PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب درایو های سخت افزاری

soksokkk
23-07-2012, 00:16
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

من چند تا سوال دارم :

1 - چه جوری میشه فهمید که کارت گرافیک در سیستم نصب شده یا نه ؟ ( چه راه هایی واسه اینکار وجود داره )

2 - اگر کارت گرافیک نصب نبود چه جوری باید اونو نصب کرد ؟ ( ضمن اینکه سی دی درایو رو هم در اختیار داریم )

3 - و در آخر اینکه چه جوری میشه نام و مدل دقیق کارت گرافیک رو از سیستم گرفت ؟ ( بدون استفاده از برنامه ی خاص و بدون باز کردن کیس )

ممنون میشم اگه جواب بدین

EXTREME
23-07-2012, 07:39
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

من چند تا سوال دارم :

1 - چه جوری میشه فهمید که کارت گرافیک در سیستم نصب شده یا نه ؟ ( چه راه هایی واسه اینکار وجود داره )

2 - اگر کارت گرافیک نصب نبود چه جوری باید اونو نصب کرد ؟ ( ضمن اینکه سی دی درایو رو هم در اختیار داریم )

3 - و در آخر اینکه چه جوری میشه نام و مدل دقیق کارت گرافیک رو از سیستم گرفت ؟ ( بدون استفاده از برنامه ی خاص و بدون باز کردن کیس )

ممنون میشم اگه جواب بدین

برای اینکه ببینید درایورها نصب شدن یا نه باید برین تو دیوایس مینیجر و اونجا رو ببینید برای گرافیک در دریوایس منیچر در display driver باید نام گرافیک باشه در این صورت گرافیک نصب است
برای نصب گرافیک هم میتونید از داخل سی دی فایل اتورانشو اجرا کنید و درایور رو نصب کنید هم میتونید از دیوایس مینیجر درایور گرافیک رو از سی دیش سرچ کنید و نصب کنید و سپس نرم افزار های مخصوصشو نصب کنید

برای اینکه مدل کارت رو بتونید بفهمید اول باید درایورش نصب شده باشه
هم میتونید از دیوایس مینیجر بفهمید هم تو run بنویسید dxdiag در سربرگ display متیونید مدل گرافیک رو ببینید
با نرم افزار gpu-z هم میشه فهمید