PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : live , ray or pro?!!

kant1388
21-07-2012, 14:21
درباره xperia pro
1) کیبورد فیزیکی اش عربی یا فارسی هم گیر میاد؟
2) به نظرتون 400 می ارزه؟
3) از لحاط کیفیت بدمه ضعیف نیست؟ یه وقت کیبردش شل بشه!
4) نسبت به live و ray ارزش خرید داره؟

armin 76
21-07-2012, 16:46
در مورد کیبرد اطلاع زیادی ندارم.
فقط میدونم از دوستان که گرفتن ، کیبرد مجازیشون فارسی میشه. و کیبرد حقیقی فقط حروف انگلیسی داره.
یه جایی نوشته بود توی ایران سری جدیدی که وارد شده همراه با حروف عربی روی کیبرد هست.

xperia pro بهتره. چون بزرگتره و دوربین 8 داره

armin 76
21-07-2012, 16:54
از نظر شارژ دهی از 2مورد دیگه خیلی بالاتر هستش
+ به آندروید4 هم آبدیت میشه (ولی آخرین آبدیتش میگن سرعت به طور زیاد پاییین میاد)
روی کیبرد هم فارسی نداره.
یکی گفته که باگارانتی خریده ، فقط حروف انگلیسی روی کیبرد کشویی هست.
باید از فروشنده سوال کنی.

farshidshd
21-07-2012, 18:03
ray و live قیمتشون یکیه
منم بین این دوتا موندم که بالاخره ray گرفتم . همه جوره سرتر از Live هست

armin 76
21-07-2012, 18:07
ray و live قیمتشون یکیه

مبارکه :12:

MMM52
21-07-2012, 18:45
خب شد بالاخره یکی pro رو پسندید...

گوشی جالبیه به نظر من...

بین این سه تا تنها این مدل رم 8 گیگ تو بسته اش وجود داره...

صفحه نمایشش از هر دو بزرگتره 5. اینچ نسبت به live قابل چشم پوشی نیست...

باتری پرو و ری هم قوی ترن...

دوربین live هم خیلی شوته نسبت به اون دو تا...

بین پرو و ری من از هر لحاظ pro رو پیشنهاد میکنم چون صفحه ray خیلی کوچیکه...

armin 76
21-07-2012, 20:47

گوشی جالبیه به نظر من...

داداش میگه ری خریده ...

چرا pro نخریدی ؟

AC_POP
22-07-2012, 00:46
Pro یه عیبی که من شنیدم داره ، اینه که پشتیبانیش ضعیفه ! مثلا کاستوم رام واسش کمه و ...

بنظرم اگه صفحه 3.3 اینچی واست کوچیک نیست همین ری رو بخر . خیلی ها خریدن و ازش راضی ان .

kant1388
22-07-2012, 01:02

گوشی جالبیه به نظر من...

به نظر من هم گوشی خوبیه. کیبردش، دوربینش، 3.7 اینچ بودنش، اینا همه مزیته. البته قیمتی هم که به نظرم مناسبه. راستی چرا چندان بهش توجه نمی شه بیچاره مغفوب واقع شده. حتی mini pro بیشتر طرفدار داره!؟!
فقط اینکه من می خوام روی کیبرد فیزیکیش حتما فارسی یا عربی باشه.

kant1388
22-07-2012, 01:07
Pro یه عیبی که من شنیدم داره ، اینه که پشتیبانیش ضعیفه ! مثلا کاستوم رام واسش کمه و ...

بنظرم اگه صفحه 3.3 اینچی واست کوچیک نیست همین ری رو بخر . خیلی ها خریدن و ازش راضی ان .

ای "کاستوم رام " که تو وگفتی یعنییییییییییییی چه!!؟؟:31:
خب 4 دهم اینچ بزرگتر واقعا به چشم میاد.ثانیا چرا باید باید ray بخرم خب حالا خیلی ها هم خریده باشند؟! تازه اینکه گوشی رو بگیری که خیلی ها می خرند که بی کلاسیه!؟:5:

kant1388
22-07-2012, 01:08
ray و live قیمتشون یکیه

شما چرا بین این دوتا انتخاب کردید؟ pro چی؟

AC_POP
22-07-2012, 11:44
ای "کاستوم رام " که تو وگفتی یعنییییییییییییی چه!!؟؟:31:
خب 4 دهم اینچ بزرگتر واقعا به چشم میاد.ثانیا چرا باید باید ray بخرم خب حالا خیلی ها هم خریده باشند؟! تازه اینکه گوشی رو بگیری که خیلی ها می خرند که بی کلاسیه!؟:5:

کاستوم رام ، یعنی اینکه کوکر ها و هکر ها میان و رام های رسمی و پایه رو هههککک میکنن و شکل و ظاهرش رو بهتر میکنن و کلی امکانات دیگه بهش اضافه میکنن و در اکثر موارد هم باعث افزایش سرعت گوشی میشه ( معروف ترین کاستوم رام Cyanogen هست )
البته اینم بگم که من خودم شخصا با رام رسمی بیشتر حال میکنم تا کاستوم رام !

هر گوشی که صفحه ش بزرگتر باشه یعنی بهتره بنظر شما ؟ الان مثلا آیفون 3-4 ساله تو 3.5 اینچ گیر کرده یعنی خیلی بده ؟ نمیدونم من با پرو کار نکردم و نمیدونم چجوریه . اما میدونم که پشتیبانی ازش کمه . راجع به زیاد و تو دست همه بودن : گوشی ای که خیلی تو دست مردمه بنظرت عیب و ایراد زیاد داره ؟ از همون اول 1100 بگیر !!! 6600 - 6630 - N95 - Galaxy S - Galaxy S II و ... اینا بنظرت مشکل داشتن تو زمان خودشون ؟ نمیدونم حالا اگه کلاس گذاشتن واست مهمه و کارایی رو مد نظر نمیگیری اون یه بحث دیگه س .

دوستانی که Pro دارن ، اگه بدون تعصب راهنمایی ت کنن خیلی موثر تر از حرفای من برات خواهد بود . من راجع به Pro زیاد نمیدونم ، اما تعریف ray شنیدم . البته میگن ray هم کمی مشکل باطری داره مثل بقیه گوشی های سونی اریکسون ! ( باز نمیدونم Pro هم اونطوریه یا نه )

farshidshd
22-07-2012, 11:52
شما چرا بین این دوتا انتخاب کردید؟ pro چی؟

چون من خودم تا چند روز پیش بین این دوتا مونده بودم ، در مورد pro تجقیقی نداشتم

kant1388
22-07-2012, 13:01
کاستوم رام ، یعنی اینکه کوکر ها و هکر ها میان و رام های رسمی و پایه رو هههککک میکنن و شکل و ظاهرش رو بهتر میکنن و کلی امکانات دیگه بهش اضافه میکنن و در اکثر موارد هم باعث افزایش سرعت گوشی میشه ( معروف ترین کاستوم رام Cyanogen هست )
البته اینم بگم که من خودم شخصا با رام رسمی بیشتر حال میکنم تا کاستوم رام !

هر گوشی که صفحه ش بزرگتر باشه یعنی بهتره بنظر شما ؟ الان مثلا آیفون 3-4 ساله تو 3.5 اینچ گیر کرده یعنی خیلی بده ؟ نمیدونم من با پرو کار نکردم و نمیدونم چجوریه . اما میدونم که پشتیبانی ازش کمه . راجع به زیاد و تو دست همه بودن : گوشی ای که خیلی تو دست مردمه بنظرت عیب و ایراد زیاد داره ؟ از همون اول 1100 بگیر !!! 6600 - 6630 - N95 - Galaxy S - Galaxy S II و ... اینا بنظرت مشکل داشتن تو زمان خودشون ؟ نمیدونم حالا اگه کلاس گذاشتن واست مهمه و کارایی رو مد نظر نمیگیری اون یه بحث دیگه س .

دوستانی که Pro دارن ، اگه بدون تعصب راهنمایی ت کنن خیلی موثر تر از حرفای من برات خواهد بود . من راجع به Pro زیاد نمیدونم ، اما تعریف ray شنیدم . البته میگن ray هم کمی مشکل باطری داره مثل بقیه گوشی های سونی اریکسون ! ( باز نمیدونم Pro هم اونطوریه یا نه )

ممنون از توضیحاتتون.
1 برای من صفحه 3.7 نسبت به 3 یک مزیت محسوب می شه.
2 من نگفتم گوشی که خیلیا استفاده می کنن بده. من می گم اگه من بخوام گوشی که خیلیا استفاده میکنند رو بخرم باید بدونم چرا استفاده میکنند. و قانع بشم که اون گوشی نسبت به گوشی که اونا استفاده نمی کنند ولی من می پسندم چه مزیتی داره.
3 البته اینکه پشتیبانی ازش کمه می تونه یه عیب باشه ولی نه اونقدر بزرگ برای گوشی.
4 من هم دنبال اینم یکی بهم بگه این گوشی چه عیب اساسی داره که کم طرفداره. ولی من می پسندمش:27:

maziarzar
22-07-2012, 14:00
اکسپریا پرو به خاطر اینکه کشویی هست وکیبرد کیورتی سخت افزاری داره کمتر طرفدار داره چوت این باعث افزایش وزنش و افزایش قطر گوشی میشه
الا ن بیشتر مردم دنبال گوشی های باریک و سبک هستند
این گوشی تو رده وبا امکاناتش بهترینه منم چند وقت دیگه میخوام برم این گوشی رو بخرم بررسی ها و...اکثر سایت ها را خوندم اکثرا نشان دادن که از ری ولایو خیلی بهتره از نئو هم همینطور

MMM52
22-07-2012, 17:41
منم فکر میکنم دلیل مهجور موندنش بیشتر وزنش باشه...

ولی به نظرم نباید زیاد بهش گیر داد امکانات مهم تره و از نظر بعضی ها کیبورد واقعی کامل یه مزیت محسوب میشه خود منم همین نظرو دارم...

armin 76
22-07-2012, 17:50
منم فکر میکنم دلیل مهجور موندنش بیشتر وزنش باشه...

ولی به نظرم نباید زیاد بهش گیر داد امکانات مهم تره و از نظر بعضی ها کیبورد واقعی کامل یه مزیت محسوب میشه خود منم همین نظرو دارم...

دادا شما که اینهمه ازش خوشت میاد ، خودت ازش داری ؟:20:

MMM52
22-07-2012, 17:53
دادا شما که اینهمه ازش خوشت میاد ، خودت ازش داری ؟:20:

نه ولی رفیقم یه ماهی هست خریده...

همونو میگم بعضی ها کیبورد کامل دوس دارن اول e7 داشت بعد اینو گرفت و دلیل اصلیشم کیبورد کامل پرو بود...

AC_POP
22-07-2012, 18:34
ممنون از توضیحاتتون.
1 برای من صفحه 3.7 نسبت به 3 یک مزیت محسوب می شه.
2 من نگفتم گوشی که خیلیا استفاده می کنن بده. من می گم اگه من بخوام گوشی که خیلیا استفاده میکنند رو بخرم باید بدونم چرا استفاده میکنند. و قانع بشم که اون گوشی نسبت به گوشی که اونا استفاده نمی کنند ولی من می پسندم چه مزیتی داره.
3 البته اینکه پشتیبانی ازش کمه می تونه یه عیب باشه ولی نه اونقدر بزرگ برای گوشی.
4 من هم دنبال اینم یکی بهم بگه این گوشی چه عیب اساسی داره که کم طرفداره. ولی من می پسندمش:27:

بابا صفحه 3.3 هست تو هم دیگه اینقدر کوچیکش نکن !!! :31:

آخه معیار های تو با معیار من خیلی فرق داره . ببین من مثلا شاید اولین چیزی که در مورد گوشی اهمیت میدم ، اینه که نسبت به پولش ارزش داشته باشه ! دلیل اولم هم واسه ری همینه ! یه گوشی با اون سی پی یو و جی پی یو و تراکم پیکسل بالا و رزولوشن بالا ، بنظرم 360 خیلی خوبه ، در حالی که تا همین خرداد فکر کنم 480 بود !
اونموقع هم من بین ری و نئو یا نئو وی مونده بودم ولی این بیشتر به دلم نشست ، چون من تا بحال هرچی گوشی دکمه دار خریدم بعد یه مدت رنگ دکمه هاش رفته ( انگشته داریم ؟؟؟ :31: ) و یکی از دلایل انتخاب ری هم واسم همین بود . بعدش زیبایی و باریک بودن و ...

حالا مثلا شاید معیار تو فرق کنه و مثلا جز اون کسانی باشی که عادت کرده به تایپ کردن با صفحه کلید QWERTY یا مثلا بزرگی صفحه واسش مهم باشه . معیار اگه بزرگی صفحه و صفحه کلیده که برو سراغش :20:
فقط قبل از اینکه بخری برو مثلا چند تا ویدئو و review ازش از یو.تیوب در بیار نگاه کن . یا مثلا برو راجع به کیبوردش تحقیق کن ببین بعدا لق نشه بره رو اعصابت . یا اینکه گوشی های کشویی و کیبورد دار ، صفحه فلت ضعیفی دارن . برو راجع به اینا تحقیق کن ایشالا که درست ترین انتخاب رو بکنی :46:

h!tman
22-07-2012, 20:14
برا کسی که رام باز نباشه پرو بهتره.
و عوض کردن همیشگی رام هم کار گوشی های سونی نیست. اکثرشون به تعداد انگشت های دست رام کم باگ دارن مگر گوشی مثل XS. این کارا مال سامسونگ و موتورولاس;)
کسی با QWERTY مشکلی نداشته باشه خیلی هم گوشی خوبیه. دقیقا آرک کوچولوی کیبورد داره

kant1388
22-07-2012, 23:15
امروز رفتم قیمت گرفتم:
pro 430 بدون گارانتی.
با این وضعیت اصلا ارزش خرید نداره دیگه! من تا 400 روش حساب کرده بودم.
صفحه کلید عربی یا فارسی هم هیچکدوم نداشتند.
فکر کنم برم سراغ ray.
اگه اینجوری بپرسم که بهترین و ارزونترین گوشی اندرویدی که ارزش خرید داشته باشه کدومه؟ دوستان چیو پیشنهاد می کنند؟ البته این mini واقعا کوچیکه!

maziarzar
22-07-2012, 23:55
امروز رفتم قیمت گرفتم:
pro 430 بدون گارانتی.
با این وضعیت اصلا ارزش خرید نداره دیگه! من تا 400 روش حساب کرده بودم.
صفحه کلید عربی یا فارسی هم هیچکدوم نداشتند.
فکر کنم برم سراغ ray.
اگه اینجوری بپرسم که بهترین و ارزونترین گوشی اندرویدی که ارزش خرید داشته باشه کدومه؟ دوستان چیو پیشنهاد می کنند؟ البته این mini واقعا کوچیکه!

مگه میشه خوب نگشتی حالا کجا رفتی قیمت گرفتی؟
وقتی گوشی شاپ با گارانتی 415 میده صد در صد 400تومن یا حتی کمترش هست
دیجیکالا هم قرمزشو414 باگارانتی ومشکیشو 425 با گارانتی میده

kant1388
23-07-2012, 00:14
مگه میشه خوب نگشتی حالا کجا رفتی قیمت گرفتی؟
وقتی گوشی شاپ با گارانتی 415 میده صد در صد 400تومن یا حتی کمترش هست
دیجیکالا هم قرمزشو414 باگارانتی ومشکیشو 425 با گارانتی میده

دو تا پاساژ موبایل تو شیراز.
اتفاقا همین رو هم بهشون گفتم. اونا هم گفتن پس برو از همون اینترنت بخر!!!
مملکنه داریم به خدا!

maziarzar
23-07-2012, 01:58
به نظرمنم اینترنتی هزینه پست هم فکرکنم3تا5تومن باشه من یه چیزی رو از یه فروشگاه اینترنتی تو اردبیل خریدم برام با پست اورد تهران3تومن هزینش شد

h!tman
23-07-2012, 10:03
دیجی کالا سایت مطمئنیه
بارها ازش خرید داشتم
میتونید از اون بخرید
تهران قیمتش از Ray هم کمتر شده
Ray رو میدن 390 و پرو 380

atlas-m
23-07-2012, 10:18
گوشی های کشویی سونی اریکسون کمی لقی دارند.
من خودم XPERIA™ mini pro دارم و به خاطر همین مشکلش میخوام بفروشمش و Neo V بگیرم. با Pro هم کار کردم و دیدم که این لقی رو داره.... .

kant1388
23-07-2012, 21:53
دوستان نظرتون در باب xperia x10 چیه؟ 440 می ارزه؟ اصلا کلا می ارزه؟ مشکلی نداره؟ آخه یه خورده قدیمیه.

armin 76
23-07-2012, 21:57
دوستان نظرتون در باب xperia x10 چیه؟ 440 می ارزه؟ اصلا کلا می ارزه؟ مشکلی نداره؟ آخه یه خورده قدیمیه.

به نظرم xperia u بهترشه تو این قیمت
هم از نظر cpu
هم رم
ولی دوربین x10 بهتره + بزرگتره .
من xperia u رو ترجیح میدم.
آندروید4
دو هسته
رم بالاتر نسبت به x10

kant1388
23-07-2012, 22:18
به نظرم xperia u بهترشه تو این قیمت
هم از نظر cpu
هم رم
ولی دوربین x10 بهتره + بزرگتره .
من xperia u رو ترجیح میدم.
آندروید4
دو هسته
رم بالاتر نسبت به x10

اینکه مموری نمی خوره خیلی بده.

MR.CART
24-07-2012, 01:05
خوب حافظه داخلیش اندازه یه مموری هست که
4 گیگ حافظه داخلیشه :)
مثل n95 که مموری نداره ولی حافظه داخلیش 8 گیگه:27:

h!tman
24-07-2012, 01:24
2گیگ فضای نصب برنامه داره
و 4و خوردی گیگ در دسترس کاربر:)

armin 76
24-07-2012, 10:44
اینکه مموری نمی خوره خیلی بده.

بله یک عیب حساب میشه .

ولی4گیگ در دسترس کاربر هست
همونطور که دوستمون گفتن2گیگ فضای نصب برنامه
در صورت کمبود هم از کابل otg با قیمت 14-15 هزار تومان استفاده کنید.
شما با این کابل فلش یا هارد رو میتونید بهش وصل کنید !

kant1388
24-07-2012, 12:01
بله یک عیب حساب میشه .

ولی4گیگ در دسترس کاربر هست
همونطور که دوستمون گفتن2گیگ فضای نصب برنامه
در صورت کمبود هم از کابل otg با قیمت 14-15 هزار تومان استفاده کنید.
شما با این کابل فلش یا هارد رو میتونید بهش وصل کنید !

خب این که نشد. 2 گیگ فضای نب برنامه که قطعا کم می آد. و اینکه نمی شه یه کابل با یک فلش مموری همیشه همرات باشه! حجم خود گوشی کوچیک نیست. هر چند دو هسته ایه ولی با این مشکلش نمی شه کنار اومد. اگه نظرتون رو دریتره x10 هم بگید ممنون می شمم. 440 خوبه؟ً

h!tman
24-07-2012, 12:13
X10 کلا 200 تومن میرزه:دی
برید پس سراغ ray یا pro
اگر میتونید افزایش بودجه داشته باشید Ace-Sola -Advance

ArashMiniStar
24-07-2012, 12:16
من خودم NEO V دارم و خیلی راضیم از این بابت که RAY نگرفتم.چون صفحه نمایشش کوچکتره...
باتزیش هم خوب نگه میداره در کار سنگین مثل وبگردی و فیلم مخصوصا...بنظر من که با اون ظرفیتی که داره عالیه...
این PRO هم خوبه ولی به مرور کیبوردشون شنیدم لق میشن و چون انگلیسی هستن زیاد به کار نمیاد

armin 76
24-07-2012, 13:02
خب این که نشد. 2 گیگ فضای نب برنامه که قطعا کم می آد. و اینکه نمی شه یه کابل با یک فلش مموری همیشه همرات باشه! حجم خود گوشی کوچیک نیست. هر چند دو هسته ایه ولی با این مشکلش نمی شه کنار اومد. اگه نظرتون رو دریتره x10 هم بگید ممنون می شمم. 440 خوبه؟ً

x10 از دور خارجه که !
440 دقیقا u با اون مشکلش میر ارزه!!
اگر تا 500 بیاید بالا عالی میشه
مثلا Ace 2 .
از همه نظر عالیه
دوهسته
آپدیت به 4
صفحه 3.8
دوربین 5

armin 76
24-07-2012, 13:11
من خودم NEO V دارم و خیلی راضیم از این بابت که RAY نگرفتم.چون صفحه نمایشش کوچکتره...
باتزیش هم خوب نگه میداره در کار سنگین مثل وبگردی و فیلم مخصوصا...بنظر من که با اون ظرفیتی که داره عالیه...
این PRO هم خوبه ولی به مرور کیبوردشون شنیدم لق میشن و چون انگلیسی هستن زیاد به کار نمیاد

خیلی ها فینگلیش و اینا تایپ میکنن !

armin 76
24-07-2012, 13:13
نظر من اینه 520 اگر موجوده ace 2 بگیر .
اگر 420 میخواید neo v گزینه ی خوبیه ...

ArashMiniStar
24-07-2012, 13:29
خیلی ها فینگلیش و اینا تایپ میکنن !

تو اس ام اس بله.ولی تو وب گردی و فروم رفتن و اینا هم فینگلیش؟

armin 76
24-07-2012, 13:56
تو اس ام اس بله.ولی تو وب گردی و فروم رفتن و اینا هم فینگلیش؟

کیبرد فیزیکی چه نقشی اینجا داره ؟

ArashMiniStar
24-07-2012, 14:08
کیبرد فیزیکی چه نقشی اینجا داره ؟

عزیزم بحث نکن دیگه!! اگر منظورت مجازی هست یعنی لمسی باید عرض کنم که پس کیبورد فیزیکی رو برای چی داریم؟

armin 76
24-07-2012, 14:20
عزیزم بحث نکن دیگه!! اگر منظورت مجازی هست یعنی لمسی باید عرض کنم که پس کیبورد فیزیکی رو برای چی داریم؟

کیبرد در هر جایی به دردتون میخوره! تو اس ام اس، وب گردی، تایپ یه سند و حتی برخی بازی ها(اگه تنظیمات بازی این اجازه رو بهتون بده!). در هر جایی که هستید وقتی کشویی رو باز میکنید (مثل مدیا پلیر یا تو دسکتاپ) گوشی اتوماتیک میره رو جستجو! مثلا تو مدیا پلیر بین آهنگها جستجو میکنه و اهنگهایی که تمام یا قسمتی از مشخصاتشون با نام وارد کرده شما هماهنگی داره، به صورت لیست میاره و میتونید یکی رو انتخاب کنید. تو اینترنت به جای اینکه 70 درصد و گاهی 100 درصد صفحه نمایش رو به کیبرد مجازی اختصاص بده، مثل لب تاپ میتونید راحت تایپ کنید و صفحه رو کامل ببینید. مثلا تو نرم افزار یاهو مسنجر این مزیت به چشم میاد! میتونید پی ام های زیادی رو در عین حال تایپ کردن تو صفحه ببینید و لازم نیست هی کیبرد مجازی رو بیارید تو صفحه و هی ببریدش پایین! من هر دو حالت رو تست کردم، هم کیبرد مجازی هم کیبرد حقیقی! در واقع پرو همه امکانات یه گوشی اندروئیدی رو داره+ یه کیبرد که در مواقع خاص (مثل بالا) بقیه پیشش کم میارن! حتی آرک اس! شما میتونید اصلا ماه یه بار هم کیبرد رو باز نکنید و با کیبرد مجازی مثل بقیه گوشی ها تایپ کنید ولی جاهایی هست که کیبرد حقیقی نقش خودش رو نشون میده و شما حال میکنید! مخصوصا اگه فینگلیش یا انگلیسی تایپ کنید.

kant1388
24-07-2012, 16:49
pro یا neo v مساله اینست!!!

آخرش ما نفهمیدیم این کیبرد فیزیکیه عیبه یا حسن؟
pro neov
وزن 126 142
حافظه همراه 2 8
دوربین 5 8
کیفیت بلند گو xLOUD -
صفحه کلید فیزیکی ندارد دارد
با این توضیحات که neo v:
1. (Note) دفترچه يادداشت ندارد. حتي گوشي هاي Java نيز دفترچه يادداشت دارند ولي اين گوشي فاقد Note است.
2. امکان تغيير Artist و Album در فايل هاي صوتي وجود ندارد. بنابراين طبقه بندي بسيار مشکل است و فايل هاي صوتي منظمي نخواهيد داشت.
3. در بسياري از مواقعي که قصد داريد فايلي را بلتوث کنيد امکان (دکمه) ارسال در Option وجود ندارد. اين در حالي است که سيستم عاملهاي ساده تر اين امکان را دارند.
و این توضیحات که pro:
گفته می شود که که کیبردش پس از مدتی لق می زند.

قیمت از دی جی:
pro 429 با گارنتی
neo v 422 بدون گارانتی

حالا بگید چیکار کنیم؟!!!

kant1388
24-07-2012, 16:59
این ace2 که شما می گید و 100 تومان گرونتره، هم سی پی یو هم دوربینش از pro ضعیفتره چندان حسنی هم نداره بجز یک دهم اینج السی دی!

armin 76
24-07-2012, 17:07
pro یا neo v مساله اینست!!!

آخرش ما نفهمیدیم این کیبرد فیزیکیه عیبه یا حسن؟
pro neov
وزن 126 142
حافظه همراه 2 8
دوربین 5 8
کیفیت بلند گو xLOUD -
صفحه کلید فیزیکی ندارد دارد
با این توضیحات که neo v:
1. (Note) دفترچه يادداشت ندارد. حتي گوشي هاي Java نيز دفترچه يادداشت دارند ولي اين گوشي فاقد Note است.
2. امکان تغيير Artist و Album در فايل هاي صوتي وجود ندارد. بنابراين طبقه بندي بسيار مشکل است و فايل هاي صوتي منظمي نخواهيد داشت.
3. در بسياري از مواقعي که قصد داريد فايلي را بلتوث کنيد امکان (دکمه) ارسال در Option وجود ندارد. اين در حالي است که سيستم عاملهاي ساده تر اين امکان را دارند.
و این توضیحات که pro:
گفته می شود که که کیبردش پس از مدتی لق می زند.

قیمت از دی جی:
pro 429 با گارنتی
neo v 422 بدون گارانتی

حالا بگید چیکار کنیم؟!!!

:18:
مگه neo v آندروید نیست ؟؟؟؟
خب 1000 تا برنامه هست که کار note رو میکنن !از نت دانلود میکنید .احتملا منظورش اینه که تو حالت پیشفرض نداره !

خب شما بگو کیبرد + دوربین واست مهمه ؟

kant1388
24-07-2012, 17:28
:18:
مگه neo v آندروید نیست ؟؟؟؟
خب 1000 تا برنامه هست که کار note رو میکنن !از نت دانلود میکنید .احتملا منظورش اینه که تو حالت پیشفرض نداره !

خب شما بگو کیبرد + دوربین واست مهمه ؟

این نظرات در باره ی neo v رو یه نفر تو سایت دی جی گفنه بود. البته زیاد هم مهم نیست. خب دوربین 8 نسبت به 5 مهمه ولی نه اینکه بعد 6 ماه کیبردش اوراق بشه!! و درد سر درست کنه. خب کیبرد هم بودش از نبودش بهتره.

armin 76
24-07-2012, 17:52
این ace2 که شما می گید و 100 تومان گرونتره، هم سی پی یو هم دوربینش از pro ضعیفتره چندان حسنی هم نداره بجز یک دهم اینج السی دی!

عزیز ace 2 دوهسته ای ه !!

armin 76
24-07-2012, 17:53
ته ته بودجت چنده ؟
بگو شاید گزینه دیگه ای باشه

kant1388
24-07-2012, 18:04
ته ته بودجت چنده ؟
بگو شاید گزینه دیگه ای باشه

حدود 400
ببین این پرو به نظر من خیلی خوبه فقط مشکل کیبردش.

armin 76
24-07-2012, 18:22
حدود 400
ببین این پرو به نظر من خیلی خوبه فقط مشکل کیبردش.

دادا توی چند تا پست قبلی تمامی موارد مربوط به کیبرد پرو رو گفتم .
الان هم میگم . شما هر وقت دوست داشتید کیبرد را دربیاورید استفاده کنید.
اصلا اگه دوست ندارید استفاده نکنید!
کیبرد مجازی که هست!

با این موضوع مشکل حل نمیشه ؟
اگر نمیشه پس باید سراغ ray یا neo v برید .(u هم که واسه کابلش میگید نه)

kant1388
24-07-2012, 18:40
دادا توی چند تا پست قبلی تمامی موارد مربوط به کیبرد پرو رو گفتم .
الان هم میگم . شما هر وقت دوست داشتید کیبرد را دربیاورید استفاده کنید.
اصلا اگه دوست ندارید استفاده نکنید!
کیبرد مجازی که هست!

با این موضوع مشکل حل نمیشه ؟
اگر نمیشه پس باید سراغ ray یا neo v برید .(u هم که واسه کابلش میگید نه)

آره حل می شه!:31:
فقط باید دوباره برم یه دوری بزنم تا قیمت مناسب گیرم بیاد. از یکی از دوستام پرسیدم گفت neo v 415 گیر میاد ولی برا pro یاید تا دو روز دیگه صبر کنی تا برامون بیاد.
ولی neo v هم گوشی خوبیه هااا :27:

armin 76
24-07-2012, 20:40
آره حل می شه!:31:
فقط باید دوباره برم یه دوری بزنم تا قیمت مناسب گیرم بیاد. از یکی از دوستام پرسیدم گفت neo v 415 گیر میاد ولی برا pro یاید تا دو روز دیگه صبر کنی تا برامون بیاد.
ولی neo v هم گوشی خوبیه هااا :27:

داش بیخیال توروخدا :24:
همین پرو بخر دوربینشم بالاتر ازneo v ه دیگه

kant1388
27-07-2012, 17:30
سلام با سپاس از دوستان
دیروز pro خریدم با گارانتی کامتل مشکی 415 .

armin 76
27-07-2012, 17:34
سلام با سپاس از دوستان
دیروز pro خریدم با گارانتی کامتل مشکی 415 .

بالاخره خریدی !:31:
مبارک باشه :11:
ایشالا کارت رو راه بندازه