PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت پیغام Windows explorer has been stoped working

ali_ab
25-07-2012, 14:08
با سلام به دوستان عزیز

یک فولدر که محتویش حدودا 4GB فایل تصویری هست زمانی که بازش می کنم این پیغام ظاهر میشه ٌWindows explorer has been stoped working" و بعدش هم تمامی پینجره ها بسته میشن. ممنون میشم واسه حل این مشکل بنده رو راهنمایی بفرمائید

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

jafarian
25-07-2012, 15:02
روشهای پایین برین:20:

روش اول

گزینه folder options اجرا کنید بعدشم سربرگ view اونجا تیک گزینه Always show icons, never thumbnails بزنید تایید کنید

روش دوم

برنامه klite از لینک پایین دانلود کنید روی سیستم نصب کنید بعدش داخل سرچ استرات منودستور codec tweak tools بزنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید و سپس تو صفحه ای که بازمیشه گزینه Thumbnail Settings روی حالت Select None بزارین تایید سیستم ریستارت کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba_tanha
09-10-2012, 18:04
سلام
آقا منم همین مشکل و دارم ولی نه با فایلای تصویری کلا چند وقت یه بار همین جوری میشه و اکسپلورر ریست میشه با نرم افزار fix win هم امتحان کردم بازم درست نشد! لطفا کمک کنید!!!!

jafarian
10-10-2012, 00:26
سلام
آقا منم همین مشکل و دارم ولی نه با فایلای تصویری کلا چند وقت یه بار همین جوری میشه و اکسپلورر ریست میشه با نرم افزار fix win هم امتحان کردم بازم درست نشد! لطفا کمک کنید!!!!

این روشها رو تست کنید

روش اول

منوی استارت اجرا کنید درقسمت سرچش دستور cmd رو تایپ بعدشم روی گزینه موردنظر کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید داخل پنجره ای که باز میشه این دستور Sfc /scannow وراد اینتر بزارین تا 100 درصد عمل اسکن انجام شود اگر که حین عمل اسکن درخواست dvd ویندوز کرد شما dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین

روش دوم

بعد از اینکه ویندوز اکسپلورر شما ریست شد منوی استارت باز کنید در قسمت سرچش این دستور پایین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تایپ اینتر کنید بعدشم داخل صفحه ای که باز میشه ببینید کدوم برنامه یا فایل باعث ریست شدن این پنجره شده از Source .

Error: Windows Explorer has stopped working ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sniper111
29-07-2014, 09:07
دستتون درد نکنه انجام شد