PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کجا بفهمیم کارت گرافیک روی سیستم نصب است

soksokkk
23-07-2012, 11:18
سلام خدمت دوستان عزیز

من چند تا سوال دارم :

1 - از کجا میتونیم بفهمیم که درایور کارت گرافیک روی سیستم نصب شده یا نه ؟ ( لطفا راهی باشه که توی همه ی ویندوز ها جواب بده )

2 - من تو نت خوندم اگر درایور کارت گرافیک روی سیستم نصب نباشه بدست آوردن نام و مدل دقیق گرافیک یه جورایی غیر ممکنه چون هر جا که مربوط به نام کارت گرافیک باشه مینویسه No unknow

اگر درایور کارت گرافیک نصب نباشه باز هم میشه نام و مدل دقیقش رو از سیستم گرفت ؟ اگه میشه , بگین چه جوری ؟

EXTREME
23-07-2012, 11:20
سلام خدمت دوستان عزیز

من چند تا سوال دارم :

1 - از کجا میتونیم بفهمیم که درایور کارت گرافیک روی سیستم نصب شده یا نه ؟ ( لطفا راهی باشه که توی همه ی ویندوز ها جواب بده )

2 - من تو نت خوندم اگر درایور کارت گرافیک روی سیستم نصب نباشه بدست آوردن نام و مدل دقیق گرافیک یه جورایی غیر ممکنه چون هر جا که مربوط به نام کارت گرافیک باشه مینویسه No unknow

اگر درایور کارت گرافیک نصب نباشه باز هم میشه نام و مدل دقیقش رو از سیستم گرفت ؟ اگه میشه , بگین چه جوری ؟

یک تایپک دیگه هم زده بودی قبل این و چوابتون رو دادم لطفا تاپیک تکراری نزنید
ممنون

soksokkk
23-07-2012, 11:26
سلام

ببخشید من اون تاپیک رو گم کردم و نمی دونم تو کدوم انجمنه

اگه میشه اونو پاک کنین و بی زحمت به این تاپیک جواب بدین :12:

EXTREME
23-07-2012, 11:30
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

من چند تا سوال دارم :

1 - چه جوری میشه فهمید که کارت گرافیک در سیستم نصب شده یا نه ؟ ( چه راه هایی واسه اینکار وجود داره )

2 - اگر کارت گرافیک نصب نبود چه جوری باید اونو نصب کرد ؟ ( ضمن اینکه سی دی درایو رو هم در اختیار داریم )

3 - و در آخر اینکه چه جوری میشه نام و مدل دقیق کارت گرافیک رو از سیستم گرفت ؟ ( بدون استفاده از برنامه ی خاص و بدون باز کردن کیس )

ممنون میشم اگه جواب بدین

برای اینکه ببینید درایورها نصب شدن یا نه باید برین تو دیوایس مینیجر و اونجا رو ببینید برای گرافیک در دریوایس منیچر در display driver باید نام گرافیک باشه در این صورت گرافیک نصب است
برای نصب گرافیک هم میتونید از داخل سی دی فایل اتورانشو اجرا کنید و درایور رو نصب کنید هم میتونید از دیوایس مینیجر درایور گرافیک رو از سی دیش سرچ کنید و نصب کنید و سپس نرم افزار های مخصوصشو نصب کنید

برای اینکه مدل کارت رو بتونید بفهمید اول باید درایورش نصب شده باشه
هم میتونید از دیوایس مینیجر بفهمید هم تو run بنویسید dxdiag در سربرگ display متیونید مدل گرافیک رو ببینید
با نرم افزار gpu-z هم میشه فهمید

soksokkk
23-07-2012, 11:32
خیلی ممنونم از جوابتون :27: مدت ها بود این سوالات تو ذهنم بود

soksokkk
23-07-2012, 11:41
ببخشید یه سوال دیگه :

وقتی که سی دی مربوط به کارت گرافیک رو گذاشتیم , توی اون همه فایل و Setup از کجا بفهمیم کدومش متعلق به کارت گرافیکه ؟

soksokkk
23-07-2012, 13:08
سلام اگه میشه به لینک های زیر هم یه سری بزنید من دو تا مشکل دیگه هم دارم :

1 - مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 - مشکل اجرای بازی فیفا 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dione
18-11-2017, 13:06
در مورد سوال آخر اگه کارت گرافیک نصب نباشه باز هم میشه مدلش رو فهمید
کافیه یه نرم افزار مخصوص آپدیت درایور نصب کنی تا بهت مدل دقیق گرافیکی ک باید نصب بشه رو بهت بگه