PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارزون ترین مادربرد Z68 و PCI-E 3 با قابلیت Virtu MVP

Ultra Violate
25-07-2012, 17:19
سلام
ارزون ترین مادربردی که این قابلیت رو داشته باشه چیه؟Z68 باشه PCI-e3 رو ساپورت کنه و Virtu MVP هم داشته باشه.از برند هایی مثل Asrock-MSI-Asus-Gigabyte فقط.ارزون ترینش باشه بنابر این سقف بودجه نمیکنم

MAGIDIYUM
25-07-2012, 18:05
چیپست Z68 از virtu mvp پشتیبانی نمیکنه!!!!... فقط Z77 این قابلیت رو داره...

Ultra Violate
25-07-2012, 19:20
خب حالا Z77 چی؟ارزون ترین چنده با اون قابلیت ها

MR.CART
25-07-2012, 19:37
دوست من قبلا هم گفتم این VIRTU ی چیپ 68 ماله سویچ بین آنبورد بین گرافیک آنبورد و مجزاس
فکر کنم این ارزون باشه
GA-Z77-D3 اسمش دقیقش یادم نیست :31:
همچنین اسمی داشت...

Ultra Violate
25-07-2012, 19:45
خب حالا قیمتش چنده؟

merikhi
25-07-2012, 19:54
البته یه موضوع هم هست که نرم‌افزار virtu mvp نسخه فول رو یعضی مادربردها نیست! من حداقل یه ازراک دیدم که نسخه آزمایشی نرم‌افزار رو داشت و برای نسخه کامل باید دوباره پول داد!
اینه که مین برای استفاده virtu mvp می‌خرید تحقیق کنید نسخه نهایی نرم‌افزار virtu mvp هم داشته باشه.

MAGIDIYUM
25-07-2012, 21:23
دوست من قبلا هم گفتم این VIRTU ی چیپ 68 ماله سویچ بین آنبورد بین گرافیک آنبورد و مجزاس
فکر کنم این ارزون باشه
GA-Z77-D3 اسمش دقیقش یادم نیست :31:
همچنین اسمی داشت...

اسم کاملش Z77-D3H هست که پایین ترین مدل موجود Z77 گیگابایته..ولـــــــــــــ ــــــــی قیمتش حدود 470 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!طوری که بردش تقریبا هیچی نداره...من با این پول میتونم یه P8Z77-V بخرم که هم 20 تومن ارزونتره و هم بولوتوث داره! آواژنگ دیگه شورش رو در آورده:angry:...
آخرش هم با یکی از نمایندگی های آوژنگ بحثم شد....دیگه دل رو زدم به دریا و هر چی از دهنم در اومد بهشون گفتم....یه مدلش رو .... آخه با دلار 1900 + حمل و نقل + حق واسطه گری + به خاطر آواژنگ بودنش + مالیاتش و ..... جلوی چشم خودم حساب کرد باز هم 200 تومن از قیمتش گرونتر در اومد....یه مین 160 دلاری رو داره 550 تومن میفروشه!!!...دیگه داشت بهانه ی زیادی میتراشید...خونم به جوش اومد....و......:grrr:

saeediust
25-07-2012, 21:38
اسم کاملش Z77-D3H هست که پایین ترین مدل موجود Z77 گیگابایته..ولـــــــــــــ ــــــــی قیمتش حدود 470 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!طوری که بردش تقریبا هیچی نداره...من با این پول میتونم یه P8Z77-V بخرم که هم 20 تومن ارزونتره و هم بولوتوث داره! آواژنگ دیگه شورش رو در آورده:angry:...
آخرش هم با یکی از نمایندگی های آوژنگ بحثم شد....دیگه دل رو زدم به دریا و هر چی از دهنم در اومد بهشون گفتم....یه مدلش رو .... آخه با دلار 1900 + حمل و نقل + حق واسطه گری + به خاطر آواژنگ بودنش + مالیاتش و ..... جلوی چشم خودم حساب کرد باز هم 200 تومن از قیمتش گرونتر در اومد....یه مین 160 دلاری رو داره 550 تومن میفروشه!!!...دیگه داشت بهانه ی زیادی میتراشید...خونم به جوش اومد....و......:grrr:

اينجا ايران

MAGIDIYUM
25-07-2012, 21:51
البته یه موضوع هم هست که نرم‌افزار virtu mvp نسخه فول رو یعضی مادربردها نیست! من حداقل یه ازراک دیدم که نسخه آزمایشی نرم‌افزار رو داشت و برای نسخه کامل باید دوباره پول داد!
اینه که مین برای استفاده virtu mvp می‌خرید تحقیق کنید نسخه نهایی نرم‌افزار virtu mvp هم داشته باشه.

البته میشه با دانلود آخرین نسخه از virtu mvp ...این مشکل رو حل کرد....و دیگه پولی نیست.....در کل اگه درایور گرافیک و virtu mvp آپدیت نسخه ی نهایی باشند .... این قابلیت به خوبی جواب میده...

merikhi
25-07-2012, 21:59
البته میشه با دانلود آخرین نسخه از virtu mvp ...این مشکل رو حل کرد....و دیگه پولی نیست.....در کل اگه درایور گرافیک و virtu mvp آپدیت نسخه ی نهایی باشند .... این قابلیت به خوبی جواب میده...

ممنون نمیدونستم.
فکر میکنم ارزونترین مادبرد این باشه PH61/U3S3 MVP نمیدونم تو بازار گیر میاد یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

basketball
25-07-2012, 22:33
این مدل چی دوستان؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی برای استفاده از این ویژگی باید سوئیچ کنیم روی آنبورد؟

MAGIDIYUM
25-07-2012, 22:40
دانلود آخرین نسخه ی VIRTU MVP :
(2.1.114) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استفاده رایگان از این نرم افزار به این بستگی داره که چه بازی هایی براش آپدیت بشه و ساپورت بکنه...مثلا در آخرین نسخه Battlefield 3 و Diablo 3 رو هم پشتیبانی میکنه...ولی متاسفانه هنوز از call of duty 8 و max payne 3 پشتیبانی نمیکنه...که به احتمال زیاد در نسخه ی بعدی قابل استفاده هستند..یعنی باید برای بازی با کمک این نرم افزار...برنامه ی ویرتو باز باشه و شما باید مثلا آدرس بازی بتلفیلد 3 رو به ویرتو بدید که بشناسه چه بازی ای رو میخواد با کمک دو گرافیک اجرا کنه و بعد بازی لانچ بشه..به احتمال خیلی زیاد هم کابل مانیتور باید به آنبرد وصل باشه و گزینه ی VIRTUAL VSYNCE هم باید فعال باشه...

اینم لیست بازی ها و نرم افزار 3D MARCK که آخرین نسخه میتونه پشتیبانی بکنه:
Virtu MVP 2.1.114.PDF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا یکی دو هفته ی آینده ... حالا یکم زودتر یا دیر تر ..اگه خدا بخواد و سیستم رو ارتقاء دادم..حتما طریقه ی استفاده صحیح از این قابلیت و نتایجش رو قرار میدم..

MAGIDIYUM
25-07-2012, 22:55
این مدل چی دوستان؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی برای استفاده از این ویژگی باید سوئیچ کنیم روی آنبورد؟

این مین چیپ Z68 است و فقط قابلیت VIRTU معمولی که بین دو گرافیک سوییچ میکنه رو داره .... ولی VIRTUMVP نداره!!! که در واقع ورژن جدیتره و فقط روی Z77 موجود میباشد و علاوه بر سوییچ کردن....دو گرافیک رو برای گرفتن قدرت بیشتر...جمع هم میکنه....

Ultra Violate
26-07-2012, 14:28
تا 300 350 هست مادبرد z77؟

MR.CART
26-07-2012, 16:35
MAGIDIYUM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز میتونی بگی Quicksync توی چیپ z68 کاراییش چیه؟:27:

MAGIDIYUM
26-07-2012, 19:42
MAGIDIYUM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز میتونی بگی Quicksync توی چیپ z68 کاراییش چیه؟:27:

Intel® Quick Sync

کارایی سریع تر در کدگشایی محتوای ویدیویی:
هنگامی که در حال اجرا و ویرایش محتوای ویدیویی.... یا در حال منطبق سازی آن با ابزار های پخش کننده... یا در حال به اشتراک گذاری آن در شبکه خانگی یا اینترنت هستید...میتونید زمان کمتری صرف کنید..... Intel Quick Sync Video به جای استفاده از نرم افزار....از سخت افزار موجود در پردازنده برای شتاب دادن به کدگشایی محتوای ویدیویی بهره می برد.....:46:

akbkarimi
30-07-2012, 21:19
GA-Z77-D3H gigabyte
365 هزار
asus p8z77-v
420
asusp8z77-vpro
460
asusp8z77-vle
400

armardeh
01-08-2012, 23:49