PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر متن تک div بکمک جاوا اسکریپت (جمع عددی با آن)

am2
30-07-2012, 01:02
سلام
راستش من توی کد نویسی با جاوا اسکریپت و .. به طرز بدی ضعیف هستم..میخواستم ببینم کسی میتونه در این زمنینه کمکم کنه؟من توی صفحه سایتی یک سری تک دارم که داخلشون یک عددی نوشته شده..(عدد هر تگ متفاوته) .میخواستم ببینم چطوری میتونم بکمک جاوا اسکریپت این عدد رو ویرایش کنم به صورتی که بتونم روی اون عملیات ریاضی انجام بدم..یعنی تقسیم بر دو بشه عددی که دارم بعد با 200 جمع بشه..میخوام بصورت اتوماتیک همه اعدادی که مثلا داخل تگ خاصی هست با کلاسی به اسم size اینطوری تغییر کنه..
اگه منبعی در این مورد کسی سراغ داره یا کلید واژه ای برای سرچ هم بهم معرفی کنیدخودم پیگیرش میشم...

ممنون

am2
31-07-2012, 01:26
هم اکنون نیازمند یاری سبزتانیییم

neopersia
31-07-2012, 04:34
سلام
بستگی به سورس داره. بدون اون نمیشه روش خاصی رو پیشنهاد کرد
سورستون رو بزارید

am2
01-08-2012, 14:43
راستش میخوام این کار رو برای صفحات html انجام بدم..مثلا توی همین صفحه سایت بعد از لود شدن میخوام کدی رو از طریق userjava خود مرورگر (یا حالا با تعریف کد توسط افزونه) اجرا کنم که مثلا تاریخ های عضویت دو برابر بشه..مثلا تاریخ عضویت شما بشه oct 2012 و از من بشه feb 2012 .میخوام ببینم همچین کاری امکان پذیر هست؟در کل کدش رو میخوام..روش اجراش رو دارم دنبالش میگردم که فکر کنم بکمک افزونه های مرورگر بشه اجرا کرد کد جاوا اسکریپت رو..چون مثلا توی مرورگر اپرا الان افزونه ای هست که توی صفحه وب براش تعریف میکنی به جای کلمه download بنویسه اسب دی: بعد خودش عوضش میکنه..منم میخوام یه همچین چیزی درست کنم با این تفاوت که بتونم روی عددی که دارم کار کنمالان مثلا تاریخ های عضویت ما توی این سایت توی تگ با کلاس userinfo_extra و تگ زیر مجموعه dd هستش..امکانش هست بکمک این ادرس دهی بتونم عوضشون کنم؟

afarboodi
17-08-2012, 11:44
شاید innerHTML بدردت بخوره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید