PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد مادربرد گیگا و ایسوز

Hussein39
26-07-2012, 10:44
سلام دوستان
من روی چهارتا مادربرد موندم که کدومش رو بگیرم و چرا در اصل می خوام تفاوتش و برتریش رو بدونم درضمن چون گرافیک فعلاً نمی خوام ببندم انبرد باشه سوکتش هم 1155 باشه(1155 همون LGA1155 هستش) یو اس بی 3 واسم مهم نیست
مادربرد اولی شرکت asus هستش مدل p8h61 mle تفاوتش با mlx اینه که شکاف pci داره که به درد من میخوره اگه تفاوت دیگه ای هم دارن بگید ولی نمی دونم چرا قیمتش از mlx کمتره تو مشخصاتشون تفاوتی ندیدم ولی من mle رو انتخاب می کنم یه تفاوتی که داره می گه vga RGB داره یعنی چی

مادربرد دومی شرکت گیگابایت هستش مدل h61M-d2p b3 کفیتش بجز اینکه باس 800 رو واسه حافظه تامین می کنن که این باس بدرد نمی خوره چون الان می خوام رم ببندم و همچنین دوتا اسلات pci داره و اون آخریش رو نمی دونم شبیه اسلات گرافیکه یعنی دوتا کارت گرافیک می تونم بزنم سرش:18: این دوتا یعنی چی:
1 x PCI Express x16 slot, running at x16 (PCIEX16)

1 x PCI Express x1 slot

مادربرد سومی باز از شرکت گیگابایت هستش مدل: h61M-usb3 b3 هستش قیمشتش 40 تومن با قبلی ها اختلاف داره ولی اگه تفاوت انچنانی که مهم باشه داشته باشه خوب می تونه انتخاب خوبی باشه این مادربرد مثل بقیه کارت گرافیک انبرد هستش یو اس بی 3 داره که واسم مهم نیست میگه 8 پورت یو اس بی داره که باز واسم مهم نیست 6 تاش از سرم زیاده دیگه نمی دونم

مادر برد چهارمی رو هر کجا می گردم نیستش شاید فروشنده اسم اشتباه بهم داده از شرکت گیگابایت مدل p861 d2 هستش که قیمتش 177 تومن هست و دیگر هیچ مقایسم رو از سایت پایینی انجام دادم اگه سایت خوب سراغ دارید انگلیسی هم باشه مشکلی نیست بگید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باتشکر