PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای عجیب!

Professor Massoud
27-07-2012, 23:37
سلام دوستان !

یه نفرم افزار جدیدا گرفتم روی ستاپش که کلیک می کنم می نویسه :

the application has failed to start because the application configuration is incorrect,reinstalling the application may fix the problem

هه هه ! اصلا ستاپش اجرا نمیشه که بخوام ری اینستال کنم ! :31:مشکل کجاست دوستان ؟! نرم افزار مورد داره برم پسش بدم ؟

tekrary
28-07-2012, 00:08
سلام
چه نرم افزاری؟
ری اینستال که ربطی به نصب شدن نداره...
این میگه کانفیگ برنامه مشکل داره...پس پسش بدین-نهایت رو یه سیستم دیگه هم امتحان کنین بعد پسش بدین

xxx.ghazal.xxx
28-07-2012, 03:39
سلا شما دقیق تر بگو چه برنامه ای و چه ورژنیه بعد سیستم عاملت چیه بعدش منتظر جواب باش

jafarian
28-07-2012, 13:56
این روش برین ابتدا به لینک اول که برای شما قراردادم مراجعه کنید بعدشم داخل صفحه ای که باز میشه بسته به نوع ویندوزتون یکی از فایلهای پایین دانلود نصب کنید اگر که ویندوز شما 32 بیتی فایلی به اسم WindowsXP-KB942288-v3-x86.exe رو دانلود کنید بعدش باز به لینک دوم که قراردادم مراجعه کنید این فایل Download Download the XMLLite for Windows XP (KB915865) package now دانلود نصب کنید اگر ویندوزتون همونطور که اشاره کردم 32 بیتی باشه درمرحله آخرمنوی run اجرا کنید داخلش دستور inetcpl.cpl بزنید به سربرگ Advanced برین اونجا روی دکمه Reset کلیک کنید تایید کنید کلا اگر بازم رفع مشکل نشد روی فایل خودتون کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعد به سربرگ Compatibility برین اونجا چکباکس این گزینه Run this program in compatibility mode رو بزنید ازکادرکشویی که باز میشه گزینه Windows XP Service Pack 2 رو انتخاب کنید ازآخرم چکباکس این گزینه Run as Administrator رو بزنید کلاتایید اوکی کنید بیاین بیرون از نوع فایل خودتون تست کنیدبعدش:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Professor Massoud
28-07-2012, 14:32
هزار بار از همه دوستان خصوصا آقای جعفریان ممنونم :11: ...

مشکل از خود نرم افزار بود "نسیم رضوان" . رفتم پس دادم یکی دیگه گرفتم . الان نصب میشه ولی سایتشون مشکل داره فعالسازی نمی کنن ! اون وقت می گن حق کپی رایت رو رعایت کنید با این نرم افزارشون ! :27::31: