PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفتن ناگهانی تصویر از مانیتور مشکل چیه؟

hessam2006
24-07-2012, 10:45
سلام خدمت دوستان عزیزم

یه سیستمی دارم به این مشخصات

intel i7 2600k

asus p8z68 v pro

evga 560 ti

ram corsair vengance 4g

power green 585b

2x hdd wd 1 tb

Seagate Barracuda 2tb

sumsung bx2485

سیستم در حالی که روشنه تصویر میره و مانتیور دنبال پورت hdmi , analog برای اطلاعات میگرده و چیزی پیدا نمیکنه و کیس همین جوری در حال کار هست ولی تصویر ندارم باید سیستم یکبار به طور کلی خاموش کنم و روشن کنم و حتی با دکمه ریست هم تصویر بر نمیگرده چون خروجی مادربورد هم برای تصویر دارم به پورا hdmi هم وصل کردم ولی باز هم تصویر ندارم به نطر شما دوستان چه کنم ؟چجوری میشه فهمید مشکل چیه ؟
درضمن این مشکل به صورت اتفاقی رخ میده و دلیلشو نمی دونم و اکثرا زمانی که من پای سیستم نیستم

EXTREME
24-07-2012, 11:02
تنظیمات power optopn رو اول از همه چک کنید
بایوس مین رو آپدیت و سپس دیفالت کنید
مانیتور کابل دیتا و برقشو چک کنید
درست نشد این مشکل میتونه از طرف گرافیک باشه باید با یک گرافیک دیگه سیستم رو تست کنید
همچنین با یک پاور دیگه سیستم رو تست کنید
برای تست گرافیک مجمتمع رو غیرفعال کنید و دوباره تست کنید یا گرافیک مجتمع فعال باشه کارت گرافیک رو دربیارین و دوباره تست کنید

hessam2006
24-07-2012, 11:22
اوکی حتما تست میکنم

متاسفانه این مشکل همیشگی نیست و ثابت نیست و با یکبار خاموش روشن کردن سیستم حل میشه و نمیشه روش خیلی مانور داد و چند روزی هست این مشکل به وجود اومده
ممکنه سیستم 1 روز کامل یا 2 روز روشن باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه ولی ممکنه با 1 ساعت روشن بودن این مشکل براش به وجود بیاد
دیشب من حدود 8 ساعت پای سیستم بودم این مشکل به وجود نیومد
البته شاید هنوز قطعه معیوب به طور کامل خودشو نشون نداده شاید به مرور زمان بیشتر و بدتر بشه
این مشکل خیلی ذهن منو مشغول کرده

رم هم ممکنه مشکل داشته باشه ؟

hodaas
24-07-2012, 12:14
آره دوست من
درسته
ممکنه مشکل از رمت باشه از شل نبودنش مطمئن شو
یه گرد و خاکی هم از روی پورتاش بردار خدا اجرت رو میده
خبرم کن