PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد نیم فاصله در ویندوز 7

waltz
28-07-2012, 19:51
تو رو خدا لطفا یه کمکی به این بنده بینوا و درگیر کنید،من اصن نمی تونم نیم فاصله تو ویندوز هفت بزارم،اصن به ورد کاری ندارم رو لپتاپم نصبم نی ولی میخوام رو خود ویندوز وردپد یا نتپد نیم فاصله ایجاد کنم،هر غلطیم کردم نشد،ترای لایوتم کارمو راه ننداخت اگه میشه کمک کنید،هر کاریم تو نت گفته بودن کردم بازم نشد،پلیز

jafarian
28-07-2012, 22:12
داخل سرچ استارت منو دستور on-screen keyboard بزنید بعدش روی گزینه مورد نظر کلیک کنید ببینید با این صفحه کلید مجازی قادر به ایجاد فاصله هستین یا که نه اگر ازاینجا درست بود دستور cmd رو داخل سرچ استارت منو وارد کنید روی گزینه مورد نظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه این دستور sfc \scannow رو وارد اینتر کنید بزارین نت 100 درصد کارش انجام بده اگر حین عمل اسکن درخواست دیسک کرد دیسک داخل درایو قراربدین از برنامه های لینک پایین برای چمج کردن spacebar میتونید استفاده کنید :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MR. Garcia
29-07-2012, 10:57
Start Menu > All Programs > Accessories > System Tools > Character Map

دنبال کد U + 206D بگردید که نامش هم اینه : Activate Arabic Form Shaping
انتخابش کنید و دکمه ی کپی رو بزنید و هرجا دوست داشتید استفادش کنید ...

waltz
29-07-2012, 11:43
Start Menu > All Programs > Accessories > System Tools > Character Map

دنبال کد U + 206D بگردید که نامش هم اینه : Activate Arabic Form Shaping
انتخابش کنید و دکمه ی کپی رو بزنید و هرجا دوست داشتید استفادش کنید ...

ممنون دوست عزیز،ولی سرچ کردم چیزی بنام Activate Arabic Form Shaping اگه این مشکلم درس شه منو.....

MR. Garcia
29-07-2012, 11:54
ممنون دوست عزیز،ولی سرچ کردم چیزی بنام Activate Arabic Form Shaping اگه این مشکلم درس شه منو.....

jafarian
29-07-2012, 13:00

الان با اون روش که ازطریق سرچ استارت منو کیبورد مجازی گفتم تست کردین از اون طریق اجرا شد یا که نه اگر که اجرشد به اون صورت از برنامه هایی که داخل سایت دوم هست استفاده کنید برای جابجایی کلید کیبورد یا طبق این روش که میگم تست کنیدسرچ استارت منو رو باز کنید داخلش دستور cmd رو بزنید بعدشم روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید تو صفحه ای که باز میشه کد پایین که داخل فایل txt برای شما قراردادم کپی کنید از اونجا با موس داخل اون پنجره با موس paste اینتر کنید طبق شکل اول بعدش تو کادر که باز میشه تنظیمات طبق شکل دوم انجام بدین اوکی کنید سیستم که ریست شد بالا اومد بزارین کارش انجام بده بعدش وارد این یوزر جدیدی که به اینصورت ساختین بشین تست کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

waltz
29-07-2012, 22:19
ممنون بچه ها زحمت کشیدین،لطف کردین کارم راه افتاد

victorman
27-12-2013, 10:20
می دونم این مطلب مربوط به خیلی وقت پیشه اما برای افراد بعدی که مثل خودم میان تو این تاپیک می‌گم.
این کار رو با کلیدهای 2+shift+ctrl میشه انجام داد.

hmdrzy
04-05-2014, 21:17
خیلی ممنون