PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {مشاوره} رنگ یا کاغذ دایواری؟

K!ng of th3 K!ngs
26-07-2012, 14:21
سلام به همه ی دوستان
ما میخوام برای خونمون یا کاغذ دیواری بگیریم یا رنگ 200 متر مربع دیوار هست 90 متر هم سقف.دیگه نهایتا 1400 بیشتر نشه.به نظر شما رنگ کنیم یا کاغذ دیواری؟
2 تا اتاق هست که اگه قراب باشه کاغذ دیواری بشه میخوام حد اکثر 15 تومن برای یک رول باشه.برای حال که قابل شست و شو و با دوام میخوایم باشه یک رول از 38 بیشتر نباشه.
برای سقف هم که قراره رنگ پلاستیک بشه.و کمی بطونه کاری هم لازم داره.
من شنیدم کاغذ دیواری کم دوام هست و ور میاد.ولی زیبا تره و کلاسش هم بیشتره :D
رنگ با دوام هست ولی بوش خیلی طول داره تا بره و ایکه زک نفر هست که به بوش حساسیت داره و آسمش اوت میکنه...(البته شنبه شروغ میکینم ولی راره تا 10 رو آینخده بریم)
با این تفاسیر به نظر شما کدوم رو بگیرم؟

m.beh
27-07-2012, 00:14
کاغذ دیواری دوامش کم نیست مخصوصا اگر قابل شیتشو باشه که چرکم نمی شه دیگه سالی یه بار یا دو یار شایدم کمتر خوب می شوری. اگر یه چیزی باعث بشه که ور بیاد اگر رنگم بکنید اون چیز رنگو از بین می بره. الان کاغذ دیواری های متنوعی اومده که خونه رو خیلی خوششگل میکنه. رنگم که بوش می ره خوب تا ابدکه نمی مونه اون روزایی که خونه رورنگ می کنید و دو سه روز بعدش ممکنه بو بیاد بعدش بوش می ره.من قیمت ها رو نمی دونم ولی فکر کنم کاغذ دیواری از رنگ گرون تر در می آد ولی من به شخصه دیگه از رنگ کردن خسته شدم اگر لازم باشه خونه رو دوباره رنگ کنیم من کاغذ دیواری رو ترجیح می دم متنوع است قشنگه. کلا.

Abbas.V
27-07-2012, 03:37
کاغذ دیواری ایتالیایی بگیر یک عمر کار میکنه . هم شیکه هم میشه شست هم بو نداره .

ترنم اعتمادی
23-02-2013, 18:27
جفتش خوبه به شرطی که شخص ماهری این کار رو انجام بده
من اتاقم رو کاغذ کردم اما کارش اصلا خوب نبوده
مجبور شدم ازش شکایت کنم...

رستگار15
02-05-2013, 10:34
تلفیق هردو از همه بهتره
یک دیوار کاغذ دیواری و 3 دیوار رنگ