ویندوزی که لازم نداری رو فرمت میکنی بعد منوی run اجرا میکنی داخلش دستور msconfig میزنید طبق شکل پایین به سربرگ مورنظر میری اون ویندوزی که لازم نداری رو پاک میکنی تایید اوکی میکنی سیستم ریست میشه بالا میاد با یک منوی بوت وارد میشین یا که از برنامه Visual BCD هم میتونید استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebifcb
06-08-2012, 20:52
آقا ما یه لب تاپ سونی خریدیم از یه اشنا که این یه ویندوز اورژینال 7 هوم پریمیوم خودش داشته ولی این رفیق ما نا وارد بوده و رفته یه ویندوز دیگه سون 32 بیت روش نصب کرده. الان هی داره ایراد میگیره از ویندوز و میگه ایراد داره. در صورتی که این خودش یه ویندوز اورژینال داره.
میخواستم خواهش کنم ممکنه دوستان اهل فن راهنمایی کنن که چطور میتونم این لب تابو برگردونم به حالت اولیه. یعنی همون ویندوز 7 اصلی و اورژینال.
در ضمن متاسفانه این دوست ما بلد نبوده ریکاوری بسازه. و ریکاوری موجود نیستش الان. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ما رو..

ali8823
04-09-2012, 18:19
میشه وقتی پاک شد دوباره بازیابی کرد؟؟یه فایل تو ویندوز قبلی مونده که مهمه.باید برشگردونم

ali8823
05-09-2012, 19:23
سلام

میشه وقتی پاک شد دوباره بازیابی کرد؟؟یه فایل تو ویندوز قبلی مونده که مهمه.باید برشگردونم