PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش آنلاین بازی کردن Spec Ops The Line + ویدئو آموزشی و گیم پلی

Zaghan_13
29-07-2012, 18:13
سلام
توی این تاپیک طریقه ی آنلاین بازی کردن بازی زیبای Spec Ops The Line رو میذارم تا همه بتونن بازی کنن و از قسمت آنلاین بازی لذت ببرن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _online/attachment/0/large.jpg

اول شما ویدئوی آموزشی رو دانلود کنین که یکی از دوستان خوبم اونو درست کرده ... مهدی رضائی:10: :
لینک دانلود ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه:توی این ویدئو گفته شده که فقط قسمت لن(lan) رو میتونیم بازی کنیم اما کرک جدید این امکان رو داره که قسمت steamworks رو هم بازی کنیم.

لینک دانلود آخرین نسخه ی steam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از این شما باید کرک استیم (greenluma) رو دانلود کنین:
لینک دانلود greenluma ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و دانلود کرک بازی:
لینک دانلود lan & steamfix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و همینطور شما نیاز دارین که برنامه ی تانگل رو دانلود کنین:

لینک دانلود آخرین نسخه ی tunngle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----------

اگر که مطابق ویدئو عمل کنین براحتی میتونین بازی کنین.
من هم بازی کردم و بسیار جذابه .. واقعا مولتی بازی خیلی قشنگه.:46:
پیشنهاد میکنم همه ی امتحان کنن.

از اینجا هم میتونین گیم پلی بازی رو ببینین. (حجم 75 مگ)
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه: قسمت لن بازی (lan) قابلیت لول آپ نداره ولی توی steamworks میتونین بازی کنین و لولتون رو ارتقاع بدین... که البته توی steamworks با ایرانیها بازی کردن راحت نیست .. من که چندبار امتحان کردم نشده.

اگه سوالی دارین همینجا بپرسین:5:

منبع:
gameemag.ir

mahdi_t83
16-11-2012, 19:06
سلام. من هر کاری کردم متاسفانه نمی شه. نه lan و نه online . لطفا بگید چکتر کنم. ممنون

سلام
توی این تاپیک طریقه ی آنلاین بازی کردن بازی زیبای Spec Ops The Line رو میذارم تا همه بتونن بازی کنن و از قسمت آنلاین بازی لذت ببرن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _online/attachment/0/large.jpg

اول شما ویدئوی آموزشی رو دانلود کنین که یکی از دوستان خوبم اونو درست کرده ... مهدی رضائی:10: :
لینک دانلود ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه:توی این ویدئو گفته شده که فقط قسمت لن(lan) رو میتونیم بازی کنیم اما کرک جدید این امکان رو داره که قسمت steamworks رو هم بازی کنیم.

لینک دانلود آخرین نسخه ی steam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از این شما باید کرک استیم (greenluma) رو دانلود کنین:
لینک دانلود greenluma ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و دانلود کرک بازی:
لینک دانلود lan & steamfix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و همینطور شما نیاز دارین که برنامه ی تانگل رو دانلود کنین:

لینک دانلود آخرین نسخه ی tunngle ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

----------

اگر که مطابق ویدئو عمل کنین براحتی میتونین بازی کنین.
من هم بازی کردم و بسیار جذابه .. واقعا مولتی بازی خیلی قشنگه.:46:
پیشنهاد میکنم همه ی امتحان کنن.

از اینجا هم میتونین گیم پلی بازی رو ببینین. (حجم 75 مگ)
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه: قسمت لن بازی (lan) قابلیت لول آپ نداره ولی توی steamworks میتونین بازی کنین و لولتون رو ارتقاع بدین... که البته توی steamworks با ایرانیها بازی کردن راحت نیست .. من که چندبار امتحان کردم نشده.

اگه سوالی دارین همینجا بپرسین:5:

منبع:
gameemag.ir

ROHAN772
13-05-2014, 15:27
با سلام وخسته نباشید...آیا این بازی رو میشه به صورت شبکه ی لن آفلاین چند نفره بازی کرد؟؟؟؟؟واسه گیمنت ....این امکانو داره؟ممنون میشم جواب بدید