PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطای 0xc0000001

mathbahram
28-07-2012, 13:51
سلام
من بعد از کار با کامپیوتر و خاموش کردن اون، وقتی دوباره اون رو روشن می کنم ویندوز بالا نمیاد و بعد از لوگوی ویندوز 7، کامپیوتر ری استارت می شه. کامپیوتر ویروس نداره.
وقتی می خوام ویندوز رو دوباره نصب کنم پیغام خطا روی صفحه نشون داده میشه:

Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problems:

1. Insert your windows installation disc and restart your computer.
2. Choose your language settings, and then click "Next".
3. Click Repair your computer.

If you do not have this disc, contact your system administrator or computer manufacturer for assistance.

File: \windows\system32\boot\winload.exe

Status: 0xc0000001

Info: The selected entry could not be loaded because the application is missing or corrupt.

و نمی تونم هیچ ویندوزی رو نصب کنم.
این پیغام خطا علتش چیه و چطوری میشه برطرفش کرد؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم...

jafarian
28-07-2012, 15:23
مشکل شما به احتمال زیاد مربوط به فایل winload میشه از بین رفته این روش که میگم برین از طریق بوت dvd ویندوز 7 بالا بیاین بعدش تو صفحه اول گزینه next بزنید تو صفحه دوم از اون پایین گزینه repair your computer انتخاب کنید همینطوری next بزنید تا به صفحه system recovery options برسین تو این صفحه گزینه command prompet انتخاب کنید بعدش دستورات پایین که قراردادم به ترتیب داخل اون پنجره هرکدوم وارد اینتر کنید برای هرکدوم جدا آخر سرم سیستم ریستارت کنید ازنوع تست کنید:20:

bcdedit /export C:\BCD_Backup
c:
cd boot
attrib bcd -s -h -r
ren c:\boot\bcd bcd.old
bootrec /RebuildBcd
fixmbr/
fixboot/
EXIT

mathbahram
28-07-2012, 20:51
ممنون از راهنماییتون.

فکر می کنم مشکل از تنظیمات Bios بود، چون وقتی تنظیمات رو به حالت اولیه برگردوندم ویندوزی که روی هارد نصب بود، بالا اومد و اجرا شد...