PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تومخی ..

em0lovelyb0y
30-07-2012, 09:59
دوستان یه مشکل تو مخی دارم می دونم باید چیکار کنم ولی هر کار می کنم درست نمی شه ...
ببینید فرض کنید الان هاردم 30 گیگ فضای پرنشده داره بعد میرم تو یه سایت و یک فایل 1گیگ رو میزارم برای دانلود ...
خیلی واضحه که به محض اینکه فایل وارد دانلود منیجر شد بلافاصله 1گیگ از فضای درایو C کم میشه و به 29 گیگ تغییر پیدا می کنه ...
تا اینجا درست ...
مساله از اینجا شروع میشه که من حالا منصرف شدم و اون فایل 1 گیگ رو از می خوام از توی لیست دانلود پاک کنم ...اما .قتی پاکش می کنم اون 1 گیگ که سر همین فایل از درایو C کم کرد برنمی گرده ...
خوب شاید شما بگین باید برم تو قسمت user / App date / ...واون فولدر مربوط به Download Date رو پاک کنم اما نه اون فولدر هست و اگر هم باشه پاکش هم کنی اون فضای از دست رفته برنمی گرده ...
ضمنا چون تازه ویندوز عض کردم این فولدر App date نیست وگرنه دیروز بود ...
حالا خوبه من می دونم چیکار کنم این جوری موندم ...
اگر رهای هست لطفنگ کمک ...

CafeNet999
30-07-2012, 18:47
شما از توی لیست دانلود پاک میکنی اما این فایل روی هارد فضا گرفته.برو به فولدر دانلودت.(هرجا که فایلهات پس از دانلود قرار میگیرن)
فایل بصورت مخفی هستش.بزن فایل رو پاک کن.

A M ! N
30-07-2012, 19:18
رفیق بهتره System restore رو خاموش کنی.

درایو C رو Chkdsk کن یکبار.

فولدر Temp رو هم بررسی کن.

فولدر IDM هم همونطور که دوستمون گفت مخفی سیستمی هستش.

تیکهای مخفی و Hide system protected files and folders رو بردار.

:20:

em0lovelyb0y
30-07-2012, 19:41
وای مرسی ...
چرا به ذهن خودم نرسید ...
آخه اصلا مبتدی نیستم :46:
ولی خوب چیکار کنم آلزایمر گرفتم انگار ...
آره مرسی فولدر ها show شد ...
چند تا دانلود دارم تموم شه بقیه رو پاک می کنم ...
مرسی دوستان ...
i love u ...:40:

jafarian
31-07-2012, 07:51
یک کار ساده دیگه هم که میتونستین انجام بدین به اینصورت بود که برنامه Everything نصب کنید بعدش طبق شکل اسم فایل خودتون هم به برنامه بدین هر کجا که باشه برای شما پیدا میکنه اگر که حتی هیدنم باشه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])