PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور در هنگام نصب بازی

naslearia.com
25-07-2012, 16:28
سلام بنده بازی ورد اف وارکرافت رو همیشه نصب میکنم اما اینبار به دلیلی ویندوزم رو عوض کردم اما اینبار برخلفف همیشه ویندوز به راحتی نصب نمیشد با تغیر دی وی دی رایتر مشکل رو حل کردم و ویندوز رو نصب کردم اما اینبار که میخوام ورد اف وارکرافت رو نصب کنم ارور file crc mismatch - data integery error میده من همیشه بازی رو از روی دی وی دی نصب میکردم اما این بار فایلهارو روی هار کپی کرده بودم بعد نصب کردم ایا مشکل بخاطر اینه ؟ ایا مشکل چیز دیگه ایه ؟

jafarian
25-07-2012, 22:37
مشکل شما مربوط به کپی کردن همون سیدی که باید از طریق خود ستاپ سیدی اجراش میکردین این روش که میگم برین برنامه UltraISO رو ازلینک پایین دانلود کنیدبعدشم طبق شکل پایین شماره 1 بطور مثال پوشه خودتون که که همون فایلها داخلش قرارداره انتخاب کنید طبق شماره 2 درگش کنید به پنجره مورد نظر بعدشم طبق شماره 3 منوی فایل انتخاب کنیدبعد گزینه save as انتخاب کنید بعدشم فایل خودتون بصورت iso ذخیره کنید بعد که بصورت iso ساخته شد داخل یک درایو مجازی قراربدین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Steve Olson

2BEC-ED28-82BB-95D7

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naslearia.com
26-07-2012, 17:26
ّله دوست من کاملا حق با شماست اما من قبلا با این روش که فایلهارو کپی کردم روی هارد روی لپ تاپم نصب کرده بودم که البته در ست نصب شد که احساس میکنم بخاطر وجود برنامه any to iso بود
در مورد روشی هم که اموزش دادید کمال تشکر رو دارم