PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه ممکنه کمک کنيد

taraneh00
17-07-2006, 21:34
سلام من کامپيوترم خيلی يواشه وshut down هم نميشه ميخواستم بدونم چه برنامه هی را در run ميتونم stopکنم که مشکل پيدا نکنم ممنون

*NashenaS*
17-07-2006, 23:28
سلام من کامپيوترم خيلی يواشه وshut down هم نميشه ميخواستم بدونم چه برنامه هی را در run ميتونم stopکنم که مشکل پيدا نکنم ممنون
سلام دوست عزیز....

شما اگه کامپیوترت خیلی کند شده کارش از Startup گزشته... از یکی از برنامه های Optimiser مثل Ccleaner یا PC Tuneup استفاده کن... اگه در پیدا کردن این برنامه ها مشکل داشتی بگو تا برات بزاریم...

موفق باشین. :)

taraneh00
17-07-2006, 23:33
از این برنامه ها استفاده کردم فايده نداره فکر کنم خيلی برنامه داره runهمزمان ميکنه

*NashenaS*
17-07-2006, 23:39
از این برنامه ها استفاده کردم فايده نداره فکر کنم خيلی برنامه داره runهمزمان ميکنه
سلامی دوباره...

پس لطف کن یه عکس از Startup ت بزار اینجا* و همچنین بگو از چه برنامه هایی هر روز استفاده می کنی (مثلا برای وصل شدن به اینترنت و ...) ...

* از دستور mscnfig باید استفاده کنی... (محض اطلاع گفتم)

نمونه عکس مورد نظر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما اینطور که معلومه شما فرمت رو احتمال زیاد نیاز دارین....

حالا منتظرم...

taraneh00
18-07-2006, 18:03
سلام من دو يا سه برنامه بيشتر تو start upندارم مشکل از اون نيست ميخواستم ببينم درrun-service چه برنامه های بايدstop بشه

*NashenaS*
18-07-2006, 22:02
سلام من دو يا سه برنامه بيشتر تو start upندارم مشکل از اون نيست ميخواستم ببينم درrun-service چه برنامه های بايدstop بشه
خوب دوست محترم ...
من ندیده نمی تونم بگم چیا رو حذف کنی که! برای همین عرض کردم یه توضیح هم بده چون بعضی برنامه ها باید در Start-UP بمونند...

موفق باشین. :)

taraneh00
19-07-2006, 01:05
چشم پس خواهش ميکنم بگين از چه راهی بايد عکس که گرفتم را اینجا بزارم ممنون

*NashenaS*
19-07-2006, 19:16
چشم پس خواهش ميکنم بگين از چه راهی بايد عکس که گرفتم را اینجا بزارم ممنون

1- Start/Run/msconfig

2-
یک راه کلی اين می تونه باشه که همون طور که در عکسی که دفعه قبل گزاشته بودم می شه ديد دگمه Disable All رو بزنين... راه زيا د مطمئنی نيست اما اگه برنامه های مخصوصی روی دستگاه نداريد ضرری نداره...

3-
شما در کنار گزينه Startup که با قرمز نشون داده شده کلمه Services رو می بينين که در اونجا می تونين از شر سرويس هايی که نمی خاين خلاص شين.

در قمست Services شما روی Hide all microsoft services کليک می کينين که اون ها رو مخفی کنه... بعد هر چيزی که مونده و تيک داره رو تيکش رو برداريد...

موفق باشين.
:)

taraneh00
19-07-2006, 20:03
خيلی خيلی ممنون کمک بزرگی بود