PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل لپ تاپ یا تب لت به جی پی اس

sozuki7
28-07-2012, 11:47
سلام
ایا راهی هست یا برنامه ایی هست که بتونم لپ تاپ یا تب لت به جی پی اس بکنم؟
جی پی اس دریایی برای رفتن به اون ور کشورهای ساحلی
یک سری جی پی اس ها هست خیلی دقیق سر هون نقطه برات میرسونن ولی چون قیمتشون بالاست نتونستم بخرم
گفتم ایا راهی یا برنامه ایی هست دقیق باشه

jafarian
28-07-2012, 13:07
سه تا برنامه برای شما پایین لینک کردم ببینید بکارتون میاد:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sozuki7
29-07-2012, 13:22
سه تا برنامه برای شما پایین لینک کردم ببینید بکارتون میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
ممنونم دوست من ولی هیچکدوم بدرد من نخورد
یک برنامه ایی میخوام که بلفرض
راهی که از اینجا با قایق طی میکنم نقطه بگذارم بلفرض من در جنوب کشور هستم طول جغرافیایی 54و عرض 26 هست
من میخوام از اینجا یک علامت یا یک نقطه مشخص کنم تا مقصدم بلفرض کشور عمان یا امارت رسیدم که طول 51 و عرض 25 بلفرض میابشد مشخص کنم
با GPSگارمین میشه ولی چون مبلغ این بالاست نتونستم بگیریم
اگه کسی این برنامه سراغ داره ممتئت نیشم همینجا قزاز بگذاره
با تشکذ

jafarian
02-08-2012, 07:31
این برنامه Microsoft Streets and Trips هم هستش که مربوط به مایکروسافت برای پیدا کردن مسافت مورد نظر ببینید بکارتون میاد برنامه رو که دان کردین از حالت فشرده خارج روی dvd رایت کنید.

LightningII
02-08-2012, 09:21
تبلت یا لپتاپ که حسگر GPS ندارند .
این برنامه های با کمک ip اینترنتی شما میخوان موقعیت شما رو مشخص کنند که کار بیفایده ایه چون اصلاً و ابداً دقیق نیست .
مثلاً شما ممکنه تهران باشید و لی ip شما از طرف isp به همدان اختصاص پیدا کرده باشه .
اگه دانگل USB مربوط به GPS رو در بازار پیدا کردین که خب . اونوقت میشه سیستمتون رو به گیرنده ی GPS مجهز کرد .
وگرنه یا باید از گوشیهای مجهز به GPS استفاده کنید و یا یک دستگاه مکانیاب تهیه کنید .

asrit.net
02-08-2012, 17:33
ببینید شما اول باید یک دانگل GPS بخرید (از 80000 تا 1000000 تومان) و بعد هم

نرم افزار و نقشه را بخرید.

به جای اینکار یک دستگاه GPS اماده بخرید ارزان تر است (مارشال الان 165000 تومان کاملترین ورژن اش است.)

jafarian
02-08-2012, 23:19
بطور مثال یک نمونش که usb خوده داخل سایت پایین معرف شده قیمتشم که خورد 23 دلار.

sozuki7
05-08-2012, 11:40
این برنامه Microsoft Streets and Trips هم هستش که مربوط به مایکروسافت برای پیدا کردن مسافت مورد نظر ببینید بکارتون میاد برنامه رو که دان کردین از حالت فشرده خارج روی dvd رایت کنید.

یا تشکر
احتیاج یه انترنت داره؟
من برنامه ایی که بخوام احتیاج به نت نداره
یکی از دوستان میگفت همچون برنامه ایی هست تو گوشیش ذخیره کرده و طول و عرض جغرافیایی به همراه مسر نشون میده
بعید میدونم برای ویندوز نیست