PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن کامل ردپاها

nelahe
30-07-2012, 16:52
سلام

برای پاک کردن کامل ردپاهای اینترنتی (به هیچ طریقی امکان پیدا کردن ردپا نباشد) باید چکار کرد

2- لازمه از نرم افزار هم استفاده کرد میشه بهترینش را معرفی کنید

3- از طریق رجیستری چکار باید کرد

4- با این کارها ردپاهای چت نرم افزار یاهو هم از بین می رود

jafarian
30-07-2012, 22:31
بهترین برنامه دراین زمینه برنامه ccleaner که برای شما پایین لینکش قراردادم ابتدا برنامه رو دانلود کنید بعد اتصال اینترنت حتما قطع کنید ابتدا روی فایل به اسم patch کلیک کنید روی هم گزینه ای که بصورت دیفالت هست کلیک کنید تا پچ تو مسیر نصب برنامه اعمال بشه در مرحله بعد ازسریالی که گذاشته شده برای رجیستر کردن برنامه استفاده کنید :20:

طرز استفاده از برنامه

1: برای سئوال اول که همون پاک کردن ردپاهای اینترنتی میشه طبق شکل اول شماره 1 گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شماره 2 هم گزینه مورد نظر انتخاب کنید بعد از اتمام کار هم طبق شماره 3 گزینه مورد نظر انتخاب کنید

2: برای فیکس کردن رجیستری طبق شکل شماره دو طبق شماره 1 ابتدا گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شماره 2 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 3 هم به همین صورت بعدم طبق شماره 4 گزینه مورد نظر انتخاب کنید تا ازرجیستری شما ابتدا بک آپ بگیره بعدم روی دکمه فیکس کلیک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nelahe
01-08-2012, 09:51
ممنون از شما که همیشه به صورت کامل و سریع پاسخ می دهید

1- دفعه اول دقیقاً مثل شکل ها انجام دادم و با موفقیت انجام شد

2- بعد از انکه تمام شد دومرتبه همان روش ها را رفتم اما اینبار هم یک سری فایل پیدا کرد (تعدادش از دفعه اول خیلی کمتر بود چهار، پنج تایی بود) و باز هم با موفقیت انجام شد

چرا به یک باره پاکسازی نمی شه

2- بعد از آن با disk celanup سرچ زدم

همه صفر بودند به جز web clinet و compress و catalog files (سه گزینه آخری) که حجمشان 3 مگابایت می شد، امکانش نیست همه را همین برنامه ccleaner پاک کند

jafarian
01-08-2012, 12:54
ممنون از شما که همیشه به صورت کامل و سریع پاسخ می دهید

1- دفعه اول دقیقاً مثل شکل ها انجام دادم و با موفقیت انجام شد

2- بعد از انکه تمام شد دومرتبه همان روش ها را رفتم اما اینبار هم یک سری فایل پیدا کرد (تعدادش از دفعه اول خیلی کمتر بود چهار، پنج تایی بود) و باز هم با موفقیت انجام شد

چرا به یک باره پاکسازی نمی شه

2- بعد از آن با disk celanup سرچ زدم

همه صفر بودند به جز web clinet و compress و catalog files (سه گزینه آخری) که حجمشان 3 مگابایت می شد، امکانش نیست همه را همین برنامه ccleaner پاک کند

بطور مقال یکسری فایلها هستن که مربوط به پوشه temp ویندوز میشن که شماکلا این نوع فایلها رو نمیتونید پاک کنید بطور مثال همون چند مورد که اشاره کردین دستی میشه که من پیشنهاد میکنم تنجتم ندین.

gis0o0
07-08-2012, 08:42
سلام

در ادامه همین موضوع می خواستم بگم عکسهایی که در اینترنت وا کردیم یا در ایمیل ، یا حتی اونایی که فقط در مسیر وبگردی از کنارشون رد شدیم ،بدون اینکه بخوایم در سیستم ذخیره می شن. می خواستم بدونم دقیقا کجا ذخیره میشن و چطو میشه از ذخیره شدنشون جلوگیری کرد. آخه یه وقتی نشستم پشت سیستم همکارم، عکسهای خونوادگیمو تو ایمیلم وا کردم. کاملا دقت کردم که جایی نمونه. هیستری ... هر چی که به نظرم رسید پاک کردم.
ولی یه بار که اومد سرچ کنه تو عکساش عکسای خونوادمم اونجا بود!! نمی دونم دیگه کجا مونده بود !

مرسی

nelahe
07-08-2012, 08:45
فکر می کنم در پوشه temp یا recent مونده باشه، من هم یک بار یک سری عکس پاک کردم بعد از مدت ها دوباره دیدمشون