PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدا كردن صدا از فايل هاي صوتي تصويري

siamak_kh
17-07-2006, 13:08
با چه برنامهای میشودصوت را از فایلهای تصویری با کیفیت مناسب جدا کنم.

Diego
17-07-2006, 13:31
با چه برنامهای میشودصوت را از فایلهای تصویری با کیفیت مناسب جدا کنم.
برنامه واسه ی این کار زیاد هست.ولی فعلا vcd cutter رو داشته باشین.نسخه ی کاملشو واستون اپ کردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم میتونید از گزینه های منوی tools استفاده کنید.هم میتونید یه فایل رو باز کنید و قسمتی رو که میخواهید انتخاب کنید(با f5 و f6)و با f7 به لیست کلیپ اضافه کنید و با f8 سیو کنید(البته از قسمت save as type گزینه ی mp3 را انتخاب کنید.)به همین راحتی!

X Ray
17-07-2006, 14:17
با Windows Media Player هم ميشه...

Mehdi_Best
17-07-2006, 14:34
سلام
دوست خوبم لطف كنيد قبل از ايجاد تاپيك جديد، از گزينه جستجو استفاده كنيد.
در اين مورد قبلاً هم بحث شده است. يكي از بهترين برنامه ها براي اين كار نسخه هاي جديد jetaudio است.

siamak_kh
17-07-2006, 16:42
با عرض پوزش از جناب آقای مدیر ، ...........
من برنامه jet audio ورژن 6.2.4.7023 را دارم. آیا برای این کار جواب میدهد و اگر جواب میدهدمراحل انجام کار چگونه است؟

siamak_kh
17-07-2006, 16:47
در ضمن از diego عزیز هم به خاطر راهنمایی خوبش ممنونم.

mirmohammadi
18-07-2006, 08:11
بهترين و ساده ترين روش با jetaudio هست
فقط فابل تصويري رو پخش مي كني و با recorder تثف صداشو ضبط مي كني
به همين سادگي

siamak_kh
08-08-2006, 17:00
عزیزان من از jet audio استفاده کردم اما چون ضبط با میکروفن انجام میشود کیفیت خیلی پایین هست(من کیفیتی در حد mp3 میخواهم).برنامه dvd cutter4.1 و همچنین vcd cut pro 4.13 (ویرایش شده vcd cutter) را هم نصب کردم اما موفق نشدم.(شاید راهش را بلد نیستم.)

*NashenaS*
08-08-2006, 17:58
سلام دوست عزيز....

1- شما موقع ركورد كردن پايين گزينه Source به جاي Microphone از گزينه هاي Stero Mix يا Line in استفاده كنيد كه ديگه مجبور نشيد با ميكروفن ضبط كنيد...

2- عنوان درخواست رو عوض كردم.

موفق باشين. :)

siamak_kh
12-08-2006, 23:07
به جز microphone هیچ source دیگری برای record فعال نمیشود.ورودی line in هم فکر میکنم باید از یک منبع (دستگاه)خارجی استفاده کرد(البته تا اونجا که میدونم).
stereo mix هم به معنی ترکیب این sourc ها است که فقط برای ضبط از mic volume استفاده میکنه.

snow chem
13-08-2006, 02:05
سلام siamak_kh عزيز
به نظر من بهترين برنامه براى جدا كردن صوت از تصوير همون برنامه vcd cutter كه Diego عزيز معرفى كرده، كار كردن با اين نرم افزار هم آسونه هم كيفيت صوت مثل كليپ تصويرى اصليه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش كارش رو برات مى گم :
بعد از باز كردن vcd cutter به گزينه ى Tools ميرى ، بعد از انتخاب Split System Stream To M1V, MP3 از طريق Browse فايل مورد نظرت رو انتخاب مى كنى ؛ تو قسمت Destination dir to save m1v,mp3 و به كمك Browse جايى كه مى خواى فايلهاى صوتى و تصويرى جدا شده ذخيره بشن رو انتخاب كن .
* نكته ! بهتره جايى به غير از محل فايل اصلى ذخيره كنى .*
در آخر كافيه روى Spilt Now كليك كنى و صبر كنى تا عمل جداسازى 100% كامل شه و پيغام" Spilt Finished,done" ظاهر شه .
اميدوارم بتونى موفق شى ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]