PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه گوشه های عکس را به بصورت کثیف و نام منظم در بیاوریم؟

ma_softnet
28-07-2012, 22:48
سلام
بنده تا بحال با چندین عکس مواجه شدم که در آن از تکنیکی استفاده شده که گوشه های عکس یا خود عکس را بصورت کثیف و نامنظم در می آورند اگر دوستان کسی میتونه کمک کنه
مانند تصویر زیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hmd1371
28-07-2012, 23:25
دوست عزیز , این گوشه های کثیف و نامنظم با استفاده از براش انجام شده. توی انجمن یا گوگل سرچ کنید " براش کثیف"

part gah
29-07-2012, 05:17
براش پیش فرض فتوشاپ natural هم اینکارو می توهه انجام بده.کلا یه براشی که به قول دوستمون کثیف باشه یعنی نامرتب باشه.

ma_softnet
30-07-2012, 22:32
مثلا شما به نوشته های این عکس نگاه کنید چگونه میشه نوشته ها را بصورت کثیف در آورد یا حتی حاشیه دور نوشته را؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dash_mehdi
31-07-2012, 02:02
سلام دوست گلم
ببينيداين كار بسيار سادس فقط كافيه ويدئويي كه براتون درست كردم رو نگاه كنيد.
ويدئو كار اوليه رو ياد ميده و براي اين كه كارتون تميز دراد خودتون بايد با حوصله كار كنيد. :20:

- حجم فقط 700 كيلوبيت
از اينجا دانلود كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورت خواستن رمز اين رو وارد كنيد: 1234567890m

hmd1371
31-07-2012, 13:49
این هم وکتور فریم نامنظم و کثیف با پسوند eps

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با حجم 2 مگابایت از لینک زیر دانلود کنید :

پیوست شد./ یحیی

YAHYA-PRO
31-07-2012, 16:38
از این آموزش برای متنت استفاده کن :20:

ma_softnet
31-07-2012, 19:31
دوستان عزیز با تشکر از راهنمایی های شما ولی من مطمئن هستم که این مدل افکت با براش نیست چون این افکت بروی متن هم اعمال شده یا مثلا بنده در بعضی از تصاویر دیدم که بروی تصاویر اسلیمی همچین افکتی را داده اند.

hmd1371
31-07-2012, 20:40
دوستان عزیز با تشکر از راهنمایی های شما ولی من مطمئن هستم که این مدل افکت با براش نیست چون این افکت بروی متن هم اعمال شده یا مثلا بنده در بعضی از تصاویر دیدم که بروی تصاویر اسلیمی همچین افکتی را داده اند.
دوست عزیز نماز روزهات قبول ؛
این نوع مدل هم می تونه براش باشه ، هم وکتور ، پترن ، شیپ و ... چون : 1- این افکت بیشتر با براش انجام میدن (به دلیل راحت بودنش) به همین خاطر من براش رو معرفی کردم 2- من فایل وکتور این افکت رو هم براتوان قرار دادم به دلیل اینکه حدس میزدم شاید کار با براش سختتون باشه و وکتور آماده کارتونو راه بتدازه ....
3- اینکه شما می فرمائید با براش نیست چون روی متن اعمال شده ! ، اتفاقاً فتوشاپ چنین قابلیت رو داره . شما می تونید یه فایل متنی ایجاد کنید و بعد اون لایه متنی رو به لایه alpha (آلفا) یا به عبارتی دیگه به لایه معمولی تبدیل کنید سپس براش دلخواتونو روی لایه ( همون لایه تبدیل شده) اعمال کنید.
این هم آموزش تصویری

YAHYA-PRO
31-07-2012, 20:54
همونطوری که هادی گفت اینو با روش های مختلف از جمله براش ،
وکتور ، پترن ، شیپ ، تکسچر و ... میشه در آورد
شما اگه آموزش هایی که دوستان زحمت کشیدن رو میدیدین دیگه شک نداشتین که با براش هم میشه ساخت:20:

این افکت بروی متن هم اعمال شده

آموزشی که بالاتر گذاشتم همین حالت روی روی متن ایجاد میکنه:20: