PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطاها

samara7
28-07-2012, 12:44
سلام من یه مشکلی‌ واسه ویندوزم یه ماه به وجود اومده اول محتوای accessories پاک شد که اونارو برگردوندم ولی‌ الان خیلی‌ چیزا خطا میدن،مثلا firewall آن نمی‌شه و ارور 0x8007042c میده،آپدیت ویندوزمم ارور 80070003 رو میده،manage مای‌‌کامپیوترم و آیکون ولومم هم باز نمی‌شه
باید چکار کنم؟

jafarian
28-07-2012, 14:09
این دو تا روشی که برای شما قرارمیدم تست کنید :20:

روش اول

برنامه Windows Repair از لینک اول دانلود نصب کنید بعدشم طبق ویزارد برنامه همینطوری پیش برین تو صفحه آخر چکمارک تمامی گزینه هاروبزنید روی دکمه start کلیک کنید از آخرم سیستم که ریست شد بالا اومد ازنوع تست کنید

روش دوم

طبق لینک دوم که بصورت فارسی تو ضیح داده شده ویندوز خودتون یکدور repair کنید البته قبلش اکانت ادمین خودتون فعال کنید از تو اونم تست کنید برای فعال کردن اکانت ادمین هم داخل سرچ منوی استارت دستور cmd رو تایپ کنید روی گزینه مورد نظرکلیک راست گزینه run as administrator اجرا کنید تو صفحه ای که باز میشه این دستور net user administrator /active:yes ازاینجا باموس کپی بگیرین داخل اون صفحه با موس paste کنید بعد اینتر کنید پنجره cmd رو ببنیدین سیستم log off کنید از نوع تست کنید بعدش از طریق اکانت ادمین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samara7
28-07-2012, 20:26
اين دوتا لينكي كه دادين هيچكدومو نتونستم دانلود كنم
با يه سيستم ديگه هم نشد

jafarian
28-07-2012, 22:08
اين دوتا لينكي كه دادين هيچكدومو نتونستم دانلود كنم
با يه سيستم ديگه هم نشد

برای برنامه اولی از لینک پایین دانلودش کنید برای مورد دوم هم تست کردم لینکش مشکلی نداره وقتی که صفحه باز شد روی گزینه free download کلیک کنید از اون پایین تو صفحه بعدم لینک به شما میده روی اون لینک کلیک کنید.

samara7
29-07-2012, 23:04
این لینکو دانلود کردم برنامه هم نصب و اجرا شد ولی‌ آخرش که رپیر می‌خوام بزنم لایسنس کی‌ می‌خواد میره تو سایت،چکار کنم؟

samara7
29-07-2012, 23:04
این لینکو دانلود کردم برنامه هم نصب و اجرا شد ولی‌ آخرش که رپیر می‌خوام بزنم لایسنس کی‌ می‌خواد میره تو سایت،چکار کنم؟

jafarian
30-07-2012, 07:11

برنامه لینک اول فری نیازی به رجیستر کردن نداره خود تا بحال چندین بار استفاده کردم.

samara7
30-07-2012, 18:45
برنامه لینک اول فری نیازی به رجیستر کردن نداره خود تا بحال چندین بار استفاده کردم.

اينو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود كردم،كاملم اجرا شد حالا بايد چكار كنم؟

jafarian
31-07-2012, 07:38
گفتم که وقتی برنامه رو اجرا کردین طبق ویزارد برنامه پیش برین تو صفحه آخر چکمارک تمامی گزینه ها رو بزنید روی دکمه start کلیک کنید .

samara7
31-07-2012, 15:01
ببخشید ولی‌ تو پست قبلیم منظورم همین بود،گفتم که کامل از رو ویزارد اجرا شد،چیزی تو سیستم عوض نشد
حالا چکار کنم؟

jafarian
01-08-2012, 12:56
اگر با این روشی هم که گفتم رفع مشکل نشد پیشنهاد میدم طبق لینک پایین که قراردادم بصورت فارسی هم کامل تو ضیح داده شده ویندوز خودتون یکدور repair کنید از طریق dvd :20:

samara7
04-08-2012, 14:56
ببخشید ولی‌ تو پست قبلیم منظورم همین بود،گفتم که کامل از رو ویزارد اجرا شد،چیزی تو سیستم عوض نشد
حالا چکار کنم؟

حالا چکار کنم؟