PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایانه تا سقف 3 تومن

xXxsoft
24-07-2012, 09:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رایانه واسه یه گیمر

می خوام با 3 تومن یه رایانه بگیرم که صفحه نمایش ("Asus LS248H 24) و گرافیک ، رم و سی پی یو هم به ترتیب کمتر از 1GB و 5GB و 3.3GHz نباشن. تهویه سیستم و کم مصرف بودنش هم برام خیلی مهمه.(کارت صدا و بلندگوها هم خوب باشه اما نمی خوام موقع بازی از صداش هفت کشور ، هفت شهر و هفت آبادی بلرزن)

و تا جا داره می خوام که قطعاتش ساخت داخل باشه دوست دارم پولی رو که صرف می کنم بره تو جیب هم وطنای خودم.(نه کسای که فقط بلدن تحریم کنن)
انشالله که این داداش کوچکتون رو راهنمایی کنین!

ali2424
24-07-2012, 10:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رایانه واسه یه گیمر

می خوام با 3 تومن یه رایانه بگیرم که مانیتورش ("Asus LS248H 24) و گرافیک ، رم و سی پی یو هم به ترتیب کمتر از 1GB و 5GB و 3.3GHz نباشن. تهویه سیستم و کم مصرف بودنش هم برام خیلی مهمه.(کارت صدا و بلندگوها هم خوب باشه اما نمی خوام موقع بازی از صداش هفت کشور ، هفت شهر و هفت آبادی بلرزن)

و تا جا داره می خوام که قطعاتش ساخت داخل باشه دوست دارم پولی رو که صرف می کنم بره تو جیب هم وطنای خودم.(نه کسای که فقط بلدن تحریم کنن)

پس منتظر باش شاید صد سال دیگه هموطنهای عزیز بتونند یک پنتیوم 4 بسازنند

ArashMiniStar
24-07-2012, 10:21
همون گرین هم که وطنی هست قطعات رو از خارح میاره گارانتی میکنه.:39: فقط شاید کیساش مال خودشه

ArashMiniStar
24-07-2012, 10:23
می خوام با 3 تومن یه رایانه بگیرم که صفحه نمایش ("Asus LS248H 24) و گرافیک ، رم و سی پی یو هم به ترتیب کمتر از 1GB و 5GB و 3.3GHz نباشن. تهویه سیستم و کم مصرف بودنش هم برام خیلی مهمه.(کارت صدا و بلندگوها هم خوب باشه اما نمی خوام موقع بازی از صداش هفت کشور ، هفت شهر و هفت آبادی بلرزن)

دوست عزیز تو قطعات کامپیوتر بجز کیس و کییورد و موس شاید چیز وطنی دیگه ای نداریم!! چه برسه به سی پی یو اینا که مخصوص آمریکاست...

xXxsoft
24-07-2012, 12:48
با تشکر از تیکه های کارشناسی شده دوستان بد نمیشه اگه یه نظرم در مورد قطعات رایانه بدین!

تا 30 سال قبل X:«نمی تونین یه آفتابه هم بسازین»
امروز افتخار می کنیم که در علوم پزشکی و هسته ای سرآمد منطقه ایم.
انشاالله تا 14 سال دیگه مخای کامپیوترمون رو هم ترور می کنن.
(اگر علم در ثریا هم باشد ....) لو کان العلم فی الثریا لناله قوم من الفرس.
من شما جوونا رو باور (و به قول پیامبر خدا ایمان) دارم ...

ArashMiniStar
24-07-2012, 12:56
با تشکر از تیکه های کارشناسی شده دوستان بد نمیشه اگه یه نظرم در مورد قطعات رایانه بدین!

تا 30 سال قبل X:«نمی تونین یه آفتابه هم بسازین»
امروز افتخار می کنیم که در علوم پزشکی و هسته ای سرآمد منطقه ایم.
انشاالله تا 14 سال دیگه مخای کامپیوترمون رو هم ترور می کنن.
(اگر علم در ثریا هم باشد ....) لو کان العلم فی الثریا لناله قوم من الفرس.
من شما جوونا رو باور (و به قول پیامبر خدا ایمان) دارم ...

فکر نکنم کسی تمایل به راهنمایی کردن شما داشته باشه.ماشاالله شما خودتون استادین!!
تیکه نیست واقعیته.غیر از اینه برید تو بازار کامپیوتر ببینید ایرانی اصلا چیزی پیدا می کنید؟؟همه چینی...
شما هم ظاهرا قصدتون خرید سیستم نیست فقط تحمیل کردن عقادتون هست.با عرض معذرت.

xXxsoft
24-07-2012, 13:11
ای گفتی تحمیل ... نمی دونم چرا یاد تحریم افتادم ، خوب داداش خوبم شما جلوش وایستا ...
ArashMiniStar جان کلاً حلال کنید ، قصد جسارت نداشتم.

با عرض پوزش و معذرت از مدیریت سایت (End Spam)