PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی شدن لپ تاپ و نتیجه آن : غیرفعال شدن برخی از کلیدهای سمت چپ صفحه کلید

nasi_1987
31-07-2012, 07:32
پ تاپ بنده ویروسی شده است، در حدی که اوایل وایرلس آن گاهی می پرید و سپس در یک روز چند کلید آن غیر فعال شد. بعد ری استارت، ویندوز پرید... ویندوز جدید نصب کردم... آنتی ویروس ناد را که نصب کردم سیستم هنگ کرد... سیستم را به زمان قبل از نصب ناد، ری استور کردم...آنتی ویروس ای وی جی را نصب کردم...برخی تروجان ها را حذف کرد...اما همچنان مشکل کیبردم باقی است و حل نشده...چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟

فکر فرمت درایو ویندوز یا کل هارد هستم، ولی مطمئن نیستم، نتیجه دهد و کیبردم درست شود.
لطفا راهی سریع پیشنهاد دهید.
فعلا دارم از کیبرد یو اس بی، استفاده میکنم.

منتطر جواب فوریه شما به ایمیلم هستم.
just.nasi@gmail.com

با تشکر

A M ! N
31-07-2012, 11:27
سلام.

فرمت هارد کار درستی نیست. هرچی آنتی ویروس مث ای وی جی و ناد32 داری حذف کن

این پست پایین رو انجام بده لوگش رو اینجا بزار :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه ی پایین رو هم بگیر اجراش کن و به مدت تقریبا 2 دقیقه صبر کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد دوتا فایل تکست باز میشه ، فایلهاشو کپی بگیر و داخل فایل زیپ با لوگ پست قبلی همرو برام بزار اینجا.

nasi_1987
01-08-2012, 16:19
سلام.

فرمت هارد کار درستی نیست. هرچی آنتی ویروس مث ای وی جی و ناد32 داری حذف کن

این پست پایین رو انجام بده لوگش رو اینجا بزار :

برنامه ی پایین رو هم بگیر اجراش کن و به مدت تقریبا 2 دقیقه صبر کن

بعد دوتا فایل تکست باز میشه ، فایلهاشو کپی بگیر و داخل فایل زیپ با لوگ پست قبلی همرو برام بزار اینجا.

ممنون از جوابتون، لینک دوم expire شده... میشه لینک صحیح رو بفرستین تا کاری که گفتین رو انجام بدم؟
منتظر جوابتونم.
با تشکر

A M ! N
01-08-2012, 19:27
سلام ، لینکها هر روز عوض میشن.. خدمت شما خودتون ازینجا دانلودش کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک اولی که دادم رو یادتون نره انجام بدین.

nasi_1987
01-08-2012, 22:23
سلام ، لینکها هر روز عوض میشن.. خدمت شما خودتون ازینجا دانلودش کنید.

لینک اولی که دادم رو یادتون نره انجام بدین.

ممنون از پیگیریتون. کاری که گفتین رو انجام دادم. اینم فابل های لوگش:

A M ! N
02-08-2012, 13:29
خب ، سعی کردم تمام لوگهارو بررسی کنم.

الان دیدم که برنامه های زیادی نصب کردی شامل درایورها ، برنامه های جانبی و ..

حالا آرایش سیستم رو به این حالت که میگم در بیار.

یک ویندوز 7 Sp1 32 bit تهیه کن و نصب کن ( در حین نصب Custom install رو انتخاب کن و انتخاب درایوها درایو نصب رو انتخاب کن و Advanced رو بزن و درایو سی رو Format کن حتما)

سپس بعد از نصب ، هیچ برنامه ای نصب نکن. روی هیچ درایوی کلیک نکن لطفا. فقط اول Kaspersky internet security 2012 رو نصب کن آپدیتش کن ،

سپس برنامه ی MBAM رو نصب و آپدیت.

سپس یکی یکی شروع به نصب درایورهای لپتاپ ، سپس برنامه ها.

برنامه ی Ask toolbar رو داخل لوگ قبلیت داشتی ، که مطمئنا وقتی میخوای برنامه ای رو نصب کنی همراهش نصب میشه.

محل این برنامه اینجاست :

C:\Program Files\Ask.com

این فولدر رو بعد از نصب برنامه هات کلا حذفش کن.

تولبار برنامه ی بابیلون رو نصب نکن ، آدرسش هم اینجاست :

C:\Program Files\BabylonToolbar\BabylonToolbar\1.4.19.1\Babyl onToolbarTlbr.dll

برنامه ی جاوا رو هم از سایتش بگیر که آخرین ورژن رو داشته باشی.

nasi_1987
02-08-2012, 15:48
ممنون خیلی زحمت کشیدین.
فق یه چیزه دیگه من الان اون ویندوز خرابم رو هنوز دارم(ویندوز قبلی) روی درایو D هست و این ویندوزم هم روی C هست. هر دو تا درایو رو فرمت کنم؟ :-( یا همون C کافیه؟

A M ! N
02-08-2012, 16:39
همون درایوی که میخوای ویندوز اصلیت روش باشه رو فرمت کن. به بیشتر از یک ویندوز نیاز داری ؟

اون ویندوز که خراب هست هم من توصیه میکنم فرمت کنی و کلا از یک ویندوز استفاده کنی.

اصل کار درایو D هست ولی ویندوز اصلی رو روی C نصب کن.

موفق باشی.