PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری : پسورد یوزر و ادمین سون رو فراموش کردم . چیکارکنم ؟

Variable
23-07-2012, 09:11
سلام
پسورد یوزر و ادمین سون رو فراموش کردم
از دوستان کسی هست خودش شخصا تجربشو داشته باشه و رفع مشکل کرده باشه .
من رو هم راهنمایی کنه ممنون میشم .

Beauty Sky
23-07-2012, 09:21
از این روش استفاده کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

j0l6
23-07-2012, 09:21
با Hiren's BootCD ميتوني پسورد رو حذف کنی یا پسورد جدید بسازی براش

piishii
23-07-2012, 09:22
سلام
از برنامه های Password Remover استفاده کنید
برنامه رو روی سی دی رایت کنید بوتیبل هست باهاش بیاین بالا و پسوورد رو حذف کنید.
یک سرچ بکنید پیدا میشه

Variable
23-07-2012, 09:29
ممنونم دوستان نرم افزاره free معرفی کنید. با یکی تست کردم تا اخرین گام رفت بعد گفت لایسنس ندارید و ....
ضده حال

Variable
23-07-2012, 09:51
با Hiren's BootCD ميتوني پسورد رو حذف کنی یا پسورد جدید بسازی براش
این حجمش که خیلی بالاس یه نرم افزار کوچیک و کم حجم ندارید

piishii
23-07-2012, 10:17
این حجمش که خیلی بالاس یه نرم افزار کوچیک و کم حجم ندارید

سلام
چون یک مجموعه برنامه هست عزیز جان
شما اصلا حرف من رو دیدی ؟
Windows Password Remover
حجمش 6 7 مگ هم بیشتر نیست
نحوه کار کردن باهاش هم هست توی نت

Variable
23-07-2012, 22:43
پست اشتباه ....

piishii
23-07-2012, 23:24
سلام
اگه کارتون راه نیافتاد بگین یک روش دیگه با استفاده از دی وی دی خود ویندوز بهتون بگم که پسوورد جدیدی برای ویندوز بسازین

Variable
23-07-2012, 23:38
خیلی ممنونم
من این نرم افزار رو از اینجا دانلود کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip
همونیه که شما گفتید .البته فکر میکنم .. اون فایل ایزویی که همه میگن رو روی سیدی زدم بعد سیستم رو بوت کردم نشد . یعنی یه صفحه سیاه اومد. فقط و فقط

بعد اون روشی هم که بوسیله دی وی دی نصب ویندوز از خط فرمان داس . نرم افزار کامند پرامت رو جایگزین استیکی میکنه رو هم نمیتونم انجام بدم . چون دی وی دی مناسب ویندوز 7 که 64 بیتی باشه و به ویندوز نصب شده با لپتاپ مچ باشه ندارم . یعنی دی وی دی 32 بیتی دارم . الان هم دسترسی به 64 بیتی ندارم .

میمونه تنها راه حل . اونم اینه که شما اگه خودتون شخصا تجربه استفاده از یه نرم افزار که سی دی ی ا یو اس بی بوت میسازه . وکارش تغییر پسور د ادمین ویندوز سون باشه .
رو لینک دانلودش رو به من بدید . چون برای من تبدیل به یک maze شده . منم شدم موش گوگل . نمیتونم پیدا کنم
اگه لطفا یه تست شده . تایید شده از نظر خودتون وجود داره رو لینکش رو به من بدید تا من دانلود . روی سی دی بریزم و مشکلم حل بشه .
ممنونتون میشم
باتشکر

Variable
25-07-2012, 21:56
مممنون مشکل حل شد