PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گالری موزه

3dkhorshid
19-07-2012, 01:37
سلام این کار جدیدمه نظر بدید و خوشحالم کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hossein2006
19-07-2012, 09:54
سلام
کارت قشنگه و میشد که بهتر از این هم بشه اگه روی تابلوها بیشتر کار می کردی تابلوها مثل پوستر شده که به دیوار چسبیده باید بهش حجم می داد و جای تابلو ها را هم میشد بهتر انتخاب کرد و نور پردازی روی تابلوها هم باید بهتر بشه
و در مورد تصویر اول که روی دیوار سه تا طاقچه مانندآبی رنگ زدی اگه روی اونها به جای تابلو از مجسمه استفاده می کردی بهتر بود و همین طور ضخامت اونها را هم باید کمی کمتر کنی ابعادش جور نیست

در کل خسته نباشی من فکر می کنم تو می تونی حرفه تر کار به شرطی که با عجله کار نکنی .

m.beh
19-07-2012, 16:02
سلام من حرفه ای نیستم که بتونم اصطلاح دروستو بگم ولی بین مبل ها صاف و صوف نیست یعنی خط دور پشتی مبلا و اگر نه به نظرم کارت خیلی قشنگه به نسبت کارایی که می بینم

kamron_devil
20-07-2012, 09:12
خیلی قشنگ شده فقط تابلوها تخت هستن و راحتی ها هم یکجوریه. زیاده دستشون بالاست. موفق باشی

sasan irani2
16-11-2012, 03:13
متریال کف ضعیفه و اون متریال ابی.مبلها هم که گویا ندارن اصلا متریالی

kurdtarfand
02-12-2012, 01:49
دوست عزیز کارت در کل عالیه
فقط نمیدونم اینجا چرا کسی به نور پردازی توجه نمی کنه
مشکل اصلی کار شما نورپردازی هستش که اگه توچه کنید نور به قسمت دیگری از تاباو رو روشن کرده در حالی که باید بیشترین قسمت نور بروی تابلو قرار بگیره

موفق باشی

Baghche
14-12-2012, 14:37
ما که هیچ عکسی ندیدیم.

tatuy
19-12-2012, 00:28
دوست عزیز مثل اینکه عکست لود نمیشه