PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی از خارج تا 450 تومن

vahid_civil
24-07-2012, 15:37
سلام
من بین 400 تا 450 هزار تومن میخام هزینه کنم .
انتظاراتم از گوشی کابری آسونه . یک دستی بشه باهاش تماس گرفت و کار کرد .
سیستم عاملش آندرویید باشه .
دوربین معمولی ولی خوبی داشته باشه .
جی پی اس ش خیلی خوب کار کنه . (سریع باشه)
سرعت گوشی هم برام مهمه که بالا باشه . هنگ نکنه یا لگ زیاد نزنه ! (آدم با حوصله ای نیستم ! )
دنبال بازی نیستم ولی برنامه های کاربردی بدرد بخور تو زندگی روزمره رو دوست دارم بتونم نصب کنم رو گوشی و نصب بشه یعنی حالا چه با آندرویید 4 چه 2.3.7 !

خودم از Sony Xperia U خوشم اومده . قیمتش معقوله . فقط نداشتن کارت حافظه نمیدونم اذیتم میکنه یا نه !
اول گزینه دیگه ای هم به جز sony U دارم تو همون رنج قیمتی ؟
بعد اگه از خارج بگیرم (خارجش تایلنده ! ) به صرفه تر است یا چون اینجا گوشی قاچاق میشه ارزونتره ؟ چون تو سایت سونی هم xperia U رو زده 300 دلار ! اینجوری از ایران که 435 هست گرونتر میشه با دلار 1900 !

اگه از اونور بگیرم مشکلی با اپراتور های ایران بعداً نخواهم داشت ؟ یا زبون فارسی و ... ؟

پیشاپیش ممنون از همه

armin 76
24-07-2012, 17:17
سلام
من بین 400 تا 450 هزار تومن میخام هزینه کنم .
انتظاراتم از گوشی کابری آسونه . یک دستی بشه باهاش تماس گرفت و کار کرد .
سیستم عاملش آندرویید باشه .
دوربین معمولی ولی خوبی داشته باشه .
جی پی اس ش خیلی خوب کار کنه . (سریع باشه)
سرعت گوشی هم برام مهمه که بالا باشه . هنگ نکنه یا لگ زیاد نزنه ! (آدم با حوصله ای نیستم ! )
دنبال بازی نیستم ولی برنامه های کاربردی بدرد بخور تو زندگی روزمره رو دوست دارم بتونم نصب کنم رو گوشی و نصب بشه یعنی حالا چه با آندرویید 4 چه 2.3.7 !

خودم از Sony Xperia U خوشم اومده . قیمتش معقوله . فقط نداشتن کارت حافظه نمیدونم اذیتم میکنه یا نه !
اول گزینه دیگه ای هم به جز sony U دارم تو همون رنج قیمتی ؟
بعد اگه از خارج بگیرم (خارجش تایلنده ! ) به صرفه تر است یا چون اینجا گوشی قاچاق میشه ارزونتره ؟ چون تو سایت سونی هم xperia U رو زده 300 دلار ! اینجوری از ایران که 435 هست گرونتر میشه با دلار 1900 !

اگه از اونور بگیرم مشکلی با اپراتور های ایران بعداً نخواهم داشت ؟ یا زبون فارسی و ... ؟

پیشاپیش ممنون از همه

سلام
کسپریا u یکی از گزینه هاس
مشکلش که کارت حافظه هست .
خیلی از دوستان میگن و ما هم هی گفتیم.
4گیگ در دسترس کاربر هست +2گیگ واسه نصب برنامه .اگر برای شما کم هست با استفاده از کابل otg با قیمت14-15 هزارتوان میتونید فلش و یا هارد اکسترنال بهش بزنید .
اگر مشکلی با این کابل دارید واسه حمل و نقل و اینا گزینه ی بعدی اکسپریا pro هستش .
با قیمت 415 تومان
دوربین 8
آپدیت به آندروید4
صفحه 3.7
cpu 1گیگاهرتز
کلا من اینو توصیه میکنم تا u

armin 76
24-07-2012, 17:19
در کل اگر از کشورهای خاورمیانه تهیه بشه مشکلی نیست.چون رام های خاورمیانه مشکلی ندارند واسه اینور و فارسی هم اکثرا دارن .

vahid_civil
24-07-2012, 19:04
در کل اگر از کشورهای خاورمیانه تهیه بشه مشکلی نیست.چون رام های خاورمیانه مشکلی ندارند واسه اینور و فارسی هم اکثرا دارن .

سلام
کسپریا u یکی از گزینه هاس
مشکلش که کارت حافظه هست .
خیلی از دوستان میگن و ما هم هی گفتیم.
4گیگ در دسترس کاربر هست +2گیگ واسه نصب برنامه .اگر برای شما کم هست با استفاده از کابل otg با قیمت14-15 هزارتوان میتونید فلش و یا هارد اکسترنال بهش بزنید .
اگر مشکلی با این کابل دارید واسه حمل و نقل و اینا گزینه ی بعدی اکسپریا pro هستش .
با قیمت 415 تومان
دوربین 8
آپدیت به آندروید4
صفحه 3.7
cpu 1گیگاهرتز
کلا من اینو توصیه میکنم تا u

ممنون . من تا حالا آندرویید نداشتم . میخواستم بدونم با 2 گیگ تقریباً (به طور حدودی) چند تا برنامه میشه نصب کرد ؟ زیاد اهل بازی نیستم و آهنگی چیزی هم بیشتر از 4 گیگ ندارم ! ولی میخام بدونم میتونه 20 30 تا برنامه رو تو 2 گیگ جواب بده یا نه .
من از تایلند میخام بخرم نه خاورمیانه . این رام رو چجوری بفهمم فارسی داره یا نه ؟

armin 76
24-07-2012, 19:19
ممنون . من تا حالا آندرویید نداشتم . میخواستم بدونم با 2 گیگ تقریباً (به طور حدودی) چند تا برنامه میشه نصب کرد ؟ زیاد اهل بازی نیستم و آهنگی چیزی هم بیشتر از 4 گیگ ندارم ! ولی میخام بدونم میتونه 20 30 تا برنامه رو تو 2 گیگ جواب بده یا نه .
من از تایلند میخام بخرم نه خاورمیانه . این رام رو چجوری بفهمم فارسی داره یا نه ؟

والا چی بگم.بازی گیم لافت هست 2تا بریزی 2گیگ تمومه !
بازی هست 20مگ میشه 100 تا ریخت !
ولی بازی های معمولی و اینا و برنامه های کاربردی قطعا 20 ،30 تا رو جواب میده.
ولی اگر کم بود همون کابل OTG مناسبه .
وقتی گوشی رو تهیه کردید از توی تنظیمات زبان های موجود رو نگاه میکنید اگر داشت که داشت اگر نداشت اینجا براتون میریزن.نیازی به روت هم نداره .

SPY.07
24-07-2012, 20:02

اندروید 4.0 - ICS - به صورت پیشفرض خوندن و نوشتن فارسی رو ساپورت میکنه، این دو تا گوشی مد نظرتون هم به 4.0 آپدیت میشن. ربطی به منطقه نداره
ولی اگه میخواین منو ها هم فارسی بشه باید رام خاور میانه رو داشته باشید

armin 76
24-07-2012, 20:37

اگر نسخه های پایین تر از 4 باشه ، نداره .چون خاورمیانه نیست
ولی اگر ، اگر داشته باشه یا آپ بکنی به 4، فارسی داره ...

armin 76
24-07-2012, 20:38
اندروید 4.0 - ICS - به صورت پیشفرض خوندن و نوشتن فارسی رو ساپورت میکنه، این دو تا گوشی مد نظرتون هم به 4.0 آپدیت میشن. ربطی به منطقه نداره
ولی اگه میخواین منو ها هم فارسی بشه باید رام خاور میانه رو داشته باشید

عزیز منظور من دقیقا واسه تمام قسمتای گوشی بود که گفتم رام خاورمیانه باید باشه ./

maziarzar
25-07-2012, 01:47
بهترین جی پی اس تو این رنج مال گوشی های نوکیا هست
ولی چون میخوای اندروید باشه گوشی های سامسونگ بعد نوکیا سرعتشون خوبه
نوکیا درعرض20-30ثانیه
سونی ها بین1تا3دقیقه
سامسونگ هم بین1-2دقیقه

h!tman
25-07-2012, 10:42
وحید جان از قیمت های تایلند (+پاتایا:دی) خبر ندارم
ولی شما تا این قیمت میتونی Ace 2 و Galaxy S Advance رو گیر بیاری. با توجه به قیمت دوبی و دلار گفتم ! (احتمالا اونجا ارزون تره! چون سفر زیارتیه :دی)
امکان تهیه دلار بانکی هست ؟!

h!tman
25-07-2012, 10:43
بهترین جی پی اس تو این رنج مال گوشی های نوکیا هست
ولی چون میخوای اندروید باشه گوشی های سامسونگ بعد نوکیا سرعتشون خوبه
نوکیا درعرض20-30ثانیه
سونی ها بین1تا3دقیقه
سامسونگ هم بین1-2دقیقه
نوکیا ؟!
گلکسی اس با یک نویگیشن خوب به صورت آفلاین بین 10-15ثانیه لاک میشه

armin 76
25-07-2012, 14:06
امکان تهیه دلار بانکی هست ؟!

:8:دلار بانکی رو عشقه . 1200 تومن :8:
ولی این بالایی ها میگن میخواد تک نرخی شه ...
ولی احتمالا تک نرخیش رو 2000 میمونه :31:

vahid_civil
25-07-2012, 18:59
دلار مسافرتی امروز حذف شد ! واسه همین دیگه فکر نمیکنم بصرفه باشه خرید از خارج !

از نظر ظاهری اکسپریا یو از سامسونگها قشنگتره ! با حافظه اش هم مشکلی ندارم . ولی این جی پی اس که گفتین دو دلم کرده !
شارژ سامسونگها چقدر بهتر از سونی هست ؟ اکسپریا یو میتونه حداقل یکروز رو با استفاده معمولی دووم بیاره ؟

armin 76
25-07-2012, 19:47

از نظر ظاهری اکسپریا یو از سامسونگها قشنگتره ! با حافظه اش هم مشکلی ندارم . ولی این جی پی اس که گفتین دو دلم کرده !
شارژ سامسونگها چقدر بهتر از سونی هست ؟ اکسپریا یو میتونه حداقل یکروز رو با استفاده معمولی دووم بیاره ؟

اصلا اونقد جای فکر نداره این gps اکسپریا
از نظر باتری هم مشکلی نداره.اگر تماما باهاش صحبت کنید 6ساعت و 30 دقیقه دوام میاره !
به نظر من هیچ مشکلی نداره (جز حافظه که شما مشکلی نداری)

h!tman
25-07-2012, 20:08

خوب سخت شد!
به نظرم شما اونجا قیمت بگیر. شاید تفاوتی کرد.
Ace2 که از یو بهتره. اونجا اگر تونستید Galaxy S advance رو به قیمت خوب گیر بیارید بخرید. اما اگر نتونستید Ace2 و اگر باز نتونستید U
نگران GPS نباشید. فوق فوقش 30ثانیه یا 40ثانیه طول بکشه. تمامی دیوایس های اندرویدی همینجوری هستند
ذر ضمن . شارژ همه دیوایس های اندرویدی یک مدل و یک نوع استاندارد هست. هیچکدومشون فرقی نداره :)
با استفاده معمولی و جی پی اس و وایفای روشن یک روز دووم میارن. همه اینایی که گفتم :)

vahid_civil
26-07-2012, 22:09
راستی روی آندرویید منشی تلفنی هم میشه نصب کرد که خوب کار کنه ؟
یا بلک لیست ؟

maziarzar
27-07-2012, 16:21
بله هردوتاش هست