PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بعد آپدیت کردن بایاس

Microsoft Windows
18-07-2012, 13:04
سلام دوستان من هروقت آپدیت واسه بایاس مادربوردم میاد میریزم ولی دوبار یعنی دفعه قبل و ایندفعه که آپدیت کردم آپدیت شد ولی وقتی ریست شد ارور داد که بایاس باید ریکاوری بشه ولی میره تو ستاپ و save میکنم مشکل حل میشه ولی حالا چرا اون ارور رو میده؟ این رو هم بگم که این دو آپدیت پردازنه های ایوی بریج رو به مادر بوردم اضافه میکرد ممکنه واسه این باشه من که فکر نمیکنم . نصخه های قبل تر هم نمیشه ریخت چرا ؟کلا نمیشه بایاس رو فلش کرد و ازنو آپدیت رویخت؟

EXTREME
18-07-2012, 20:12
سلام دوستان من هروقت آپدیت واسه بایاس مادربوردم میاد میریزم ولی دوبار یعنی دفعه قبل و ایندفعه که آپدیت کردم آپدیت شد ولی وقتی ریست شد ارور داد که بایاس باید ریکاوری بشه ولی میره تو ستاپ و save میکنم مشکل حل میشه ولی حالا چرا اون ارور رو میده؟ این رو هم بگم که این دو آپدیت پردازنه های ایوی بریج رو به مادر بوردم اضافه میکرد ممکنه واسه این باشه من که فکر نمیکنم . نصخه های قبل تر هم نمیشه ریخت چرا ؟کلا نمیشه بایاس رو فلش کرد و ازنو آپدیت رویخت؟

الان دقیقا چه اروری موقع بوت میده ؟

معمولا شما خودتون نمیتونید به ورژن های قبلی برید باید با پروگرمر اینکارو بکنید
بایوس مینتون رو از چه سروری دانلود میکنید ؟

Microsoft Windows
18-07-2012, 22:22
There are 3 download servers available on ASUS Download Site - Global, China and P2P. Each server provides exact the same content no matter where you download from, except for the speed which you are connected to.
من از سرور Global دانلود میکنم مگه فرقی هم میکنه خودشون نوشتن فقط تو سرعت دانلود فرق داره
اینم ارور

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
18-07-2012, 22:39
با دیفالت کردن بایوس این مشکل حل نمیشه ؟

با یک باتری دیگه هم تست کنید

درست نشد با پروگرمر باید بایوس بریزین براش
باید با پروگرمر بایوس قدیمی تر براش ریخته بشه اگه بازم مشکل داشت باید آی سی فلش رام و پاور چک بشه

Microsoft Windows
18-07-2012, 23:01
هروقت آپدیت میکنم این ارور میاد و زیاد آزار دهنده هم نیست چون میرم توستاپ و تنظیمات رو ذخیره میکنم دیگه نشون نمیده. یک بار هم سر آپدیت شدن قبلا گیر کرد .باتری از کجا گیر بیارم؟پروگرمر چی هست منم میتونم انجام بدم؟ فقط نرم افزاره؟

EXTREME
18-07-2012, 23:18
هروقت آپدیت میکنم این ارور میاد و زیاد آزار دهنده هم نیست چون میرم توستاپ و تنظیمات رو ذخیره میکنم دیگه نشون نمیده. یک بار هم سر آپدیت شدن قبلا گیر کرد .باتری از کجا گیر بیارم؟پروگرمر چی هست منم میتونم انجام بدم؟ فقط نرم افزاره؟

پس همون دفعه اول است ؟
بعد از دیفالت کردن بایوس دیگه این ارور نمیاد ؟
پس اگه اینطور باشه باتری مشکل نداره
پروگرمر یک وسیله است آی سی فلش رام رو میزارن روش و بایوس میریزن براش باید ببیرد تعمیرگاه های مین

Microsoft Windows
19-07-2012, 00:05
بله همون دفعه اول هست
دیفالت هم میشه دیگه نمیاد کما این که آپدیت هم میکنم دیفالت میشه.
حالا حتما هم باید ببرم بدم پروگرامر بزنه یا نمیخواد؟

EXTREME
19-07-2012, 08:30
بله همون دفعه اول هست
دیفالت هم میشه دیگه نمیاد کما این که آپدیت هم میکنم دیفالت میشه.
حالا حتما هم باید ببرم بدم پروگرامر بزنه یا نمیخواد؟

چون دفعه های دیگهنمیخواد و با همون دیفالت درست میشه فکر نکنم نیازی باشه مشکل دیگه ای با سیستم ندارین ؟

Microsoft Windows
19-07-2012, 10:06
مشکل دیگه ای که هنوز رویت نشده و خدا رو شکر همه چی خوبه فقط بعد از آپدیت اون ارور میاد میره تو اعصاب .

EXTREME
19-07-2012, 10:47
مشکل دیگه ای که هنوز رویت نشده و خدا رو شکر همه چی خوبه فقط بعد از آپدیت اون ارور میاد میره تو اعصاب .

نه اگه همون دفعه اول میاد و با دیفالت درست میشه مشکلی نیست

Microsoft Windows
07-11-2012, 22:19
جديداً يه مشکلي پيدا کرده که مثلا برنامه اي مثل PowerDirector که قبلا خوب کار ميکرد هنگ ميکنه مشکل از جاي ديگه هم نيست همه چي رو تست کردم خودم حدس ميزدم از هارديا از ويروس باشه که نبود با هارد دوستم تست کردم يه مشکل ديگه هم هست که خيلي کم اتفاق مي اوفته اونم اينه که وقتي دکمه پاور رو ميزنم قبل از پست بايوس سيستم خاموش ميشه.مادربوردم امروز دادم واسه گارانتي .گارانتيش هم ويستاهست اونا هم با سابقه درخشاني که دارن فکر کنم بايوس رو بترکونن.

Microsoft Windows
09-11-2012, 19:24
کسی نیست راهنمایی کنه؟

Microsoft Windows
17-11-2012, 16:18
کسی نیست راهنمایی کنه؟