PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش Defult کردن پلیر ها در ویندوز 7 ؟

Silent TR
24-07-2012, 17:34
دوستان من پلیر های زیادی روی ویندوزم دارم ولی میخواهم ببینم چطوری میشه یکسری برنامه ها رو defult برای بعضی فرمت ها کرد ؟
مثلا winamp بشه مخصوص آهنگ ها و kmplayer بشه مخصوص پخش فیلم و .....

jafarian
25-07-2012, 07:46
طبق روش پایین که بصورت شکل توضیح دادم عمل کنید:20:

ابتدا برنامه DefaultProgramsEditor رو ازلینک پایین دانلود کنید بعدشم طبق شماره 1 گزینه مورد نظر انتخاب کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طبق شماره 2 من برای حالت dvd movie ویندوز میخوام یک پلایر انتخاب کنم به غیرازمدیا پلایر ویندوز این گزینه رو انتخاب next میکنیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طبق شماره 3 گزینه add انتخاب میکنیم

طبق شماره 4 روی گزینه مورد نظر کلیک میکنیم

طبق شماره 5 تو کادرمشخص شده یک اسم برای پلایر خودمون مشخص میکنیم تو شماره 6 هم ازقسمت browse مسیر پلایر خودمون میدیم بعد next بزنید

طبق شماره 7 هم ابتدا پلایر خودمون انتخاب میکنیم که به لیست اضافه شده بعدشم طبق شماره 8 روی گزینه مورد نظر کلیک میکنیم

عکس آخرم که قراردادم میبینیم پلایر اضافه شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Silent TR
01-08-2012, 12:35
با این روش فیلم های mkv رو نمیشه ست کرد روی Km player
یامه یک روش خیلی ساده تو ویندوز 7 بود که کافی بود یک جایی بری و هر فرمتی رو انتخاب کنی که با کدوم پلیر پخش بشه
خیلی هم ساده بود

tekrary
01-08-2012, 12:49
روی فایل راست کلیک کنید open with
choose default program
از اونجا برنامه رو انتخاب کنید.فقط تیک Always use the selected...رو یادتون نره بزنید
الان همه هاmkv رو با vlc اجرا میکنه آهنگ هارو هم با wmp

من از این روش استفاده میکنم...

jafarian
01-08-2012, 23:57
با این روش فیلم های mkv رو نمیشه ست کرد روی Km player
یامه یک روش خیلی ساده تو ویندوز 7 بود که کافی بود یک جایی بری و هر فرمتی رو انتخاب کنی که با کدوم پلیر پخش بشه
خیلی هم ساده بود

اگر اینطوری که شما میگیم بطور مثال بخواین هر فرمت به یک برنامه تعریف کنید باید اینکارانجام بدین همون برنامه ای که داخل لینک بالا قراردادم اجرا کنید تو هم صفحه اول از بین 3 گزینه گزینه 1 انتخاب کنید تو صفحه بعد طبق شکل اول شماره 1 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شکل دوم طبق شماره 2 فرمت فایل صوتی خودتون بطور مثال انتخاب کنید next کنید طبق شکل سوم هم طبق شماره 4 روی گزینه add کلیک کنید طبق شماره 5 بطور پلایر خودتون انتخاب کنید طبق شماره 6 هم روی گزینه مورد نظر برای ذخیره تنظمیات کلیک کنید.