PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدیریت نرم افزارها

B3HZ@D
20-07-2012, 00:40
درود
من یک سری برنامه روی سیستم نصب کردم و میخوام وقتی که در منزل نیستم فرد دیگه ای قابلیت استفاده از اون نرم افزار رو نداشته باشه.
چون خیلی وقت ها پیش اومده یا برنامه پاک شده یا این که برای اون مشکل پیش اومده.
حالا میخوام کاری کنم که در زمانی که نیستم کسی قابلیت استفاده از اونا رو نداشته باشه.
یعنی طوری باشه که قابلیت اجرا شدن رو از اون بگیرم و هر چقدر هم کلیک و تلاش کنی اجرا نشه!
مگر این که خودم پای سیستم باشم و فعالش کنم . همچین چیزی هست و میشه انجام داد ؟!
پسورد گذاشتن و مخفی کردن رو نمیخوام.
ممنون

jafarian
20-07-2012, 13:06
ازطریق ویندوز بخواین این راه برین یکم دردسر داره که باید سرچ استارت منو رو باز کنید داخلش دستور parental controls بزنید بعد روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه بعد یوزر خودتون انتخاب کنید از اونجا میتونید برنامه ها رو بلوک کنید اما پیشنهاد من استفاده ازبرنامه AppAdmin که روی سیستم خودمم نصبه با این برنامه برای بلوک کردن برنامه استفاده میکنم طرز کارشم به این صورته وقتی برنامه رو دانلود کردین روی برنامه کلیک راست تو حالت run as administrator اجراش کنید بعدش طبق شماره 1 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید مسیر برنامه خودتون بدین بعدم طبق شماره 2 روی گزینه restart explorer کلیک کنیدطبث شماره 3 هم میتونید پسورردم مشخص کنید بعد که برنامه اجرا بشه پیغام بلوک دریافت میشه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3HZ@D
21-07-2012, 05:04
ممنون . یک قسمتش رو متوجه نشدم ؟ یعنی بعد از استفاده از این نرم افزار برای اجرای برنامه ها پسورد میخواد ؟!
چون من نمیخوام روی اونا پسورد بذارم.

jafarian
24-07-2012, 16:13
ممنون . یک قسمتش رو متوجه نشدم ؟ یعنی بعد از استفاده از این نرم افزار برای اجرای برنامه ها پسورد میخواد ؟!
چون من نمیخوام روی اونا پسورد بذارم.

این پسوردی که من گفتم مربوط به خود برنامه میشه ربطی به گذاشتن پسوررد روی نرم افزارها نداره چون همینطور که اشاره کردم فقط برنامه مورد نظر شما رو بلوک میکنه که اجرا نشه.