PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر رنگ وکتور

nelahe
26-07-2012, 13:43
سلام

برای تغییر رنگ وکتور بهترین راه چیه

چون وقتی تغییر رنگ می دهم زیاد جالب نمی شود

hmd1371
26-07-2012, 18:14
اگه از وکتورهایی با فرمت ai و یا eps استفاده می کنید بهترین برنامه ویرایش ، ادوب ایلوستریتور هستش. اگه زیاد با این برنامه آشنایی ندارید با فتوشاپ این کار رو انجام بدید فقط این نکته رو باید به یاد داشته باشید که در فتوشاپ یک و کتور کامل رو ( مثل تصویر زیر ) به چند لایه تقسیم کنید ؛ بعد تغییرات لازم روی هر لایه انجام بدید. خیلی از دوستان با تغییر رنگ و کنتراست مشکل دارند یعنی اون چیزی رو که می خوان خوب از آب در نمیاد تنها راهش اینه که باید در این زمینه حرفه ای باشید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

part gah
27-07-2012, 14:35
برای تغییر رنگ وکتور توی برنامه فتوشاپ اگه شکلتون رنگش به صورت تن پلات هست میتونید با select هر بخش رنگی در صورت تنوع از مسیر زیر
select/color range
اقدام کنید.
اگه نه کل شکل در یه رنگ هست با select بخش مورد نظر تغییر رنگ رو اعمال کنید.

در صورت دسترسی به ایلیستریتور یا کرل بهتره تغیر رنگ رو توی خود برنامه های وکتور انجام بدین.که ابتدا شکل رو از حالت group خارج کرده و بعد مجرا هر بخش رو رنگ کنید.(دستور Ungroup=====>ctrl+G)

nelahe
28-07-2012, 09:21
مرسی

در ایلیستریتور یا کرل برای تغییر از چه راهی باید رفت؟

در فتوشاپ بهترین راه برای تغییر رنگ کدام است؟ (من از heu استفاده می کنم زیاد جالب نمی شود)

part gah
29-07-2012, 05:02
مرسی

در ایلیستریتور یا کرل برای تغییر از چه راهی باید رفت؟

در فتوشاپ بهترین راه برای تغییر رنگ کدام است؟ (من از heu استفاده می کنم زیاد جالب نمی شود)

توی کرل که همون دستوری که دادم رو باید اجرا کنید.اول شکل رو ungroup کرده بعد جزء به جزء تغییر رنگ بدین.
توی ایلستریتور کار مشابه کرل هست همین shortcutرو باید بزنید.مسیرشم اگه بخواین میشه منوی آبجکت و گزینه Ungorup.
+
برای تغییر رنگ توی فتوشاپ گزینه های متفاوتی وجود داره همینطور ابزارات جانبی بر حسب نیازتون میتونید ازشون اشتفاده کنید.
گزینه هایی مثل همین HUE که خودتون گفتین و color balance-variations که تو همون منوی Image /Adjustmentsهست.
گزینه های دیگه میتونید از اکشن های خیلی عالیه که برای اعمال رنگ یا پلاگین های Nik softو همین طور خیلی مورد دیگه از پلاگین ها استفاده کنید.

sabahsaeedi
08-09-2018, 21:56
ایلیستریتور بسیارررررر عالیییییییییییی توصیه به همه :n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12: