PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب کردن اینترنت اکسپلورر 8 به ویندوز سون

omidsarab
29-07-2012, 20:46
سلام تو ویندوز سون من اینترنت اکسپلور 9 نصبه و چون باهاش مشکل دارم میخوام یک نسخه پایینتر رو نصب کنم ولی نصب نمی کنه و میگه نسخه ی بالاترشو داری اینرنت اکسپلورر 9 هم نمیتونم حذف کنم
چه راه حلی دراه؟

jafarian
30-07-2012, 07:16
به اینصورت عمل کنید داخل سرچ استارت منو دستور View Installed Updates بزنید بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه گزینه Windows Internet Explorer 9 رو پیدا کنید روش دبل کلیک بعدشم گزینه yes انتخاب کنید وقتی کارش تموم شد سیستم ریست شد بالا اومد اینبار داخل سرچ استارت منو دستور turn windows features on or off رو وارد روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم تو صفحه ای که باز میشه تیک گزینه internet explorer 8 بزنید بعدش که کارش کرد پیغام ریست داد سیستم ریست کنید:20:

alansmith
15-11-2012, 21:15
سلام. من ویندوز 8 رو نصب کردم و ازش خیلی راضی هستم ولی با اینترنت اکسپلورر مشکل دارم این نسخه 9 یا 10 هستش ولی بعضی سایتا که من باهاشون کار میکنم نمیتونن ساپورت کنن و اینترنت اکسپلورر پایین تر میخوان و من وقتی میخوام ورژن پایین تر نصب کنم اجازه نمیده . البته وقتی در کنترل پانل اون تیک turn windows features on or off رو میزنم و اینترنت اکسپلورر رو unistall میکنم و میخوام که ورژن قدیمی تر رو نصب کنم مثل نسخه 8 باز دو حالت پیش میاد که یا باید آبدیت کنی و یا باید ابدیت نکنی که اگه ابدیت کنی باز اینترنت اکسپلورر رو به آخرین ورژن آبدیت میکنه که من باهاش مشکل دارم و اگه هم ابدیت نکنی اینترنت اکسپلورر به صورت ناقص نصب میشه و نمیشه که اصلا ازش استفده کنی.
به طور خلاصه مشکل من اینه که روی ویندوز 8 چجوری اینترنت اکسپلورر با ورژن پایین تر نصب کنم . توضیحات بالا واسه این بود که بگم من این راه ها رو رفتم. اگه میتونید کمک کنید. خیلی مرسی:sq_25:

saeed774
15-11-2012, 21:38
متاسفانه نمیشه ورژن های پایینی رو تو 8 نصب کرد ! شما چه مشکلی با IE 10 داری . مایکروسافت برای رفع ایراد صفحات وب قابلیت Compatibility View رو گذاشته . اگر سایتی رو لود کنین . داخل آدرس بار در بالای IE یه علامت کوچیک پاره کاغذ نشون داده خواهد شد که با کلیک بر روی اون میشه سایت رو بصورت اتومات اصلاح نمود . با این کار سایت دوباره لود خواهد شد .

jafarian
16-11-2012, 15:03
سلام. من ویندوز 8 رو نصب کردم و ازش خیلی راضی هستم ولی با اینترنت اکسپلورر مشکل دارم این نسخه 9 یا 10 هستش ولی بعضی سایتا که من باهاشون کار میکنم نمیتونن ساپورت کنن و اینترنت اکسپلورر پایین تر میخوان و من وقتی میخوام ورژن پایین تر نصب کنم اجازه نمیده . البته وقتی در کنترل پانل اون تیک turn windows features on or off رو میزنم و اینترنت اکسپلورر رو unistall میکنم و میخوام که ورژن قدیمی تر رو نصب کنم مثل نسخه 8 باز دو حالت پیش میاد که یا باید آبدیت کنی و یا باید ابدیت نکنی که اگه ابدیت کنی باز اینترنت اکسپلورر رو به آخرین ورژن آبدیت میکنه که من باهاش مشکل دارم و اگه هم ابدیت نکنی اینترنت اکسپلورر به صورت ناقص نصب میشه و نمیشه که اصلا ازش استفده کنی.
به طور خلاصه مشکل من اینه که روی ویندوز 8 چجوری اینترنت اکسپلورر با ورژن پایین تر نصب کنم . توضیحات بالا واسه این بود که بگم من این راه ها رو رفتم. اگه میتونید کمک کنید. خیلی مرسی:sq_25:

برای ie9 یک روش تاپیک پایین گفته شده روی ویندوز 8 ببینید بکارشما میاد یا که نه.

نصب IE9 در ویندوز 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alansmith
17-11-2012, 22:03
بسیار متشکرم :46:

alansmith
17-11-2012, 22:08
خیلی ممنونم
خیلی کمک بزرگی بهم کردید.
من مشکلم این بود که سایتایی مثل سایت دانشگاهی گلستان رو نمیتونستم باز کنم و اخطار میداد که این ورژن رو ساپورت نمیکنه ولی با همین قابلیت Compatibility View سایت رو به راحتی باز کرد. جالب اینجاست که حتی با برخی سایتایی که پشتیبانی از اون سیستم میکردند مکاتبه الکترونیکی کرده بودم و تنها جوابی که گرفتم این بود که از اینترنت اکسپلورر 10 متاسفانه نمیشه واسه ورود به این سایت استفاده کرد.
شرمنده اگه سوالم رو در جای خوبی عنوان نکردم و قوانین رو رعایت نکردم
یه دنیا ممنونم:sq_9:

yones2041
11-06-2013, 13:02
متاسفانه نمیشه ورژن های پایینی رو تو 8 نصب کرد ! شما چه مشکلی با IE 10 داری . مایکروسافت برای رفع ایراد صفحات وب قابلیت Compatibility View رو گذاشته . اگر سایتی رو لود کنین . داخل آدرس بار در بالای IE یه علامت کوچیک پاره کاغذ نشون داده خواهد شد که با کلیک بر روی اون میشه سایت رو بصورت اتومات اصلاح نمود . با این کار سایت دوباره لود خواهد شد .
این راه حل خیلی حال داد کم مونده بود دوباره برم سراغ xp

حمید123456
22-05-2015, 10:33
سلام من ویندوزم 7 هست میخام اینترنت اکسپلور 8 را نصب کنم ولی خطا میده باید چکار کنم ممنونم

Dew Drop
23-05-2015, 22:08
سلام من ویندوزم 7 هست میخام اینترنت اکسپلور 8 را نصب کنم ولی خطا میده باید چکار کنم ممنونم

سلام
چه اروری میده؟طبق پست 2 عمل کنید و اگه انجام نشد,ارور مربوط رو قرار بدید.

reza7474
29-01-2016, 13:15
با سلام ،، منم همین مشکل (باز نکردن سایتایی مثل سایت دانشگاهی گلستان ) و همچنین اجازه ندادن به نصب ورژن پایینتر میکنه
رو ویندوز 10 و مرورگر ماکروسافت اج
به نظرتون چه راه حلی میتونه داشته باشه .. ؟؟؟؟
در ضمن اون علامت و قابلیت Compatibility View رو هم من نمیتونم پیداش کنم تو ماکروسافت اج که مله ویندوز 10 هستش ،، اصلا همچین چیزی داره؟

saeidalipour
30-06-2016, 06:44
گوشه سمت راست بالا، یک آیکن چرخ دنده هست، اون رو بزن، یک منو باز میشه که توش این گزینه Compatibility View رو داره.

با سلام ،، منم همین مشکل (باز نکردن سایتایی مثل سایت دانشگاهی گلستان ) و همچنین اجازه ندادن به نصب ورژن پایینتر میکنه
رو ویندوز 10 و مرورگر ماکروسافت اج
به نظرتون چه راه حلی میتونه داشته باشه .. ؟؟؟؟
در ضمن اون علامت و قابلیت Compatibility View رو هم من نمیتونم پیداش کنم تو ماکروسافت اج که مله ویندوز 10 هستش ،، اصلا همچین چیزی داره؟

SHIVA668
02-09-2016, 16:16
salam,manam dahighan hamin moshkelo too windows 10 daram!va nemitoonam vared samane golestan sham,bayad chikar konam?