PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علامت سپر زرد

4net
29-07-2012, 18:55
سلام من یه مشکل دارم اونم اینه که هر جا این علامت سپره هست من نمیتونم واردش بشم مثلا این علامته کنار بک آپ ویندوز هست من هرچی رو بکاپ کلیک میکنم یه صفحه سیاه باز میشه و سریع بسته میشه باید چکار کنم؟
در ضمن ویندوزم ویندوز اصلی لب تاپه یعنی اوجیناله
ممنون میشم کمکم کنید
در ضمن قسمت uac هم غیر فعاله

Saeed System
29-07-2012, 19:15
سلام دوست عزیز اون برای دسترسی ادمینه....شما راست کلیک کنید run as admin رو بزنید و یا اینکه اگر می خواید برای همیشه راحت بشید..امنو استارت رو باز کنید..داخل پنجره سرچ بنویسید uac
بعد change uac acconte پیدا میشه..اونو باز کنید و اون دکمه رو بکشید بیارید پایین کنار never notify تا دیگه این مشکل امنیتی حل بشه :11:

4net
29-07-2012, 19:19
ممنون ولی قسمت uac غیر فعاله و همچنین وقتی روی آیکون های برنامه ها راسک کلیک میکنم run as adminstor وجود نداره فقط takeownership هست که اونم کنارش همون سپره و وقتی روش کلیک میکنم یه پنجره سیاه سریع باز میشه و بسته میشه

4net
29-07-2012, 19:31
کمک کسی بلد نیست خیلی ضروریه میخوام از ویندوز بکاپ بگیرم همه راه ها رو امتحان کردم بازم نمیشه:41:

Saeed System
29-07-2012, 19:34
ممنون ولی قسمت uac غیر فعاله و همچنین وقتی روی آیکون های برنامه ها راسک کلیک میکنم run as adminstor وجود نداره فقط takeownership هست که اونم کنارش همون سپره و وقتی روش کلیک میکنم یه پنجره سیاه سریع باز میشه و بسته میشه

شرمنده من این قسمتشو بلد نیستم ...صبر کنید دوستان دیگر پاسخ بدهند..امیدوارم ه رچه زودترمشکلتون حل بشه:11:

4net
29-07-2012, 19:56
ممنون صبر میکنم

jafarian
29-07-2012, 21:48
شما طبق روش پایین این علامت سپر حذف کنید ابتدا سرچ استارت منو رو باز کنید داخلش دستور uac رو وارد کنید بعد روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه زبانه مورد نظر کلا پایین بدین بعدشم تایید کنید سیستم ریستارت کنید وقتی که بالا اومد این فایل bat که برای شما پایین لینک کردم دانلود کنید روش کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش کنید وقتی که کارش تموم شد سیستم بالا اومد از نوع تست کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4net
30-07-2012, 15:10
شما طبق روش پایین این علامت سپر حذف کنید ابتدا سرچ استارت منو رو باز کنید داخلش دستور uac رو وارد کنید بعد روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه زبانه مورد نظر کلا پایین بدین بعدشم تایید کنید سیستم ریستارت کنید وقتی که بالا اومد این فایل bat که برای شما پایین لینک کردم دانلود کنید روش کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش کنید وقتی که کارش تموم شد سیستم بالا اومد از نوع تست کنید:20:

ممنون ولی نشد بازم همونجوریه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
31-07-2012, 07:48
سرچ استارت منو رو باز کنید داخلش دستور cmd رو تایپ کنید بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که بازمیشه این دستور sfc \scannow رو وارد اینتر کنید بزارین تا 100 درصدکارش انجام بده بعدش ببینید رفع مشکل میشه اگر نشد شما اکانت ادمین خودتون فعال کنید به اینصورت که طبق روش قبل پنجره cmd رو اجرا کنید اینبار این دستور net user administrator /active:yes از اینجا با موس کپی بگیرین داخل اون پنجره باموس paste اینتر کنید بعدشم سیستم log off کنید با این اکانت ادمین بالا بیاین تست کنید اینم بگم از برنامه های جانبی برای گرفتن بک آپ هم میتونید استفاده کنید که هم متد فشرده سازی او خودشون دارن هم کلی کارایی دیگه.