PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض لپ تاپ

taranom64
27-07-2012, 01:53
سلام من لپ تاپ hp dv6-6c50 i7خریدم 4 گ رم هم بهش اضافه کردم تقریبا شد1800. اما متاسفانه خیلی بد از کار در اومده و مرتب هنگ می کنه. چند تا سوال دارم:
1.آیا همه لپ تاپ های این مدل بد هستند یا فقط لپ تاپ من اینطوره؟
2. من کارهای گرافیکی انجام میدم، نظرتون چیه این لپ تاپ رو با یک لپ تاپ مدل پایین تر، مثلا اسوس i5 با 4گ رم عوض کنم + یک تبلت حدود 400 تومن ؟
اگه این کار رو انجام بدم ضرر نمی کنم؟
3. برای تعویض چه مدلی رو با همین مشخصات و قیمت پیشنهاد می کنید؟

h0tem0b0y
27-07-2012, 10:57
بد دراومده ؟:18:
عزیزم به طور قطعی می گم غیر ممکن هست که سیستم شما مشکل سخت افزای داشته باشه ...
به احتمال یه چیز اون ورتر از 100 درصد مشکل از اون 4 گیگ رم هست که انداختی یا Bus بالاتر داره یا از نطر بعضی از فاکتورها عدم تظابق داره با سایر قسمت ها ...
اون 4 گیگ رم رو در بیارین ...احتمال خیلی بالا مشکل حل می شه ...
من خودم سری 6 دارم و برای خیلی از دوستام هم از سری 6cxx خرید کردم واقعا نوت بوک های عالی هستن ...
این که سر 4 گیگ رو و اختلال اون ها بخواین کل سیستم رو زیر سوال ببرین اصلا کار درستی نیست ...
بازم می گم کاملا مشخص هست مشکل از رم هست ...
خیلی ها وقتی رم هایی اضافه کردن که سازگاری درستی نداشته مشکل هنگ و صفحه آبی داشتن ...
باید هم هنگ کنه چون رم هایی که انداختی خوب نیست ...

h0tem0b0y
27-07-2012, 11:00
برو همون جا که رم اضافه کرد بده در بیاره واست ...
حتما از این فروشنده های ناشی بوده که به مشخصات رم توجه نکرده و فقط 4 گیگ اضافه کرده بدون اینکه بدونه اگر سازگار نباشه حتما مشکل هنگ پیش میاد ...

h0tem0b0y
27-07-2012, 11:06
ضمنا شما چون همون موقع که نوت بوک رو خریدی 4 گیگ رو اضافه کردی و وقتی اومدی خونه دیدی همش هنگ می کنه فکر کردی نت بوک کلا مشکل داره ...
در صورتی که خبر نداری اون 4 گیگ رم که اضافه کردی داره این مشکلو بوجود میاره ...
سریع ببر رم در بیاره واست خودت دست نزن ...

artyst
27-07-2012, 12:46
با
h0tem0b0y ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کاملا موافقم