PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد چندتا مدل لپ تاپ عالی

farid_ss
28-07-2012, 12:19
با سلام من رشتم کامپیوتر نرم افزار هست که کارشناسی تمام کردم.و حدود یه 6 ماه هست که توی یه اداره ای کار میکنم.که معاون اداره فهمیده که من رشتم کامپیوتر هست به همین خاطر بطور خصوصی بهم گفت که یه لپ تاپ واسه پسرش میخواد بخره .و از من خواست چندتا مدل بهش معرفی کنم؟؟؟
و من ازش پرسیدم که میخواد ازش چه استفاده های کنه و اینکه چه کارهای میخواد باهاش انجام بده ؟ و اینکه چقدر میخواید هزینه کنید؟؟؟
که گفت حدود یک میلیون (صد تومن بالا و پایین) و اینکه میخواد باهاش بازی های جدید انجام بده _ فیلم و اینترنت و اینکه سریع باطری ( شارژ ) تمام نکنه؟ و اینکه از لحاظ قطعات سخت افزاری یه جنس خوب و عالی باشه.
حالا فیلم و اینترنت رو که یه لپ تاپ معمولی هم انجام میده ؟ چیزی که مهم هست بازی های جدید هست و کیفیت قطعات ؟؟؟؟؟
ممنون میشم یه چندتا مدل بهم معرفی کنید؟؟؟ که بهش معرفی کنید که عالی باشه و آبروی ما هم نره ؟؟؟
با تشکر بسیار از شما دوستان عزیز

farhadd
28-07-2012, 12:46
راستش توی این بازه ی قیمتی بزحمت میشه لپتاپی گیر اورد که گرافیکش در کنار سایر مولفه ها بالا باشه.
ولی من یک چند تا معرفی میکنم سایر دوستان هم میان کمک.
دیگه انتخاب با خودتو مشخصاتشونم توی فروشگاههای آنلاین معتبر مثل رایان صبا و دیجیکالا موجوده.

Asus K43TK-A
مارک ایسوس خیلی اعتبار بالایی بلحاظ کیفیت داره. قیمت 929 ت
خوبیش اینه بیخودی 300-400 دلار پول الکی ویندوز اصل که بهیچ دردی هم نمیخوره روی اون کشیده نشده.
ویندوز اصل چون Ultimate نیست و بیجهت از طرف کارخونه سنگین شده رو خیلیها مثل من میزنن همون اول پاک میکنن و یک ویندوز معتبر خوب مثل محصولات شرکت پرنیان میگیری نصب میکنی.
من هر چی ویندوز اصل داشتم از xp گرفته تا 7 همه رو پاک کردم و خودم نصب کردم.
نکته ی مهمش برای شما اینه که گرافیک بسیار جدید و قوی داره.
ایرادش اینه که پردازنده ی اون دو هسته ایه نه 4 هسته ای. ولی کفایت ایشون رو میکنه.
مشخصات کلی:
لپ تاپ نوع معمولی - وزن با باتری 2.1 کیلوگرم
پردازنده:
AMD Fusion APU A4-3305M 1.9GHz Dual Core 2.5 GHz - Cache 2 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:
4 GB DDR3
هارد دیسک:
500 GB 5400RPM
کارت گرافیک:
AMD Radeon HD 7670M 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش:
14" - Bright LED
امکانات:
DVD-RW - فاقد مودم - فاقد بلوتوث - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:
باتری 6 سلولی - DOS
نام ها ديگر : Asus K43T, Asus K43 TK

====================

Acer Aspire E1-571
قیمت:1150 ت
اینم خوبیش اینه پول ویندوز نمیدی عوضش سخت افزار قوی یی داره:
CPU: INTEL i5 - 2450M (2.5Ghz) / CACHE: 3.0 MB / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 500 GB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GEFORCE 540 - 1GB - DDR3 / PORTS: LAN 1000 + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 2.8 Kg / DOS

====================

artyst
28-07-2012, 13:58
asus k43 میتونه بخره واقعا مناسبه