PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای یه هارد اکسترنال خوب

theking2125
30-07-2012, 22:35
سلام دوستان من از به یه خدمات کامپیوتری که تا حالا یه بار هم سرم رو کلاه گذاشته بیانه دادم برام هارد اکسترنال بیاره
اما خودم در این زمینه هیچ تجربه ای ندارم:41: گفتم این موضوع رو اینجا بیان کنم تا این دفعه سرم کلاه نره والکی پول مفت واسه یه جنس به درد نخور ندم
خوب من به برند و سال تولید و همه ی ظواهر دیگه اهمیت نمیدم و تنها ملاکم فقط سرعت و امنیته چون میخوام باهاش 24 ساعته کار کنم مثل ضبط کردن و رد و بدل کردن با دوستا و این که دقیقه به دقیقه به وسایل دیگه وصلش کنم در عین حال که سرعتش پایین نیاد فایلها آسیبی نبینه

و فقط مهم اینه که:750 گیگ تا 1 ترا یو اس بی 3 و زیر 300 هزار تومان باشه خودمم خیلی از مقالات اینجا رو خوندم و راستش از سیلیکون پاور a80 و wd رو خوشم اومد این ها تو بازار تهران هم هستند؟و با چه قیمتی؟

ata.royalfalcon
31-07-2012, 07:46
سلام دوستان
سلام

من از به یه خدمات کامپیوتری که تا حالا یه بار هم سرم رو کلاه گذاشته بیانه دادم برام هارد اکسترنال بیاره
پس مطمئن باشيد بار دوم هم سر شما كلاه ميره !!!
اگر تهران هستيد كافي بود بريد نمايندگي هاي سازگار يا آواژنگ براي خريد انواع مدلهاي هارد . مگر اينكه هارد بخصوصي لازم داشتيد كه تو ايران پيدا نميشد . اگر هم در حايي ساكن بوديد كه به فروشگاهها دسترسي نداشتيد ميتونستيد از اينترنت خريد كنيد و با پست براي شما ارسال مي كنند .

اما خودم در این زمینه هیچ تجربه ای ندارم:41: گفتم این موضوع رو اینجا بیان کنم تا این دفعه سرم کلاه نره والکی پول مفت واسه یه جنس به درد نخور ندم
خوب من به برند و سال تولید و همه ی ظواهر دیگه اهمیت نمیدم و تنها ملاکم فقط سرعت و امنیته چون میخوام باهاش 24 ساعته کار کنم مثل ضبط کردن و رد و بدل کردن با دوستا و این که دقیقه به دقیقه به وسایل دیگه وصلش کنم در عین حال که سرعتش پایین نیاد فایلها آسیبی نبینه
و فقط مهم اینه که:750 گیگ تا 1 ترا یو اس بی 3 و زیر 300 هزار تومان باشه خودمم خیلی از مقالات اینجا رو خوندم و راستش از سیلیکون پاور a80 و wd رو خوشم اومد این ها تو بازار تهران هم هستند؟و با چه قیمتی؟

اجتمالاً هارد پرتابل (بدون آداپتور لازم داريد) توصيه ميكنم مدل جديد WD my passport ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخريد كه usb3 هست (با مدل قديمي WD my passport essential SE و يا مدل WD my passport essential اشتباه نكنيد) . معتبرترين گارانتي سازگار و آواژنگ هست . اگر با گارانتي سازگار باشه كارت گارانتي بصورت يه كارت مقوايي هست ولي گارانتي آواژنگ بصورت ليبل به جعبه هارد ميچسبه . بررسي كنيد جعبه ها سالم و پلمپ باشه . پس از خريد هارد ميتونيد با استفاده از نرم افزارهاي مناسب از ميزان كاركرد مطمئن بشيد ، ميزان كاركرد بايد صفر باشه (با توجه به اينكه قبلاً يه بار سر شما كلاه رفته) .
شما ميتونيد از هارد 24 ساعته كار بكشيد مشكل خاصي هم پيش نمياد مشروط بر اينكه درست استفاده بشه ، مثلا در زماني كه هارد روشن هست به هيچ عنوان جابجا نشه . دماي هارد بايد كنترل بشه . مدل WD my passport ضد ضربه نيست و در نتيجه نبايد زمين بيافته . اگر ميخواهيد دقيقه به دقيقه وصل كنيد توصيه ميكنم حداقل چندثانيه صبر كنيد و سپس هارد رو به سيستم connect كنيد . با توجه به اينكه دقيقه به دقيقه ميخواهيد به سيستمهاي مختلف متصل كنيد سعي كنيد كابل usb رو از خود هارد جدا نكنيد تا پورت usb هارد مستهلك نشه مگر اينكه مجبور باشيد .

theking2125
14-09-2012, 16:28
آقایی دمت گرم رفتم این هارد رو خریدم و الان 2 هفتس که استفاده میکنم و کاملا ازش راضیم ولی این گارانتیه..
گارانتی سازگاره . اشکالی که نداره داره؟:20:
چرا هیچ وقت حرف گوش نمیدم:9::9:

ata.royalfalcon
14-09-2012, 17:55
آقایی دمت گرم رفتم این هارد رو خریدم و الان 2 هفتس که استفاده میکنم و کاملا ازش راضیم ولی این گارانتیه..
گارانتی سازگاره . اشکالی که نداره داره؟:20:
چرا هیچ وقت حرف گوش نمیدم:9::9:

گارانتی سازگار ، گارانتی معتبری هست . البته شرایط گارانتی رو هم مطالعه بفرمایید ، مواردی مثل ضربه یا سقوط شامل گارانتی نخواهد بود .