PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید سیستم صرف برای بازی نهایتا"تا 1 میلیون تومان

armardeh
20-07-2012, 21:59
سلام دوستان دوستم ازم راهنمایی خواست جهت خرید سیستم برای بازی که هیچ گونه محدودیتی نداشته باشه و همه ی بازیها رو اجرا کنه... بهترین جایی که به ذهنم رسید اینجا بود ...لطفا؛ یه سیستم خوب پیشنهاد بدید یه چیزی که بعد ازش ناامید نشه...چند سالی هست می‌خواد بخره هی گفتم نکن فعلا" وقتش نیست تا رسید به امروز خواهشا" رو سفیدمون کنید! با تشکر وخسته نباشید از شما لطفا" زود جواب بدید:20:راستی گرافیک باید NVidia باشد

armardeh
20-07-2012, 23:46
خواهش میکنم هر چه زودتر جواب (راهنمایی)بدید دوستان:11:

campuzlit
21-07-2012, 00:03
سیستم کامل با مانیتور یا فقط کیس؟

armardeh
21-07-2012, 00:16
با مانیتور19 تا 22 اینچ

MR.CART
21-07-2012, 01:49
این پیشنهاد من:
MB:ASRock h61m/u3s3=130.000
CPU:Intel PENTIUM G850=160.000
ram:kingesten 2x2gb 1333=45.000
VGA:XFX HD 6670=160.000
HDD:Segate 500GB Momentus=140.000
ODD:Lite-on 24x=30.000
CASE:Green MAGNUM2=65.000
PSU:Green GP-535B-US=105.000
MON:LG LED 1940S=190.000
ALL=1.025.000
کارت 6670 تو این رنج از کارت های دیگه ی انویدیا بهتر بوده.
این 2تا بنچمارک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا هم نگاه کنید.
در هر صورت اگه انویدیا رو میخواید که تو این رنج GT 440 رو از برند گینوارد بردارید.

armardeh
21-07-2012, 05:07
لطفا" مادر بورد بهتری پیشنهاد بدید!ازشکلش خوشم نمی‌آد نمیدونم چرا!!! AMD چطوره؟ مثلا" AM3 - FX-4100 - 3.3GHz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

campuzlit
21-07-2012, 09:11
لطفا" مادر بورد بهتری پیشنهاد بدید!ازشکلش خوشم نمی‌آد نمیدونم چرا!!! AMD چطوره؟ مثلا" AM3 - FX-4100 - 3.3GHz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مادربرد معرفی شده هم در رنج قیمتی خودش مادربر خوبیه و با بودجه شما هم جور در می یاد. سی پی یو پیشنهادی شما قیمتش 230 هست .
پیشنهاد می کنم که اگه ممکنه بودجه رو افزایش بدین تا بشه کارت گرافیک بهتر خرید تا بعدا پشیمون نشین.

Dj_aghamajid
21-07-2012, 09:57
درود
اگه کاربردتون فقط گیم هست. بهتره کنسول بخرین. چون با این بودجه اون چیزی که شما میخواین در نمیاد.

camry
21-07-2012, 11:12
درود
اگه کاربردتون فقط گیم هست. بهتره کنسول بخرین. چون با این بودجه اون چیزی که شما میخواین در نمیاد.

به شدت نقض میشه :31: چون یهو دیدن سال دیگه کنسول جدید xbox و ps3 اومد در ضمن ps3 الان حدود 500 تومنه
در کل pc از همه لحاظ بهتر از کنسوله من خودم الان با گرافیک gt440 gigabyte بازی battlefield رو روی ultra بازی میکنم که خوب لذتی که داره هیچ وقت روی کنسول نداره

در هر صورت اگه انویدیا رو میخواید که تو این رنج GT 440 رو از برند گینوارد بردارید.
چرا گینوارد ؟ گینوارد قطعات رو ضعیف میزنه به نظر من بهتره gigabyte اونم 2 گیگ ddr3 بر دارین پشیمون نمیشین
مموری کلاک های گینوارد معمولا پایینن و توی بازی ها با رزولوشن بالا بازی کند میشه !!!

MR.CART
21-07-2012, 11:48
مموری کلاک های گینوارد معمولا پایینن و توی بازی ها با رزولوشن بالا بازی کند میشه !!!
مطمئنید؟
این گیگابایت:

Core Clock
810 MHz

Shader Clock
1620 MHz

Memory Clock
1600 MHz

این گینوارد:

camry
21-07-2012, 11:53
1 گیگ بله همینطوره ولی اینکه گیگابایت با ddr3 همون عملکرد ddr5 رو در آورده خیلی بهتره
2 گیگ مموری هم واسه بازی های سنگین بهتر جواب میده

Dj_aghamajid
21-07-2012, 12:07
به شدت نقض میشه :31: چون یهو دیدن سال دیگه کنسول جدید xbox و ps3 اومد در ضمن ps3 الان حدود 500 تومنه
در کل pc از همه لحاظ بهتر از کنسوله من خودم الان با گرافیک gt440 gigabyte بازی battlefield رو روی ultra بازی میکنم که خوب لذتی که داره هیچ وقت روی کنسول نداره

چرا گینوارد ؟ گینوارد قطعات رو ضعیف میزنه به نظر من بهتره gigabyte اونم 2 گیگ ddr3 بر دارین پشیمون نمیشین
درود.
نظر شما محترمه. بهتره یکم ریز بشیم تا استارتر بتونه بهتر تصمیم بگیره.
شما فرمودین، با GT 440 میتونین رو حالت الترا با فریم مناسب بازی کنید. جالب هست برام. رو چه رزولوشنی؟
این ریویو رو ببیند:

یا این:

میبینید که GT440 که سهله، بزرگتراش کم میاران.
تو لینک اول برید عملکرد این کارت رو تو بازیهای دیگه ببنید. رزولوشن فول اچ دی. اکثر بازیها فریم زیره 30 دارن. در صورتیکه فریم مناسب زیز 60 هست. در واقع 45 تا 60.

این تا اینجا.

کنسول های جدید یه دفعه نمیان بیرون. قبلا کلی تبلیغات میشه. الانم مشخص نیست مثلا تا 3 سال دیگه کنسول جدیدی بیاد. بازی رو LED لذت دیگه ای داره. کینکت هم که خودش شده یه کنسول. نظرم روی Xbox360 باندل هست.

armardeh
21-07-2012, 15:53
ممنون از همتون گرافیک کارت به کمتر از gts450 راضی نمیشم ولی خوب نمیشه با ۱ میلیون جور کرد...:9:مادربورد رو اگه مدلی معرفی کنید که 2 اسلات گرافیک کارت داسته باشه میشه بعدا" که نیاز پیدا کرد یکی دیگه بگیره sli کنه این طوری خوب میشه مگه نه؟ ولی خوب بودجه دستشو بسته حالا بهش میگم ببینم میتونه افزایش بده!:3:ودر مورد کنسول هم که اصلا وابدا نمیخواد...!سیستمی هم که برا بازی خوب باشه.اکثریت نیازهای دیگه روهم برآورده میکنه ولی در کل هدف خرید بازی هست...

camry
21-07-2012, 16:55
درود.
نظر شما محترمه. بهتره یکم ریز بشیم تا استارتر بتونه بهتر تصمیم بگیره.
شما فرمودین، با GT 440 میتونین رو حالت الترا با فریم مناسب بازی کنید. جالب هست برام. رو چه رزولوشنی؟
این ریویو رو ببیند:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا این:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میبینید که GT440 که سهله، بزرگتراش کم میاران.
تو لینک اول برید عملکرد این کارت رو تو بازیهای دیگه ببنید. رزولوشن فول اچ دی. اکثر بازیها فریم زیره 30 دارن. در صورتیکه فریم مناسب زیز 60 هست. در واقع 45 تا 60.

این تا اینجا.

کنسول های جدید یه دفعه نمیان بیرون. قبلا کلی تبلیغات میشه. الانم مشخص نیست مثلا تا 3 سال دیگه کنسول جدیدی بیاد. بازی رو LED لذت دیگه ای داره. کینکت هم که خودش شده یه کنسول. نظرم روی Xbox360 باندل هست.

خوب ما چکار فریم و تست هایی که انجام میشه داریم من الان خودم دارم عملی بازی می کنم البته رو رزولوشن 1280 در 1024 ولی من روی 1920 هم با تنظیمات high امتحان کردم مشکلی نداشت
در کل میخوام بگم این فریم ها بیشتر جنبه تست و مقایسه و به خاک مالیدن کارت های ضعیف تره
مثال دیگه هم دارم
روی یکی از سیستم های دوستان با گرافیک gt 220 بازی gta iv رو با بالاترین رزولوشن کار میکرد ولی برای battlefield کم آورد و داغ میکرد و به تیک تیک می افتاد !!!

Dj_aghamajid
21-07-2012, 17:41
این حرف دیگه درست نیست. من بررسی GT 440 رو نشون شما دادم. شما میگید الکی هست؟
خب شما مشخصصات دقیق سیستمتون رو بفرمایید.
با برنامه Fraps میزان فریم حداقل- حداکثر و میانگین تو این بازی و... رو بهمراه شات بزارید .اینجا.
اگه مانیتور شما فول اچ دی ساپورت میکنه. اما شما دارید رو 1280*1024 بازی میکنید. این نشان دهنده ی چی هست؟ شما یجوری میگی الترا بازی میکنم. یکی ندونه فکر میکنه شما دارید فول اچ دی و تمام جزئیات دارید 60 فریم میگیرید.
در صورتیکه تو کنسول راحت فول اچ دی رو با جزئیات High بالا میاره و فریم بالای 40 و تا 60 رو میده. در واقع کنسول باید فریم مناسب بده.

GT220 تو GTA IV چند فریم میگرفت؟ بالای 30؟ کار میکرد یعنی چی؟ اجرا میشد یا با فریم مناسب و روون میشد بازی کرد . من گرافیک آنبرد هم با میزان 15 فریم GTA رو بازی کردم. اما حال نمیداد. چون رزولوشن و...پایین بود و فریم کم بود.