PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو درباره نتايج کلی كاروان ايران

صفحه ها : 1 [2] 3 4

szh_1367
05-08-2012, 01:00
واقعا نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر بی فکر ( خواستم کلمه دیگه ای بگم خودتون حدس بزنید ) هستند اخه محمدپور چطور باید میگفت که لطفا ساکت باشید باید تمرکز بگیریم

محمد پور میگفت یا علی ، یارو از اون طرف سالن میگه هوررررراااااا و سوت بلبلی میزنه و . . . . باور کن تا حالا اینطور فریاد نکرده بود

واقعا شرم اور هست

چطور تمرکز کسی رو که مدت ها زحمت کشیده رو با حرکت ها . . . . خودشون نابود کردند

بعد مجری اومده میگه برای مسابقات کشتی و کاراته و وزن برداری تعداد زیادی از ایرانی ها صندلی ها رو رزرو کرده اند

تو رو به خدا نرید سالن مگه اونهایی که بدون تماشاگر مسابقه دادند چه مشکلی براشون پیش اومد

Mr.Mazmamfi
05-08-2012, 01:28
مصاحبه محمدپور بعد از مسابقه ش رو دیدید داشت نشون میداد ؟ گریه ش گرفته بود ، کاویانی میخواست دلداریش بده همون جمله های کلیشه ای مسخره همیشگی رو میخواست بگه ....میگفت همین که تلاشتو کردی خیلی ارزش داره ایشالا المپیکای بعدی .... خیلی جدی برگشت گفت معلوم نیست فردا کی زنده باشه کی مرده ! من الان باید مدال میگرفتم !!
کاویانی هی میگفت بابا بیخیال حالا کوتاه بیا 20 سالته خیلی وقت داری ..... باز گفت آره 20 سالمه ولی تو ورزش هیچی معلوم نیست ! مصدومیت داره ، افت داره ورزشکار .... من الان که میتونستم باید میگرفتم !

خیــــــــــــــلی حال کردم با مرام و مسلکش ! دمش گرم خدایی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بر عکسش طلوتی که مصاحبه ش رو قبل از این داشت نشون میداد خیلی ریلکس میخندید میگفت آره دیگــــــهههه .... خیلی قدر بود حریفم دیگه .... هر هر هر ....نشد دیگه !
حالا اونم مسلما تلاششو کرده دمش گرم ...ولی ناراحتی و برخوردن به آدم بعد از باختن خیلی میتونه تاثیرگذار باشه ....

به نظر من خنده و گریه بر میگرده به توقعی که ورزشکار از خودش داره .

محمد پور طبق گفته های خودش ( مصاحبه ) میگفت بعد 10 روز استراحت از بازی های جهانی تمریناتش رو شروع کرده و خودش رو اماده کرده بود ( جسمی و روحی ) که بتونه یه مدال بگیره و وقتی چنین آدمی به انتظاری که از خودش داشته نمیرسه ، مطمئنا خیلی تاسف میخوره ، و به صورت گریه بروز داد .

ولی طلوتی ( من بازی رو دیدم واقعا غیرتی بازی کرد ولی راند 3 اصلا بازوش زور نداشت مشت بزنه ) طبق مسابقات تدارکاتی و تمریناتی که پشت سر گذاشته بود ، نه تنها خودش بلکه هیچ کس دیگه ای ازش توقع مدال رو نداشت . ( بماند که با این برنامه ریزی بدی که داریم همون یه بازی ی که برد خودش کلی ارزش داشت ) پس رو همین باور ، ایمان داشت که مردم ایران ازش راضی هستن ، و متعادل برخورد کرد .

از این حرف هام میخواستم به این نتیجه برسم که مقایسه ی ورزشکاران با هم درست نیست . هر ایرانی میدونه که همه ی بچه ها با غیرت بازی میکنن و مطمئنا از جون و دل مایه میذارن .

موفق باشید.

S0R3N4
05-08-2012, 01:38
دوستان
بهداد سلیمی کی بازی داره دقیقا؟؟؟فکر کنم تنها امید طلا گرفتنمون تو کاروان رو سلیمی داره!!!جای ساعی خالی که حداقل دلخوش به یه طلا میشدیم!!!

به نظرم اون پسره قزاقستانیه راحت میتونست یه 10 کیلو بیشتر هم بزنه از بس لامصب راحت بلند میکرد وزنه هارو!!!! :31:

ولی سعید هم واقعا زحمت کشید امشب!!! حقش حداقل یه برنز بود!!!به نظرم خداییش از اون وزنه بردار دیشبی خیلی بیشتر زور زد!!!

Mr.Mazmamfi
05-08-2012, 02:58
سلام

خب خداروشکر روزبهانی بازیشو برد ، قشنگ هم بازی کرد ، ولی به نظرم ( کوچیک همه ی شما بوکسور ها هم هستیم ) یه مقدار گاردش باز بود و امتیاز هایی که از دست میداد از همین نقطه ضعفش بود ، ولی انصافا جنگنده بود و اگه همین جوری با انرژی و انگیزه بازی کنه ، مطمئنم یه مدال میگیره .
دمش گرم .

فقط یه چیزی بد فرم تو مخیه من شده ، این مربی بوکسور ها اصلا باهاشون حرف نمیزنه ، حرکتی هم نمیکنه که روحیه بده ( مثل کوروش باقری ) ، فکر کنم ارتباط اشراقی داره با شاگرد هاش :27:

موفق باشید.

دوستان
بهداد سلیمی کی بازی داره دقیقا؟؟؟فکر کنم تنها امید طلا گرفتنمون تو کاروان رو سلیمی داره!!!جای ساعی خالی که حداقل دلخوش به یه طلا میشدیم!!!

تو روزنامه که زده ، 17 مرداد بازی داره .

در ضمن یوسف کرمی به جای ساعی هست ، و میتونه طلا بگیره .

persian365
05-08-2012, 03:32
به نظرتون حمید سوریان شانس طلا داره ؟

برای سوریان دیگه نمیشه گفت کم تجربه بود !

- روزبهانی راند آخر عالی بازی کرد ، راند اخر همیشه ورزشکار یا زیاد امتیاز می گیره یا از دست میده برای همین راند آخر خیلی استرس داره آدم ( البته برای تماشا منظورمه)

حریف بعدیش قزاقستان باید خطرناک باشه ، نيازيمبتوف سومه از نظر رتبه بندی

شکست دادن قهرمان اروپا روحیش خیلی افزایش میده ، با انرژی بالایی میره برای بازی بعدی .

یاحق

ragbar12
05-08-2012, 03:46
المپيك هميشه نشان داده كه با تمام رقابتهاي حهاني وقاره اي فرق داره بارها قهرمان هاي جهان تو المپيك حذف شدن

به نظرم حميد سوريان بايد با يك ديدگاه ديگه به اين رقابتها نگاه كنه ساده ترين رقيبش تو المپيك ميتونه سخت ترين حريفش باشه
سوريان امسال هم مثل المپيك قبل آمادس فقط بايد از نظر روحي كم نياره، من كه اميد وارم بتونه مدال بگيره
كشتي ما امسال با حصور رسول خادم و محمد بنا اميدوار كننده تر از قبل در اين مسابقات حضور داره

Mr.Mazmamfi
05-08-2012, 03:52
به نظرتون حمید سوریان شانس طلا داره ؟

خداروشکر که فعلا شانس با حمید یار بوده ، و دور اول رو استراحت داره و بعدش گویا یه بازی ساده به قول فردوسی پور رو کاغذ داره .

به نظر من میتونه به راحتی طلا بگیره و بزرگترین آفت جلوی حمید ، زنده کردن یاد و خاطره ی المپیک قبلی هست که واقعا روحیشو داغون میکنه .

اگه طلا بگیره ، مطمئن باشید این المپیک کشتی گیرامون میتروکنن و رکورد بی سابقه ای به جا میذارن .

موفق باشید.

mehran_pqqp
05-08-2012, 04:28
دوستان

به نظرم اون پسره قزاقستانیه راحت میتونست یه 10 کیلو بیشتر هم بزنه از بس لامصب راحت بلند میکرد وزنه هارو!!!! :31:

ولی سعید هم واقعا زحمت کشید امشب!!! حقش حداقل یه برنز بود!!!به نظرم خداییش از اون وزنه بردار دیشبی خیلی بیشتر زور زد!!!

آره خداییش 10 -20 کیلو بیشتر هم جا داشت ، یارو 200 کیلو رو مثل آب خوردن بلند می کرد کاش ایرانی ها هم یه همچین وزنه برداری میداشتن ، انصافا هم هیکلش مناسب بود هم زورش و کلا از همه نظر اوکی بود بر خلاف وزنه بردارهای ایرانی که میرن می گردن اونی که بدن تو پری داره حالا چربی باشه یا ... مهم نیست رو انتخاب می کنن میذارن تو اردو آخرش همین میشه دیگه
البته به غیر از کیانوش رستمی که از این قائله مستثاست

والا من الان تنها امیدم 1 مدال از سوریان هست :دی دیگه بقیه رو بیخیال شدم

قدیم دلمون قرص بود یه طلا رضا زاده می گیره یه طلا ساعی یعنی هیچ شک و شبهه ای توش نبود الان وزنه برداره میره رو سکو وزنه بزنه آدم 10% اطمینان داره شاید،شاید، شاید،شاید شاید،شاید،شاید بتونه بلند کنه

ma-bah
05-08-2012, 07:01
مطمئن باشید ایران امسال 5 تا طلا رو شاخشه

1 وزنه برداری
1 تکواندو
3 کشتی فرنگی و آزاد

یه دو سه تا هم نقره کنار بزارید

h-blade
05-08-2012, 09:57
كسي كه انتظار مدال ازش نميره بيخودي ميفرستنش ميره المپيك بمونه خونه بهتره تا بره اونجا آبرو ببره...

parkook
05-08-2012, 11:15
كسي كه انتظار مدال ازش نميره بيخودي ميفرستنش ميره المپيك بمونه خونه بهتره تا بره اونجا آبرو ببره...

به نظر من اصلا این حرف درست نیست . بچه های ما الان هم که مدال نمیگیرن،اکثرشون به خاطر بی تجربگیشونه . باید برای سال های آینده تجربه کسب کنن. ندیدی میگفتن رقیبی که طلوتی بهش باخت میگفتن حدود 150 بازی های ملی و بین المللی داشته در صورتی که طلوتی حدود 6 بازی بین المللی داشته . خوب معلومه اون حرفه ای تر بازی میکنه .
چینی ها رو بچه هاشون هم برای المپیک های سال های آینده کار میکنن . ولی بچه های ما 6 ماه قبل اعزام یا نهایتا 2 سال قبل اعزام روشونکار میشه . و اردو میفرستنشون .
به نظر من به جای اینکه اینقدر انتظار زیادی از ورزشکارامون داشته باشیم . باید منتقد دولت باشیم که بودجه کمی در اختیار جامعه ورزشی قرار داده و امکانات و اردوهای بیشتری براشون فراهم نکرده. فقط بلدن هر چی بودجه است بدن به فوتبال . فوتبال ما هم که پیشرفت نمیکنه .
به جای اینکه بگین بهتره ورزشکارامون تو خونه بشینن . بهتره برای سلامتیشون دعا کنی تا از این تجربه شون در المپیک های بعدی استفاده کنن.

JIGSA
05-08-2012, 11:15
ما برای ورزش هزینه کمی در نظر میگیریم. اما همون میزان کم رو هم درست و بهینه مصرف نمی کنیم.
اگر بیایم مثل خیلی از کشورهای رده 2 و رده 1 دنیا از بودجه هر استان درصدی رو برای پرورش استعداد درنظر بگیریم به هیچ جا برنمیخوره. فقط ممکنه پول تو جیبی بعضی ها یه کم از قبل کمتر بشه.
برای مثال ما در بعضی ورزش ها میدونیم که سهمیه نمی گیریم. و سهمیه ورودی المپیک رو به صورت هدیه دریافت میکنیم.
این ورزشکارها وقتی میرن المپیک و برمیگردن باید برای بقیه ورزشکارهای اون رشته مشاوره بدن تا اونا رو با سیستم و جو المپیک آشنا کنن.

صدا و سیما باید ورزشها رو بیشتر نشون میداد. مردم وقتی ورزشهای مختلف رو میبینن میرن سراغش.
بعد از نوشاد عالمیان که 2 تا بازی رو برد اکثر پارک ها پرشده از پینگ پونگ باز.
باید الان موفقیت دوومیدانی کارها رو بزرگ کرد. تو رشته روئینگ خوب بودیم. تیراندازی خوب بودیم.
جوون ها رو باید کشید سمت این ورزشها. معلومه وقتی هیچ تبلیغی برای این ورزشها نمیشه خوب پیشرفتی هم حاصل نمیشه.
الان خدا رو شکر تو هر خونه ماهواره هست و اینترنت هست و مردم تا دلت بخواد دختر بد حجاب میبینن پس حالا اگر مسابقات خارجی پخش کنیم و یه خانم بی حجاب باشه موردی نداره.
عربستان که امل ترین و سفت و سخت ترین کشور دنیا در مورد زنان هست اینا رو پخش میکنه. دنیا که فقط برای ما ایرانیها نامحرم نیست.
تنیس رو زنده پخش نمی کنیم شاید یه خانمی اونجا بین تماشاچی ها بدحجاب باشه.
این سانسور کردن ها توهین به ما مردم ایرانه. یعنی ما نمی تونیم خودمون رو کنترل کنیم و یه نفر باید ما رو کنترل کنه.

صحبتم یه کم خارج از بحث شد. طولانی هم شد. شرمنده همگی. ولی واقعا از سر دلسوزیه.

parkook
05-08-2012, 11:24
صدا و سیما که حرفش هم نزن فقط فعالیتش روی جند تا رشته محدود تقسیم کرده و بقیه رشته ها اصلا در نظر نمی گیره . همون کشتی ، وزنه برداری و تکواندو هم موقع المپیک یادش میاد بهشون بها بده . فقط فوتبال ، فوتبال ، فوتبال
انگار فوتبال تنها ورزش تو دنیاست

tandos
05-08-2012, 11:37
امروز اگه استرس بر سوریان غلبه نکنه می تونه طلا رو بگیره .

parkook
05-08-2012, 11:47
آره خداییش 10 -20 کیلو بیشتر هم جا داشت ، یارو 200 کیلو رو مثل آب خوردن بلند می کرد کاش ایرانی ها هم یه همچین وزنه برداری میداشتن ، انصافا هم هیکلش مناسب بود هم زورش و کلا از همه نظر اوکی بود بر خلاف وزنه بردارهای ایرانی که میرن می گردن اونی که بدن تو پری داره حالا چربی باشه یا ... مهم نیست رو انتخاب می کنن میذارن تو اردو آخرش همین میشه دیگه
البته به غیر از کیانوش رستمی که از این قائله مستثاست

والا من الان تنها امیدم 1 مدال از سوریان هست :دی دیگه بقیه رو بیخیال شدم

قدیم دلمون قرص بود یه طلا رضا زاده می گیره یه طلا ساعی یعنی هیچ شک و شبهه ای توش نبود الان وزنه برداره میره رو سکو وزنه بزنه آدم 10% اطمینان داره شاید،شاید، شاید،شاید شاید،شاید،شاید بتونه بلند کنه

معلوم هست نظر شما چیه از یه طرف میگی وزنه بردارای ما تو پر هستن و ضعیف و از طرفی یاد حسین رضازاده میکنی. یادت رفته حسین رضازاده هم راحت وزنه بلند میکرد و بالای سرش نگه میداشت و برای طرفداراش سر تکون میداد. به قیافه نیست که به زوره .

pandemonium
05-08-2012, 20:32
سوریان برنده شد.
مسابقه فینالش گفتند همین امشبه.

کسی میدونه چه ساعتی هست به وقت ایران؟

CRIS Joon
05-08-2012, 20:57
سوریان برنده شد.

فکر کنم ده ونیم PM.

vahidgame
05-08-2012, 21:12
امیدوارم چند دقیقه دیگه سوریان اولین طلا ما رو بگیره و باعث شادی ما ایرانی ها بشه
واقعا حق اون مدال طلای المپیکه و اگه خدای نکرده بازم در گرفتن اون ناکام باشه باید همش حسرت بخوریم که چرا یکی از شانس های مسلم مدال طلا ایران از دست رفته...

سوریان برنده شد.

ساعت ده و نیم به وقت ایران

mani_2004_2006
05-08-2012, 21:43
ماشالله به این شیر ایرانی . تبریک به همه ایرانی های عزیز . من که از شوق گریه کردم

vahidgame
05-08-2012, 21:49
تبریک میگم مدال طلای ارزشمندی که حمید سوریان گرفت
واقعا حق این بچه مدال طلا بود و حتی می تونست المپیک قبلی اونو بگیره

امیدوارم در روزهای آینده دو سه تا طلای دیگه هم بگیریم که قابلیتشو هم داریم
فعلا با این طلا تا رده سی و یکم بالا اومدیم

MMM52
05-08-2012, 22:36
تبریک به همه ی هموطنای عزیز... انصافا دمش گرم غیرت داره... دردش بخوره تو سر هرچی فوتبالیست بی غیرت.. جای 3 تا طلا داریم... از بهداد-رضا یزدانی و یکی از تکواندو کارا مطمئنم....

M . Sayid
05-08-2012, 23:11
بالاخره به حقش رسید ، هر چند نباید از نقش محمدبنا ساده عبور کرد !

mohsen_gh1991
06-08-2012, 00:13
مدال طلای سوریانو به همه تبریک میگم . خیلی قشنگ کشتی گرفت .
این دوره نسبت به المپیک پکن خیلی بهتر دارن ورزشکارا عمل میکنن . هنوز تو وزنه برداری دو سه تا امید به مدال گرفتن داریم . بوکس هم خیلی خوب کار کرد . اگه همه بتونن با کیفیت مسابقات جهانی مسابقه بدن فک کنم بتونیم بیشتر از 5 6 تا مدال هم بگیریم

Reza31001
06-08-2012, 02:16
سایت بالا نمیاد یا پست ها پاک شدن که تبریکا کمه؟

مسابقه اول حمید خیلی نگران کننده بود ولی بعدش به مثابه تیم ایتالیا(!) بهتر و بهتر شد و یکی یکی رقبا رو کنار زد
اصلا بقیه شانسی برای کسب طلا نداشتن!

با اغماض مسابقه اول سوریان به 3 حریف بعدی خودش اجازه کسب حتی 1 امتیاز رو هم نداد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو فینال هم، هم از هوشش استفاده کرد هم از مهارتش
تو وقت اول که میدونست میتونه تو خاک حریف رو داشته باشه به آب و آتیش نزد ولی تو وقت دوم سعی کرد تو سرپا امتیاز بگیره که کار به خاک اجباری نکشه

بازم تبریک
روحیه کاروان رو قطعا بالا میبره این مدال

پ ن: اسم جالبی هم داره: حمید محمد سوریان ریحان پور :31:

برنامه رقابت های ورزشکاران ایرانی در دهمین روز رقابت های المپیک 2012:

رشته
ورزشکار
رویداد
مرحله
زمان (ایران)
نتیجه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](flatwater)_24x24.png
قایقرانی
احمدرضا طالبیان
کایاک 1 نفره - 1000 متر
مقدماتی
13:00

دو و میدانی
احسان حدادی
پرتاب دیسک
ارزیابی (Qualification)
13:30

دو و میدانی

لیلا رجبی
پرتاب وزنه
ارزیابی (Qualification)
14:15

دو و میدانی
سجاد مرادی
800 متر
دور اول
14:20

کشتی
حبیب‌الله اخلاقی
84 کیلوگرم فرنگی
ارزیابی (Qualification)
16:39

کشتی
امید نوروزی
60 کیلوگرم فرنگی
ارزیابی (Qualification)
16:48

کشتی
بشیر باباجان‌زاده
120 کیلوگرم فرنگی
ارزیابی (Qualification)
16:57

وزنه برداری
نواب نصیرشلال
105 کیلوگرم
-
22:30

احمدرضا
طالبیان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](flatwater)_24x24.png

احسان
حدادی

لیلا
رجبی

سجاد
مرادی

امید
نوروزی

حبیب‌الله
اخلاقی

بشیر
باباجان‌زاده

نواب
نصیرشلال

4 تا عکس پایین میتونن مدال آور باشن امشب (فینال پرتاب دیسک سه شنبه برگزار میشه)

سلام دوستان كسي مي دونه مسابقه بهداد سليمي كي قراره برگزار شه ؟
سه شنبه شب ساعت 10:30

docomid
06-08-2012, 02:27
سلام دوستان كسي مي دونه مسابقه بهداد سليمي كي قراره برگزار شه ؟

persian365
06-08-2012, 03:26
امروز سه کشتی گیر داریم
هر چند حریف های سختی دارن

ولی مثل سوریان با تمام توانشون کار کنند می تونند مدال بگیرند ( هر چند خیلی سخته )

وزنه برداری هم اگر یکم خوش شانس باشیم ، میشه امیدوار بود شب خوبی رقم بخوره

parkook
06-08-2012, 09:31
مدال طلای حمید سوریان رو به همگی تبریک میگم . الهی عاقبت به خیر شه . انشاالله همیشه سلامت باشه. بغض گلوم رو گرفته بود . دو رکعت نماز شکر خوندم .
عغده ای شده بودما . ولی یه طلا کمه من بازم میخوام . حداقل 5 طلا بگیریم تا دلم خوش شه . ای کاش چند تا شناگر خوب داشتیم تا تعداد مدالامون میرفت بالا.

tandos
06-08-2012, 09:44
سوریان خیلی با غیرت جنگید و پیروز شد . امیدوارم امروز شاهد طلای دیگه باشیم .

szh_1367
06-08-2012, 10:09
سوریان دیگه جای هیچ صحبتی رو باقی نگذاشت به خودش و خانواده محترمش تبریک عرض میکنم امیدوارم این روند همچنان ادامه داشته باشد

امروز تولد Masoud Esmaeilpoorjouybari کشتی گیر 60kg ازاد ایران هست که در المپیک شرکت کرده از همینجا بهش تبریک عرض میکنم امیدوارم ایشون هم مدال خوش رنگی رو بدست بیاورند

hojjatinho
06-08-2012, 11:35
من هم تبریک می گم اولین طلای ایران رو . امیدوارم که تازه شروعی باشه برای خوشرنگ ترین مدال المپیک در ادامه ... :20:

فقط بازی اول سوریان بود که کمی نگرانمون کرد . ولی در ادامه خیلی عالی ظاهر شد . حتا در فینال که مقتدرانه برد . از قرعه خوبی هم که در مراحل قبل داشت نهایت استفاده رو کرد .

امروزبه جز 3 کشتی گیرمون ، طالبیان در قایقرانی و حدادی و لیلا رجبی و سجاد مردای در دومیدانی رو داریم .

سجاد که گفته می شه زیاد اماده نیست . باید جز 3 نفر برتر گروهش باشه تا صعود کنه (و یا جز 3 برتر چهارم کل گروها ) با توجه به رکوردهای باقی همگروهی ها، کار سختی داره .
لیلا رجبی هم امسال به بهترین رکورد شخصی خودش رسیده و اگه بتونه کمی بیشتر پرتاب کنه می تونه به صعود به فینال امیدوار باشه .
و احسان حدادی که با توجه به امادگی خوبی که داره امید می ره او هم مثل سوریان ناکامی پکن 2008 رو جبران کنه .
با توجه به رکوردهای دو گروه پرتاب دیسک امروز باید به فینال رفتن احسان امید زیادی داشته باشیم . و در فینال هم با تلاش زیاد می تونه موفق باشه و کسب مدال دور از دسترس نخواهد بود .

در کشتی به امید نوروزی بیشتر امید داریم ! هر چند باباجان زاده و اخلاقی هم نا امید نیستند . کشتی فرنگی هست و هزار اتفاق از جمله قرعه کشی و رنگ دوبنده و ...
امیدوارم امروز هم بتونیم توی کشتی عملکرد خوبی رو داشته باشیم .

نمودار و جدول کشتی گران امروز کشتی فرنگی :

امید نوروزی 60 کیلوگرم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%27s_Greco-Roman_60_kg
بازی اول امید با حریف چینی هست . امید دو بار در دو سال گذشته این حریف رو برده .

حبیب اخلاقی 84 کیلوگرم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%27s_Greco-Roman_84_kg
حبیب قرعه سختی داره . بازی اول با حریفی از کوبا . در سمت حبیب کشتی گیران ترکیه و لهستان هم حضور دارند که کشتی گیران قابلی اند .

بشیر باباجان زاده 120 کیلوگرم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n%27s_Greco-Roman_120_kg
بازی اول به نسبت راحت هست . ولی بازی دوم بشیر بازی خیلی سختی هست بازی با نمایندگان مطرح روسیه یا ارمنستان . خوشبختانه حریف ترکیه ای بشیرکه تقریبا همیشه مقابل بشیر موفق بود اون سمت جدوله. در مجموع بشیر هم کار سختی داره ولی امیدواریم که موفق بشه .

پ ن : متاسفانه امروز بر خلاف دیروز سوریان ، هیچ کدوم از کشتی گیرانمون بازی اول رو استراحت نخوردند !

ویرایش : نواب نصیرشلال رو جا انداختم :دی . گفته می شه 2 رقیب روس ، به دلایلی نا معلوم حضور نخواهند داشت ! درحالی که در استارت لیست اولیه حضور دارند. اگه این دو نفر نباشند نواب هم شانس خیلی خوبی برای به دست اوردن مدال داره . کلا رقابت این گروه هم می تونه مثل دسته محمد پور بشه . رقابت نزدیکی هست .

در مورد محمد پور هم بگم که برای من عنوان 5 محمدپور بیشتر از برنز کیانوش رستمی ارزش داشت . عالی بود این پسر . با تعصب و با غیرت . تلاشش رو کرد ولی حریفاش قوی تر بودند .

ashjaee
06-08-2012, 11:38
خب یکم دیر شده اما من هم طلای سوریان رو تبریک می گم. این هم که خیلی منتظرش بودیم:

بازی اول که خیلی ترسوندمون اما بقیه بازیاش خوب بود. با وجود این که بازی اول نمی دونم چرا اما به نظرم بود خیلی راحت بارانداز شد در صورتی که مجاریه هر کاری کرد نتوست بارانداز یا سالتوباراندازش کنه. نکته خوبش هم این بود که سعی می کرد قبل از خاک بازی رو ببره.
خلاصه خیلی شیرین بود تبریک

SNOW PATROL
06-08-2012, 14:08
مرادی با زمان 1:48.23 دوم شد و رفت بالا
البته هیچ امیدی به رشته های دومیدانی نیست
خانم رجبی هم رتبه 22 از 31 رو بدست اورد و اوت شد

yashgin128
06-08-2012, 14:26
منم این طلا رو تبریک میگم
چندتا نکته هم هست که خدممتون عرض میکنم:
1. دیشب این طلا خیلی به دلم ننشست اخه رفتار بعد از برد حمید خیلی دلچسب نبود.تو دوره های قبل وقتی یه کشتی گیر مدال میگرفت چنان خوشحالی از خودش نشون میداد که بیا و ببین یعنی سجده شکر ،دور با پرچم ولی دیشب حمید خیلی مصنوعی کار میکرد انگار یه اجبار درون کارش بود .به زور (اون هم به واسطه راهنمایی و یادداوری محمد بنا)از تماشاگران ایرانی که الحق خوب تشویق میکردند،تشکر کرد.امروز اخبار 13:15 یه گزارش از تماشاگران ایرانی تو سالن کشتی دیشب نشون داد یه بابای 50 ساله دیگه داشت گریه میکرد از خوشحالی اشک منو هم دراورد،یکی از امریکا اومده بود فقط بازی کشتی رو ببینه و گفت که امروز میخواد بعد از سال ها برگرده ایران.بهرحال این مدال طلا رو درنهایت لیاقت به دست اورد.منم به خانوادش که فک کنم دیشب تو حرم عبدالظیم (درست نوشتم؟)بودن و به همه مردم ایران تبریک میگم.فک کنم دیشب همه خوشحال بودن.حالا مقایسه کنید خودمون با چین که شبی یه 10 تایی مدال میگیرن...

2.مسابقه قبل از فینال حمید سوریان که با حریف دانمارکی داشت،داورش یه خانمی بود.من ندیدم موقع معرفی فرد پیروز که ایا دست حمید رو بالا برد یا نه؟ولی اولش که داورها باید بدن کشتی گیر رو چک کنند بدن حمید رو چک نکرد.....:46:

3.اما مهمترین بخش این پست من :من پست های قبلی دوستان رو نخوندم که اشاره کردن به این موضوع مهم یا نه:
امروز تو وزن 84 کیلو کشتی فرنگی یه اتفاق خیلی مهم قراره که بیفته :اون هم حضور 2 کشتی گیر کاملا ایرانی....!!!!
نماینده کشور ما که حبیب ا... اخلاقی هست .هیچ حرفی درش نیست اما نماینده کشور اذربایجان تو این وزن کسی نیست جز سامان طهماسبی.کسی که سه چهار ساله عضو تیم ملی اذرباجان شده.
دوستانی که از طریق گیرنده های خاک بر سری !!! این مسابقات رو دنبال میکنن حرکات سامان رو رصد کنند ببینیم چیکار میکنه.
مطمئنا حضور طهماسبی تو المپیک واسه ایران خیلی مهمه.و من این سوال برام پیش اومده که گیرا طهماسبی رسید به فینال و طلا گرفت :ایا با پرچم اذربایجان دور افتخار خواهد زد؟ایا الهام علی اف رئیس جمهور اذربایجان(که روابطش با ایران هم خیلی بده) که دیشب از فرط ناراحتی سالن رو ترک کرد،امشب از اینکه طلای کشورش رو یه ایرانی میگیره خوشحال خواهد بود؟
بهرحال خداکنه امشب این دو ایرانی تو فینال به هم بخورن اقای اخلاقی نماینده کشورمون ببره.

hojjatinho
06-08-2012, 14:49
خب طالبیان در کایاک از بین 7 نفر 6 ام شد . ظاهرا عملکرد رضایت بخش نبوده و مربی هم از رکوردش خیلی شاکیه !

در دو میدانی ، احسان حدادی همون پرتاب اول بالای 65 انداخت و اتوماتیک رفت فینال . به احسان امیدواریم .

لیلا رجبی هم 22 ام شد ! شاید جالب باشه بدونیدایشون اصالتی بلاروسی دارند و بعد از ازدواج با یک دومیدانی کار ایرانی ، ملیت ایرانی گرفته اند ! اسم قبلی ایشون هم تاتسیانا ایلیوشچانکا هست ! (چه اسم قشنگی :دی)

و در اخر سجاد مرادی با دوم شدن در گروهش به نیمه نهایی رفت . می شه گفت خوش شانسی اورد . چرا که در گروهش شرکت کننده الجزایر که امید اول بود مصدوم شد و از ادامه راه بازموند . زمانی که کسب کرد هم 1 دقیقه و 48 ثانیه بود که با این زمان در گروهای دیگه نمی تونست صعود کنه ! در نیمه نهایی کار خیلی سختی داره .

منتظر کشتی ها هستیم ...

من پست های قبلی دوستان رو نخوندم که اشاره کردن به این موضوع مهم یا نه:
امروز تو وزن 84 کیلو کشتی فرنگی یه اتفاق خیلی مهم قراره که بیفته :اون هم حضور 2 کشتی گیر کاملا ایرانی....!!!!
نماینده کشور ما که حبیب ا... اخلاقی هست .هیچ حرفی درش نیست اما نماینده کشور اذربایجان تو این وزن کسی نیست جز سامان طهماسبی.کسی که سه چهار ساله عضو تیم ملی اذرباجان شده.
دوستانی که از طریق گیرنده های خاک بر سری !!! این مسابقات رو دنبال میکنن حرکات سامان رو رصد کنند ببینیم چیکار میکنه.
مطمئنا حضور طهماسبی تو المپیک واسه ایران خیلی مهمه.و من این سوال برام پیش اومده که گیرا طهماسبی رسید به فینال و طلا گرفت :ایا با پرچم اذربایجان دور افتخار خواهد زد؟ایا الهام علی اف رئیس جمهور اذربایجان(که روابطش با ایران هم خیلی بده) که دیشب از فرط ناراحتی سالن رو ترک کرد،امشب از اینکه طلای کشورش رو یه ایرانی میگیره خوشحال خواهد بود؟
بهرحال خداکنه امشب این دو ایرانی تو فینال به هم بخورن اقای اخلاقی نماینده کشورمون ببره.

اره . جالبه حضور طهماسبی در تیم اذربایجان . چند سال پیش به دلیل بی توجهی مسئولین و ظاهرا مشکلات مالی که داشت به تیم اذربایجان پیوست !
اما خب سامان اون طرف جدوله و تا فینال به ما نمی خوره . رسیدن دو ایرانی به فینال کار خیلی سختیه . اگه نگم بعید ...

به نکته خوبی اشاره کردید : حضور رئیس جمهور اذربایجان که رابطه خوبی هم با ما نداره . احتمالا خانمش هم همراهشه . هر جا هستند با هم اند :دی . امیدواریم مثل دیشب ، هر روز مجبور بشه سالن رو ترک کنه :دی

Mr.Mazmamfi
06-08-2012, 15:06
چندتا نکته هم هست که خدممتون عرض میکنم:
1. دیشب این طلا خیلی به دلم ننشست اخه رفتار بعد از برد حمید خیلی دلچسب نبود.تو دوره های قبل وقتی یه کشتی گیر مدال میگرفت چنان خوشحالی از خودش نشون میداد که بیا و ببین یعنی سجده شکر ،دور با پرچم ولی دیشب حمید خیلی مصنوعی کار میکرد انگار یه اجبار درون کارش بود .

آقا بیخیال ، برای چی حاشیه درست میکنی برای یه قهرمان ؟ من نمیدونم چه خصلتی ما ایرانی ها داریم ، که از همه چی میخواییم ایراد بگیریم . شما اصل رو ول کردی چسبیدی به فرع ؟ اصل اون مدالی بود که گرفت و پرچم کشورمون رو به اهتزاز درآورد .
هر کسی یه شخصیتی داره ، حمید هم شخصیتش با بقیه متفاوت هست شاید به خاطر همین خوشحالی ی که مد نظر شما بود رو نکرد .

2.مسابقه قبل از فینال حمید سوریان که با حریف دانمارکی داشت،داورش یه خانمی بود.من ندیدم موقع معرفی فرد پیروز که ایا دست حمید رو بالا برد یا نه؟ولی اولش که داورها باید بدن کشتی گیر رو چک کنند بدن حمید رو چک نکرد.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبل فینال یه سوتی دادن ، اول رفتن رو تشک A در صورتی که باید رو تشک B بازی رو انجام میدادن ، بعد اینکه اومدن رو تشک A داور بدن اونهارو چک کرد و دست هم دادن ، بعد گفتن برنامه این بوده که برن رو تشک B کشتی بگیرن ، رفتن رو اون تشک ، دیگه داور بدن حمید رو چک نکرد ولی دانمارکیه رو چک کرد ( که شما از اینجا دیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و فقط به یه دست دادن به حمید بسنده کرد .

آخر بازی هم دست حمید رو بالا برد ، و بعدش حمید داشت میپیچوند بره به مربی های دانمارک دست بده ، زنه گیر داد ، گفت باید به منم دست بدی ، ماهم آدمیما ، حمید سرشو انداخت پایین و دست داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( تقریبا در قالب طنز بیان کردم )

منم به خانوادش که فک کنم دیشب تو حرم عبدالظیم (درست نوشتم؟)ب

عبدالعظیم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

M . Sayid
06-08-2012, 16:14
نوع کشتی گرفتن باباجان زاده خطرناکه ! هول دادن که تاکتیک نمیشه !آدم فک می کنه موقع لزوم نمی تونه فن بزنه !

ragbar12
06-08-2012, 16:20
سلام با تبريك مدال طلاي حميذ سوريان

حبيب اخلاقي متاسفانه كشتي خوبي نگرفت ونتونست تقسيم انرژي داشته باشه و در زمان سوم ديگه واقعا كم اورده بود
البته نبايد از كمك هاي داور به كشتي گير كوبا در زمان دوم صرف نظر كرد ولي خود اخلاقي هم متاسفانه خوب نبود.
باباجان زاده هم كه خوب شروع كرد البته در مقابل يك رقيب ساده اميد وارم در بازي بعدي بتونه از پس حريف سخت ارمني بر بياد.

persian365
06-08-2012, 16:38
طلای دیشب انتظار ها رو بالا برده البته کشتی ایران باید ازش انتظار داشت

اخلاقی واقعا نفس کم اورد ( در حد برد نبود ) باید واقعا طوری کشتی گرفت که حتی داور هم نتونه کاری بکنه . مدیریت زمانش مناسب نبود

باباجان زاده هم بازی ساده داشت نمیشه از الان گفت چه طور بود

امید نوروزی خوب کشتی گرفت

دو نماینده باقی مونده ایران در امروز واقعا کشتی های سختی پیش رو دارند

امید ما که به برده ولی امیدوارم اول از همه مردانه کشتی بگیرند و چیزی کم نزارن

- سامان طهماسبی کشتی گیر ایرانی تیم ازبایجان بازی اولشو باخت و به مرحله بعدی نرفت

Mr.Mazmamfi
06-08-2012, 16:43
سلام

کلا تو اوزان سنگین وزن خیلی کم میشه فن زد ، هول دادن به قدرت بدنیه طرف برمیگرده ، که امیدوارم بشیر بتونه بهینه از انرژیش استفاده کنه .

تایم اول بازی حبیب الله رو که دیدم ، گفتم این تو تایم های بعدی کم میاره ، و همون هم شد .
باید تو همون تایپ دوم رو خاک امتیاز میگرفت و برنده میشد . معلوم بود خیلی انگیزه داره ولی اسیر بی تجربگیش شد . بعید هم میدونم کوباییه بتونه تا فینال برسه و حبیب الله برای برنز بجنگه !!! :13:

امید نوروزی هم که حرفه ای کشتی گرفت ، یه جورایی انگار سوریان دومه ، دمش گرم .

بازی ها ساعت 18 و 18:9 دیقه هست .

موفق باشید.

mohsen_gh1991
06-08-2012, 16:46
نوع کشتی گرفتن باباجان زاده خطرناکه ! هول دادن که تاکتیک نمیشه !آدم فک می کنه موقع لزوم نمی تونه فن بزنه !
به نظرم دوتا دلیل میتونه داشته باشه . اول اینکه حریفش چیزی برای رو کردن نداشت رو تشک و باباجان زاده نمیخواست خودشو خسته کنه . دوم هم اینکه تو سنگین وزن مخصوصا فرنگی جرای فن فوق العاده سخته و تو اکثر کشتی ها سعی میکنن هم دیگه رو بیشتر به بیرون دایره منحرف کنن و در موقعیت های مناسب اجرای فن کنن .

راستی فرنگی فقط همین چهار نماینده رو داشتیم؟

Mr.Mazmamfi
06-08-2012, 16:50
راستی فرنگی فقط همین چهار نماینده رو داشتیم؟

نه ، سعید عبدولی و قاسم رضایی هم هستن .
مثل اینکه فردا بازی دارن ، وزنه بردارهامون هم فردا هستن . ( سنگین وزنا )

CRIS Joon
06-08-2012, 17:05
این مربی کشتی هست کیه؟
بنا نه ها اون یکی
خیلی باحاله خوشتیپ خان :دی

shifter
06-08-2012, 17:12
باباجان زاده همیشه اینطوریه ؟!
به نظر کم اورده...:41:
اما خدا رو شکر که تونست ببره..خیلی نفس گیر بود...

mohammadirani
06-08-2012, 17:14
ایول به امید نوروزی
تنها عیبش اینه که وقتی در خاک میخوابه زود دراز کش میشه و این طوری کار داور رو راحت میکنه که بهش اخطار بدن و به حریفش امتیاز
امیدوارم این عیبش بلای جونش نشه تو رقابت های امروز

حبیب ا.. اخلاقی هم امیدش کمی بیشتر میشه چون کوبایی موفق شد کشتی گیر امریکایی رو ببره

حریف بعدی نوروزی کویس بایف قزاق هستش
کشتی خیلی سختیه براش
اگه ببره باید با ماتسو موتوی کشتی بلد ژاپنی در نیمه نهایی بازی کنه
.

بشیر باباجان زاده سورپرایزم کردش.فکر نمیکردم بتونه این ارمنی رو ببره
حالا باید به سراغ ایبرن سوئدی بره که کشتی گیر خیلی خوبه اگه اونو ببره احتمال فینال رسیدنش خیلی زیاده

لاشخی گرجستانی، کورمگمادوف روسی رو شکست داد و رفتش نیمه نهایی
حالا چرا مهمه این کشتی
چون اگه نوروزی موفق بشه به فینال برسه حریف احتمالیش در فینال همین لاشخی گرجستانی یا علیف آذربایجانی هستش

mohsen_gh1991
06-08-2012, 17:37
ماشالا امید نوروزی .داره حریفشو میترکونه . :8:

mohammadirani
06-08-2012, 17:44
ایول به امید نوروزی.با این آمادگی باید راحت بره فینال و حریف ژاپنی نباید براش مزاحمت ایجاد کنه

علی اف آذربایجانی در برابر لاشخی گرجستانی

امید نوروزی و ماتسو موتوی ژاپنی

به امید پیروزی نوروزی در برابر ماتسو موتو

.
.

بشیر باباجان زاده رو هم باید حذف شده دونست متاسفانه چون این کشتی گیر سوئدی زوری نداره که بره فینال
خیلی بعید بود باخت باباجان زاده به این سوئدی که نهم جهان بودش

CRIS Joon
06-08-2012, 17:49
من از کشتی هیچی بارم نیست چرا دروغ بگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی این نوروزی (انصافا خیلی عالی کشتی میگیره) یه جوری بازی میکنه که داورا اگه بخوان بازی دربیارن میتونن راحت بهش اخطار بدن و اخطار هم یعنی امتیاز واسه حریفش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا کنه تو مراحل بالاتر این ویژگی به ضررش نشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir_oscar
06-08-2012, 18:08
به فینال رسیدن نوروزی رو تبریک می گم. خیلی جالب بود که چون بعد بردش سمت بنا نرفت، بنا اومد بهش گفت همین جوری سرت رو انداختی پایین و داری می ری؟ نوروزی اومد که بغلش کنه اما عصبانی شد و قهر کرد رفت سمت رختکن بنا.

persian365
06-08-2012, 18:20
به فینال رسیدن نوروزی رو تبریک می گم. خیلی جالب بود که چون بعد بردش سمت بنا نرفت، بنا اومد بهش گفت همین جوری سرت رو انداختی پایین و داری می ری؟ نوروزی اومد که بغلش کنه اما عصبانی شد و قهر کرد رفت سمت رختکن بنا.

امیدورام چیزی نباشه و بنا مثل همیشه با اون روحی همیشگیش باشه

Amir_oscar
06-08-2012, 18:23
امیدورام چیزی نباشه و بنا مثل همیشه با اون روحی همیشگیش باشه

و البته شاید این از هوش بنا باشه واسه این که از لحاظ روحی تهییج بکنه نوروزی رو تا طلا بگیره و بیاد واسه خوشحالی و تشکر و اینا...

aliano
06-08-2012, 18:28

واقعاً دیدی بنا همچین چیزی بگه؟
برداشت من این بود که بنا سر اون فن آخر که نزدیک بود ژاپنیه بزنه(که زد ولی بعد از 2 دقیقه!)عصبانی بود سرش داد کشید که اتفاقاً بعدش هم نوروزی بغلش کرد

piishii
06-08-2012, 18:46
سلام
زمان بازی فینال نوروزی به وقت ایران دقیق کی هست ؟

silver65
06-08-2012, 18:50
تو سایت زده 18:46 که با 3:30 می شه 10:16 به وقت ما

hojjatinho
06-08-2012, 18:51
افرین امید نوروزی تا اینجای کار واقعا خوب بوده ... تبریک رو می ذاریم بعد از برنده شدن در فینال .

حریف گرجی اون یه جورایی خارج از انتظار ظاهر شده و شگفتی ساز بوده !

این حریف گرجی تونسته حسن علی اف اذربایجانی و کورماگمدوف روسیه رو امروز ببره .

توی مسابقات جهانی پارسال هم تونسته ماتساموتو ژاپنی که امروز امید برده بودش رو ببره .
البته پارسال در 1/8 حذف شده .

امید ساعت 22:16 کار سختی داره ... امیدواریم که پیروز بشه .

tandos
06-08-2012, 20:47
جالبه فردا دو نماینده کشتی ایران در دور دوم با ترکیه باید مبارزه کنند.

راستی امروز در کشتی یک اتفاق جالب افتاد و اون هم حذف سامان طهماسبی کشتی گیر ایرانی تیم ملی آذربایجان در وزن 84 بود که مقابل حریف گرجستانی خود شکست خورد .

pandemonium
06-08-2012, 21:55
بازم طلا!

من چه خوش خبرم، اولین پیغام های طلاها رو گذاشتم. :31:

وین رونی
06-08-2012, 21:59
تبریک میگم
همه چیز یه طرف سالتویی که به بنا زد یه طرف :D
من که نیم ساعت قبل بازی یه پرانول خوردم پدر و مادرش چه جور تحمل کردن؟
Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2 Beta-5

Ahmad
06-08-2012, 22:07
صحنه‌ی مدال دادن چه زیبا بود

یه زن مدالها رو مینداخت به گردن ورزشکارها

به گردن نوروزی که انداخت نوروزی بنده خدا دستش رو برد پشتش یعنی نمیخواد دست بده

اما زنه از همه جا بی خبر اومد دست بده و نوروزی هم نامردی نکرد و دست داد

دمش گرم

واقعا چقدر زشته چقدر زشته این رفتار که دست نمیدن

مگه چه اتفاقی میخواد بیفته

دقیقا همین صحنه سانسور شد

داور بازی قبلش هم فکر کنم زن بود و ...

pedramh
06-08-2012, 22:33
فقط تلوزیون ایران میتونه صحنه ی مدال گرفتن ورزشکارش رو بعد از نیم ساعت سرود خوندن سانسور کنه! :41:
وزنه برداری هم نماینده ایران تو تک ضرب با 185 کیلو ششم شد و دو ضرب هم فعلا یه 222 زده الان در مجموع دوم هست چه شبی میشه امشب اگه اینم مدال بگیره

----------
ویرایش: اگه وزنه ای رو که انتخاب کرده بزنه طلا میگیره
الان برنز قطعی شده .

Lesordiavek
06-08-2012, 22:45
وزنه بردار 105 کیلو مدالش قطعی شد :)

ویرایش می کنم نقره گرفت.

EngineeR EhsaN
06-08-2012, 22:49
مدال نقره نواب مبارک ، حیف شد طلا رو نگرفت واقعا لیاقتشو داشت ، نقره مبارک همه

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

pedramh
06-08-2012, 22:49
نواب نصیر شلال نقره گرفت فقط به خاطر 1 کیلو! ولی همین هم اصلا ازش انتظار نمی رفت !

mohammadirani
06-08-2012, 22:52
دمش گرم
آلمانی ها یه ضرب المثل دارند
میگند بعضی فرصت ها هر هزار سال برای آدم رخ میده و واقعا باید خیلی احمق باشیم که ندیده اش بگیریم

نواب نصیر شوال یکشبه معروف شدش و به قله افتخار رسیدش.واقعا قدر این فرصت رویایی رو دونست.دقیقا مثل حسین توکلی
واقعا دمش گرم
خیلی خیلی خوشحال شدم
اصلا تصور مدال رو ازش نداشتم قبل شروع مسابقات

AMIR-AIRGUNNER
06-08-2012, 22:54
شاید اگه زمان بیشتری برای ریکاوری داشت میتونست طلا بگیره
ولی همین نقره هم عالی دمش گرم

pedramh
06-08-2012, 22:56
جدول مدالی ایران 24 ام ! همینجا بمونه من که راضیم
این شکل رده بندی هم واقعا یه جور ظلم هست. ژاپن با 28 تا مدال پایین تر از کشوری قرار میگیره که فقط 3 تا طلا داره ! استرالیا هم همین وضعیت رو داره

pandemonium
06-08-2012, 22:59
نواب نصیر شلال نقره گرفت فقط به خاطر 1 کیلو! ولی همین هم اصلا ازش انتظار نمی رفت !

نه، 1 کیلو کافی نبود باید 2 کیلو بیشتر از نفر اول میزد تا اول میشد. چون اگه با هم مساوی میشدند همین حریف اوکراینی بخاطر وزن کمترش باز هم نفر اول میشد.

-------
به نظر من این اصلا حسرت خوردن نداره. چون نه بحث بد شانسی بود نه بحث از دست رفتن فرصتی.

بدن انسان یک "آستانه" برای تحمل داره، وقتی بدن در اون آستانه قرار بگیره حتی یک مقدار به ظاهر ناچیز افزایش فشار و وزن، در اون شرایط یک فشار خیلی بالایی رو نسبت به قبل به ورزشکار میاره.
مثال کمی اغراق شدش اون کارتونی که یک وزنه برداری خفن یک وزنه خیلی سنگینی رو بلند میکنه بعدش یک پرنده میشینه روی وزنه، وزنه بردار با وزنش سقوط میکنند. در واقعیت هم همچین چیزی وجود داره.

دیدید که 227 کیلو رو نواب نصیر بالا برد ولی همین 2 کیلو که اضافه شد واقعا دیگه تا روی شونه هم نمیشد ببره بالا به خاطر همون حد آستانه.
خود نواب نصیر هم این رو متوجه شد و به خوبی با این دوم شدنش کنار اومد.
به نظرم که نواب نصیر خیلی خوب همه تلاشش رو، رو کرد.

mohsen_gh1991
06-08-2012, 23:03
امشب واقعا عالی تموم شد برای ورزش ایران . ایشالا فردا هم با سه چهارتا مدال ادامه بدیم مسابقاتو .

pedramh
06-08-2012, 23:13
الان که فکر میکنم میبینم این که کم مدال میگیریم زیادم بد نیست با هر مدال کلی خوش حال میشیم
این چینی ها و آمریکایی ها دیگه براشون عادی میشه

Amir_oscar
06-08-2012, 23:25
تبریک! اگه حدادی و سلیمی طلا بگیرن عالیه. تازه تکواندو و دو تا از بچه‌های فرنگی و کل آزادی‌هامون موندن... چه شود!
خیلی حرکت جالبی نیست که برن خونه‌ی ورزشکارا قبل از بازیشون. بنده‌خدا بابای نوروزی داشت سکته می‌کرد...

صحنه‌ی مدال دادن چه زیبا بود

یه زن مدالها رو مینداخت به گردن ورزشکارها

به گردن نوروزی که انداخت نوروزی بنده خدا دستش رو برد پشتش یعنی نمیخواد دست بده

اما زنه از همه جا بی خبر اومد دست بده و نوروزی هم نامردی نکرد و دست داد

دمش گرم

واقعا چقدر زشته چقدر زشته این رفتار که دست نمیدن

مگه چه اتفاقی میخواد بیفته

دقیقا همین صحنه سانسور شد

داور بازی قبلش هم فکر کنم زن بود و ...

امسال تلویزیون خیلی مورد نداشت با این مسئله. اون داور کشتی که هم برای نروزی و هم سوریان قضاوت کرد، باهاشون دست داد و نشون داد تلویزیون. و این‌که یه مسئله‌ای که برام خیلی عجیبه اینه که تماشاگر‌های بی حجاب ایرانی رو که دستبند رنگی هم به مچشون هست رو نشون می‌دن...

mohammad59mm
06-08-2012, 23:31
من اولش اصلآ انتظار مدال از نواب نداشتم ، ولی آخرش اونقدر برام تلخ شد که هنوز از شوک بیرون نیومدم. تلخ ترین مدال عمرم بود. مفت طلا از دست رفت ، باید طلا می گرفت . شاید این فرصت.................
همین الان دارم اشک می ریزم

aluminum
06-08-2012, 23:46
منم تبریک میگم مدالهای امروز رو.واقعا چسبید
نوروزی که مثل سوریان حرفی باقی نگذاشت
نواب نصیر شلال هم که در بهترین وضعیف براش مقام 5 قائل بودن با کنارگیری روسها و حذف نماینده گرجستان و لهستان مدال شیرینی برای ما گرفت.به نظرم همه این داستانها چیزی از ارزش ایشون کم نمیکنه. ورزش هست و غیر قابل پیش بینی
و اگر تو روزهای بعدی یک مدال طلا بگیریم بهترین نتیجه تاریخ المپیک ایران رو رقم زدیم

h-blade
06-08-2012, 23:56
برام خيلي جالبه كه دوستان چه راحت و آسوده دارن براي ورزشكارا حاشيه درست ميكنن كه آره طرف اونجا قهر كرد يا يكي ديگه خوشحالي نكرد......

ميخوام به اين دوستان بگم كه وقتي از فضاي رقابتي و استرس و جو سالن برگذاري خبر ندارن بي دليل با قضاوت نادرست خودشون براي ورزشكارا حاشيه درست نكنن.....و توجه كنن كسي كه مدال طلاي المپيك رو ميگيره تا ته اون ورزش درآورده كه اين آرزوي هر ورزشكاريه و مطمئنا اگر طلا بگيره به بهترين نحو خوشحالي ميكنه......

خب نواب هم نقره گرقت ولي به نظر من طلا رو ميتونست بگيره ولي اينقدر كادر فني در آماده كردن روحي ورزشكار ضعيف عمل كردن كه به راحتي ميشد تشخيص داد كه خود نواب به نقره رضايت داده و تلاشي براي طلا نكرد......

و در آخر حرف زدن هاي مجري درهنگام توزيع مدال به شدت رو اعصاب منه نميدونم چرا صداي سالن رو پخش نميكنن......سرود رو هم خودشون ميذارن وگرنه داخل سالن فقط موزيك پخش ميشه ........

pandemonium
07-08-2012, 00:18
جدول مدالی ایران 24 ام ! همینجا بمونه من که راضیم
این شکل رده بندی هم واقعا یه جور ظلم هست. ژاپن با 28 تا مدال پایین تر از کشوری قرار میگیره که فقط 3 تا طلا داره ! استرالیا هم همین وضعیت رو داره
در مورد قانون ملاک بودن طلا در جدول رتبه کشورها،
شاید این قانون در نگاه اول غیر منصفانه بیاد ولی اگر از زاویه دیگه ای نگاه کنیم قانون بسیار کارامد و مفید و در خدمت المپیک و ورزش دنیا هست.

همین قانون ملاک بودن تعداد طلا هست که اینقدر رقابت ها رو در المپیک سنگین و حساس میکنه. کشور ها سعی میکنند تمام توانشون رو بکار بگیرند در هر رشته که اول بشن و "طلا"
بگیرند. برای همین رقابت ها و خود کیفیت ورزش ها بسیار بالا میمونه در همه المپیک ها. این از دلایل ماندگاری کیفیت، در همه المپیک هست
اگه این قانون ملاک بودن طلا نبود، کشورها در این حد رقابتشون شدید نبود و خیلی وقتها شاید به دوم و سوم شدن ورزشکارهاشون هم قانع میشدند و دیگه "حداکثر" تلاششون رو در رشته های مختلف بکار نمیبردند. مثلا کشور x میگفت ما اگه یک برنز هم تو این مسابقه بگیریم از کشور y که بالای سرماست در جدول جلو میزینم. پس شاید به یک برنز هم قانع بودند و تیمشون "حداکثر تلاش" رو نمیکرد برای بهترین شدن. ولی با این قانون ملاک بودن طلا، در اکثر موارد کشورها باید "حداکثر تلاششون" رو بکنند و اول بشند و طلا بیارند تا از کشور بالای سرشون جلو بزنند.
میبینید آمریکا و چین چه رقابت نزدیک و حساسی دارند در جدول و چه عملکرد با کیفیت و فوق العاده ای ارائه میدند برای همون بدست آوردن مدال "طلا"
(مثلا به شخصه از عملکرد فوق العاده شناگرهای آمریکایی بسیار لذت بردم برای درو کردن مدال های طلای المپیک)

همین قانون ملاک بودن طلا هست که ضامن رقابت های تنگاتنگ و حساس و کیفیت خیلی بالای مسابقات در تمام المپیک ها شده.

Amirdb
07-08-2012, 00:45
ایول نوروزی....تبریک میگم!
شیراز غوغا بودا!!
این بدنسازی چه فشردست....ماشالا نصیر شلال!
ایشالا فردا هم یه طلای سلیمی داریم و مدال انوشیروانی
حدادی هم بتونه مدال بگیره واقعا عالیه
اگه بتونیم توی کشتی آزاد و تکواندو خوب کاریم کنیم خیلی تو رده بندی جایگاه خوبی به دست میاریم.

tandos
07-08-2012, 00:56
وزنه برداری خوب اومد بالا ! ولی طلا رو مفت از دست داد .

persian365
07-08-2012, 01:52
تبریک دو مدال با ارزش المپیک

کشتی امروز خیلی استرس آور بود ، واقعا زحمت کشید امید نوروزی طلا حقش بود

دو نماینده دیگه ما خوب بودن ولی عالی نبودن ( شانس هم نداشتن که در شانس مجدد به برنز برسن )

وزنه برداری واقعا شانس همراهش بود ، اگه مدال نمی گرفت دیگه چنین فرصتی پیش نمیومد براش ، بیشتر شانس های قهرمانی یا نبودن یا نتونستن بالا بیان
یکم با فکر کار میکرد می تونست طلا هم بگیره

و اما امروز. . .

امروز می تونه روز بیاد ماندنی برای تاریخ ایران باشه اگر همه چی خوب پیش بره
سلیمی . حدادی ،عبدولی و ...

آروز می کنم روز خوبی براشون باشه

اگه خوب کار کنند حتی کاروان ایران می تونه جز 11 تا 15 هم باشه

البته روز های خوب کشتی آزاد و درخشش تکواندو کارامون مونده هنوز

درود بر ایران و ایرانی

*Batman*
07-08-2012, 05:19
سلام.
منم تبریک میگم.نوروزی عالی بود.نواب هم همینطور. ولی خودمونیما... نواب شانس هم اورد..اکثر حریفاش انداختن زمین.اون دو تا روسی هم که کلا انصراف دادن.
دیشب چقدر وزنه انداختن زمین.کم سابقه بود.فکر کنم ورزشکارای وزن 84 مجموع بالاتری زده بودن (این یارو ایلیا ترکوند) !!!
برای روزبهانی هم دعا کنید.کوه انگیزه ست این پسر.امیدوارم بره واسه مدال.
فردوسی پور گفت 24 ام شدیم.الان "من و تو" گفت 31 بودیم شدیم 33 ام ! عجب نوسانی داره !!!

:40: :40::40:

:40::40::40:

M E S S I
07-08-2012, 08:25
خوب منم با یکمی تاخیر تبریک میگم به تمام ایرانی های سراسر دنیا.......:11:
خدایش با امید خیلی حال کردم،پریروزم که سوریان عالی بود...

----------------------------------------------------------------

برنامه نمایندگان ایران در روز دوازدهم/ روزبهانی یک مشت تا مدال

خبرگزاری فارس: نماینده ایران در روز دوازدهم رقابت‌های المپیک در بوکس به مصاف حریفش می‌رود.
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، در دوازدهمین روز رقابت‌های المپیک 2012 فردا (چهارشنبه) تک نماینده کشورمان در رشته بوکس طبق برنامه زیر به میدان می‌رود:

چهارشنبه 18 مرداد (8 آگوست)

ساعت 23 به وقت لندن: بوکس دسته 81 کیلوگرم - احسان روزبهانی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف بوکسور قزاقستانی می‌رود که در صورت برتری مقابل این حریف، با صعود به نیمه نهایی، مدال برنزش در المپیک 2012 لندن قطعی خواهد شد.

*همچنین برنامه رقابت نمایندگان ایران در رقابت‌های امروز نیز به شرح زیر است:

سه شنبه 17 مرداد (7 آگوست):

ساعت13:40 کایاک تک نفره 500 متر زنان - آرزو حکیمی

ساعت13:40 : دوی 110 متر با مانع - روح الله عسگری (ورزشگاه المپیک)

ساعت 16:30: کشتی فرنگی وزن 66 کیلوگرم - سعید عبدولی و 96 کیلوگرم قاسم رضایی (ورزشگاه ExCel)

ساعت23:15 پرتاب دیسک ، فینال - احسان حدادی (ورزشگاه المپیک)

ساعت23:25 دوی 800 متر، نیمه نهایی - سجاد مرادی (ورزشگاه المپیک)

ساعت22:30: وزنه برداری دسته 105+ کیلوگرم - بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (ورزشگاه ExCel)

parkook
07-08-2012, 10:06
فردوسی پور گفت 24 ام شدیم.الان "من و تو" گفت 31 بودیم شدیم 33 ام ! عجب نوسانی داره !!!
:40:
اه حالم از این شبکه من و تو به هم میخوره . درسته شبکه های ایرانی برای اخبار سیاسی محدودیت دارن و نمیتونن اخبار سیاسی رو راحت بیان کنن و با سانسور پخش میشه . اما اخبار ورزشی که دیگه سانسور نمیشه .
خیلی واضحه که شبکه من و تو قصدی جز زیر سوال بردن غرور ایرانی ها و بی هویت نشون دادنشون نداره . آخه کی دیده کشوری با گرفتن مدال دو پله سقوط کنه.
واقعا متاسفم برای ایرانی هایی که این شبکه رو می بینن .

و ضمنا مدال طلای نوروزی و نقره وزنه بردار عزیزمون رو تبریک میگم. :15: :26:
البته اگه یه کم بیشتر فاصله بین وزنه 127 کیلو و 129 کیلو می افتاد حتما طلا می گرفت ولی متاسفانه اکسیژن کم آورد . ولی همینم خدا رو شکر . خوش شانسی بیشتر از این دیگه میشه ؟؟؟؟؟؟
ولی مامان بابای نوروزی عزیز که نشون میداد گریه ام گرفته بود . خیلی فینال پر هیجان بود .
انشاالله امروز هم سه طلا بگیریم:
یکی در وزنه برداری ، یکی در کشتی و یکی هم در پرتاب دیسک
و چه حالی میده اگه یه نقره دیگه هم در کشتی یا وزنه برداری بگیریم .
خدا جون خودت کمک کن.:42:

Lady parisa
07-08-2012, 10:09
منم ضمن تبريك مدال طلاي كشتي گيرمون و نائب قهرماني وزنه بردار عزيزمون
بگم كه مربي نواب وقتي خواست باهاش روبرو شه گفت: خودت نخواستي!
نميدونم دوستان دقت كردن يا نه!‌

AMIR-AIRGUNNER
07-08-2012, 10:20
اه حالم از این شبکه من و تو به هم میخوره . درسته شبکه های ایرانی برای اخبار سیاسی محدودیت دارن و نمیتونن اخبار سیاسی رو راحت بیان کنن و با سانسور پخش میشه . اما اخبار ورزشی که دیگه سانسور نمیشه .
خیلی واضحه که شبکه من و تو قصدی جز زیر سوال بردن غرور ایرانی ها و بی هویت نشون دادنشون نداره . آخه کی دیده کشوری با گرفتن مدال دو پله سقوط کنه.

دوست عزیز شما برای خودت متاسف باش :46:
هیچکی نگفته ایران مدال گرفته و بعدش سقوط کرده. کشور های دیگه مدال گرفتن به خاطر همین ایران سقوط کرده بود
الان جدول طوری هست که یک مدال طلا 15-20 رتبه میتونه تغییر ایجاد کنه

ali_agha1981
07-08-2012, 10:26

به جای اینکه متاسف باشی یه ذره بیشتر فکر کن ...

اون برنامه ای که تو شبکه من و تو نشون میده من و تو پلاس هست و برنامه بخش زنده نیست...

و وقتی توی اون برنامه گفت ما رتبه 31 رو گرفتیم..زمانی بوده که حمید سوریان اولین طلا رو یکشنبه گرفته بود...و فردا صبحش برنامه ضبط شده بوده..

به جای اینقدر زود قضاوت کنی یه سر به صفحه فیس بوک شبکه من و تو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن..که کوچیکترین افتخار و پیروزی ایران رو در صفحه فیس بوکش که 750 هزار لایک خورده به اشتراک میذاره..

hts1369
07-08-2012, 10:28
جالب بود که ایلیا ایلین که تو رده ی 94 کیلو وزنه میزد رکورد مجموعش از قهرمان رده ی 105 کیلو هم بیشتر بود
این نشون میده که سطح رقابت دیشب تو وزنه برداری واقعا پایین بود ولی من هم تبریک میگم
امیدوارم تیم کشتی ازاد هم مثله فرنگی عالی کار کنه

hoomaan
07-08-2012, 12:00
برام خيلي جالبه كه دوستان چه راحت و آسوده دارن براي ورزشكارا حاشيه درست ميكنن كه آره طرف اونجا قهر كرد يا يكي ديگه خوشحالي نكرد......

ميخوام به اين دوستان بگم كه وقتي از فضاي رقابتي و استرس و جو سالن برگذاري خبر ندارن بي دليل با قضاوت نادرست خودشون براي ورزشكارا حاشيه درست نكنن.....و توجه كنن كسي كه مدال طلاي المپيك رو ميگيره تا ته اون ورزش درآورده كه اين آرزوي هر ورزشكاريه و مطمئنا اگر طلا بگيره به بهترين نحو خوشحالي ميكنه......

خب نواب هم نقره گرقت ولي به نظر من طلا رو ميتونست بگيره ولي اينقدر كادر فني در آماده كردن روحي ورزشكار ضعيف عمل كردن كه به راحتي ميشد تشخيص داد كه خود نواب به نقره رضايت داده و تلاشي براي طلا نكرد......

و در آخر حرف زدن هاي مجري درهنگام توزيع مدال به شدت رو اعصاب منه نميدونم چرا صداي سالن رو پخش نميكنن......سرود رو هم خودشون ميذارن وگرنه داخل سالن فقط موزيك پخش ميشه ........
راست میگی. منم میزنم اونور کانالو !! یک حالی میده مراسم اهدا مدال. این لحن گوینده سالن یه دنیا می ارزه .

payma
07-08-2012, 12:57
.سرود رو هم خودشون ميذارن وگرنه داخل سالن فقط موزيك پخش ميشه ........
این دیگه خداییش از اون حرفا بودا!!!
من نمیدونم شما کدوم کانالو داری نگاه میکنی که حتی سرود ملی ما رو هم سانسور میکنه!!!
برای همه رقابت ها سرود ملی پخش میشه دوست عزیز
شما که انتظار نداری احیانا موقع بالا رفتن پرچم یه کشور آهنگ جنیفر لوپز بذارن؟

hojjatinho
07-08-2012, 14:08
مدال طلا امید نوروزی رو تبریک می گم ...:20:

در ادامه کشتی فرنگی امروز دو نماینده داریم ...

سعید عبدولی و قاسم رضایی . به هر دو امیدواریم . البته به سعید کمی بیشتر...

هر دو دور اول استراحت خوردند و در دور دوم باید به مصاف نمایندگان ترکیه بروند !

در وزن سعید عبدولی نمایندگان مجارستان ، کره جنوبی ، کوبا و ارمنستان در کنار سعید عبدولی از مدعیان هستند .
خوش بختانه در این وزن نه روسیه هست و نه اذربایجان ! :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n's_Greco-Roman_66_kg

در وزن قاسم رضایی نمایندگان روسیه ، ترکیه ، بلاروس ، سوئد ، کوبا ، ارمنستان و مصر در کنار قاسم رضایی از مدعیان به شمار می روند .
96 کیلو وزن پر مدعی هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n's_Greco-Roman_96_kg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n's_Greco-Roman_96_kg)

بازی اول قاسم با حریف ترک بازی سختیه...

به امید موفقیت ورزشکاران ایرانی ...

MOHAMMAD2010
07-08-2012, 14:15
واقعا متاسفم برای ایرانی هایی که این شبکه رو می بینن
منم برای اون کسایی که صحنه مدال گرفتن ورزشکارمون رو سانسور کردن چون با یه زن دست داد متاسفم !

Soroush-S
07-08-2012, 14:31
منم برای اون کسایی که صحنه مدال گرفتن ورزشکارمون رو سانسور کردن چون با یه زن دست داد متاسفم !

من شبکه ورزش میدیدم که بدون سانسور نشون داد -

CRIS Joon CR7
07-08-2012, 14:39
من شبکه ورزش میدیدم که بدون سانسور نشون داد -

من اینایی که مربوط به ایرانی ها بوده رو از شبکه ورزش دیدم:
این سانسور نکردن دو حالت داره:
1-حالا یا سیاست کلی در مورد سانسور کردن این شبکه متفاوته
2-یا حال ندارند سانسور کنند...

اگه مورد اول باشه که تبریک میگم ولی اگه مورد دوم باشه بازم تبریک میگم:27:
---
آخه یه دست دادن چیه کی اینجوری می کنن؟:13:

Soroush-S
07-08-2012, 14:59
من اینایی که مربوط به ایرانی ها بوده رو از شبکه ورزش دیدم:
این سانسور نکردن دو حالت داره:
1-حالا یا سیاست کلی در مورد سانسور کردن این شبکه متفاوته
2-یا حال ندارند سانسور کنند...

اگه مورد اول باشه که تبریک میگم ولی اگه مورد دوم باشه بازم تبریک میگم:27:
---
آخه یه دست دادن چیه کی اینجوری می کنن؟:13:
حالا داور بعضی مسابقات ایرانیا هم زن بوده و صداوسیما پخشش کرده :21:

وین رونی
07-08-2012, 15:26
ای بابا بی خیال دست داد یا نداد سانسور شد یا نشد!مقام سیاسی مذهبی این مملکت با جنس مونث دست داده و هیچ اتفاقی نیفتاد حالا این بابا که فقط یه ورزشکاره
به جای این بحثا می تونید بگید امروز به وقت ایران نمایندهامون کی مسابقه دارن؟

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2 Beta-5

aliano
07-08-2012, 16:19
عکسهای سایت رسمی مسابقات رو قیل-تر کردن:thumbsdow

Mohammad Yek110
07-08-2012, 17:06
ای بابا ، حق سعیدو چرا خوردن ؟:4:
همیشه سر ناداوری باید یه مدال از دست بدیم

M . Sayid
07-08-2012, 17:08
داور عبدولیو ضربه فنی کرد !

shitan
07-08-2012, 17:08
فرانسویا گاو بندی کرده بودند:19:

tandos
07-08-2012, 17:09
به قول گزارشگر این ها از قبل برنامه ریختن که ایران 3 تا مدال نگیره !

AMIR-AIRGUNNER
از کمر پایینتر گرفته بود دیگه . چرا حقشو رو بخورن ؟

pandemonium
چی شد الان؟
یکی که بیشتر کشتی وارده تحلیل کنه امتیاز راند اول و دوم رو .

mohsen_gh1991
07-08-2012, 17:10
واقعا حق عبولی رو ضایع کردن داورای مسابقه . وقت دوم یه مقدار زیادی از پایین تابوند فرانسویه رو ولی وقت اول دیگه واقعا نفهمیدم چطوری دو امتیاز بهش دادن .
ولی هنوز قاسم رضایی هست . ایشالا مدال میگیره . خیلی پتانسیل رفتن به نهایی رو داره .

mohsen121
اين همون داور بازي اخلاقي با كوبا بود كه هي به اخلاقي اخطار مي داد.

vahidgame
خب برای دومین بار خیلی راحت حق یکی از بچه ها ما رو خوردن
عبدولی دیگه نمی دونم باید چی کار می کرد که داور به اون امتیاز بده!
فقط میشه تاسف خورد از اینکه اینقدر ما توی ورزش بی نفوذ هستیم و راحت می تونن همه جا حقمون رو بخورن...

king_darkness
07-08-2012, 17:12
چرا اين دوره اينجوري شده تمام داوري ها به ضرر ايرانه !!!!اين داور كه با كشتي گير ايراني كلا دعوا داشت

pedramh
07-08-2012, 17:12
من با امتیاز راند دوم مشکلی ندارم واقعا از کمر به پایین بود . ولی امتیاز راند اول مسخره بود انصافا دیگه شورشو در آوردن به خدا

aliano
07-08-2012, 17:13
عبدولی رو نابود کردن!در کمال خونسردی هم این کار رو کردن

Reza31001
07-08-2012, 17:14
قوانین ضعیف برای مسابقه که اون اویل کاری کرده بودن که شانس تعیین کننده برنده بود الانم که یکم مثلا بهتر کردن قوانین رو بازم دیدیم چی شد
یه کشتی گیر بیاد فقط واسته وسط زمین، تو خاک نتونه فن بزنه و فن بخوره ولی برنده بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا اگه بارانداز عبدولی امتیاز نداشت چرا ادامه رو سرپا ادامه دادن؟

moraddad
07-08-2012, 17:16
فقط میشه تاسف خورد از اینکه اینقدر ما توی ورزش بی نفوذ هستیم و راحت می تونن همه جا حقمون رو بخورن...
اخه اصلا بحث نفوذ نیست .... بحث عدالته .... وجدانه !!
نفوذ برا وقتیه که میشه به هر دو طرف امتیاز داد.... برا وقتیه که زیاد برتری ورزشکار احساس نشه !
انصافا زورش خیـــــلی بیشتر بود !! مثل پــــَـــر بارانداز کرد یارو رو !

اشــــــکم دراومد وقتی آخر بازی اونجوری داد زد "خــــــــدا" و خوابید رو زمین ....

pandemonium
07-08-2012, 17:18
منم امتیاز راند اول بیشتر برام سواله. که چی شد 3 امتیاز! به حریفش دادند.
البته خب قوانین کشتی رو خوب بلد نیستم و فعلا برام سواله که این درست بود یا غلط.

راند دوم رو ضبط کردم اون صحنه رو ، چند بار حرکت آهسته دیدم کاملا از کمر به پایین رو گرفته بود. چرخش هم ناقص بود.

tandos
07-08-2012, 17:20
با این وجود خیلی امیدی به کشتی قاسم رضایی با حریف کوبایی نیست ! امیدوارم که من اشتباه کنم .

ahamid555
07-08-2012, 17:21
نامردا بازم یه مدال ما رو خوردن واقعا توصیف ناپذیر بود بیچاره عبدولی اگه داورو همونجا کبابش می کرد حقش بود

amirkhan_0o0
07-08-2012, 17:23
در مورد تایم دوم به زور می شه گفت که حین بار انداز از ران کشتی گیر رو چرخوند اما تایم اول دیگه تابلو بود!

Mr.Mazmamfi
07-08-2012, 17:23
سلام

اعصابمو داغون کردن ، فحشو بکشم بهشونا :18:

تایم دوم هم فکر کنم عبدولی از باسن حریف گرفته بود ، ولی عامل که میگفت درسته ، کشتی بلده ها بگن قضیه چیه ؟ ( به دور از احساسات )

اگر واقعا نخوان ایران 3 مدال طلا بگیره ، مطمئن باشید ، اگه تو نیمه نهایی نتونن کاری کنن ، 100% تو فینال ، رضایی رو بازنده میکنن . کاری هم براشون نداره ، کافیه دوباره همین داوره اخلاقی و عبدولی رو بذارن فینال ، مثل آب خودن طلا رو نقره میکنه :13:

والا ما هم موندیم ، مثلا ما تو کشتی قطبی هستیم برای خودمون ، ولی اصلا نفوذ نداریم که حداقل حق خودمون رو بگیریم .

حالا انشاالله بتونه برنز رو بگیره ، البته اول باید اون فرانسوی به فینال برسه . ( با پارتی که داره ، احتمالش زیاده )

ولی یه نکته ای که تو این بازی وجود داشت ، سعید انقدر اعصابش خورد شد ، نمیخواست بره با دارو دست بده ، ولی محمد بنا بسیار هوشمندانه عمل کرد ، و گفت برو وسط دست بده ، چون برنزه المپیک هم خودش ارزشمنده . ( تفاوت مربی ها اینجا مشخص میشه که ، مربی بوکس مظاهری رو مجبور به دست دادن نکرد ، و نتونستن اعتراضی بکنن ( البته اگر واقعا مسئولین گاف نزده باشن )

موفق باشید.

Amir_oscar
07-08-2012, 17:24
با این شرایط توی آزاد هم داورها خیلی مشکل برامون ایجاد می‌کنن که طلا نگیریم... امیدوارم اون خانومه داور بشه همه‌ش... معلومه وجدان داره! :دی
عامل هم خوب شناسایی می‌کنه قصد و تفکرات داور رو. از همون معلوم کرد که این یه مرضی داره...

pedramh
07-08-2012, 17:28
خداییش یه چیز خیلی بارز تو این دو تا ورزشکار ما که حقشون رو خوردن این بود که خشم خودشون رو خیلی خوب کنترل می کردند انصافا من جای هر کدومشون بودم داورو زنده نمیذاشتم مخصوصا عبدولی که احتمال طلاش خیلی زیاد بود

Mohammad Yek110
07-08-2012, 17:40
حالا حق یه کشتی گیرو خوردن.درسته منم خیلی ناراحتم از این موضوع.ولی دلیل نمیشه بیایم اینجا اینطوری به اطرافیان داور فحش بدیما ...

pedramh
07-08-2012, 17:44
تو سایت ساعت بازی نیمه نهایی رضایی رو زده 15:06 ولی الان از وقتش گذشته هنوز شروع نشده!! :41:

LONELY MAN
07-08-2012, 17:47
حالا حق یه کشتی گیرو خوردن.درسته منم خیلی ناراحتم از این موضوع.ولی دلیل نمیشه بیایم اینجا اینطوری به اطرافیان داور فحش بدیما ...
خوردن حق یه کشتی گیر یعنی بر باد رفتن زحمات چندساله او یعنی این که معلوم نیست دوباره این فرصت گیرش بیاد که بتونه مدال المپیکو بگیره...اون صحنه اهسته ای که عبد ولی خدا رو داد زد اصلا میخاستم سرمو بکوبونم دیوار از بس ناراحت بودم حالا حال طرفو درک کنین...

pandemonium
07-08-2012, 17:52
یه خبر خوب، فرانسویه همین الان باخت :31:

حال کردم.

حریف کره ایش اون 30 ثانیه آخر همچین زرنگی کرد که فرانسویه نفهمید از کجا خورد!

pedramh
07-08-2012, 17:53

حال کردم
برادر این خبر که فاجعه بود!
یعنی عبدولی امید برزنشو هم از دست داد

Samba
07-08-2012, 18:01
قاسم رضایی هم برد

ایشالا سومین طلا رو میگیره :)

pandemonium
07-08-2012, 18:01

جدی!

تو باغ نبودم!

ولی خب دق دل آدم در اومد :31:
این فرانسویه و مربیش اینقدر عصبانی و شکه بودند : )

vahidgame
07-08-2012, 18:04
یه خبر خوب، فرانسویه همین الان باخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حال کردم.

این فرانسویه کلا چیز خاصی نداشت و اگه ناداوری نبود عبدولی خیلی راحت می بردش
البته این خبری باخت این کشتی گیر خبر خوبی نیستش :دی

+

خب رضایی هم به فینال رفت
امیدوارم سومین طلا کشتی فرنگی رو بگیره
اگه این اتفاق بیافته واقعا دیگه شاهکار کردیم چون پیش از این المپیک کلا 4 تا مدال طلای المپیک برای کشتی داشتیم که اونا هم فقط برای کشتی آزاد بودن

Amir_oscar
07-08-2012, 18:05
چقدر کشتی‌گیرای خوبی ساخته این بنا... یه مدال دیگه هم حتمی شد. ایشالله که طلا باشه. اصلاً هر چی بدبختی دارم تو زندگی فراموش کردم! :دی شب هم سلیمی و حدادی رو داریم و انوشیروانی...

gladiator2714
زنده باد قاسم رضایی،ایشالله سومین طلا رو امشب میاره.البته اگه داورها باز هم بازی در نیارن

The Auditor

حال کردم.

این خبر یعنی بر باد رفتن برنز عبدولی

این فرانسویه کلا چیز خاصی نداشت و اگه ناداوری نبود عبدولی خیلی راحت می بردش
البته این خبری باخت این کشتی گیر خبر خوبی نیستش :دی

+

خب رضایی هم به فینال رفت
امیدوارم سومین طلا کشتی فرنگی رو بگیره
اگه این اتفاق بیافته واقعا دیگه شاهکار کردیم چون پیش از این المپیک کلا 4 تا مدال طلای المپیک برای کشتی داشتیم که اونا هم فقط برای کشتی آزاد بودن

عمرا بذارن ایران سومین طلاشو از فرنگی بگیره. اینا خیلی *،)*،)٫٬٫٬٫٫٪]}[ِّأ هستن...

tandos
07-08-2012, 18:09
کارشناس شبکه سه که می گفت تصمیم داور درست بوده .
رضایی کار سختی رو تو فینال احتمالا مقابل روسیه داره .

Mr.Mazmamfi
07-08-2012, 18:11
آخه یکی نیست به این فرانسویه لعنتی بگه ، تو که میخواستی بازیه بعدیت رو ببازی ، غلط کردی رفتی بالا ، میذاشتی عبدولی بره ، طلا رو میگرفت بعد تو هم میومدی تو شانس مجدد برنز میگرفتی ، هم مارو از نون خوردن انداختی و هم خودتو . :31:

راستی دم محمد بنا گرم ، بعد بازی-ه رضایی ، وقتی داشتن وارد رختکن میشدن ، به تماشاگرا عدد 3 رو نشون میداد . حال کردم :40:

درسته ، من هم شنیدم ، پس عامل احساسی گزارشگری کرده .
ولی واقعا لحن داور با عبدولی بد بود . و این رو هیچ کسی نمیتونه انکارش کنه .

aliano
07-08-2012, 18:12
فینال با روسیه هست!اولاً یارو خیلی قویه دوماً روسها هر طور شده نمی ذارن ما طلای سوم رو بگیریم

Amirdb
07-08-2012, 18:13
ایشالا امشب سلیمی و رضایی و حدادی و انوشیروانی رو داریم.
دو تا طلا و دو تا نقره باشه من راضیم :31:
فینال رضایی هم شد با روسیه
ولی حیف شد عبدولی.....خیلی حیف شد

gladiator2714
07-08-2012, 18:14

اگه رقیبش روسی باشه که کارش خیلی سخته،این یارو مارتینتی رئیس فدراسیون جهانی کشتی،خودش روسه و احتمال اعمال نفوذ 100 درصد هست.

The Auditor
07-08-2012, 18:17
اگه رقیبش روسی باشه که کارش خیلی سخته،این یارو مارتینتی رئیس فدراسیون جهانی کشتی،خودش روسه و احتمال اعمال نفوذ 100 درصد هست.

همین ایتالیائیه رو میگی دیگه؟ :31:

SNOW PATROL
07-08-2012, 18:20

برادر چرا شایعه درست میکنی کجا گفت ؟؟؟
فقط گفت تو ست اول عبدولی از پا استفاده کرد

persian365
07-08-2012, 18:20
بازی رضایی با حریف روسی علاوه بر تعین قهرمان این وزن ،قهرمان مجموع هم مشخص میشه

روسیه با دو طلا و دو برنز اول
ایران با دو طلا دوم

بااین طلا تیم برنده سه طلا میشه و در مجموع هم قهرمان مشخص میشه

این برای بنا و ایران واقعا افتخار بزرگیه

امیدوارم نا داوری نباشه ، طوری کشتی بگیره که اصلا نشه ناداوری کرد

Amirdb
07-08-2012, 18:21
چیز دیگه نمیخوای؟ :31: میخوای بگم یه دونه از اون تماشاگر خوشگلا رو هم برات DHL کنن؟؟ :31:

خخخخخخخخخخخخ :دی نه همون کافیه
ولی جدی فقط سلیمی رو میشه با قطعیت گفت طلا میاره.....این حریف روس رضایی گویا خیلی قویه...کار حدادی هم سخته در کل!

The Auditor
07-08-2012, 18:24
خخخخخخخخخخخخ :دی نه همون کافیه
ولی جدی فقط سلیمی رو میشه با قطعیت گفت طلا میاره.....این حریف روس رضایی گویا خیلی قویه...کار حدادی هم سخته در کل!

فقط خداااااااااا کنه طلا رو بگیره چون این طلا خیییلی تعیین کنندس. تیم اول میشه. حالم از روسا به هم میخوره.

SNOW PATROL
07-08-2012, 18:24
فینال رضایی در برابر روسیه!

امشب ساعت 23:18 به وقت ایران

Mr.Mazmamfi
07-08-2012, 18:25
کد خبر : 979720 زمان ارسال : سه شنبه 1391/05/17 19:12

پاداش 100 ميليوني و نشان لياقت در انتظاربنا

رئيس کميته ملي المپيک از اهداي پاداش 100 ميليون توماني و پيشنهاد اهداي نشان لياقت به سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي خبر داد.

محمد علي‌آبادي رئيس کميته ملي المپيک پس از نتايج درخشان تيم ملي کشتي فرنگي در بازي‌هاي المپيک 2012 لندن از در نظر گرفتن پاداش 100 ميليون توماني براي محمد بنا سرمربي اين تيم خبر داد.

وي همچنين عنوان کرد تلاش مي‌کنيم تا با هماهنگي با رئيس جمهور نشان لياقت را هم به اين مربي بزرگ اهدا کنيم.

خوش دارم وقتی بنا وارد فرودگاه شد 200 تا سکه بریزن رو شرس :18:
جایزه های بچه هارو هم همونجا بدن ، خدایش ظلمه مثل المپیک قبلی عمل کنن .

راستی این خبر هم جالبه :

کد خبر : 979717 زمان ارسال : سه شنبه 1391/05/17 19:06

جدي:باخت عبدولي قابل پيش بيني بود

داوربين المللي پيشکسوت کشتي ايران گفت:باتوجه به انتخاب داور بلاروسي شکست سعيد عبدولي از ابتدا برابر کشتي گير فرانسوي قابل پيش بيني بود.

رحيم جدي گفت:ازعملکرد داور بلاروسي ديدارسعيد عبدولي و کشتي گير فرانسوي در مسابقات کشتي فرنگي بازيهاي المپيک لندن بسيار متاسف شدم و به عنوان يک داور شرمنده هستم.

وي ادامه داد: عملکرد اين داور که حتي در اروپا در رده اول قرار ندارد، بسيار ضعيف بود و او به هيچ عنوان در حد قضاوت در المپيک نبود.

دارنده سوت طلايي فيلا گفت: نداشتن يک نماينده قوي در هيات رييسه فيلا پيامدهاي زيادي براي ما خواهد داشت که اين يک نمونه از آن است.

الان دیگه واقعا ایران ابر قدرته تو کشتی فرهنگی ، پس باید یه کرسی از هیات رییسه رو به ما بدن

وي بااشاره به نقش نايب رييس فرانسوي فيلا درشکست عبدولي مقابل حريف فرانسوي خود استيو گينو، تصريح کرد: داشتن نماينده قوي به نام ميشل دوسن که نايب رييس اول فيلا ويکي از افرادبانفوذ کشتي جهان است موجب مي شود تا داوري به سود نماينده فرانسه سوت بزند.اين چنين سعيد عبدولي شايسته از مدال طلا بازماند و اشک ريخت.

نایب رییس فرانسوی بود اون بلا رو سر ما آوردن ، دیگه رییس که روسی هست ، معلومه نتیجه ی بازیه فینال رضایی چی میشه !!!

جدي خاطرنشان کرد: بار ها در المپيک قضاوت کرده ام و مي دانم که قضاوت داور طبيعي نبود و به او از قبل ديکته کرده بودند که عبدولي بايد بازنده اين بازي باشد. اي کاش عبدولي به حرف هاي بنا گوش مي کرد و نمي گذاشت کار به ناداوري بکشد.

پيشکسوت داوري ايران، گفت: متاسفم که براي اميررضا خادم جهت عضويت در هيات رييسه فيلا دو هفته رايزني مي کنند و يک قطري :18: با برنامه ريزي دقيق و بلند مدت به هيات رييسه فدراسيون بين المللي راه پيدا مي کند.

جدي در پايان، اظهار داشت: مسئولان فدراسيون بين المللي کشتي علاقه ندارند کشتي گيران زيادي از يک کشور قهرمان شوندواين مساله نيز در شکست عبدولي نقش داشت.

:41:

persian365
07-08-2012, 18:31

Mr.Mazmamfi
07-08-2012, 18:32
برادر چرا شایعه درست میکنی کجا گفت ؟؟؟
فقط گفت تو ست اول عبدولی از پا استفاده کرد

نه عزیزم من شاهدم ، گفت هم تایم اول درست بود ، چون عبدولی با زیرکی پا رو درگیر کرد ، تایم دوم هم بار اول نتونست بارنداز کنه ، حریف فرانسوی یه مقداری خودشو انداخت جلو ، و این باعث شد که عبدولی از ران پا فن رو اجراکنه ، که این هم درست بود .

iw8u
07-08-2012, 18:42
چه آهي كشيد سعيد.....

از کمر پایینتر گرفته بود دیگه . چرا حقشو رو بخورن ؟
مثله اينكه بار اوله كشتي ميبيني....شايدم چيز ديگه اي نگاه كردي

برنز واسه چيشه....اين كه طلا آووردن واسش مثه آب خوردن بود

اعتصامي رو ول كن...اون اينطور گفته كه مردم ناراحت نشن.عامل هم احساسي گزارش نكرد حرفش درست بود.
از آهي كه سعيد عبدولي كشيد همه چيز رو ميشه خوند.
حريف روسي هم قرعه سنگيني داشته فك كنم همچين خسته شده باشه(لازم بذكر است كه احتمالا با ناداوري بالا اومده:27:)
اگه دوستان در فدراسيون جهاني بذارن ما اوليم.
از اين به بعد ديگه واسه من فرانسه با ورزشكاراش،با مدالاش ميره تو ليست سياه،ميخام سر به تنشون نباشه(ناداوري كاملا هماهنگ شده با تيم فرانسوي بود)
برا حسن ختام بگم،سعيد عبدولي به همون اندازه حميد سوريان و اميد نوروزي واسه ما بارزشه(شايدم بيشتر)
اگه از زندگي شخصي عبدولي خبر داشته باشين،ميفهمين كه چه جوون شايسته ايه.

ragbar12
07-08-2012, 18:42
با تبريك درخشش ورزشكاران ايران در المپيك
واقعا باخت عبد ولي ناجوتمردانه بود بماند كه هادي عامل هم خيلي پياز داغشو زياد ميكرد ولي انصافا حق ورزشكار ما رو خوردن
امشب هم قاسم رصايي كار خيلي سختي داره روسها از تمام توان خود براي كسب طلا استفاده خواهند كرد
با كسب هر نتيجه اي واقعا بايد به كشتي گيران فرنگي ما وبخصوص محمد بنا ايولا گفت چوت با اين نتايج واقعا اعتبار همه ايراني ها رو خريدن . بايد به اين ورزشكاران و محمد بنا ميلياردي حايزه بدت وقتي فوتباليست ما كه فوتبال هم بلد نيست به كمتر از 1و نيم ميليارد راضي نميشه اين قهرمانان ديگه جايگاه خودشونو دارن!
خيلي سخته ولي اميدوارم امشب 3 طلا به دست بياريم

Mr.Mazmamfi
07-08-2012, 18:47

جملتو این جوری اصلاح میکنم :

اگه دشمنان در فدراسيون جهاني بذارن ما اوليم.

برا حسن ختام بگم،سعيد عبدولي به همون اندازه حميد سوريان و اميد نوروزي واسه ما بارزشه(شايدم بيشتر)

درسته . دقیقا همینه ، برای همه مثل روز مشخص بود که عبدولی طلا رو میگرفت .

خیلی دوست دارم بیشتر بدونم ؛ اگه اطلاعاتی داری بیزحمت بده . :11:
ممنونم .

tandos
07-08-2012, 18:48

همین ایتالیائیه رو میگی دیگه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقا رئیس فیلا نه روسی هست و نه ایتالیایی ! رئیس فیلا سوئیسی است . و دبیر کلش فرانسوی است اون که دیشب به نوروزی گل داد .

از اين به بعد ديگه واسه من فرانسه با ورزشكاراش،با مدالاش ميره تو ليست سياه،ميخام سر به تنشون نباشه(ناداوري كاملا هماهنگ شده با تيم فرانسوي بود)
.

رو این حساب پس باید الان فرانسویه تو فینال باشه !!!!

LONELY MAN
07-08-2012, 18:50
اخه چرا ساعت 11.15 من که نمیتونم صبر کنم تا اون موقع :41:فینال امشب فوق العاده حساسه دوست دارم ااشک و حرص روسها رو ببینم وقتی که دوم میشن :27:

Ahmad
07-08-2012, 19:00
:41:

اینجا هم فکر کنم بنا داره بر سر عبدولی فریاد میزنه که بره پیش داور
اگه از همون ابتدا به داور اینجوری نگاه می‌کرد اون‌هم کپ می‌کرد

iw8u
07-08-2012, 19:08
اتفاقا رئیس فیلا نه روسی هست و نه ایتالیایی ! رئیس فیلا سوئیسی است .
ول كنيد بابا ...راجع به اين آدم بي ارزش كمتر صحبت كنيد
لازم به ذكر است كه اين بابا مارتينتي يه بي هويته كه موطنش هرجاس كه ايران نباشد(كه به كوريه چشمش طلاي سوم درراه است)...همين

جوون خوش آتيه خوزستاني اهل شهرستان انديمشك فقط 22 سال سن داره و اگر اشتباه نكنم در سن 20 سالگي ازدواج كرده.پسر بزرگ خونوادست كه از خانواده هاي قشر كم درآمد جامعه هستند و پدر ايشون فردي كه از قشر زحمتكش كارگر هستن.(دوستان كه اطلاع بيشتر دارن اصلاح كنن)
خود سعيد گفته بود كه بعد مسابقات ميخاد خداحافظي كنه با كشتي با وجود سن كمش.و دليلش رو مشكلات مادي عنوان كرده بود كه خيلي هم بديهي و قابل تصوره...شما تصور كن شبو روز توي تمريناتو اردو باشي ...

درمورد مسابقه هم شك نكنيد كه ناداوريه محض بود..اگه فرضا قضاوت داور درست باشه...تذكرهاي ويرانگر و اون اخطار كه ديگه اينقد مسخره بود كه مورد موافقت رييس تشك(نوچه مارتينتي) قرار نگرفت،اعصاب كشتيگير مارو خورد كرد و نوع برخورد و اعتراض مربي فرانسوي كه كاملا هماهنگ شده بودن و .....

hojjatinho
07-08-2012, 19:11
كره جنوبي برنده مافياي كشتي فرنگي مي‌شود؟/سالن اكسل پر از شايعه

در شرايطي كه در سالن اكسل شنيده مي‌شد شكست عبدولي برنامه‌اي براي فرنگي‌كار كره جنوبي بود، خوش و بش داوران كره‌اي و رييس كنفدراسيون آسيا با ديگر داوران حاضر در رقابت‌ها پس از فيناليست شدن فرنگي‌كار كره‌اي، اين مسئله را به مرز حقيقت نزديك كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از لندن، پس از حذف سعيد عبدولي در رقابت‌هاي كشتي فرنگي المپيك كه با ناداوري مشخصي توسط داور بلاروسي انجام شد در سالن اكسل صحبت‌هاي زيادي مبني بر برنامه‌ريزي‌هاي از پيش مشخص شده شنيده مي‌شد. در اين ميان بيش از هر چيز شنيده مي‌شد كه اين ناداوري پروژه‌اي بود تا سعيد عبدولي به فرنگي‌كار كره جنوبي نرسد تا حريف كره‌اي او بتواند با خيالي آسوده فيناليست شود.

پس از اينكه فرنگي‌كار كره‌اي با پيروزي برابر حريف فرانسوي‌اش راهي فينال شد، كيم رييس كنفدراسيون آسيا به همراه داوران كره‌اي با ديگر داوران حاضر در سالن اكسل دست مي‌دادند و با خوشحالي حضور كره‌ جنوبي در فينال را به يكديگر تبريك مي‌گفتند. همين مسئله شايعه‌ها در سالن اكسل را بيشتر مي‌كرد.

ايسنا

iw8u
07-08-2012, 19:11
رو این حساب پس باید الان فرانسویه تو فینال باشه !!!!
عزيزم سگ زرد زياد هست

mohsen121
07-08-2012, 19:15
فقط خدا كنه قاسم رضايي با نقره ارضا نشده باشه .

scali
07-08-2012, 19:17
حالا اگه بارانداز عبدولی امتیاز نداشت چرا ادامه رو سرپا ادامه دادن؟

منم همین سوال رو دارم . هر چی فکر کردم نفهمیدم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه تو همه بازیها بعدش دوباره باید در خاک ادامه پیدا میکرد.

aliano
07-08-2012, 19:18
الکی دلتون رو خوش نکنید.رضایی به روس می بازه،بدجوری هم می بازه

SNOW PATROL
07-08-2012, 19:20
باخت هم باخت فدای سرش مهم اینه که تلاشش رو کرده

iw8u
07-08-2012, 19:24
منم همین سوال رو دارم . هر چی فکر کردم نفهمیدم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه تو همه بازیها بعدش دوباره باید در خاک ادامه پیدا میکرد.
جواب اينجاست كه داور يك امتياز به فرانسويه داد درنتيجه مبارزه سرپا اعلام شد.
حالا كيه كه ميگه ناداوري نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نكته خوبي اشاره كرديد كه من حواسم نبود

Xeoc
07-08-2012, 19:24
فیسبوک کشتی گیر فرانسوی رو دوستان به گند کشیدن

:38:

آخه اون بنده خدا چه گناهی کرده!

The Auditor
07-08-2012, 19:29
جواب اينجاست كه داور يك امتياز به فرانسويه داد درنتيجه مبارزه سرپا اعلام شد.
حالا كيه كه ميگه ناداوري نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نكته خوبي اشاره كرديد كه من حواسم نبود

خب مربی ایران اعتراض کرد و اعتراضشو قبول نکردن و در نتیجه باید به حریف یه امتیاز بدن دیگه، چون اعتراض وارد نبوده.
(البته من که میگم کلا ناداوری کردن توی این بازی)

iw8u
07-08-2012, 19:29
فیسبوک کشتی گیر فرانسوی رو دوستان به گند کشیدن

:38:

آخه اون بنده خدا چه گناهی کرده!
عزيز هماهنگ شده بود تيم فرانسوي از جريان باخبر بودن
احتمال زياد زدو بند بين فرانسه و روس و كره بوده...كه عبدولي حذف شه..بعد كشتي بين كره و فرانسه رو هركي برد

Xeoc
07-08-2012, 19:32
واقعا یعنی چی رفتن هر چی از دهنشون دراومده تو فسبوک طرف گذاشتن!!

عزيز هماهنگ شده بود تيم فرانسوي از جريان باخبر بودن
احتمال زياد زدو بند بين فرانسه و روس و كره بوده...كه عبدولي حذف شه..بعد كشتي بين كره و فرانسه رو هركي برد

فرانسه روس کره! عجب ! فراماسونری ها رو از قلم انداختی

M . Sayid
07-08-2012, 19:35
فرانسه روس کره! عجب ! فراماسونری ها رو از قلم انداختی

چطور وقتی پای تبانی عربا تو فوتبال میاد وسط همه قبول می کنن ، ولی الان نه ؟

AMIR-AIRGUNNER
07-08-2012, 19:37
چه آهي كشيد سعيد.....

مثله اينكه بار اوله كشتي ميبيني....شايدم چيز ديگه اي نگاه كردي

برنز واسه چيشه....اين كه طلا آووردن واسش مثه آب خوردن بود

اعتصامي رو ول كن...اون اينطور گفته كه مردم ناراحت نشن.عامل هم احساسي گزارش نكرد حرفش درست بود.
از آهي كه سعيد عبدولي كشيد همه چيز رو ميشه خوند.
حريف روسي هم قرعه سنگيني داشته فك كنم همچين خسته شده باشه(لازم بذكر است كه احتمالا با ناداوري بالا اومده:27:)
دوست عزیز یه بار دیگه بشین قوانین رو بخون ضرر نمیکنی
نمیدونم چرا همیشه دوست داریم برای شکست هامون بهانه بیاریم و همیشه دشمن ها عامل شکستمون هست !
فرانسه و انگلیس و ...
تو بوکس یه طلامون رو گرفتن . اینجا هم یه طلامون رو گرفتن . اصلا این دشمن ها نباشه ما اول میشیم تو رده بندی :39:
باز خوبه کارشناس رادیو ورزش صراحتا میگه عبدولی در کشتی اخر خیلی ضعیفتر نسبت به کشتی های قبلی کار کرد !

iw8u
07-08-2012, 19:39
اولا شما گفتي چه گناهي كرده و من گناه ايشون رو گفتم
دوما من نخواستم از پيام گذاشتن روي پيج اون بابا دفاع كنم،اصلا اينكار فايدش چي هست(درضمن فيسبوكو قبول ندارم)
سوما بحثو خواهشا سياسي نكن...اينجا ورزشه منم عاشق ورزش خاصه كشتي حاضرم تا پاي جون واسش مايه بذارم
شما هم كه از جريانات كشتي بيخبري لطفا از مسخره كردن بپرهيز.جريانات مافياي كشتي يك امر طبيعي شده كه ازش ايران فقط سرش كلاه مونده
نميگم واست متاسفم...چون تاسف واسه تو فايده نداره

M . Sayid
07-08-2012, 19:46
خوبه تو تکواندو هوگوی اکترونیکی هست و گرنه حقمونو می خوردن ، البته سخت تر ازون این بود که به دوستان بقبولونیم در صورت نبود هوگوی الکترونیکی اونجا هم ناداوری شدیده ! اصولا این بتی که تو ذهنشون ساختن به این راحتی نابود نمیشه !

iw8u
07-08-2012, 19:49
دوست عزیز یه بار دیگه بشین قوانین رو بخون ضرر نمیکنی
نمیدونم چرا همیشه دوست داریم برای شکست هامون بهانه بیاریم و همیشه دشمن ها عامل شکستمون هست !
فرانسه و انگلیس و ...
تو بوکس یه طلامون رو گرفتن . اینجا هم یه طلامون رو گرفتن . اصلا این دشمن ها نباشه ما اول میشیم تو رده بندی :39:
باز خوبه کارشناس رادیو ورزش صراحتا میگه عبدولی در کشتی اخر خیلی ضعیفتر نسبت به کشتی های قبلی کار کرد !
ببين كشتي اصلا بحثش از همه چيز جداست،باور كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،قسم ميخورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا به غرب ستيزي و ... متهم نشم:41:
بعد اينكه گفتي كشتي ضعيف...مگه چيزي جز اين انتظار داري...اينكه ببيني حقتو جلو چشمت بخورن،اينكه ببيني زحمات چندين سالت داره از بين ميره،اينكه ببيني دارن بهت ظلم ميكنن و نميتوني كاري كني ...واسه ادامه كشتي انگيزه اي ميمونه:18::19:

درهرصورت هركي نظري داره..شايد شما درست بگي...من به نظرشما احترام ميذارم :goatee:...بحث خوبي بود:20:

LONELY MAN
07-08-2012, 19:49
اگه امشب این رضایی بتونه تو سرپا دووم بیاره و مبارزه رو ببره تو خاک و به قول عامل اون باراندازهای بی نقصشو اجرا کنه 100 درصد طلایی میشه کلا همه حریفاشو اینجوری بردش :27:

Xeoc
07-08-2012, 20:11
اولا شما گفتي چه گناهي كرده و من گناه ايشون رو گفتم
دوما من نخواستم از پيام گذاشتن روي پيج اون بابا دفاع كنم،اصلا اينكار فايدش چي هست(درضمن فيسبوكو قبول ندارم)
سوما بحثو خواهشا سياسي نكن...اينجا ورزشه منم عاشق ورزش خاصه كشتي حاضرم تا پاي جون واسش مايه بذارم
شما هم كه از جريانات كشتي بيخبري لطفا از مسخره كردن بپرهيز.جريانات مافياي كشتي يك امر طبيعي شده كه ازش ايران فقط سرش كلاه مونده
نميگم واست متاسفم...چون تاسف واسه تو فايده نداره

اوه اوه ببین چه داغ می کنه!
اولا اونجا المپیکه و تو کشور بریتانیا
مسبقات جهانی نیست که مثلا تو کشور روسیه برگزار شده باشه و روس ها بخوان از این امتیاز استفاده کنند!
داور وسط + بقیه داورها رو می خوای متهم کنی به تبانی؟
فرانسه و کره مثلا خیلی نفوذ دارن؟ ممکنه اینطور باشه اما رو چه حساب و مدرکی اینقدر با اطمینان می گی این سه تا کشور تبانی کردن که ایرانو بزنن زمین؟!!!

چطور وقتی پای تبانی عربا تو فوتبال میاد وسط همه قبول می کنن ، ولی الان نه ؟

من قبول نمی کنم اگه منطقی نباشه

altair
07-08-2012, 20:28
دوستان عزیز به قول دوستمون take it easy اقایون منم اول داغ کرده بودم که حقشو خوردن و واقعا دلم واسه عبدولی سوخت ولی الان که تو چندتا سایت خوندم دیدم که راست میگن یه قانونی هست که میگه نباید پایین تر از مهره ی آخر و بگیری چون ساده ترین بخش کار ومنظورش باسن و.. هست اینجور چیزا.

اینجا المپیکه به دور از هرگونه بحث سیاسی اگه میخواستن ایران المپیک مدال طلا نبره اصلا یه کاری میکردن تو کشتی قبلی هم نتونه. تازه ما الان جامونم خوبه 24 توکشورهای همسایه رو نگاه کنید با خودمون مقایسه کنید مطئنم به 21 یا 22هم میرسه.

pcforlife
07-08-2012, 20:38
|| قفل برای رسیدگی ||

Stream
07-08-2012, 23:15
به خاطر خاص بودن این لحظه تاپیک باز شد ولی رسیدگی به گذشته هم حتما انجام میشه.

دوستان لطفا بحث های پیشین رو ادامه ندید.

mohsen121
07-08-2012, 23:20
حدادي نقره گرفت. اگر پرتاب پنجمش رو خطا نمي كرد 100 درصد طلا مي گرفت . پرتاب پنجم رو حداقل 1 متر بيشتر از نفر اول پرتاب كرد.

M . Sayid
07-08-2012, 23:23
2 طلا
2 نقره
تازه کشتی آزاد و تکواندو مونده !

حقیقتا نه از رضایی و نه از حدادی انتظار مدال نداشتم ، آفرین به جفتشون ! بیشتر احسان حدادی ! خودشو کشت تو این 4 سال از بس تمرین کرد !

Amir_oscar
07-08-2012, 23:25
عالی بود امشب ایرانی‌ها... الآن دوازدهم جهان هستیم. فق‌العاده‌ست... طلای حدادی هم حیف شد که نیومد. اون آلمانیه که 9 سانت بیش‌تر انداخت رفت روی اعصاب. اما خب بازم ایول داره حدادی. کلا یه جوری هست و عصبی رفتار می‌کنه. بازم دمش گرم.
اییییییییییییییییییران...

mohsen121
07-08-2012, 23:26
جالبه ايران ژاپن رو گرفت .

mohsen121
07-08-2012, 23:27
2 طلا
2 نقره
تازه کشتی آزاد و تکواندو مونده !

حقیقتا نه از رضایی و نه از حدادی انتظار مدال نداشتم ، آفرین به جفتشون ! بیشتر احسان حدادی ! خودشو کشت تو این 4 سال از بس تمرین کرد !

بوكس رو فراموش كردي . اگر روزبهاني مسابقه فرداش روببره برنزش قطعي هست .

vahidgame
07-08-2012, 23:35
امشب واقعا شب رویائی برای ورزش ایران بودش
وزنه برداری که دیگه از قبل تا حدودی مشخص بود که چه نتیجه ای می گیریم و فقط روی مدال نقره یا برنز بودن سجاد انوشیروانی بحث بود
توی کشتی فرنگی واقعا قاسم رضایی گل کاشت و تونست هم توتروف روس و هم کل کشتی مردان روسیه رو بخاک بشونه و ایران رو با شایستگی قهرمان کشتی فرنگی مردان المپیک کنه
محمد بنا کاری کرد که شاید دیگه توی تاریخ کشتی ایران دیگه تکرار نشه...
جالبه سایت گل که مختص فوتباله در مورد محمد بنا مطلبی نوشته که تیتر اون جالبه:

بی نظیر مثل آقای بنا
به نظر شما اگر آقای محمد بنایی در فوتبال بود چقدر می ارزید؟ یک میلیارد؟ ده میلیارد؟ یا سه هزار...

احسان حدادی هم یکمی خوش شانس تر بود شاید می تونست طلا رو بگیره
ولی همین نقره اون که اولین مدال تاریخ دومیدانی ما در المپیکه خیلی ارزشمنده و خودش حکم طلا رو داره...

پ.ن: جالبه چند روز پیش همش توی این تاپیک آیه یاس خونده میشد : دی
اونم موقعی بود که توی رشته هایی ورزشکاران ما مسابقه داشتن که اصلا حتی انتظار نزدیک شدن به مدال هم نمی رفت و خیلی طبیعی بود که توی روزای اول هیچ مدالی نگیریم! ولی الان داریم مدال ها رو درو می کنیم و بهترین نتیجه تاریخ ایران در المپیک رو گرفتیم...
البته این نتایج بیشتر به خاطر تلاش مربیان و ورزشکاران عزیر کشورمونه نه اون مسئولان ورزش که در راس قرار دارن : دی

Ssarshar
07-08-2012, 23:37
برای من هیچ مدالی به اندازه ی اشکهای عبدولی تاثیر گذار نبود ...

Alinho
07-08-2012, 23:37
وزنه‌بردارای ایران ترکوندن تبریک میگم
قشنگیش این بود که بازهم روس‌ها مثل کشتی جلوی ایران تحقیر شدن
حدادی هم دیگه رسما گل کاشت
اگه یکمی خوش‌شانس بود مدال طلا رو میگرفت که متاسفانه نشد!

M E S S I
07-08-2012, 23:43
نخستین مدال با ارزش برای ورزش مادر

ایران / نقره حدادی به رنگ طلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پرتابگر ایرانی حاضر در المپیک، مدالی با ارزش کسب کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛افتخاری بزرگ برای ایران و ایرانیان.باید گفت که حق احسان مدال طلا بود اما شرایط طوری پیش رفت که احسان افتخار آفرینی اش را با مدال نقره کامل کند.حدادی که برای نخستین بار توانست مدال نقره مسابقات المپیک را بر گردنش بیاویزد رقابت نزدیکی با رقیب آلمانی اش داشت.او فقط 9 سانتی متر از رقیبش کمتر پرتاب کرد تا رنگ مدالش در این رقابت ها نقره شود.
مسابقات پرتاب دیسک رقابت های المپیک در حالی آغاز شد که احسان حدادی توانست یک رکورد فوق العاده را برای خودش ثبت کند.او که پس از الکنا از کشور لیتوانی پرتابش را انجام داد توانست 68.18 را پرتاب کند تا در پرتاب اول جایگاه نخست را به خودش اختصاص داده باشد.
احسان در پرتاب دوم خودش رکورد 64.09 را به ثبت رساند.حدادی که با وجود این پرتاب همچنان در رتبه اول قرار داشت در حرکت سوم خودش توانست رکورد 67.28 را به ثبت برساند.
اما نوبت به پرتاب چهارم که رسید رکورد حدادی کمی نزول کرد.او در این حرکت خود توانست 66.98 را پرتاب کند و همچنان به کسب مدال در المپیک امیدوار باشد.این اتفاق در حالی افتاد که در زمان پرتاب این حرکت از تماشاگران خواسته شد به دلیل اینکه حدادی تا قبل از این حرکت در رتبه اول قرار داشته برای او کف بزنند.
در حرکت پنجم اما یک اتفاق بد افتاد.حدادی این حرکت خود را با خطا پشت سر گذاشت اما هارتینگ آلمانی که یکی از جدی ترین رقبای احسان به شمار می آید توانست با رکورد 68.27 از او جلو بزند.
در این رقابت ها پرتابگر هندی با ثبت رکورد 64.79 به کار خودش در این رقابت ها پایان داد.پرتابگر اسپانیایی هم زمان 63.16 را برای خودش ثبت کرد و کار پرتاب گر استونی هم با خطایی که انجام داد در المپیک به پایان رسید.
در آخرین حرکت،احسان نتوانست رکورد هارتینگ را بشکند اما با همان پرتاب اول خودش کاری کرد که با شایستگی توانست برای نخستین بار مدال نقره رقابت های المپیک را بر گردن خودش بیاویزد.این مدال هر چند رنگش طلایی نبود اما ارزش آن چیزی کمتر از طلا برای کاروان ایران نیست.

----------------------------------------------------------

پدر سليمي: ديگر نمي‌خواهم بهداد وزنه بزند!/ روزانه 20 تن وزن كار سختي بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پدر بهداد سليمي پس از موفقيت پسرش براي دريافت نخستين نشان طلاي وزنه‌برداري المپيك لندن مي‌گويد، بهداد كار بسيار سختي داشت. وي تاكيد دارد كه وزنه‌برداري خيلي در زندگي پسرش تاثير گذاشته و مي‌خواهد كه اين قهرمان فوق سنگين وزنه‌برداري ايران پس از كسب اين نشان پا به عرصه مربي‌گري بگذارد و ديگر وزنه نزند.
بهرام سليمي در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به قائمشهر، گفت: بهداد كار بسيار سختي داشت. قهرماني در المپيك كار دشواري است. او روزانه 20 تن وزنه را جابه‌جا كرد تا قهرمان المپيك شود.
وي ادامه داد: با توجه به توانايي كه در بهداد سراغ دارم، اگر اكنون به سال 83 كه او كارش را در وزنه‌برداري آغاز كرد برگردم، باز هم اجازه مي‌دهم و تشويقش مي‌كنم كه وزنه‌برداري را دنبال كند. وزنه‌برداري كاري است كه بهداد سليمي بايد آن را دنبال كند چرا كه استعدادش را دارد.
پدر بهداد سليمي ادامه داد: دوست دارم بعد از كسب طلاي المپيك بهداد مربي شود و ديگر وزنه نزند، چون وزنه‌برداري رشته سنگيني است و او فشار بسيار زيادي را تحمل مي‌كند. دوست دارم زندگي عادي‌اش تحت تاثير قرار نگيرد.
سليمي با تاكيد بر اينكه پسرش براي كسب اين طلا زندگي را به خودش سخت كرده است، ادامه داد: وزنه‌برداري خيلي در زندگي بهداد تاثير گذاشته است به طوري كه حتي ديپلم گرفتن او هم به تاخير افتاد. دوست ندارم اين تاثيرات همچنان در زندگي‌اش باقي بماند و از او مي‌خواهم كه پا به عرصه مربي‌گري بگذارد.

----------------------------------------------------------

ma-bah
07-08-2012, 23:53
مطمئن باشید ایران امسال 5 تا طلا رو شاخشه

1 وزنه برداری
1 تکواندو
3 کشتی فرنگی و آزاد

یه دو سه تا هم نقره کنار بزارید

سلام بچه ..... این جواب من اون اولای تاپیک بود که همه ناراحت بودند فقط امیدوارم که آزاد هم مثل فرنگی گل بکاره

alireza20202003
07-08-2012, 23:54
با ارزش ترين مدال امروز به نظرم مال احسان بود ، ما سال‌های پيش هم توی وزنه بردای و كشتی و جودو مدال آورديم ولی پرتاب ديسك يا به طور كلی تر دو و ميدانی هيچ وقت هيچ مدالی نداشتيم و شايد اين آغاز يه راهی باشه كه بتونيم به بقيه نشون بديم ما تو رشته‌های ديگه هم حرف برای گفتن داريم.

چيز ديگه ای كه منو خيلی خوشحال ميكرد اين بود كه از بانوان هم مدال داشته باشيم كه متاسفانه نشد.

mohamad skystar
07-08-2012, 23:54
ای ولا به بچه های با غیرت ایرانی
امشب واقعا گل کاشتن.
مدال طلا و نقره وزنه برداری که واقعا احساس غرور کردیم.
مدال نقره احسان حدادی که از طلا هم با ارزش تر بود درود به شرفش
و مدال طلای کشتی که مثل همیشه بچه های کشتی گیر گل کاشتن.

امشب 3 بار پرچم کشورمون با افتخار در لندن بالا رفت و ما کلی کیف کردیم.
تیم مدیریت انجمن اتومبیل با تبریک به تمام بچه های کاروان المپیک ایران خصوصا مدال آورن نام دار

54129

CRIS Joon CR7
07-08-2012, 23:58

به نظر شما اگر آقای محمد بنایی در فوتبال بود چقدر می ارزید؟ یک میلیارد؟ ده میلیارد؟ یا سه هزار...
وحید حال کردم با این جملت...
جالبه این میلیاردی ها از میلیونی ها شکست میخورند و پراید سوار ها ، پورشه سوار هارو میبرند...

تبریک میگم بهترین نتیجه ی تاریخ المپیک ایران رو...
واسه احسان خیلی ناراحت شدم چون کارشو انجام داد ولی حیف شد ولی بازم خوب بود...
بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی هم که انتظار کمتری ازشون نداشتم و طلا و نقرشون که حتمی بود ،
کشتی هم که اصلا انتظارشو نداشتم ولی عالی بود

تکواندو و کشتی آزاد مونده که دیگه اونام به امید خدا موفق میشن
فعلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حسین خان رو::21:

Amirdb
08-08-2012, 00:00
ایشالا امشب سلیمی و رضایی و حدادی و انوشیروانی رو داریم.
دو تا طلا و دو تا نقره باشه من راضیم :31:
فینال رضایی هم شد با روسیه
ولی حیف شد عبدولی.....خیلی حیف شد
aaaaa!!!
کاش بیشتر خواسته بودم!:31:
تبریک به همه دوستان....تقریبا بهترین نتایج ممکن رو گرفتیم.....فقط کاش عبدولی.....!

scali
08-08-2012, 00:00
امشب واقعا بچه ها ترکوندن . دستشون درد نکنه دل ملت رو شاد کردن . و همچنین ..... بعضی هارو سوزوندن . :31:

هر چند تا طلا و پاداش بهشون بدن نوش جونشون .

فوتبالیست ها ( میلیاردی ها ) خجالت بکشن .

Gregar
08-08-2012, 00:03
با ارزش ترين مدال امروز به نظرم مال احسان بود ، ما سال‌های پيش هم توی وزنه بردای و كشتی و جودو مدال آورديم ولی پرتاب ديسك يا به طور كلی تر دو و ميدانی هيچ وقت هيچ مدالی نداشتيم و شايد اين آغاز يه راهی باشه كه بتونيم به بقيه نشون بديم ما تو رشته‌های ديگه هم حرف برای گفتن داريم.

چيز ديگه ای كه منو خيلی خوشحال ميكرد اين بود كه از بانوان هم مدال داشته باشيم كه متاسفانه نشد.

از بانوان که من خودم خیلی انتظار ندارم مدال بگیرن . خداییش با اون شرایط و محدویت هایی که بانوان توی ایران واسه ورزش کردن دارن همین مقام ها خیلی میارزه . الهه احمدی بالشخصه میگم که واقعا ترکوند که ششم شد . البته با این روند رو به رشد شاید در سالهای اتی شاهد مدال اوری بانوان هم باشیم . بانوان ایرانی اگه مدال بگیرن حقا که شیرزنن .

ولی جدا این بحث امشب دو جا ناراحت شدم . یکی که واقعا اعصابم رو خورد کرد حذف شدن به ناحق عبدولی بود که خیلی امید میرفت بهش . دومی هم که هم خوشحال شدم هم ناراحت مدال نقره حدادی بود که واقعا حقش طلا بود با اون همه تلاشی که کرد . دمش گرم واقعا . خیلی خوشم میاد ازش .

pedramh
08-08-2012, 00:08
تبریک به همه شب به یاد موندنی بود
اول این که در بانوان یک تکواندو کار داریم که شاید اگر خوش بین باشیم بتونه مدال بگیره
دوم اینکه این شب میتونست خیلی رویایی تر از این باشه اگر عبدولی و حدادی هم طلا می گرفتن حدادی که خیلی نزدیک شد به طلا اما با این وجود مدالش از طلا با ارزش تر هست
تو این موفقیت ها سجاد مرادی هم گم شد ! اونم تلاش خودش رو کرد و نتیجه قابل قبولی گرفت

jeremy28
08-08-2012, 00:08
سلام

منم این موفقیت بزرگ رو به همه تبریک میگم و ان شاء ا... که مولا علی کمک کنه تا مدال های طلای بعدی رو هم در روزهای آینده درو کنیم.

راستی، تحویل نگرفتن علی آبادی توسط بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی هم در نوع خودش جالب بود!

اینا زحمت کشیدن، اون قرار بهره شو ببره:2:

شاهزاده خانوم
08-08-2012, 00:11
11 ام.بابا ترکوندیم
شدیدا منتظر کشتی ازادم

MMM52
08-08-2012, 00:16
تبریک تبریک تبریک واقعا حال کردم دستشون درد نکنه بخدا باید به ممد بنا اندازه وزنش طلا بدن... فوق العادس این مرد تا الان 4 تا طلا گرفتیم 3 تاش مال بناس... اصلا فک نمیکردم قاسم رضایی طلا بگیره ولی رو عبدولی مطمئن بودم که اون داور پدر.. حقشو خورد... + بهداد هم ازش انتظار بیشتری میرفت ولی همین که طلا گرفت عالیه در کل به نظرم سجاد خیلی بالاتر از سطح خودش ظاهر شد.... + احسان هم فقط با 9 سانت اختلاف نقره گرفت کاش طلا میگرفت ولی دستش درد نکنه... + فعلا تو کشتی آزاد پلنگ جویبار! و تقوی و در تکواندو هر دوشون میتونن طلا بگیرن اگه یکم دقت و هوش و غیرت و تلاش داشته باشن.. انقد داد زدم صدام کاملا تغییر کرده....

Retired User
08-08-2012, 00:37

گرافيكار
08-08-2012, 00:39
فریاد و بغض زیر سایه مشتهای گره شده

نمیدانم چه احساسیست که حتی اگر از زندگیت سیر شده باشی هم نمیتوانی نسبت به افتخارآفرینی هموطنانت بی تفاوت باشی.
انگار تا دم مرگ هم حس میهن دوستی در وجود آدم زنده میماند. وقتی جوانان سرزمینت را میبینی که از زیر خروارها استرس و فشاری
که بر جامعه ات از داخل و خارج حاکم است، پیروزمندانه سر بیرون می آورند و پا روی بلندترین قله های دنیا میگذارند نمیتوانی خوشحال نباشی.
باید نابینا باشد کسی که بازوی 70 میلیون نفری را زیر وزنه هایی که بهداد میزند نبیند. نمیشود ادعای بصیرت داشت اما قلبهایی را که از پای تلویزیون
دیسک احسان را در اوج آسمان همراهی میکنند، ندید. قلبهایی که هر لحظه شدیدتر میتپیدند تا شاید دیسک احسان فقط یک سانتیمتر دورتر زمین را لمس کند.

حالا خبر به دورترین نقاط جهان رسیده است: برای نخستین بار فرزندان کشورت در رشته فرنگی بالاتر از روسهایی ایستاده اند که تا همین چند سال پیش
نداشتن حریف برایشان خسته کننده شده بود. چقدر زیبا بود وقتی کشتیگیران فرنگی ما، ورای تمام نامهربانیها حتی داوران را هم کول انداز کردند
و حالا نمیدانم کدام قاضی را توان محاسبه امتیاز این فن قاطعانه است؟

حالا دنیا را میتوانی ببینی که روی گوشهایش را گرفته است و حنجره ای 70 میلیونی را ببینی که دارد فریاد بیعدالتی را با احساسی پر از خشم و شادی بر سرش آوار میکند.
ما بیش از هر ملت دیگری در مدالهای رنگارنگ فرزندانمان شریکیم. زیرا اگر دیگران تماشاگرند ما در کالبد ورزشکارانمان عرق میکنیم و حرص میخوریم.
اگر دیگران مشت گره میکنند و داد میزنند ما تپشهای شدید قلبمان را زیر بغضهایمان احساس میکنیم.
بغض،
بغض...
واژه آشنایی برای گلوی تک تک ما پس از پیروزی غرورآفرین فرزندان این سرزمین است. اما چرا بغض؟ چرا وقتی بهداد زیر وزنه لبخند میزند ما بغض میکنیم؟
همانگونه که وقتی شکست ناعادلانه عبدولی را میبینیم باز هم بغض گره میخورد. چرا وقتی دیسک احسان سینه آسمان را میشکافد بغض میکنیم؟
شبیه لحظه ای که همپای اشکهای بوکسورمان به بغضمان پناه بردیم. و در نهایت چرا واکنش ما در برابر پیروزی و شکست به یک شکل است؟

شاید چون ما میدانیم چه خون دلی میخوریم تا جوانانمان به اینجا برسند. شاید چون ما طعم تلخ فشار را روی ستون فقرات جامعه خود چشیده ایم
و صورتهایی که به ضرب سیلی سرخ نگه داشته میشوند را دیده ایم. شاید چون تنهایی خودمان و ورزشکارانمان را در داخل و خارج کشور درک کرده ایم.
شاید چون ایمان داریم جوانان این سرزمین ، لابلای بی مسئولیتی مدیران و هرج و مرج اقتصادی و بیکرانه ی بی تکیه گاهی، تنها به زانوان خویش دلبسته اند و به بازوان خویش باور دارند.

هر چه هست معنایش جز این نیست که ما در هر رشته ای پا به پای ورزشکارانمان حرکت میکنیم. کشتی میگیریم، میدویم و وزنه میزنیم.
نه شعار است نه شعر. نگاه ما به ورزشکارانمان از جنس دیگریست و این را باید تنها ایرانی باشی تا بفهمی و باید نفس به نفس ورزشکارانت، قدم به قدم آمده باشی تا درک کنی.

منبع:گرافیکار

aliano
08-08-2012, 00:44
احسان حدادی واقعاً سالاره!خیلی از این پسر خوشم میاد.روحیه ی خیلی توپی داره.برای مدال نقره توی المپیک اون هم توی یکی از مواد دومیدانی باور کنید خیلی باید زحمت کشید.اینجا به مسئولین خیلی فحش می دیم که البته 90 درصدش نوش جونشون:31:ولی فکر می کنم برای احسان حدادی امکانات رو توی این دو سه سال خوب فراهم کردن.قبل از اون خیلی خودش شاکی بود ولی فکر می کنم توی این یکی دو سال اردوهای خوبی داشت و با مربیهای خوبی کار کرده که تونسته توی دو سال یک برنز جهانی و یک نقره ی المپیک بگیره

Alinho
08-08-2012, 00:56
ایران به شما می‌بالد!

Reza31001
08-08-2012, 01:14
الان از مراسم احیا اومدم
فینال کشتی رو دیدم و بعد رفتم
یه راست رفتم سراغ جدول مدال ها و ایران 12 ام
واقعا اشک تو چشام جمع شد

وقتی بالاتر از ژاپن هستیم
وقتی بالاتر از اسپانیا و سوئد و برزیل و ... هستیم
و همه اینها وقتیه که کمه کم رو 2-3 تا طلای دیگه می تونیم حساب کنیم

ماشالله ایران ........

PSYCHO_MAN
08-08-2012, 01:16
امشب چه شبی شب مدال است امشب:33:
امشب واقعاً با وجود دسترسی به 10 15 تا کانال باز کم آورده بودم کدوم رقابتو ببینم
بهترین نتیجه تاریخ المپیکمونو همین امشب قطعی کردیم. دم همشون گرم خداییش کشتی فرنگی که ترکوند المپیکو. بهداد و سجاد که بی دردسر 1 و 2 گرفتن
فقط این وسط واقعاً ناراحت شدم و اعصابم ریخت بهم سر عبدولی که واقعاً حقش طلا بود شانس اولم بود ولی اسیر ناداوری و عدم نفوذ ما در فیلا با این همه سابقه ای که تو کشتی داریم شد:41:
و ناراحتی بعدیم بیشتر به خاطر احسان حدادی بود که خداییش حقش طلا بود و خیلی زحمت کشید و حیف که اون پرتاب عالیش ، به خاطر یه اشتباه بد موقعی که سر برخورد پاش با خارج محوطه پرتاب پیش اومد طلا از چنگش در اومد چون اون چیزی که من دیدم بیش از 69 متر پرتاب کرد که یعنی طلا مال احسان میشد. ولی بازم ایول به احسان

اگر این 2 تا طلا رو میگرفتیم امشب میتونستیم بریم جزء 10 کشور اول که این برای کشوری در سطح و امکانات ورزشی ما فوق العاد میشد که حیف نشد
ولی ایشالا با تلاش ورزشکارا و دعای خیر مردم و حمایت معنوی تو این شبای عزیز چنتا مدال خوش رنگ دیگه هم % 100 خواهیم آورد.

از جناب گرافیکار هم تشکر میکنم به خاطر مطلب زیباشون
طاعاتتون قبول و در پناه حق

mohsen_gh1991
08-08-2012, 01:56
واقعا میشه به جرات گفت امشب بهترین شب تاریخ ورزش ایران بود . دوتا طلا و دوتا نقره . و شاید طلای عبدولی که اگه عادلانه قضاوت میشد از دست نمیدادیم.
صدای صلوات ایرانیای ورزشگاه موقع بلند کردن وزنه انوشیروانی واقعا زیبا بود . و ورزشگاهی که ایرانیا قبضه کرده بودن.
با کمی همت شاید ایران جز ده تیم برتر المپیک هم جا بگیره . انشالا

arz268
08-08-2012, 02:28
از یه چیز به شدت لذت بردم.اونم سالن اکسل بود که 90 درصد ایرانی بودن یک صدا تشویق میکردن.آخرشم که سرود ایران پخش شد لذت بردم که همه یک صدا سرود میخوندن بی حجاب و با حجاب ایرانی و اسلام.فرقی نمی کرد.ولی از چند تا چیز تا الان میسوزم.یک چرا حدادی طلا نگرفت چرا الهه احمدی برنز نگرفت و چرا تو کشتی و بوکس با ناداوری حذف شدیم.
اگه چهارتا مدال تو کشتی میگرفتیم.؟چه حالی میداد.

A.N.A.P
08-08-2012, 02:39
تازه 7 نفر از کشتی آزاد مونده . میریم که چین رو مهار کنیم :دی !
[حذف شد]

A.N.A.P
08-08-2012, 02:49

arz268
08-08-2012, 03:03
تازه 7 نفر از کشتی آزاد مونده . میریم که چین رو مهار کنیم :دی !

بلا نسبت . البته بعضی از فوتبالیست های ما واقعا مفت خور هستن .
اصلاح میکنم ایشالا اون قلیونیای بی غیرت بمیرن.نه یکی مثل جواد نکونام علی کریمی فرهاد مجیدی و....
واااااااااااااااااااااااا اااااای خدا چرا عبدولی رو حذف کردن ایشالا سکته کنی سرطان بگیری بمیری خودم خاکت کنم بی ... .... ایشالا آتیش بگیری که اونطوری ورزشکارمونو به گریه انداختی.آخیییییییییی!
یه روزی سراع چین میریم البته نه تو مجموع طلا ها چون جمعیتمون نمیرسه بلکه تو قهرمانی رشته ها.خدایااااااااااا شکرت.

CRIS Joon CR7
08-08-2012, 04:02

احتمال داره یه رقمی شیم؟...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا این جدول همش در حال بالا پایین شدنه؟

Mr.Mazmamfi
08-08-2012, 04:03

سلام
آقا با این وضعی که برای ما تو این المپیک پیش آوردن ، اصلا مدل ها بهم نمیچسبه ، فقط و فقط در صورتی دلچسب هست که ایران رو بالای فرانسه و آلمان ( داورهای نامرد ) و... ببینم .

خیلی سخته فرانسه ایی که 8 تا طلا داره رو بگیریم ، ولی باور کنید پتانسیلشو داریم .
من که خیلی امید دارم .

موفق باشید.

احتمال داره یه رقمی شیم؟...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره ، راحت میشه .

یا این جدول همش در حال بالا پایین شدنه؟

بالا پایین که میشه ، مثل اینکه سر شب ما یازدهم بودیم ، الان شدیم 12 هم . فعلا مجارستان و کوبا و بلاروس و مخصوصا کره ی شمالی نزدیک ترین تعقیب کننده هامون هستن .

راستی دقت کردید تو برنامه های المپیکیمون عکس های قهرمانامون رو تو دکور برنامه استفاده میکنن ؟ برای چین چجوریه ؟ الان که ما امسال انقدر طلا گرفتیم و میگیریم ، برنامه های آینده عکس های کدوم قهرمان رو میزنن ؟ اینم خودش معضلی شد برای برنامه ها :31:

steps
08-08-2012, 04:05
تبریک میگم به همه که این شب طلایی رو داشیتیم .
واقعا از این هیچ چیز ناراحت نشدم جز باخت شیطونک کشتی ایران کسی که خستگی ناپذیر هست با اینکه کمی خودش مقصر بود اما تو تایم اول کاملا حقش رو خوردن ولی تایم دوم اشتباه خودش بود و داور هم از همون اول باهاش سر ناسازگاری داشت و اعصاب سعید رو به هم ریخت کسایی که ورزش حرفه ای کردن میدونن من چی میگم کلا من احتمال مدال عبدولی رو بیشتر از سوریان میدونستم و همون اول 2 طلا نوروزی و عبدولی رو قطعی میدونستم ولی برای سوریان رو 50% به خاطر روحیه ضعیفی که داشت اما قاسم رضایی واقعا گل کاشت و اصلا احتمال نمیدادم طلا بگیره که خدا رو شکر گرفت و مشت محکمی به مارتینتی سوییسی و روس ها زد البته تو کشتی کلا ناداوری هست حتی تو مسابقات داخلی خودمون اما تو این سطح از مسابقات اینجور داوری عجیب هست .
دو میدانی هم خیلی دوست داشتم طلا بیاره اما نشد که بشه و واقعا حیف شد تو وزنه برداری هم از همون اول طلا و نقره برای ایران بود و بقیه باید برای برنز میجنگیدن اما خیلی دوست داشتم تو وزنه برداری 2 تا طلا بیاریم ولی نشد که بشه.
تو کشتی آزاد هم به همه امید دارم به غیر از وزن55 کیلو یعنی حسن رحیمی(قلبا دوست دارم مدال بگیره) کسی که حقش اصلا دوبنده تیم ملی نبود و به خیلی ها که تو ایران از خودش بهتر بودن باخت ولی چه میشه کرد .
کلا امید اول مدال ازاد تقوی تو66 و یزدانی تو 96 هست و شانس بعدی تو 84 لشکری هست . صادق گودرزی هم کشیتی گیر خوبی هست ولی 74 ( وزنی که خودم میگرفتم) وزن سنگینی و گرفتن مدال سخت هست چون سلطان این وزن تو چند دوره سایتیف روس بود و همه رو تو حصرت مدال المپیک گذاشته بود وبا کناره گیریش همه دندون تیز کردن برای طلای این وزن . راستی یادم رفت بگم گودرزی 2تا نقره و یک برنز جهان داره . تو تاپیک کشتی تا فردا اطلاعات دقیقتری میزارم.باید برم فیلم کشتی هامو نگاه کنم ببینم چی به چی هستش.
راستی یک نکته بگم که شاید باورش سخت باشه اما سعید عبدولی بعد از قهرمانی تو مسابقات جهانی 2011 انکارا فقط بهش یک پتو (احتمالا گلبافت) جایزه دادن.

iw8u
08-08-2012, 04:10
تبریک میگم به همه که این شب طلایی رو داشیتیم .
واقعا از این هیچ چیز ناراحت نشدم جز باخت شیطونک کشتی ایران کسی که خستگی ناپذیر هست با اینکه کمی خودش مقصر بود اما تو تایم اول کاملا حقش رو خوردن ولی تایم دوم اشتباه خودش بود و داور هم از همون اول باهاش سر ناسازگاری داشت و اعصاب سعید رو به هم ریخت کسایی که ورزش حرفه ای کردن میدونن من چی میگم کلا من احتمال مدال عبدولی رو بیشتر از سوریان میدونستم و همون اول 2 طلا نوروزی و عبدولی رو قطعی میدونستم ولی برای سوریان رو 50% به خاطر روحیه ضعیفی که داشت اما قاسم رضایی واقعا گل کاشت و اصلا احتمال نمیدادم طلا بگیره که خدا رو شکر گرفت و مشت محکمی به مارتینتی سوییسی و روس ها زد البته تو کشتی کلا ناداوری هست حتی تو مسابقات داخلی خودمون اما تو این سطح از مسابقات اینجور داوری عجیب هست .
دو میدانی هم خیلی دوست داشتم طلا بیاره اما نشد که بشه و واقعا حیف شد تو وزنه برداری هم از همون اول طلا و نقره برای ایران بود و بقیه باید برای برنز میجنگیدن اما خیلی دوست داشتم تو وزنه برداری 2 تا طلا بیاریم ولی نشد که بشه.
تو کشتی آزاد هم به همه امید دارم به غیر از وزن55 کیلو یعنی حسن رحیمی(قلبا دوست دارم مدال بگیره) کسی که حقش اصلا دوبنده تیم ملی نبود و به خیلی ها که تو ایران از خودش بهتر بودن باخت ولی چه میشه کرد .
کلا امید اول مدال ازاد تقوی تو66 و یزدانی تو 96 هست و شانس بعدی تو 84 لشکری هست .
گودرزي هم استاني مارو فراموش كردي...من به مدال آووردنش خيلي اميد دارم

A.N.A.P
08-08-2012, 04:34
هنوز کشتی آزاد و تکواندو که امید اصلی طلا هستن مونده ! با این وضع شاید یک رقمی بشیم !

گودرزي هم استاني مارو فراموش كردي...من به مدال آووردنش خيلي اميد دارم
داداش ،این گودرزی هم اینجا زندگی میکنه : :دی

persian365
08-08-2012, 04:42
زود تر از اینها باید تبریک میگفتم برای این روز تاریحی ورزش ایران

نوشته های دوستان زیبا بود و لذت بردم

چقدر زیباست که مردم ما به خوبی همه چیزو تشخیص میدن ، می دونند که حق این ورزشکارا بیشتر از اینهاست

من فوتبال و دوست دارم و خیلی هم علاقه دارم ولی بعضی فوتبالیست های ما دید ما رو به این ورزش بد کردند

مردم ورزش کاری و دوست دارن که با غیرت بازی کنه حتی اگه برنده نشه و تیمش پیروز نباشه

عبدولی و همه دوست دارن و کلی هم از پیروز نشدنش ناراحت شدن یا مظاهری چون حتی با باختشون هم پیروز بودن

چون تلاش کردن

واقعا از کشتی لذت بردم همشون تلاش کردند ، چه زحمتی می کشید بنا چقدر با انرژی راهنمایی میکرد

چقدر زیبا تاریح ساز شد

چقدر زیبا دل مردمو شاد کرد

و چقدر دعای مردم پشتشه

درود بر این شیر مردان

- به کشتی آزاد خیلی امید دارم
تکواندو ما هم خیلی خوبه ، هر چند قرعه یوسف کرمی خوب نیست زیاد ولی یوسف بازیکن خوبیه و نباید دل به شانس خوش کنه

بوکس هم فراموش نشود .، می تونه مثل دو میدانی جز شگفتی های این دوره بشن

و دو احسان اولین های رشتشون بشن

امیدوارم در روز های آینده اینجا همین جور شاد و پر از تبریک باشه
در این شب های عزیز دعا کنید

موفق باشید

*Batman*
08-08-2012, 04:44
آقایونِ به اصلاح فوتبالیست هر فصل قراردادهای میلیاردی امضا میکنن ولی همه این باغیرتهای مدال آور یه هفته بعد از المپیک فراموش میشن و خیلی ها حتی نمیتونن اسمشون رو به یاد بیارن.
یه دوستی حرف قشنگی میزد ؛ میگفت پولهایی که تو فوتبال ما جابجا میشه در حد لیگهای اروپاست اما کیفیت بازی....
یادمه مظاهری قبل از المپیک تو یه مصاحبه که از تلویزیون پخش شد گفت: با کسر مالیات در ماه حدود 470 هزار تومان حقوق میگیرم!

30vil
08-08-2012, 08:08
الان داشتم حساب می کردم به هر کدام از 4 ورزشکاری که طلا گرفتن 200 تا سکه طلا می دن که میشه 800 تا سکه

یعنی دقیقا نصف قرارداد یه بازیکن شایسته و خوش اخلاق و غرورآفرین مثل محسن بنگر عدالت یعنی این!!!

H A M A S
08-08-2012, 08:38
یادمه مظاهری قبل از المپیک تو یه مصاحبه که از تلویزیون پخش شد گفت: با کسر مالیات در ماه حدود 470 هزار تومان حقوق میگیرم!

مظاهری خیلی قبل تر از اینکه معروف بشه میگفت همزمان با بوکس با ماشین مسافر کشی میکنه
باز خوبه بعد از چندسال یه شغل بهتر گیر آورده

الان داشتم حساب می کردم به هر کدام از 4 ورزشکاری که طلا گرفتن 200 تا سکه طلا می دن که میشه 800 تا سکه

یعنی دقیقا نصف قرارداد یه بازیکن شایسته و خوش اخلاق و غرورآفرین مثل محسن بنگر عدالت یعنی این!!!

الان یکی بیاد حساب کنه توی این 4 ساله چقدر خرج این فوتبالیست هامون از بودجه دولتی کردیم و خروجیش چی بوده؟ با یه حساب و کتاب ساده همه چیز مشخص میشه!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~
در ضمن کسی از دوستان مطلع در زمینه کشتی از وضعیت کشتی آزادمون خبر نداره؟به تیم رسول خادم میشه امید بست؟

Saeed System
08-08-2012, 08:48
دوستان هر مدال طلا ارزشش اندازه چنتا مدال نقره یا برنزه؟

آخه مثلا الان ژآپن دیشب میگفت فردوسی پور 204 تا مدا لداره ولی رتبش از ایران پایینتره.....این نشون میده طلا چه قدر ارزشش زیادتره چون ژاپن طلای کمتری داره ولی 200 تا نقره و برنز گرفته...

کسی حساب این رو بلده ؟ مثلا یه طلا اندازه چندا تا نقره ارزش داره؟:11:

campuzlit
08-08-2012, 08:56
دوستان هر مدال طلا ارزشش اندازه چنتا مدال نقره یا برنزه؟

آخه مثلا الان ژآپن دیشب میگفت فردوسی پور 204 تا مدا لداره ولی رتبش از ایران پایینتره.....این نشون میده طلا چه قدر ارزشش زیادتره چون ژاپن طلای کمتری داره ولی 200 تا نقره و برنز گرفته...

کسی حساب این رو بلده ؟ مثلا یه طلا اندازه چندا تا نقره ارزش داره؟:11:
200 مدال نقره و برنز:18: ژاپن فکر می کنم جمعا دوروبر 30 مدال گرفته.
رتبه بندی هم فقط بر حسب مدال طلا هست و هر کشوری طلای بیشتری داشته باشه رتبه بالاتری داره و اگه طلا مساوی باشه میرن سراغ نقره و ....

Saeed System
08-08-2012, 09:00
200 مدال نقره و برنز:18: ژاپن فکر می کنم جمعا دوروبر 30 مدال گرفته.
رتبه بندی هم فقط بر حسب مدال طلا هست و هر کشوری طلای بیشتری داشته باشه رتبه بالاتری داره و اگه طلا مساوی باشه میرن سراغ نقره و ....

ببخشید ...درسیته..شرمنده..

دیشب فرسدوسی پور گفت 29 تا من فکر کردم گفت 209 تا ..الان رفتم رتبه بندی رو دیدیم 29 تا بود....شرمنده

پس یعنی 4 تا طلا مثلا از 28 تا نقره و برنز ارزشش بیشتره دیگه درسته؟

AMIR-AIRGUNNER
08-08-2012, 09:07
پس یعنی 4 تا طلا مثلا از 28 تا نقره و برنز ارزشش بیشتره دیگه درسته؟
اصولا که نباید اینجوری باشه
مثلا این کره شمالی فقط به خاطر وزنه برداری زنان چندتا طلا گرفته از ژآپن جلوتره
کاش واسه هر مدال یه امتیاز در نظر میگرفتن و اینجوری محاسبه میکردن
مثلا طلا :5 نقره :3 برنز :2 و امتیاز ها رو محاسبه میکردن

M . Sayid
08-08-2012, 09:28
اصولا که نباید اینجوری باشه
مثلا این کره شمالی فقط به خاطر وزنه برداری زنان چندتا طلا گرفته از ژآپن جلوتره
کاش واسه هر مدال یه امتیاز در نظر میگرفتن و اینجوری محاسبه میکردن
مثلا طلا :5 نقره :3 برنز :2 و امتیاز ها رو محاسبه میکردن

اینجوری سطح رقابت ها به شدت افت می کرد مثلا اگه آمریکا برای اینکه اول بشه لازم می شد یه برنز بگیره به جای طلا ، دیگه ورزشکارشون خیلی خودشو به زحمت نمی انداخت !

M . Sayid
08-08-2012, 09:31
بالا پایین که میشه ، مثل اینکه سر شب ما یازدهم بودیم ، الان شدیم 12 هم . فعلا مجارستان و کوبا و بلاروس و مخصوصا کره ی شمالی نزدیک ترین تعقیب کننده هامون هستن .

جامائیکا هم هست طلای 100 متر زنان و مردانو بردن ! 200 متر هم که مال بولته مدال طلا ! امدادی ها هم مونده طلاها رو بگیرن !

AMIR-AIRGUNNER
08-08-2012, 10:16
اینجوری سطح رقابت ها به شدت افت می کرد مثلا اگه آمریکا برای اینکه اول بشه لازم می شد یه برنز بگیره به جای طلا ، دیگه ورزشکارشون خیلی خودشو به زحمت نمی انداخت !اتفاقا سطح مسابقات افزایش هم پیدا میکنه چون همه تیم ها برای امتیاز هم که شده میان حداقل برای یه برنز هم تلاش میکنن
طبق اون مثال امریکا چجوری اگه یه برنز بگیره اول میشه ؟!
خودتون رو بزارید جای یه شهروند استرالیا یا ژاپن :
انصاف هست که یک کشور با 4 طلا و 1 برنز از کشوری که 29 مدال داره ولی فقط 2 تاش طلاست بالاتر باشه ؟

parkook
08-08-2012, 10:37
این اعتماد به نفست منو کشته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:41:اگه ایرانیا خودشون رو قبول داشته باشن . تو همه زمینه ها اول میشن نه تنها تو کشتی فرنگی.
کشتی فرنگی یه نمونه اش هست . تو 48 سال مدال نگرفتیم و حالا اول شدیم بین تمام کشورا .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
دیروز شکه شدم وقتی میدیدم داور عبدولی اینطوری قضاوت میکنه . بعدش هم کلی گریه کردم . :19:داور و فرانسویا در حق عبدولی نامردی کردن . امیدوارم لااقل ایرانیا در حقش نامردی نکنن و مثل بقیه که طلا گرفتن 200 تا سکه به اون هم بدن . و ازش حمایت کنن تا کشتی رو ترک نکنه و انشاالله تو المپیک های بعدی طلا بگیره . البته اگه بازم بزارن .
بعضی از هم وطن هایی که اعتماد به نفس پایینی دارن میگن چرا ما مثل انگلیس ، آمریکا ، روسیه ، فرانسه و... پیشرفت نمیکنیم . آخه عزیزان وقتی تو زمینه های علمی برای اینکه ما پیشرفت نکنیم دانشمندای ما ترور میکنن . و تو زمینه های ورزشی هم اینطوری میکنن. آخه ما چطور پیشرفت کنیم . البته خوب دولتمردان هم اگه بیشتر به این نخبه های علمی و ورزشی اهمیت می داد اوضاع مطمئنا بهتر بود. آخه چرا باید یکی مثل عبد ولی مشکل مالی داشته باشه یا باید خیلی از نخبه هامون به خاطر رفاه بیشتر از کشور برن .

ولی این دلیل نمیشه بقیه کشور ها رو بیشتر از خودمون قبول داشته باشیم . ما هر کاری خواستیم میتونیم بکنیم . ما از نسل کوروشیم. کسی که همون کشورهای پیشرفته اگه مثل اون رو تو تارخیشون داشتن کسی جلودارشون نبود . امیدوارم روزی برسه ما ایرانیا خودمون بشناسیم و باور کنیم .ببخشید خیلی سخنرانی کردم آخه دلم واسه وطنم می سوزه .
:40::11:

M . Sayid
08-08-2012, 10:48
طبق اون مثال امریکا چجوری اگه یه برنز بگیره اول میشه ؟!

:27::27::31::31:

منظورم اینه اگه آمریکا به لحاظ امتیازی برنز بخواد ولی به لحاظ مدالی طلا ، ورزشکارشون به همون برنز راضی میشه

اتفاقا سطح مسابقات افزایش هم پیدا میکنه چون همه تیم ها برای امتیاز هم که شده میان حداقل برای یه برنز هم تلاش میکنن

وقتی همه ورزشکارا برای طلا بجنگن سطح بالاتره یا فقط برای مدال بجنگن ؟

Xeoc
08-08-2012, 11:12
دم حدادی گرم با اینکه مدال طلا برای او به نقره تبدیل شد اما واقعا خوشحال شدم که در مقایسه با المپیک پیشین که در اون رقابت 17ام شد به کل تغییر کرده.
اصلا فکر نمی کردم بازیکن آلمانی بتونه با اون شرایط بد روحی رکورد حدادی رو بزنه و از جایگاه سوم به صدر جدول صعود کنه. البته حدادی در پرتاب چهارم پرتاب خوبی کرد و به احتمال زیاد رکورد آلمانی رو میزد ولی حیف که به اندازه خیلی ناچیز از منطقه مجاز خارج شد و خطا اعلام شد.
جدا گل کاشت . دمش گرم
مدال طلای کشتی گیر هم دور از انتظار بود ! دم ایشون هم گرم خوشحال شدم.
به امید طلاهای بیشتر

n78nokia
08-08-2012, 11:44
واقعا .......بر سر مسولین چرا باید عبدولی سمبوسه بفروشه و مشکلات مالی داشته باشه و یه داور پدر.... بیاد ۴ سال زندگیش و نابود کنه باید بهش ۵۰۰۰۰ سکه بدن

p3yman_xl
08-08-2012, 12:16
حق ِ حدادی رو خوردن! دوربین درست نشون نداد خطا نکرد به نظرم!

AMIR-AIRGUNNER
08-08-2012, 12:43
:27::27::31::31:

منظورم اینه اگه آمریکا به لحاظ امتیازی برنز بخواد ولی به لحاظ مدالی طلا ، ورزشکارشون به همون برنز راضی میشه

وقتی همه ورزشکارا برای طلا بجنگن سطح بالاتره یا فقط برای مدال بجنگن ؟
خب معلومه همه برای مدال بجنگن !
چون همه ورزشکارا برای طلا نمیتونن امیدی داشته باشن ولی برای مدال های دیگه چرا !

parkook
08-08-2012, 12:45
بچه ها من یه پیشنهاد دارم میشه یکی که میشناسه عبدولی رو شماره حساب بانکیش پیدا کنه تا مردم خودشون هر چی در توانشونه بهش پول بدن

نادر1368
08-08-2012, 13:03
حيف احسان حدادي!تا دقايق اخر برتر بودا!به نظر من سخت ترين كار رو حدادي انجام داد!گرفتن مدال اونم در پرتاب ديسك البته قهرمانش ادم باحالي بود صد متر با مانع رو هم يه دور رفت لباساشم طبق معمول پاره كرد!

وین رونی
08-08-2012, 13:06
بچه ها من یه پیشنهاد دارم میشه یکی که میشناسه عبدولی رو شماره حساب بانکیش پیدا کنه تا مردم خودشون هر چی در توانشونه بهش پول بدن

فکر می کنی چقدر جمع میشه؟یک میلیون؟5 میلیون؟10 میلیون؟100 میلیون جمع میشه؟!!نمی دونم
چهره داغون و گریانش قلب آدمو درد میاره
التماسش از داور ناله هاش هیچ وقت از یادم نمیره
تو همین عکس اولی به چشماش دقت کنید
غم و غصه رو میشه دید
این عکس هم که گویای همه چیز هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g
بهتر یک کمپین حمایتی بزرگ و قوی از این ورزشکاران(عبدولی،مظاهری)را ه بیفته تا شاید آقایون یه تکونی به خودشون بدن
من اگه جای مدیران میلیاردر فوتبالی بودم جای تبریک و تشکر خشک و خالی یک کمی از اون پاداش ها رو که قرار بعد از برد تیمم بهشون بدم یه اینها می دادم

M . Sayid
08-08-2012, 13:08

مگه گداس یا ستاد مبارزه با بیماری های خاص شعبه اسکان ؟

مسئولین باید حقشو بدن بهش ! اصلا مگه مدال المپیکو با پول میشه عوض کرد !

خب معلومه همه برای مدال بجنگن !

با توجه به منطق شما چون توی بسکتبال المپیک تیمی غیر از آمریکا نمی تونه طلا بگیره و بقیه باید برای مدالای دیگه بجنگن ، سطحش از NBA که اکثر تیما برای قهرمانی می جنگن بالاتره !

A.N.A.P
08-08-2012, 13:11
[حذف شد]

چه دردی رو دوا میکنه ؟

mani_2004_2006
08-08-2012, 13:31
بچه ها یه خبر
یارو آلمانیه "هارتینگ" که 10 سانت فقط بیشتر از حدادی پرتاب کرد و طلا گرفت دیشب تو مترو لندن مدالشو دزدیدن :31:

personal
08-08-2012, 13:45
بچه ها یکی منو راهنمایی کنه ... این حدادی بیچاره که به نظر من نقرش از صدتا طلا وزنه برداری و کشتی جدیدتر وبا ارزشتر بود چرا تو اخبار نه باهاش مصاحبه کردند و نه لحظه ی مدالشو نشون دادند!!! تو مراسم با دختر یا زنی دست داده بود؟ یا رابطش با مسئولین خوب نبوده ؟ یعنی نقره ی ایشون از نقره ی انوشیروانی ارزشمند تر نبود که اصلا درست حسابی بهش نپرداختند؟:41:

shitan
08-08-2012, 13:46
ای ول کاش یه دست کتکم بهش می زدند. نه به خاطر اینکه طلا را برد به خاطر اینکه دیشب بعد اینکه طلا را برد رفت پرید جلوی ایرانیا

ALI . R
08-08-2012, 14:02
المپیک 2012 - لندن
بهترین نتیجه تاریخ کاروان المپیک ایران چگونه رقم خورد
خبرگزاری فارس: با توجه به تاریخچه حضور ایران در رقابت‌های المپیک، سی‌امین دوره این رقابت‌ها تا روز یازدهم، بهترین دوره بوده است.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ در حالی که هنوز نمایندگان ایران در رشته‌های کشتی آزاد و تکواندو کار خود را در رقابت‌های المپیک 2012 آغاز نکرده‌اند، کاروان ورزشی کشورمان 4 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز کسب کرده تا بهترین نتیجه تاریخ المپیک ایران رقم بخورد.

مدال‌های ایران توسط ورزشکاران رشته‌های وزنه‌برداری، کشتی فرنگی و پرتاب دیسک کسب شده است.

به گزارش فارس تاریخچه حضور ایران در رقابت‌های المپیک به شرح زیر است:

چهاردهمین دوره: 1948 – لندن (انگلستان)
ایران با کسب یک مدال برنز در رده آخر کشورهای دریافت کننده مدال(سی و چهارم) قرار گرفت.
پانزدهمین دوره: 1952 – هلسینکی (فنلاند)
کاروان کشورمان با کسب 3 مدال نقره و 4 مدال برنز در رده سی‌ام جای گرفت.
شانزدهمین دوره: 1956 – ملبورن (استرالیا)
ایران با کسب 2 مدال طلا، 2 نقره و یک برنز در رده بندی نهایی، چهاردهم شد.
هفدهمین دوره: 1960 – رم (ایتالیا)
کاروان ایران با کسب یک مدال نقره و 3 برنز در رده بیست‌وهشتم جای گرفت.
هجدهمین دوره: 1964 – توکیو (ژاپن)
ورزشکاران کشورمان با دریافت 2 مدال برنز در رده‌بندی نهایی، سی‌وپنجم شدند.
نوزدهمین دوره: 1968 – مکزیکو (مکزیک)
ایران با کسب 2 مدال طلا، یک نقره و 2 برنز در رده‌بندی نهایی، نوزدهم شد.
بیستمین دوره: 1972 – مونیخ (آلمان غربی)
کاروان ایران با دریافت 2 مدال نقره و یک برنز در رده بیست‌و‌هشتم جای گرفت.
بیست‌و‌یکمین دوره: 1976 – مونترال (کانادا)
کاروان کشورمان با کسب یک مدال نقره و یک برنز در رده‌بندی نهایی، سی‌و‌سوم شد.
ایران در دوره‌های بیست‌و‌دوم و بیست‌و‌سوم حاضر نبود.
بیست‌وچهارمین دوره: 1988 – سئول (کره‌جنوبی)
کاروان ایران با کسب یک مدال نقره همراه با کشورهای کاستاریکا، شیلی، سنگال، جزایر ویرجین، جزایر آنتیل، پرو و اندونزی در رده سی‌وششم قرار گرفت.
بیست‌و‌پنجمین دوره: 1992 – بارسلون (اسپانیا)
ملی‌پوشان کشورمان با یک مدال نقره و 2 برنز به همراه بلژیک و کرواسی در رده چهل‌و‌چهارم قرار گرفتند.
بیست‌و‌ششمین دوره: 1996 – آتلانتا (ایالات متحده)
تیم ایران با یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز در مکان چهل‌و‌سوم جای گرفت.
بیست‌و‌هفتمین دوره: 2000 – سیدنی (استرالیا)
ایران با 3 مدال طلا و یک برنز به مقام بیست‌و‌ششم دست یافت.
بیست‌و‌هشتمین دوره: 2004 – آتن (یونان)
تیم ایران با کسب 2 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز در رده بیست‌ونهم جای گرفت.
بیست‌و‌نهمین دوره: 2008 – پکن (چین)

تیم ایران با کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز در رده پنجاه‌و‌یکم جای گرفت.

بدین ترتیب کاروان ایران در سی‌امین دوره رقابت‌های المپیک 2012 لندن که از 6 مرداد آغاز شده و تا 22 مردادماه ادامه خواهد داشت، تا پایان روز یازدهم با 4 طلا، 3 نقره و یک برنز بهترین نتایج تاریخ خود را کسب کرده است.

nw_nk
08-08-2012, 14:11
از ZDF دیدین؟ پرتاب دیسک آلمانیه که طلا برد همه موانع دو با مانع رو که همون موقع داشتن می چیدن پرید. :31: با کمی تقلب. خیلی باحال بود. حدادی حق داشت خیلی خوشحال نباشه. TV ایران انگار نه انگار نقره برده. قطع کرد و محل نزاشت. حتی برنزه هم عروسیش بود.

h-blade
08-08-2012, 14:24
دوستان لطفا هي نگين فوتبال اينجوريه فوتبال اونجوريه اگه فوتبال ما به اين وضع فلاكت بار رسيده مسببش خود مردم هستندكه با وجود اينكه ميدونن تو فوتبال چه خبره باز ميرن دنبالش و سر 2 تا رنگ هزاران هزار بد و بيراه به هم ميگن.........

يه دوستي گفته به فرهاد مجيدي و علي كريمي و جواد نكونام هر چي پول بدن حقشونه ميخوام بگم دوست عزيز پولي كه فقط به اين 3 نفر دادن چيزي حدود 12 ميليلارد تومان و شايد بشتر ميشه كه از جيب منو شما ميدن......

حالا حساب كن چند تا طلا ميشه با اين رقم به دست آورد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در ضمن تبريك ميگم 12 شدنمون رو ....

Alinho
08-08-2012, 14:34
اون المانیه [سه نقطه] حقش بود خیلی بالا پایین می‌پرید. از قدیم گفتن باد آورده رو باد می‌بره! :دي

CRIS Joon CR7
08-08-2012, 14:55
ایشون کی مسابقه داره؟
البته این نه ، کچلش :دی

Mr.Mazmamfi
08-08-2012, 14:57
سلام دوستان

آقا تو کشتی فرهنگی که کسی رو نداشتیم ازمون دفاع کنه ، تو کشتی آزاد کسی رو داریم حقمون رو نخورن ؟

در مورد پول جمع کردن برای عبدولی هم باید بگم ، حرکت خوبی نیست ، اصلا غیرت سعید اجازه ی این کارهارو نمیده ،و این جوری فکر میکنه ما از روی ترحم ، بهش کمک کردیم که بیشتر حس حقارت بهش دست میده .

به نظر من مردم همگی از مسئولین بخوان ، تا ازش یه قدر دارنی بکنن و حداقل جایزه ای که به مدال آوران المپیک رو میدادن ، بدن . ( البته هیچ کدوم از این ها نمیتونه مرحمی بر زخم سعید باشه ، سعید حاضر بود هیچ جایزه ای نگیره ، ولی مدال طلای المپیک رو از آنه خودش کنه ، خیلی حیف شد )

ولی اگه سعید رو از لحاظ مادیات تامین کنن ، میشه امیدی بهش داشت که کشتی رو ادامه بده ، وگرنه با توجه به مشکلات مالی که داره ، بعید به نظر میرسه کشتی رو ادامه بده .

توکل به خدا . انشاالله همه چی درست میشه .
تو این شب های عزیز برای همه مخصوصا سعید دعا کنیم .

موفق باشید.

ایشون کی مسابقه داره؟
البته این نه ، کچلش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جمعه 20 مرداد .

اینم برنامه ها :

ghermezeteh
08-08-2012, 15:08
ای ول کاش یه دست کتکم بهش می زدند. نه به خاطر اینکه طلا را برد به خاطر اینکه دیشب بعد اینکه طلا را برد رفت پرید جلوی ایرانیا

اخه چرا راجع به چیزی که ندیدید اظهار نظر می کنید؟
اون رفت سمت تماشاچی های آلمانی جایی که همه پرچم آلمان دستشون بود
نمی دونم کی گفته رفته بوده سمت تماشاچی های ایرانی!
اگه شک دارید برید فیلمشو ببینید
هارتینگ در مسابقات جهانی هم وقتی طلا گرفت همین عکس العمل رو نشون داد و لخت شده بود

قضیه این هم مثل همون گزارشگر zdf هست که طرف به جرم حرفی که نزده فحش کش شد !

shitan
08-08-2012, 15:23
اخه چرا راجع به چیزی که ندیدید اظهار نظر می کنید؟
اون رفت سمت تماشاچی های آلمانی جایی که همه پرچم آلمان دستشون بود
نمی دونم کی گفته رفته بوده سمت تماشاچی های ایرانی!
اگه شک دارید برید فیلمشو ببینید
هارتینگ در مسابقات جهانی هم وقتی طلا گرفت همین عکس العمل رو نشون داد و لخت شده بود

قضیه این هم مثل همون گزارشگر zdf هست که طرف به جرم حرفی که نزده فحش کش شد !
من دیشب با اینترنت می دیدم و اینا را فردوسی پور گفت و من خودم دقیقش را ندیدم (کیفیت پخش پایین بود) حالا اگه این جوریه که من عذر خواهی می کنم.

Kesel
08-08-2012, 15:24
سلام دوستان

آقا تو کشتی فرهنگی که کسی رو نداشتیم ازمون دفاع کنه ، تو کشتی آزاد کسی رو داریم حقمون رو نخورن ؟

در مورد پول جمع کردن برای عبدولی هم باید بگم ، حرکت خوبی نیست ، اصلا غیرت سعید اجازه ی این کارهارو نمیده ،و این جوری فکر میکنه ما از روی ترحم ، بهش کمک کردیم که بیشتر حس حقارت بهش دست میده .

به نظر من مردم همگی از مسئولین بخوان ، تا ازش یه قدر دارنی بکنن و حداقل جایزه ای که به مدال آوران المپیک رو میدادن ، بدن . ( البته هیچ کدوم از این ها نمیتونه مرحمی بر زخم سعید باشه ، سعید حاضر بود هیچ جایزه ای نگیره ، ولی مدال طلای المپیک رو از آنه خودش کنه ، خیلی حیف شد )

ولی اگه سعید رو از لحاظ مادیات تامین کنن ، میشه امیدی بهش داشت که کشتی رو ادامه بده ، وگرنه با توجه به مشکلات مالی که داره ، بعید به نظر میرسه کشتی رو ادامه بده .

توکل به خدا . انشاالله همه چی درست میشه .
تو این شب های عزیز برای همه مخصوصا سعید دعا کنیم .

موفق باشید.

جمعه 20 مرداد .

اینم برنامه ها :

سلام
شما شبکه سه رو بعد از کشتی نیمه نهایی قاسم رضایی دیدید ؟ کارشناسشون فک کنم اسمش آقای معصومی بود ، ایشون گفت به نظر من هر دو تایم رو به حق به کشتی گیر فرانسوی امتیاز دادن . تایم اول رو آرنج زد و یه تیکه با کنار بازوش پای حریفو گیر داده بود ، توی وقت دوم هم نباید دستش رو بالای ران حریف قفل کنه چون خطا هست . می گفت به نظر من رای داوران صحیح بوده.
البته به نظر من طرز اخطار دادن ها و اینا یک کم خشن و مشکوک بود ولی آقای عامل هم یک کم احساساتی شده بود و هی می گفت پا رو گیر نداده ! خب گیر نداده مگه کسی گفت پا رو گیر داده ؟! خلاصه از لحاظ منطقی می گفت که مشکلی نداشته داوری که بخواد مورد اعتراض واقع بشه .
این نوع داوری به نظر من متفاوته از اون جوری که بوکسور ما رو با نامردی حذف کردن . اون جا هم بلافاصله اون داور بوکس رو سه یا پنج روز منع قضاوتش کردن بعدشم کلی رسانه ها درباره ی مظلومیت ورزشکار ما نوشتن که دیگه رویترز هم به ناداوری توی اون بازی اعتراف کرده بود.بعدشم که اخراجش کردن داوره رو کلا .
به هر حال چیزی از ارزش های عبدولی کم نمی شه . منم دیشب دعاش کردم چون بعد از بازی خیلی ناراحت شده بود ولی به نظرم آدم نباید احساسی قضاوت کنه . داوری مشکلی نداشت
ممنونم

SNOW PATROL
08-08-2012, 15:30
سلام
شما شبکه سه رو بعد از کشتی نیمه نهایی قاسم رضایی دیدید ؟ کارشناسشون فک کنم اسمش آقای معصومی بود ، ایشون گفت به نظر من هر دو تایم رو به حق به کشتی گیر فرانسوی امتیاز دادن . تایم اول رو آرنج زد و یه تیکه با کنار بازوش پای حریفو گیر داده بود ، توی وقت دوم هم نباید دستش رو بالای ران حریف قفل کنه چون خطا هست . می گفت به نظر من رای داوران صحیح بوده.
البته به نظر من طرز اخطار دادن ها و اینا یک کم خشن و مشکوک بود ولی آقای عامل هم یک کم احساساتی شده بود و هی می گفت پا رو گیر نداده ! خب گیر نداده مگه کسی گفت پا رو گیر داده ؟! خلاصه از لحاظ منطقی می گفت که مشکلی نداشته داوری که بخواد مورد اعتراض واقع بشه .
این نوع داوری به نظر من متفاوته از اون جوری که بوکسور ما رو با نامردی حذف کردن . اون جا هم بلافاصله اون داور بوکس رو سه یا پنج روز منع قضاوتش کردن بعدشم کلی رسانه ها درباره ی مظلومیت ورزشکار ما نوشتن که دیگه رویترز هم به ناداوری توی اون بازی اعتراف کرده بود.بعدشم که اخراجش کردن داوره رو کلا .
به هر حال چیزی از ارزش های عبدولی کم نمی شه . منم دیشب دعاش کردم چون بعد از بازی خیلی ناراحت شده بود ولی به نظرم آدم نباید احساسی قضاوت کنه . داوری مشکلی نداشت
ممنونم

برادر خدمتت عرض کنم که فدراسیون حهانی داور رو تا اطلاع ثانوی محروم کرده ضمن اینکه کشتی گیر فرانسوی هم خودش گفت داور به نفعش گرفته

Kesel
08-08-2012, 15:39
برادر خدمتت عرض کنم که فدراسیون حهانی داور رو تا اطلاع ثانوی محروم کرده ضمن اینکه کشتی گیر فرانسوی هم خودش گفت داور به نفعش گرفته

ممنون از شما
من منبعمو گفتم . اگه ممکنه شما هم منبعتون رو ذکر کنید

SNOW PATROL
08-08-2012, 15:43
ممنون از شما
من منبعمو گفتم . اگه ممکنه شما هم منبعتون رو ذکر کنید
بفرما

ghermezeteh
08-08-2012, 15:45
من دیشب با اینترنت می دیدم و اینا را فردوسی پور گفت و من خودم دقیقش را ندیدم (کیفیت پخش پایین بود) حالا اگه این جوریه که من عذر خواهی می کنم.

آره فردوسی پور گفت ولی با شک گفت انگار رفت سمت تماشاچی های ایرانی و بعدش فهمید اشتباه کرده ولی اشتباهش رو تصحیح نکرد.ولی همین حرف باعث شده خیلی ها از ما ایرانیها با اینکه خودمون صحنه رو ندیدیم باور کنیم!

Kesel
08-08-2012, 15:51
بفرما

مثل این که رئیس فیلا فقط به این سایت خبر داده . این خبر نه روی سایت رسمی فیلا هست و نه حتی خبرگزاری های داخلی.چه برسه به خارجی . ضمن این که کجای این خبر کشتی گیر فرانسوی گفته داور به نفع من گرفته ؟

Kesel
08-08-2012, 15:55
بچه ها یه خبر
یارو آلمانیه "هارتینگ" که 10 سانت فقط بیشتر از حدادی پرتاب کرد و طلا گرفت دیشب تو مترو لندن مدالشو دزدیدن :31:

این هم شایعه بوده اصلا دیشب توزیع مدال نبوده ! واسه همین مدال گرفتن حدادی رو هم نشون ندادن !
قراره امشب مدال ها توزیع بشه :
منبع :

Mr.Mazmamfi
08-08-2012, 15:56
سلام
ممنونم

بله من اون برنامه رو دیدم .
چند صفحه قبل سر همین موضوع با بچه ها بحث کردیم .

درسته عامل یه مقداری پیاز داغشو زیاد کرده بود ، ولی خودش یه پا کارشناسه . کارشناسهای دیگه ی کشتی هم بی عدالتی رو بر علیه عبدولی تایید کردن ، و فقط من از اعتصامی ( کارشناس شبکه 3 ) شنیدم که میگه نظر داوران درست بوده .

بنا هم که خودش گفت حقشو خوردن .

بالاخره حقیقت یه چیزه ، و اون چیزی که تا الان از شواهد پیداس اینه که حق سعید رو خوردن . ( محروم کردن داور ، نظر کارشناس ها و حتی تماشاگرانی که بازی رو تو سالن دیدن ، و جو سالن کاملا گویایی بی عدالتی بود و ... )

موفق باشید.

این خبر نه روی سایت رسمی فیلا هست و نه حتی خبرگزاری های داخلی.چه برسه به خارجی .

این رو دیگه نمیدونم ، منبع من هم ورزش 3 بوده .

Kesel
08-08-2012, 16:02
انشاالله که این طور بوده باشه . من هم امیدوارم اعتراض ما نتیجه بده و اگه فسادی وجود داره باهاش برخورد بشه .
می دونید این خبرا از کجا می یاد بیرون ؟ برید فیس بوک رو نگاه کنید صد تا پیج فارسی و غیر فارسی بر علیه این داور زدن . اونوخ یک نفر تو همین پیج ها بلند می شه می گه آقا طرفو محرومش کردن ! متاسفانه روی فلان سایت هم می یاد . توی این جو ها نمی شه انتظار داشته باشیم این اتفاقات نیفته . اما خبرگزاری ها حتما باید منبع موثقی داشته باشن چون بازخواست می شن اگه کسی شکایت کنه .
ممنون از شما

SNOW PATROL
08-08-2012, 16:03
مثل این که رئیس فیلا فقط به این سایت خبر داده . این خبر نه روی سایت رسمی فیلا هست و نه حتی خبرگزاری های داخلی.چه برسه به خارجی . ضمن این که کجای این خبر کشتی گیر فرانسوی گفته داور به نفع من گرفته ؟

Kesel
08-08-2012, 16:04
بچه ها یکی منو راهنمایی کنه ... این حدادی بیچاره که به نظر من نقرش از صدتا طلا وزنه برداری و کشتی جدیدتر وبا ارزشتر بود چرا تو اخبار نه باهاش مصاحبه کردند و نه لحظه ی مدالشو نشون دادند!!! تو مراسم با دختر یا زنی دست داده بود؟ یا رابطش با مسئولین خوب نبوده ؟ یعنی نقره ی ایشون از نقره ی انوشیروانی ارزشمند تر نبود که اصلا درست حسابی بهش نپرداختند؟:41:

نه احسان با کسی مشکلی نداره به این خاطر بوده :

این هم شایعه بوده اصلا دیشب توزیع مدال نبوده ! واسه همین مدال گرفتن حدادی رو هم نشون ندادن !
منبع :

SNOW PATROL
08-08-2012, 16:06
منبع :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سرقت-مدال-طلای-رقیب-احسان-حدادی

به هر حال ما هم اخبار مون رو از همین خبر گزاری ها میگیریم دیگه راست و دروغش گردن خودشون

LONELY MAN
08-08-2012, 16:06
دوستان این قضیه حسین توکلی چی بود وقتی که تو خونه بهداد با داداشش مصاحبه کردند گفتش ما خانوادگی حسین اقا رو دوست داریم و مسایلی که پیش امده سوتفاهم بودش؟؟؟؟؟

Kesel
08-08-2012, 16:09

منبع :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سرقت-مدال-طلای-رقیب-احسان-حدادی

ممنون
همون طوری که می بینید ایسنا داره خبر فارس رو تکذیب می کنه !
ضمن این که منطق حکم می کنه چون دیشب توزیع مدال نبوده حتما عدم دزدیده شده !
تابناک هم تیترش رو مخاطب پسند زده ! فرانسویه گفتی تو مسابقه و داوری از عبدولی خوش شانس تر بودم ! تو خط یکی مونده به آخر هم گفته داوری مشکلی نداشت حالا من نمی دونم این سایت چی دیده که تیتر زده اعتراف !

SNOW PATROL
08-08-2012, 16:24
ممنون
همون طوری که می بینید ایسنا داره خبر فارس رو تکذیب می کنه !
ضمن این که منطق حکم می کنه چون دیشب توزیع مدال نبوده حتما عدم دزدیده شده !
آفتاب هم تیترش رو مخاطب پسند زده ! فرانسویه گفتی تو مسابقه و داوری از عبدولی خوش شانس تر بودم ! تو خط یکی مونده به آخر هم گفته داوری مشکلی نداشت حالا من نمی دونم این سایت چی دیده که تیتر زده اعتراف !

برادر همین الان خبر گم شدن مدال طلا ی دو میدانی کار المانی توسط bbc و صفحه توییتر ورزشکار المانی تایید شد