PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید سیستم در حد 1500

rezarefigh
23-07-2012, 17:11
برای بازی و سه بعدی سازی در حد تک رندر میخوام ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
اگه بشه مادربورد وبقیه قطعات طوری باشه که 3-4 سال جواب بازی کردن و عوض کردن قطعات رو بده خیلی عالیه.

ArashMiniStar
23-07-2012, 17:27
سلام دوست گلم.فقط کیس 1500 !؟

rezarefigh
23-07-2012, 21:35
نه کیس با مانیتور

rezarefigh
25-07-2012, 01:03
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
خودم چنین چیزی تو مخمه ولی اطلاعاتم دقیق نیست.
من این پولو 8 ماه پیش میخواستم سیستم بخرم اشتباه کردم شل بازی و حال اینم قیمتهای وحشتناک :18:
CPU=Intel Core i5 2500k=؟
MB=ASUS - P8Z68-V=؟
یا مدلی بهتر
RAM=Apacer 4Gb 1333 (2x2Gb)=؟
یا teamgroup 8 gb 2*4gb
VGA=MSI 560GTX-Ti Twin Frozr II 1GB GDDR5=؟
HDD=Segate Barracada 1TB SATA III 7200=؟
Power= Memonex 700w=؟
Case=GREEN MAGNUM 2=؟
DVD= SONY 24X=؟
LCD=Samsung 23" - P23500=؟
دوستان اگه بتونن در مورد سی پی یو و مادربورد و ...راهنمایی کنن
البته قیمت اگه بالا رفت مانیتور نمیگیرم چون یه crt عهد بوق دارم باش میسازم تا بعد.

lpfan1
25-07-2012, 09:35
سی پی یو و مین که خوبه.
رم رو 1600 بگیر.
کارت گرافیکmsi هم فکر کنم الان حدود 550 تومنی باشه به نظرم اگه گیرت بیاد یه دونه 7870 بگیری بهتره.
هارد هم خوبه.
پاور رو green GP685B بگیر که سری گیمینگ هست.
مانیتور هم اگه خواستی بگیری asus بگیر کیفیتش بالاتره ولی خب یکمم گرونتره.
برای مین مدل های asrock ex3 g3 و asus sabertooth p67 رو هم در نظر داشته باش.

rezarefigh
25-07-2012, 11:17
سی پی یو و مین که خوبه.
رم رو 1600 بگیر.
کارت گرافیکmsi هم فکر کنم الان حدود 550 تومنی باشه به نظرم اگه گیرت بیاد یه دونه 7870 بگیری بهتره.
هارد هم خوبه.
پاور رو green GP685B بگیر که سری گیمینگ هست.
مانیتور هم اگه خواستی بگیری asus بگیر کیفیتش بالاتره ولی خب یکمم گرونتره.
برای مین مدل های asrock ex3 g3 و asus sabertooth p67 رو هم در نظر داشته باش.

ممنون از راهنمایی هات چند سوال:
7870 چه مزیتی نسبت به اینی که من گفتم داره؟
مین asus که گفتی چه امکاناتی داره ؟
بازم ممنون.

lpfan1
25-07-2012, 18:41
7870 قدرتی معادل با gtx 580 داره که دیدم میخواید 560 بگیرید گفتم که اگر مین رو ارزون تر بردارید میتونید 7870 رو بردارید با قیمتی حدود 650 تومن از برند msi که احتمالا ارزونترش هم از برند های دیگه پیدا میشه.خب کارت های nvidia از physX استفاده میکنن که به نظرم واقعا چیز زیاد مهمی نیست.مصرف کارت های amd پایین تر هست.7870 از PCI E 3.0 استفاده میکنه.
7870 اگه اورکلاک بشه قدرتش به 7970 میرسه که واقعا عالیه.([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
میتونید در لینک های زیر اطلاعات بیشتری رو بدست بیارید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد مین اسوس هم تمام امکانات p8z68 رو داره البته به جز بلوتوث و یک سری چیزای دیگه که فکر نمیکنم واقعا مهم باشه.
ولی پیشنهاد میشه که بیشتر مین های زیر رو در نظر داشته باشید چون چیپست اونها جدید ترن:
ASRock Z77 Extreme4

ASRock Z68 Extreme3 Gen3

ASRock Z68 Extreme4 Gen3

اگر هم خواستید میتونید همون ASUS - P8Z68-V رو با گرافیک 560 بردارید که واقعا قطعات خوب و با کیفیتی هستن.

از لینک های زیر هم میتونید هم اطلاعات بیشتری در مورد مین ها بدست بیاری هم نظرات خریداران رو بخونی:

یه چیز دیگه هم اینکه هیچ وقت عجله نکن و خوب تحقیق کن که بعد پشیمون نشی.در مورد قطعات هم میتونی به راحتی توی سایت های مربوط به سخت افزار اطلاعات خوب و با ارزشی رو بدست بیاری.

بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

lpfan1
25-07-2012, 18:49
7870 قدرتی معادل با gtx 580 داره که دیدم میخواید 560 بگیرید گفتم که اگر مین رو ارزون تر بردارید میتونید 7870 رو بردارید با قیمتی حدود 650 تومن از برند msi که احتمالا ارزونترش هم از برند های دیگه پیدا میشه.خب کارت های nvidia از physX استفاده میکنن که به نظرم واقعا چیز زیاد مهمی نیست.مصرف کارت های amd پایین تر هست.7870 از PCI E 3.0 استفاده میکنه.
7870 اگه اورکلاک بشه قدرتش به 7970 میرسه که واقعا عالیه.([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میتونید در لینک های زیر اطلاعات بیشتری رو بدست بیارید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد مین اسوس هم تمام امکانات p8z68 رو داره البته به جز بلوتوث و یک سری چیزای دیگه که فکر نمیکنم واقعا مهم باشه.
ولی پیشنهاد میشه که بیشتر مین های زیر رو در نظر داشته باشید چون چیپست اونها جدید ترن:
ASRock Z77 Extreme4

ASRock Z68 Extreme3 Gen3

ASRock Z68 Extreme4 Gen3

اگر هم خواستید میتونید همون ASUS - P8Z68-V رو با گرافیک 560 بردارید که واقعا قطعات خوب و با کیفیتی هستن.

از لینک های زیر هم میتونید هم اطلاعات بیشتری در مورد مین ها بدست بیاری هم نظرات خریداران رو بخونی:

یه چیز دیگه هم اینکه هیچ وقت عجله نکن و خوب تحقیق کن که بعد پشیمون نشی.در مورد قطعات هم میتونی به راحتی توی سایت های مربوط به سخت افزار اطلاعات خوب و با ارزشی رو بدست بیاری.

بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

MR.CART
25-07-2012, 19:35
7870 اگه اورکلاک بشه قدرتش به 7970 میرسه که واقعا عالیه
عجب...ولی فکر کنم قیمتش باید خیلی بالا باشه درسته؟:27: این سریش مخصوص اورکلاکه چون که تو حالت عادی تو کرایسس2 از 7970 خیلی عقب تره
تو این عکس نوشته OC یعنی با این وضعیت ککه اورکلاک شده اینجوریه؟:18:
مین هم MSI بردارین بهتره میلیتاری کلاس هست.
تا 500 تومن این مین خوبه:
MSI Z77-GD65
Military Class III

lpfan1
26-07-2012, 03:56
تو این عکس نوشته OC یعنی با این وضعیت ککه اورکلاک شده اینجوریه؟:18:

توی عکس بالا کارت اور شده توسط خود msi هست که معمولا شرکتا این کارو میکنن ولی در عکس زیر میتونید ببینید که علاوه بر اورکلاک صورت گرفته توسط خود شرکت باز هم توسط کاربر اور شده و با اختلاف 10 fps از 7970 پیش هست.

rezarefigh
27-07-2012, 01:03
تشکر فراوان از دوستانی که به من راهنمایی میدن با صبر و پر محتوا لذت میبرم اما..
من یه مشکل هست برام امروز قیمت ها رو که نگاه کردم ضامن نارنجک رو کشیدم و قورتش دادم...
من نهایتا 1600 بدون مانیتور میتونم صرف کنم.
این سیستم برا برادرمه من تابستون سال قبل سیستم:
main:asus p7p67
cpu:core i7 2600 k
vga:gtx 560 ti phantom
case:green x9
ram:cors air 8 1600
hard:3*1 tra +64 gig solid adata
گرفتم.
حالا سی پی یوی من حدود 300 رفته روش وای به حال بقیه نمیدونم خوشحال باشم که من گرفت م یا ناراحت که الان برادرم میخواد بگیره
نمیدوووووووونم تا کجا میخواد بره؟؟!!
حالا اگه لطف کنید یه سیستم که 1600 بشه بدون مانیتور ممنون میشم. ای خدا

MR.CART
27-07-2012, 01:50
دوست عزیز cod4 ماله عهد بوقه
جدی اورکلاک 25 فریم میده آخه؟:27:
نگفتی این کارت قیمتش چنده؟

lpfan1
27-07-2012, 05:20
تشکر فراوان از دوستانی که به من راهنمایی میدن با صبر و پر محتوا لذت میبرم اما..
من یه مشکل هست برام امروز قیمت ها رو که نگاه کردم ضامن نارنجک رو کشیدم و قورتش دادم...
من نهایتا 1600 بدون مانیتور میتونم صرف کنم.
این سیستم برا برادرمه من تابستون سال قبل سیستم:
main:asus p7p67
cpu:core i7 2600 k
vga:gtx 560 ti phantom
case:green x9
ram:cors air 8 1600
hard:3*1 tra +64 gig solid adata
گرفتم.
حالا سی پی یوی من حدود 300 رفته روش وای به حال بقیه نمیدونم خوشحال باشم که من گرفت م یا ناراحت که الان برادرم میخواد بگیره
نمیدوووووووونم تا کجا میخواد بره؟؟!!
حالا اگه لطف کنید یه سیستم که 1600 بشه بدون مانیتور ممنون میشم. ای خدا
اره قیمت ها افتضاحه.
Asrock Z68 Extreme 3 Gen3=250
intel core i5 2500k=420
Corsair Vengeance 4GB 1600 dual channel or 2*2GB Vengeance 1600 dual channel=80
Seagate Barracuda 1T or Western Digital black 500GB=180
Green B685=180
Msi gtx 560 ti=550
total=1660
رم رو هم اگه خواستید یه دونه 4 گیگ بردارید که بعدا هم اگه خواستید یه 4 گیگ دیگه بهش اضافه کنید.کارت گرافیک هم برند های دیگه مثل گیگا و گینوارد و ... مطمئنا ارزون تر هستند که اگه خواستید میتونید از اون ها بردارید.کیس رو هم من ذکر نکردم چون فکر میکنم سلیقه ای باشه و با این قیمت هایی که الان هست راستش به شخصه دلم نمیاد پولمو زیاد خرج کیس کنم و خودتون مطمئنا میتونید یکی رو به سلیقه خودتون انتخاب کنید.

lpfan1
27-07-2012, 05:36
دوست عزیز cod4 ماله عهد بوقه
جدی اورکلاک 25 فریم میده آخه؟:27:
نگفتی این کارت قیمتش چنده؟
خب مال عهد بوق باشه:14: مهم اینه که برای همه کارت ها از یه بازی یکسان استفاده شده حالا اگه بازی MW3 باشه فریم همه کارت ها کم میشه ولی تو رده بندیشون که تفاوت چندانی ایجاد نمیشه.توی این بازی 25 فریم بیشتر داده و ممکنه توی بازی های جدیدتر کمتر بده که خب مطمئنا بقیه کارت ها هم فریم کمتری خواهند داد.
در رابطه با قیمت هم تو یکی از فروم ها دیدم یه نفر آکبندشو با گارانتی ماتریکس 650 فروخته بود ولی دقیقا نمیدونم الان تو بازار چند باشه و احتمالا تو همین محدوده هست و sapphire ارزونتر از msi هست و his از ساپ ارزونتر.و در مقایسه با 580 که قیمتش الان 900 تا 1 میلیون هست واقعا ارزش خریدو داره به نظر من! و البته با این قیمت دلار و وضع بازار هیچ چیز ارزش خریدو نداره:41: