PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه نگاه كردن به فيلم 3بعدي

vahid.ime
29-07-2012, 14:38
سلام. لطفا منو در مورد نگاه كردن فيلم 3بعدي راهنمايي كنيد. تلويزيون مدلش sony NX720 چهل اينچه و اينكه 3بعديه و عينك هم داره فقط دستكاه بلوري نداريم اما من تريلر 3بعدي زياد دانلود كردم از اينترنت و زدم به فلش و مستقيم به tv وصل كردم اما نشون نداده. منو راهنمايي كنيد لطفا.:45:

vahid.ime
29-07-2012, 14:42
راستي واسه نگاه كردنش حتما بايد دستگاه بلوري باشه؟
بلوري لپ تاب اگه وصل بشه به tv ميشه 3بعدي نگاه كرد؟ اگه ميشه منو زود راهنمايي كنيد چون قراره لپ تاب بگيرم. ممنونم

rasis30
29-07-2012, 16:55
دوست عزیز بنده همین مدل تی وی رو دارم البته 46 اینچش رو باید خدمت شما عرض کنم انتخاب بسیار خوبی انجام داده اید
ولی متاسفانه ساپورت در گاه یو اس بی سونی چنگی به دل نمیزنه البته با اپدیت کردن تی وی شما از ساپورت فورمت mkv برخوردار خواهید شد
در مورد نحوه پخش هم خدمتتون عرض بعد از اپدیت تی وی فایل 3 بعدی رو با فرمت MKV روی فلش بریزید و به در گاه متصل کنید در منو دستگاه وارد قسمت media و سپس videos شده و فایل را پلی کنید بعد با زدن دکمه 3D روی کنترل حالت پخش رو بسته به نوع فایل در حال پخش روی over-under یا side-by -side قرار بدهید عینک رو روشن کنید و حالشو ببرید:31:

rasis30
29-07-2012, 16:58
خیر لازم نیست
میتونید از لپ تاپ و هم چنین مدیا پلیر استفاده کنید در صورت استفاده از شبکه و اطلات در مورد ان میتوانید از تکنولوژی DLNA استفاده کنید :40:

vahid.ime
29-07-2012, 17:20
خيلي ممنونم دوست گرامي. من tv رو آّپديت كردم و همچنين فرمت mkv رو اجرا كردم. پس الان فقط بايد از لپ تاب يا از فيلم هاي 3بعدي با فرمت mkv استفاده كنم.بازهم خيلي ممنونم.:11: