PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید هارد دیسک برای لپ تاپ

farshid-
28-07-2012, 22:06
سلام

من یک لپ تاپ asus مدل N53SN خریدم که مشخصاتش اینه:

Cpu: Core(TM) i7-2630QM
Ram: 8 gb DDR3
Gpu: GT550M

ولی هاردی که روی لپ تاپ هستش 5600 دور هستش که کارایی کل سیستم رو اورده پایین و خیلی اذیت می کنه

من تا 1 هفته دیگه می خوام برم دوبی و می خوام از اونجا یک هارد پر سرعت برای لپ تاپم بگیرم ولی نمی دونم چه نوع هاردی باید بگیرم که پر سرعت باشه و اینکه به لپتاپ بخوره

هارد های ssd و sas به این لپ تاپ می خورن؟

ممنون می شم راهنمایی کنید. :11:

ata.royalfalcon
28-07-2012, 22:20
سلام

من یک لپ تاپ asus مدل N53SN خریدم که مشخصاتش اینه:

Cpu: Core(TM) i7-2630QM
Ram: 8 gb DDR3
Gpu: GT550M

ولی هاردی که روی لپ تاپ هستش 5600 دور هستش که کارایی کل سیستم رو اورده پایین و خیلی اذیت می کنه

من تا 1 هفته دیگه می خوام برم دوبی و می خوام از اونجا یک هارد پر سرعت برای لپ تاپم بگیرم ولی نمی دونم چه نوع هاردی باید بگیرم که پر سرعت باشه و اینکه به لپتاپ بخوره

هارد های ssd و sas به این لپ تاپ می خورن؟

ممنون می شم راهنمایی کنید. :11:

سلام
اگر از خارج میخواهید بخرید توصیه میکنم Seagate Momentus XT Solid State Hybrid Drive رو با مشخصات زیر بخرید .

سریال نامبر
حجم
اینترفیس
RPM
CACHE
SLC NAND flash

ST750LX003
750GB
SATA 6Gb/s
7200
32MB
8GB

من در سایت آپارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه کلیپ از تفاوت سرعت این هارد با سایر هاردها رو آپلود کردم که میتونید ببینید .

سوال : هارد خود لپتاپ چند گیگه ؟؟

farshid-
28-07-2012, 22:53
هارد خود لپ تاپ 750 هستش.

نمیشه هارد sas استفاده کرد؟

بعد مطمئن هستید که این به لپ تاپ من می خوره؟ چون امکان بازگشتشو ندارم

farhadd
28-07-2012, 23:46
هارد خود لپ تاپ 750 هستش.

نمیشه هارد sas استفاده کرد؟

بعد مطمئن هستید که این به لپ تاپ من می خوره؟ چون امکان بازگشتشو ندارم
مشکلی نیست. هارد 2.5 اینچی هست دیگه. درگاهش هم که ساتا2 یه.
میتونی بری دنبال SSD ولی قیمت و ظرفیت مناسبی ندارند.
OCZ Octane S2 SATA II 2.5" SSD 512GB عالیه و نوع ساتا3 1TB البته چون ساتا3 هست بکار شما نمیاد توی بازارهای جهانی بزحمت گیر میان و قیمتشون در حد یک لپ تاپه.
هاردی ترکیبی که معرفی کردند خوبه.
نخواستی میتونی نوع عادی 750 گیگ 7200 مثل WD7500BPKT رو انتخاب کنی.
هاردهای اسکازی هم درگاه متفاوتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارن نسبت به کاکتور هاردهای عادی. پس سازگار نیستند.

farshid-
29-07-2012, 01:51
Seagate Momentus XT Solid State Hybrid Drive اگه واقعأ چیزی که تو ویدئو هستش درست باشه عالیه!

فقط اینکه این هارد فقط 750 گیگ داره ؟ بالاتر هم هست؟

و اینکه چند دلار هستش؟

خیلی خیلی ممنون

farhadd
29-07-2012, 08:41
Seagate Momentus XT Solid State Hybrid Drive اگه واقعأ چیزی که تو ویدئو هستش درست باشه عالیه!

فقط اینکه این هارد فقط 750 گیگ داره ؟ بالاتر هم هست؟

و اینکه چند دلار هستش؟

خیلی خیلی ممنون
فقط 500 و 750 گیگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت حدود 250 دلار.

jala_mah
10-02-2013, 22:25
می تونم بپرسم گارانتی این دستگاهی که خریدی چیه ؟ بعد هم روی لیبلی که روی خود دستگاه هست رم اورجینالش 4 زده یا 8 زده ؟ سوم اینکه دستگاهی که شما خریدی از نظر فنی تو پردازنده مشکل داره نه تو سرعت هارد دیسک ........... تمامی مدلهای n53 باید با یک کول پد خوب استفاده بشه تا بتونه قدرتشو نشون بده ، چون پردازنده هاش بسیار داغ میکنه ....................... راجع به سوال دومی که پرسیدم باید بگم که اگه رم اورجینالش 8 نیست باید رمشو عوض کنی تا یه مقدار تو سرعت دستگاه کمکت کنه چون اون رمی که روش هست الان مشکل داره .....................