PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن activeX

Life24
18-07-2012, 21:57
سلام
من فلش پیلر هر چی میرم توی سایتش با چیز پی ان و بدون پیز پی ان اصلا بام باز نمیشه به هیچ وجه
باید هر طوری هست activeX رو نصب کنم و رو سیستمم نصب نیست
چی کار کنم؟تو کنترل پانل هم گکه میزنم روی فلش پیلر اونجا میگه نصب نیست اکتیو ایکس

jafarian
18-07-2012, 22:16
سایت پایین از مایکروسافت یک روش قرارداده به اینصورت که داخل سرچ استارت منو دستور Services وارد کنید روی گزینه مورد نظر دبل کلیک کنید بعدش تو نجره ای که باز میشه از ستون سمت راست گزینه ActiveX Installer (AxInstSV) پیدا کنید روی این گزینه کلیک راست گزینه start انتخاب کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Life24
18-07-2012, 22:47
این سایت adobe چرا باز نمیشه؟ برای شما هم این طوره؟ با ای پی اون ور ابی ها هم باز نمیشه چرا؟
هنوز تو کنترل پال میگه نصب نشده فکرکنم این برای بعد از نصب هست من نصب ندارمش

jafarian
18-07-2012, 22:57
از من که بازمیشه موردی نداره شما برنامه ccleaner دانلود کنید کش و هیستوری مرورگر خودتون با این برنامه کلا پاک کنید در مرحله بعد برنامه Windows Repair رو از لینک دوم دانلود طبق ویزارد این برنامه پیش برین داخل صفحه آخر تیک تمامی گزینه ها رو بزارین باشه بعدشم روی گزینه استارت موجو در این برنامه کلیک کنید از آخرم سیستم ریستارت از نوع چک کنید.

Life24
18-07-2012, 23:20
با ie هم همین وضع هست و باز نمیکنه
الان مشکل ما نصب activex هست

jafarian
18-07-2012, 23:25
اگر که با اون دو تا برنامه هم که گفتم دانلود کردین مشکلتون رفع نشد طبق سایت پایین که بصورت شکل گفته شده activex برای ie فعال کنید.