PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حوردن سی پی یو توسط system idle

PersianDev
18-07-2012, 09:32
اصل موضوع از عنوانم معلومه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ی روز داشتم با لپ تاپم کار میکردم که یوهو دیدم کورام بازی میکنن(زیاد کار میکنن)
ریستارت کردم هنوز پا بر جا بود رفتم تو تسک منیجر همونطور که میبینید یسیتم ایدل داره سی پی یو رو یخوره حتی بعد از ریستارت
کیلشم میکنم بسته نمیشه(ویروس ندارم)
در ضمن خیلی ها هم این مشکل رو داشتند و نمیدونن از کجاست و باید چیکار کرد

P‌C
19-07-2012, 17:42
System Idle Process يک پردازش واقعي در سيستم شما نيست. اين پردازش برخلاف بقيه پردازش‌ها از منابع سيستم شما استفاده نمي‌کنه؛ بلکه زمان استفاده از آنها و زمان بيکار بودن آنها را نشون مي‌ده. براي مثال وقتي مقدار Process اين پردازش روي ۹۹ درصد باشه، يعني سيستم شما از ۹۹ درصد منابع خودش استفاده نمي‌کنه و بيکارهست.

در ضمن شما نمي‌تونيد اين پردازش رو ببنديد؛ چون از زمان ويندوز NT در تمامي نسخه‌هاي ويندوز قرار داده شده.(کلیک)

jafarian
20-07-2012, 13:14
این روشهای پایینم برین:20:

روش اول

ازطریق safe mode بالا بیاین ببینید بازم به همین صورت این پروسس شما اگر که اونجا مشکلی نبود ازطریق clean boot تست کنید به اینصورت که بصورت عادی وارد ویندوز بشین بعدشم داخل منوی run دستور msconfig تایپ اینتر کنید طبق پست پایین که توضیح دادم بعدش پیش برین سیستم که ریست شد بالا اومد ببینید بازم به همون صورته

روش دوم

فایل bat پایین دانلود روی دسکتاپ سیو کنید اجراش کنید بعدش سیستم ریستارت کنید بالا اومد از نوع چک کنید

روش سوم

منوی run اجرا کنید داخلش دستور devmgmt.msc تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل ابتدا روی گزینه IDE/ATAPI controllers دبل کلیک کنید از زیرمنوی طبق شماره 2 دور گزینه هایی که بصورت رنگ قرمزمشخص کردم روی هرکدوم به ترتیب کلیک کنید بعدشم به سربرگ advanced settings برین اونجا طبق شماره 4 داخل اون کادر اگر هر نشوته ای دیدین به سربرگ درایور برین روی گزینه آنیستال کلیک کنید سیستم که ریست شد بالا اومد از نوع چک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersianDev
20-07-2012, 14:38
اگر کار نمیکنه پس چرا لپ تاپم داغ میکنه؟
کدوم فایل بت لینکی که نذاشتین

jafarian
24-07-2012, 00:01
اگر کار نمیکنه پس چرا لپ تاپم داغ میکنه؟
کدوم فایل بت لینکی که نذاشتین

اون دو تا روش دیگه رو حتما برین بعدش از این فایل bat پایین استفاده کنید مشکلی بود بگین راهنمایی کنم.