PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی دقیق و میلیمتری در مورد این چهار گوشی کدومو بخرم؟

milad_gasemi
28-07-2012, 09:52
من با کلی بدبختی گشتم و گوشی رو انتخاب کردم بخرم..که قرار بود فردا عصر بخرمش...nexus...ولی حالا بازم یه سری به سایتا زدم چشمم به این گوشی ها افتاد...htc sensation xl,htc sensation xe,amze 4g,xperia s..حالا از شما عزیزان خواهش میکنم منو با دلایل قانع کنندتون راهنمایی کنین..چیکار کنم؟کدومو بخرم؟دو دل شدم...من می خوام با گوشی:وبگردی کنم..فیلم ببینم..بازی هم بکنم..عکس و فیلمبرداری هم روش..آهنگم که فبها...خوش دست و شیکم که همه دوست دارن...با توجه به انتظاراتم بیشتر دوستان بهم نکسوس رو پیشنهاد داده بودن..ولی با دیدن این گوشی ها و مزیت هایی که نسبت به نکسوس دارن موندم چیکار کنم؟خواهشا بدونه تعصب روی برند خاصی کمکم کنید..مثل اینکه واسه داداشه کوچیکتون گوشی میخرین...

tiyam 01
28-07-2012, 09:58
به نظر من amaze وgalaxy nexus
دلیلش هم تو pt تاپیک زدم به این دوتا رسیدم

milad_gasemi
28-07-2012, 11:22
amaze از چه لحاظی از نکسوس سرتره؟میشه توضیح بدین؟

tiyam 01
28-07-2012, 12:55
نگفتم سرتره، گفتم به اون دو تا رسیدم

اما مزیتهای آماز نسبت به نکسوس:
سایز کوچیکتر، دوربین 8 مگاپیکسل، کارت خور، پردازنده قویتر

مزیتهای نکسوس:
ضخامت کمتر، ال سی دی بزرگتر و رزولوشن بالاتر، وزن کمتر، اندروید 4

adrenalin
28-07-2012, 13:41
نکسوس بهتره دوست عزیز
بعد از سخت افزار و صفحه نمایش مهم ترین چیز تو گوشی های اندرویدی ساپورت سیستم عامل هست
نکسوس هم که دیوایس گوگل هست و میشه گفت حالا حالا ساپورت داره نکسوس اس واسش اپدیت 4.1 اومده چه برسه به این نکسوس
تنها تنها مشکل نکسوس حافظه داخلی 16 گیگی هست ولی چنتا ویدئو هم دیدم که به گوشی فلش وصل کردن

milad_gasemi
28-07-2012, 13:47
نگفتم سرتره، گفتم به اون دو تا رسیدم

اما مزیتهای آماز نسبت به نکسوس:
سایز کوچیکتر، دوربین 8 مگاپیکسل، کارت خور، پردازنده قویتر

مزیتهای نکسوس:
ضخامت کمتر، ال سی دی بزرگتر و رزولوشن بالاتر، وزن کمتر، اندروید 4
ممنونم دوست عزیز...
من فردا می خوام گوشی بخرم..ولی الان موندم کدومو بخرم..من که نمیتونم برخی حسن های یکی رو به دیگری بدم...اگه نکسوس و انتخاب کنم سخت افزارش اذیت میکنه..البته دوربینش اونطوریا هم ضعیف نیست تو gsm arena با 8 ها مقایسه میکنه..از بسیاری از 8 ها جلوتره..امازه هم انتخاب کنم آپدیت های جدید رو از دست میدم(ساپورتش مشخص نیست)کمکـــــــــــــــ...

milad_gasemi
28-07-2012, 13:52
نکسوس بهتره دوست عزیز
بعد از سخت افزار و صفحه نمایش مهم ترین چیز تو گوشی های اندرویدی ساپورت سیستم عامل هست
نکسوس هم که دیوایس گوگل هست و میشه گفت حالا حالا ساپورت داره نکسوس اس واسش اپدیت 4.1 اومده چه برسه به این نکسوس
تنها تنها مشکل نکسوس حافظه داخلی 16 گیگی هست ولی چنتا ویدئو هم دیدم که به گوشی فلش وصل کردن
بله درست می فرمایین...ولی من با حافظه و دوربین گوشی مشکل ندارم..فقط با سخت افزارش...یه سوال؟
آیا با اومدن سیستم عامل های به روز و بهینه سازی شده میشه مشکل سخت افزاریه این گوشی رو در اجرای بازی ها و نرم افزار ها حل کرد؟

h!tman
28-07-2012, 14:06
مشکلی در اجرای هیچ بازی نداره .
چون دیوایس گوگله و تقریبا تا سال دیگه همین موقع هم مشکلی نخواهد داشت

armin 76
28-07-2012, 14:20
من میگم بین XS و گلکسی نکسوس .
که در آخر اکسپریا اس .
دوربین 12
اصلا چیزی کم نداره در مقابل گلکسی نکسوس .

milad_gasemi
28-07-2012, 14:35
مشکلی در اجرای هیچ بازی نداره .
چون دیوایس گوگله و تقریبا تا سال دیگه همین موقع هم مشکلی نخواهد داشت
ممنون از راهنماییهای درست و به دور از تعصبتان...تشکر...

milad_gasemi
28-07-2012, 14:37
من میگم بین XS و گلکسی نکسوس .
که در آخر اکسپریا اس .
دوربین 12
اصلا چیزی کم نداره در مقابل گلکسی نکسوس .
اگه از طرف سونی پشتیبانی نشه چی؟به چه دردی میخوره؟بازم حداقل اینو میدونم که نکسوس 2 سالی ساپورت مستقیم گوگل رو داره...حداقل...

tiyam 01
28-07-2012, 15:02
پردازنده نکسوس رو فکر کنم بشه اورکلاک کرد

milad_gasemi
28-07-2012, 15:31
اگه اینطوری باشه که فبها...دیگه تصمیم گرفتم نکسوس بخرم هر چه بادا باد..راستی یکی منو راهنمایی میکنه که موقع خرید چه چیزایی رو باید هم تو خوده گوشی هم تو جعبه چک کنم؟آخه فردا می خوام برم بخرم...تشکــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــر

h!tman
28-07-2012, 15:42
تمام پردازنده های اندرویدی رو با کرنل اورکلاک میشه اور کرد
در ضمن . سری سنسیشن افتضاح بودن :)به اون ها فکر نکنید
در مورد خرید
صفحه نمایش رو دقت کنید نقطه سیاه نداشته باشه
صدای اسپیکر و هندز فری
دوربین و فیلم برداری(بعد فیلم رو پلی کنید تا ببینیید مشکل میکروفن داره یا نه )
ببینید خط و خش نداشته باشه
و دیگر هیچ

milad_gasemi
28-07-2012, 23:17
تمام پردازنده های اندرویدی رو با کرنل اورکلاک میشه اور کرد
در ضمن . سری سنسیشن افتضاح بودن :)به اون ها فکر نکنید
در مورد خرید
صفحه نمایش رو دقت کنید نقطه سیاه نداشته باشه
صدای اسپیکر و هندز فری
دوربین و فیلم برداری(بعد فیلم رو پلی کنید تا ببینیید مشکل میکروفن داره یا نه )
ببینید خط و خش نداشته باشه
و دیگر هیچ
از راهنماییتون ممنونم...ولی پیکسل سوخته رو از کجا باید نگا کنم؟یعنی چطوری یه صفحه کاملا سفید پیدا کنم؟

h!tman
29-07-2012, 19:41
عکس بگیرید و نگاه کنید.
البته پیکسل سوخته کاملا ضایس
انگار یک نفطه افتاده وسط تصویر. پاکم نمیشه
حتما حتما حتما براش محافظ صفحه بگیرید

milad_gasemi
29-07-2012, 21:26
سپـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــاس ممنــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــونم