PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لب تاپ مناسب مهندسی عمران تا سقف 2 میلیون با این مشخصات

Переклад не
21-07-2012, 03:02
سلام
دوستان لطفا لب تاپی مناسب کارهای محاسباتی سریع مانند تحلیل ساختمان بوسیله ی نرم افزار های ایتبس و ... و همچنین طراحی پیشرفته ی سه بعدی بوسیله ی اتوکد و ... معرفی بفرمائید که:
مستحکم
پرقدرت
زیبا
نهایتا 16 اینچ(یعنی بزرگ نباشه)
و خوش دست باشه

ممنون

r4deon
21-07-2012, 12:31
اگر قصد بازی ندارید ،از lenovo سری thinkpad توصیه می شود!thinkpad t520!در این رنج واقعا" محکم و پرقدرت ترین هستند.

artyst
21-07-2012, 21:03
asus n55 خوبه

Переклад не
21-07-2012, 21:22
asus n55 خوبه
خرکاره؟ یه چیزی باشه که واقعا زیاد عمر کنه.البته من در نگه داری لوازم الکترونیکی نهایت دقت و سلیقه رو به کار میگیرم.با این حال لبتاپ مثله گوشی موبایل تو وضعیت های مختلف قرار میگیره که باید دووم بیاره.
این لبتاپی که معرفی کردید بدنش خط و خش نمی افته؟
ممنون

Переклад не
21-07-2012, 21:31
راستی باید usb3 هم داشته باشه

Phoenix84
21-07-2012, 21:39
thinkpad lenovo و latitude dellو elitebook hp از بهترین های لپ تاپهای مهندسی هستند

c4bmb_mgh
21-07-2012, 23:16
سلام داداش . من مکانیک میخونم . برو سونی بگیر . سری f2 . من f23gfx/b گرفتم . 20 روز پیش با رم 8گیگ و 1 سال گارانتی سریر در اومد 2100000 . الان هیچ مشکلی باهاش ندارم .
من رشته ام ساخت و تولیده و مرتب با نرم افزار های تحلیل و آنالیز سر و کار دارم . تا حالاش که کم نیاورده . مشخصات :
cpu : intel corei7 2670qm
gpu : nvidia geforce gt540m
ram: 8gb DDR3
hdd:500gb 7200rpm hitachi japan
od: blu-ray disc pioneer
screen : fullHD 1920*1080p
من با لپ تاپ های زیادی کار کردم . ولی این یکی واقعا بهم چسبید . باز سوالی داشتی بپرس . رو لپ تاپم تعصب ندارم . اگه ایرادی داشته باشه حتما میگم .

Mr.Mazmamfi
22-07-2012, 00:00
مدل E530 هم هست . ( نسبت به T از کانفیگ بالاتری برخورداره و ارزونتر هم هست )

البته این مدل انگار هم سندی بریج رو داره و هم ایوی که سازگار سندی رو با گرافیک های 610 و 630 وارد کرده .

خرکاره؟ یه چیزی باشه که واقعا زیاد عمر کنه.البته من در نگه داری لوازم الکترونیکی نهایت دقت و سلیقه رو به کار میگیرم.با این حال لبتاپ مثله گوشی موبایل تو وضعیت های مختلف قرار میگیره که باید دووم بیاره.
این لبتاپی که معرفی کردید بدنش خط و خش نمی افته؟
ممنون

پیشنهاد میکنم اگر خواستی سریه Thinkpad لنوو رو بخری ، از نزدیک ببینیش ، و جنش بدنشو برآورد کنی که در برابر خش و .... مقاوم هست یا نه !!!
ولی در مقابل ضربه و ... مقاوم هست ، هارد آنتی شوکر داره ، و فکر کنم قابلیت Safe هم داشته باشه .

راستی باید usb3 هم داشته باشه

E530 دارای USB 3 هست ولی E520 خیر . ( 2 تا داره )
باس رمش هم 1600 هست .

فقط زیباییش رو شک دارم :46:

ulsss
22-07-2012, 00:40
سلام
دوستان لطفا لب تاپی مناسب کارهای محاسباتی سریع مانند تحلیل ساختمان بوسیله ی نرم افزار های ایتبس و ... و همچنین طراحی پیشرفته ی سه بعدی بوسیله ی اتوکد و ... معرفی بفرمائید که:
مستحکم
پرقدرت
زیبا
نهایتا 16 اینچ(یعنی بزرگ نباشه)
و خوش دست باشه

ممنون
y570. البته چون مدل جدیدترش اومده کم کم داره جمع میشه ولی خوب قیمتش خوبه والبته خوش ساخت و با کیفیت است. اگه از نزدیک ببینیش واقعا زیباست.
هم سیپییوش قویه هم گرافیکش. من اگه جای تو بودم جزء این مدل به چیز دیگه ایی فکر نمیکردم. usb3 هم داره.

Переклад не
22-07-2012, 10:58
دوستان خیلی متشکرم
برندی که اکثرتون معرفی فرمودید (لنوو ) برام خیلی نا آشنا و بیگانه بود. مثلا چیزی که باب شده ایسوس و سونی ویوو هست .دلیلش چیه که لنوو برند ناشناخته ایه؟ منظورم اینه ایسوس و سونی به دلیل اینکه با کیفیت ترن خیلی خریداری میشن؟
ممنون

Highbury
22-07-2012, 15:24
پست شماره 8 تایید میشه

دوستان خیلی متشکرم
برندی که اکثرتون معرفی فرمودید (لنوو ) برام خیلی نا آشنا و بیگانه بود. مثلا چیزی که باب شده ایسوس و سونی ویوو هست .دلیلش چیه که لنوو برند ناشناخته ایه؟ منظورم اینه ایسوس و سونی به دلیل اینکه با کیفیت ترن خیلی خریداری میشن؟
ممنون
برای شما ناشناخته هست
ایسوز بخاطر این شناخته شدست که رم، گرافیک، دی وی دی رام، مانیتور و ... میسازه.
سونی هم از موبایل گرفته تا دوربین و .... میسازه و بیشتر تو چشم هست.
لنوو برند بسیار معتبری در زمینه لبتاب هست و همیشه در ساخت لبتابهاش، کیفیت را در الویت قرار میده.
لنوو یک شرکت چینی هست که پیش از این با IBM همکاری میکرد. IBM شرکت آمریکایی هست که جز قدیمی ترین کمپانی ها در زمینه کامپیوتر و سخت افزار محسوب میشه و محصولاتش در وزارتهای جنگ و اطلاعات آمریکا و ... هست.
IBM از چند سال پیش تولید کامپیوترهای خانگی و معمولی را به لنوو واگذار کرد.

3rdoor
24-07-2012, 13:42
دوست عزیز اگر می خوای lenovo بگیری من توصیه می کنم که حتما از سری تی باشه . من شخصا با سری E به مشکل خوردم و کیفیت بدنه خوبی نداره . ولی همونطور که mr.mazmamfi گفت کانفیگ سری E بالاتره

Переклад не
24-07-2012, 15:29
خب شما یه مدل از این سری که گفتید معرفی بفرمائید لطفا که کانفیک بالایی داشته باشه
همچنین نظرتون در مورد IBM Lenovo IdeaPad Y560 چیه؟
ممنون

Переклад не
26-07-2012, 12:41
یکی از رفقا میگه این لنوو ها بایوس ندارن.فرصت نشد درموردش حرف بزنیم .درسته؟ خب این بایوس کلا چیه؟
ممنون

baran45
27-07-2012, 15:29
لنوو همون ibm سابقه.من معماری میخونم و با اتوکد به حالت دوم و سه بعدی کار میکنم و 3d max کار میکنم.قبلا یه دل 5110 داشتم که اصلا جواب نمیده.لنوو بد نیست یکی از هم کلاسیام گرفته خوبه.سونی اصلا توصیه نمیشه چون تو رندر کار هنگ
میکنه.من خودم الان یه ایسر v3 گرفتم واقعا عالیه.cpu نسل جدیده یعنی آی وی بریجه.قبلیا سندبریج بودن.اصلا داغ نمیکنه بر عکس دل که هر دو ساعت هنگ میکرد.ایسوسم خوبه.پس یا ایسر بگیر یا لنوو یا ایسوس.