PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد پسوند ویدئویی ts

famile dur !
21-07-2012, 02:17
سلام به همه ی دوستان عزیز. رمضان بر همه ی شما تبریک. من از مبدل دیجیتال StarSat استفاده میکنم. فایل های ضبط شده رو با پسوند ts خروجی میده که البته با نرم افزار VLCPlayer قابل پخشه. اگه کسی از دوستان میدونه به چه نرم افزاری میشه بدون از دست دادن صدا اونو تبدیلش کرد به پسوند mpg یا هر چی جز این تی اس کمک کنه. ممنون از دوستان عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

smhsh121
21-07-2012, 11:18
ts رو نیازی نیست تبدیل کنی برنامه K-Lite Mega Codec Pack رو نصب کن راحت با مدیا پلیر هم می تونی ببینیش.

famile dur !
21-07-2012, 12:52
ممنونم دوست عزیز. اما من کلأ میخوام بفهمم چجوری میشه تبدیلش کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا چجوری ؟

smhsh121
21-07-2012, 13:08
با Converter های مخصوص مثل XMedia Recode

saeediranzad
21-07-2012, 13:45
Daum PotPlayer نرم افزار همه فن حریف پخش و تبدیل فایلهای صوتی و تصویری.
لینک دانلود را از تاپیکش بردارید.

famile dur !
22-07-2012, 01:06
دم دوستان گرم. ما بریم دانلود کنیم ببینیم چی میشه.

poonel
22-07-2012, 01:13
Super Converter هم خیلی نرم افزار حرفه ای و خوبیه.

تا اونجایی که من تست کردم اکثر قریب به اتفاق نرم افزارها (حتی نسخه های پولی) موقع تبدیل، کیفیت رو کاهش میدن.

اما نرم افزار رایگان Super Converter یه تنظیماتی داره که میشه با انجامشون، تبدیل را بدون کاهش کیفیت انجام داد.

famile dur !
24-07-2012, 00:22
همه رو دانلود کردم. هیچکدومشون نتونستن با صدا تبدیل کنن. کلأ خروجی بدون صداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

clau
24-07-2012, 00:28
سلام برنامه Allok video joinerدانلود کن هم برای به هم وصل کردن چند قسمت از فیلم به کار میره هم برای تبدیل به انواع فرمت های تصویری کارت راه میندازه

poonel
24-07-2012, 00:51
همه رو دانلود کردم. هیچکدومشون نتونستن با صدا تبدیل کنن. کلأ خروجی بدون صداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاید کدکهای صدای کامپیوترت ناقصه. شایدم خودت نتونستی نرم افزار Super Converter را تنظیم کنی.

من که هزار بار ts را با نرم افزاری که معرفی کردم تبدیل کردم و مشکلی نداشتم.

saeediranzad
24-07-2012, 13:24
امکان نداره. من با Pot player هرچی را بخواهم به هرچی دیگه تبدیل میکنم،بی دردسر.

famile dur !
24-07-2012, 15:28
شاید کدکهای صدای کامپیوترت ناقصه. شایدم خودت نتونستی نرم افزار Super Converter را تنظیم کنی.

من که هزار بار ts را با نرم افزاری که معرفی کردم تبدیل کردم و مشکلی نداشتم.

تنظیماتش برا تبدیل به همراه صدا چجوریه؟ میتونی در قالب توضیحی عکسی چیزی بذاری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

famile dur !
24-07-2012, 15:29
امکان نداره. من با Pot player هرچی را بخواهم به هرچی دیگه تبدیل میکنم،بی دردسر.

چجوری تبدیل کنم آخه وقتی پخششم بدون صداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

asrit.net
24-07-2012, 16:16
دوست عزیز Total Video Convertor را تست کنید.

برادر من هم با Xilisoft Video Convertor (اگر اسم را اشتباه نکنم. محصول Xilisoft است این را مطمئنم)

توانسته است این فرمت را به صورت صحیح تبدیل کند.

poonel
24-07-2012, 21:27
تنظیماتش برا تبدیل به همراه صدا چجوریه؟ میتونی در قالب توضیحی عکسی چیزی بذاری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزارش الآن رو کامپیوترم نصب نیست که عکس بزارم.
همینطوری میگم:
بالای صفحه نرم افزارش می تونی کدک صدا رو به دلخواه تغییر بدی مثلا mp3 یا mp2 یا AAC و....
وسط پنجره نرم افزار تنظیمات صدا مثل Bit rate و چند کاناله بودن و.... هست.
تنظیماتی که تو این نرم افزاره هست تو هیچ نرم افزاری پیدا نمیشه. واقعاً تخصصی و دقیق می تونی صدا و تصویر را تبدیل کنی.
خودت با آزمون و خطا می تونی اونطور که دلخواهته هزار تا برنامه روش پیاده کنی.

باید اونقدر با تنظیماتش ور بری تا یادش بگیری. فقط باش ور برو. والا نرم افزار آسونی هم هست.

famile dur !
25-07-2012, 00:15
دوست عزیز Total Video Convertor را تست کنید.

برادر من هم با Xilisoft Video Convertor (اگر اسم را اشتباه نکنم. محصول Xilisoft است این را مطمئنم)

توانسته است این فرمت را به صورت صحیح تبدیل کند.

اتفاقأ من خودم کلأ از این استفاده میکنم. صداش رو روی هر کدکی که میذارم نمیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smhsh121
25-07-2012, 00:42
ای فامیل دور عزیز :38:اول همون K-Lite Mega Codec که بهت گفتمو نصب کن چون از بابت کدک خیالت راحت میشه.

famile dur !
25-07-2012, 00:45
ای فامیل دور عزیز :38:اول همون K-Lite Mega Codec که بهت گفتمو نصب کن چون از بابت کدک خیالت راحت میشه.

مخلصم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه من میخوام بعضی از فیلمای ضبط شده رو ببرم توی پریمیر و باهاش کار کنم. بر اهمینم اصرار دارم که تبدیلش کنم. وگر نه توی پخشش که مشکلی ندارم.

saeediranzad
25-07-2012, 10:09
چجوری تبدیل کنم آخه وقتی پخششم بدون صداست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی فایل اولیه تون بیصداست؟ خوب، اون که دیگه ایرادش از کانورتر نیست. حالا هر کانورتری که باشه.
شما یا سیستمت ایراد داره، یا در ضبط فایل مشکل دارید.

famile dur !
25-07-2012, 13:28
منظورم از پخش، پخش با همون نرم افزار Pot Player هستش. وگرنه با نرم افزاری مثل VLC Player پخشش با صداس. البته مشکل سخت افزاری رو میتونم تأیید کنم آخه کارت صدام توی ویندوز های 64 بیتی شناسایی نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاید دلیلش همین باشه. اصلأ امکان داره توی ایکس پی که کارت صدا مشکلی نداره یهو بیاد مشکل ایجاد کنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeediranzad
26-07-2012, 09:03
مشکل از درایورت نیست؟ برنامه آپدیت درایور داری؟ آپدیت کن، بببین چی میشه.

famile dur !
27-07-2012, 23:54
کارت صدام رو همین دیروز عوض کردم مشکل درایورم فعلأ نداره. عجیبه :18: :39:

starry_girl
28-07-2012, 00:22
سلام
نرم افزار رایگان DVDVideoSoft Free Studio هم برنامه خوبیه می تونید امتحان کنید. البته مطمئن نیستم این پسوند رو تبدیل میکنه یا نه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baran77777
28-07-2012, 04:27
فامیل دور همه رو گذاشتی سر کار .. نگاه کن ببین اصلا صدای کامپیوترت باز هست :31:
من قبلا یه نرم افزار کم حجم استفاده کردم به نام ts2mpeg از اینترنت پیداش کن بدون افت کیفیت تبدیل انجام میشه

famile dur !
28-07-2012, 20:12
دوستان :20: من برم این دو تا برنامه ی اخیر رو بگیرم ببینم چی میشه. اگه نشد دیگه بیخیالش میشم :37: دم همگی داغ :31::7:

famile dur !
02-10-2012, 22:57
آقا نشد! بیخیالش شدم :37: