PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز شدن فایل Host با Notepad

1373828
18-07-2012, 21:42
با سلام.
دوستان تو این مسری:C:\Windows\System32\drivers\etc
فایل hosts رو نمیتونم با Notepad باز کنم و همچنین با Notepad اونو Save اش کنم.
چطوری این مشکل رو حل کنم؟
عکس هم میزارم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
18-07-2012, 21:51
شما میخوایین اون فایل رو به صورت همیشگی با Notepad باز کنین؟؟ این کار عملی نیست چون فایل Hosts یه فایل بدون پسوند هست
باید هربار واسه باز کردنش همون پنجره ی Select Program رو باز کنین و Notepad رو انتخاب کنین

jafarian
18-07-2012, 21:53
طبق سایت پایین که بصورت شکل توضیح داده شده برین تو قسمت option one باید notepad داخل سرچ استارت منو تایپ روی گزینه مورد نظر کلیک راست بعدشم گزینه run as administrator انتخاب طبق شکل پیش برین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afflatus
24-07-2012, 01:14
سلام من مشکلم اینه که تمام نرم افزار هام ایکونشون یه شکل شده و هر بار که open with می کنم بازم تغییری نمی کنن! مشکل کجاست!؟
با تشکر

jafarian
24-07-2012, 15:30
سلام من مشکلم اینه که تمام نرم افزار هام ایکونشون یه شکل شده و هر بار که open with می کنم بازم تغییری نمی کنن! مشکل کجاست!؟
با تشکر

اگرکه منظورتون اینه که برانامه های روی دسکتاپ همشون به یک شکل دراومدن این روش برین Icon Cache ویندوز ریست کنید به اینصورت که ابتدا پنجره تسک منیجر اجرا کنید بعدش از سربرگ Process
روی گزینه Explorer.exe کلیک راست گزینه End Process انتخاب کنید بعد از اون قسمت بالای پنجره تسک منیجر روی گزینه File کلیک کنید از زیرمنوش گزینه new task انتخاب کنید بعد داخل این پنجره دستور cmd رو تایپ اینتر کنیدداخل صفحه ای که باز میشه این دستورات پایین که قراردادم با موس از اینجا کپی بگیرین داخل اون پنجره با موس paste بعدشم برای هرکدوم جدا اینتر بزنید

CD /d %userprofile%\AppData\Local

DEL IconCache.db /a

EXIT

بعد ازاین مرحله داخل پنجره تسک منیجر از منوی file گزینه new task اجرا کنید داخلش دستور EXPLORER.EXE رو تایپ اینتر کنید.