PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ===> کمک: پاک شدن دستورات تایپ شده در run هنگام خاموش کردن کامپیوتر در ویندوز xp <==

arashsard
22-07-2012, 14:07
سلام دوستان. خسته نباشید. من یه windows xp sp3 نسخه student دارم... وقتی دستورات رو توی run تایپ میکنم دستورات توی ران ذخیره میشه. اما زمانی که سیستم رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم تمام دستورات پاک شده و من مجبورم دوباره تایپ کنم... خواهش میکنم کمک کنید من چی کار کنم؟؟؟ تا پاک نشه دستورات... با تشکر...

A M ! N
23-07-2012, 01:27
آقایون مهندس کسی نبود ما رو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟

سلام.

برنامه ی بهینه ساز اگه داری ( مث CCleaner ، Tuneup utilities و غیره ) ، معمولا این کار رو انجام میدن

اسکریپت پایین رو بگیر اجرا کن

53456

jafarian
23-07-2012, 22:54
روش های پایین برین:20:

روش اول

به قسمت تنظیمات اینترنت اکسپلورر برین طبق سایت اول که بصورت شکل گفته تیک گزینه مورد نظر فعال کنید بیاین بیرون

روش دوم

برنامه WindowsRunHistoryEditor از لینک دوم دانلود طبق شکل شماره 1 تو قسمت موردنظرفرمان مورد نظر خودتون تایپ کنیدطبق شماره 2 هم روی گزینه save کلیک کنید بیاین بیرون تا مشکلتون رفع بشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omidmoghadas
02-02-2013, 13:30
مرسي دستتان درد نكنه

omidmoghadas
02-02-2013, 13:35
سلام.

برنامه ی بهینه ساز اگه داری ( مث CCleaner ، Tuneup utilities و غیره ) ، معمولا این کار رو انجام میدن

اسکریپت پایین رو بگیر اجرا کن

53456

با تشكر و سپاس فراوان از جواب درستتان
اگه همه اينطوري جواب بدن همه چي حله .درست . مختصر .
مرسي