PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش و روشن شدن مانیتور و سپس هنگ کردن آن

behbod1
21-07-2012, 01:10
درود بر همه
چند روزی میشه که هنگام کار با کامپیوتر یکدفعه مانیتورم شروع میکنه به پارازیت دادن مثل نویز و صفحه چند بار تکون میخوره و خاموش روشن میشه تا کاملا خاموش بشه و چراغ مانیتور چشمک بزنه یا اینکه صفحه هنگ بکنه (کلا این 2 حالت پیش میاد)
و من مجبور میشم سیستم رو ریست کنم بعضی وقتا ریست هم که میکنم بازم هیچی نشون نمیده ولی بعضی وقتا با ریست صفحه میاد ویندوز بالا میاد و دوباره بعد از مدتی همینطور میشه
مدل مانیتورم Samsung syncmaster 795 mb
من اول فکر کردم مشکل از کارت گرافیکه بخاطر همین کارت گرافیک کامپیتر دیگه رو گذاشتم روش بازم همین مشکل پیش اومد
cpu رو هم تعویض کردم بازم همینطور شد رم ها رو از طریق مای کامپیوتر چک کردم همون مقدار رو میزد
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه ؟ من خودم احتمال میدم شاید مادربورد مشکل داره که اطلاعات تصویر رو به گرافیک نمیده
لطفا کمکم کنید کارم کامپیوتره و به سیستم نیاز دارم

EXTREME
21-07-2012, 11:30
اول باید خود مانیتور کابل دیتا و کابل برقش چک بشه
اگه درست بود باید درایور گرافیک رو آپدیت کنید قبلش ویندوز رو عوض کنید اگه درست نشد با یک گرافیک دیگه و یک پاور دیگه سیستم رو تست کنید
بهتره قطعات رو از کیس بیرون بیارین و به صورت open air سیستم رو اسمبل کنید و دوباره تست کنید

behbod1
21-07-2012, 12:32
اول باید خود مانیتور کابل دیتا و کابل برقش چک بشه
اگه درست بود باید درایور گرافیک رو آپدیت کنید قبلش ویندوز رو عوض کنید اگه درست نشد با یک گرافیک دیگه و یک پاور دیگه سیستم رو تست کنید
بهتره قطعات رو از کیس بیرون بیارین و به صورت open air سیستم رو اسمبل کنید و دوباره تست کنید

کابل دیتاش که مشکلی نداشت نگاه کردم کابل برق هم همینطور ولی برای اطمینان کابل برق رو عوض کردم و یدونه نو انداختم روش ویندوز هم مشکلی نداره 1 ماه پیش عوض کردم با یک کارت گرافیک دیگه هم تست کردم بازم همینطور شد پاور هم فکر نکنم مشکل داشته باشه چون پارسال خریدم و تقریبا نو
مشکل از چی میتونه باشه دیگه؟

behbod1
21-07-2012, 18:18
مشکل حل شد.