PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا HP نه !!

wildfire.m
17-07-2012, 18:20
نمیخواستم تاپیک جدید بزنم ولی دیدم نمیشه!

واقعا گیج شدم اینقدر حرفهای مثبت و منفی شنیدم
نمیدونم چی راسته چی نه

تاحالا لب تاپ مورد نظرم 6C55 بود ولی با پستهای جدیدی که دارم میبینم میفهمم زیادم HP انتخاب خوبی نیست

از دوستان میخواستم بیام بگن چرا HP خوب نیست؟دلیل بیارن تا من هم قانع شم و لب تاپ مورد نظرشون رو تا سقف 2000 معرفی کنند

خودم دوست داشتم گرافیکم AMD باشه چون بهتر برای اجرا بازی خوبه ولی اگه بخوام به گزینه هایی مثل NSSSL یا GE620 DX فکر کنم این طور نیست

حالا من موندم با کلی فکر گوناگون

fk_u
17-07-2012, 20:58
سلام
خودم هم دنبال لبتاب هستم ولی تو خرید کجت خیلی تحقیق میکنم و باعث میشه دیرخرید کنم در این مورد حوصله خرید لبتاب ندارم فکر کنم قیمت ها هم خیلی بالا رفته مثل همه چیز .... هم نمیدونم چه مارک بگیرم.
قبلا سونی قبول داشتم از برند سونی خوشم میاد هم میدیدم کیفیت داره جدیدا دوستان میگن که مثل قدیم نیس عالی باشه ولی خوبه.
سری z حرفه ای هست ولی فکر کنم گرون تر از 2 تومنه.
بعد دوستی گفت سونی تو مدار و خنک کنندگی جالب نیس لنوو خوبه و قبلا که ibm میزد تصویرش lcd در حد عالی بود مثل ابل ...
مینی بوک لنوو همون نت بوک فامیلم داره میگفت جنسش که خوبه حتی تو رستوران بودن افتاد از میز هیچیش نشد :20: تبلیغشم هست بجای تخته اشبزی اشتباه میگیرنش البته تبلیغ اغراق میکنند.
خودمم دنبال y570 580 هستم ولی قیمتا زیادن با این دلار موندم چی کنم
اون کاربر emoboylove خیلی از hp تعریف میکنه ولی لنوو میگفت اشغاله قبول ندارم لنوو خیلی مارک معتبری هست تو ایران همه مارک ها نمیاد باعث میشه اکثر مردم شاید اسمشم نشنون مثلا فقط دل بشناسن. بچه های انجمن که همه ابدیتن.نت بوکش که خوب بود. بنظرم لنوو خیلی خوبه با کیفیته جنسش به گفته دوستمم تو بنچمارک خوبه

لبتاب اولا نباید خراب بشه زود ولی خب به وارانتی هم توجه کن فکر کنم سونی بهتر باشه وقتی خراب شد نمایندگی تعمیراتش هست ولی اکثر مارک های دیگه شرکت هایی که گارانتی کردند تعمیرات تخصصی ندارند.

سونی تو سخت جونی معروفه بچه ها زیاد روشن میزازنش ولی برای بازی گفتید سری گیمش سری z هست که گرونتره ولی دل قبلا برای بازی توصیه میشد سری گیمش خودم دل قبول ندارم
نباید فن بازی در اورد من سونی خوشم میاد ولی میگم به لنوو هم فکر کن.

بچه ها اول دوستمون راهنمایی کنید در اخر چه لبتابی از چه برندی خوبه ظاهرش خوب باشه و حالا حالا بیمه کنه برنامه ها ی سنگین بالا بیاره و زیاد روشن موند خراب نشه برنامه های رشته الکترونیک و برنامه نویسی. راحت اجرا کنه شاید با 1 تومن لبتابم نیاز رفع بشه ولی عادت کردیم جنس بهتر بگیریم . باتریشم خوب باشه
خیالمون راحت بشه زیر 2 من میخام نمیخام زیاد هزینه کنم ولی خب نظرتون بگید اگه اوکی دادید ارزش داره گرونتر خریدن میخریم:12:

fk_u
17-07-2012, 21:07
فکر کنم زیاد بست من بدرددت نخورد زیادم طولانی شد :13:
تو گرافیک هم بنظرم nvidia بهتره
منم دوس دارم بدونم hp خوبه یا نه ؟ گفتن کیبردش جهت ها کوچیکه و لبتاب گرم میشه

=CYBER=
17-07-2012, 21:22
فکر کنم زیاد بست من بدرددت نخورد زیادم طولانی شد :13:
تو گرافیک هم بنظرم nvidia بهتره
منم دوس دارم بدونم hp خوبه یا نه ؟ گفتن کیبردش جهت ها کوچیکه و لبتاب گرم میشه
من 6199 دارم حدود 1 سال هست .
از نظر گرم شدن مثل بقیه لپ تاپ ها هست چون کانفیگ با این مشخصات بالا گرمای زیادی داخل سیستم ایجاد می کنه .

البته من با این گرماش مشکل دارم چون خوشم نمیاد موقعی که دارم با سیستم کار می کنم ( کار نسبتا سنگین ) دستم گرم بشه ، احساس خوبی نیست .

من بدی به جز این مورد ازش ندیدم خیلی هم خوب کار کرده .

em0cUteb0y
17-07-2012, 21:35
دوست عزی خوب معلوم هست نوت یوک با پردازنده i7 حتما گرما داره چون باید داشته باشه و به خاطر عملکردش هست این مساله و کاملا هم طبیعی اما این که داغ کنه و مشکل کولینگ داشته باشه به هیچ وجه ...
CoolSense داری دیگه می دونی چقدر عالی هست عملکردش ...
نوت بوک هم واسه رندر و کارهای خیلی سنگین زیاد مناسب نیست و باعث کاهش عمر قطعات می شه ...
البته یک مساله ای هم خیلی قابل توجه هست اونم این که Pavilion با این ظرافت و باریکی و اون کانفیگ های به شدت قوی مثل سی پی یو 4 هسته ای گرافیک 7690m XT و هارد 1T ورم8 و ...واقعا توی کولینگ عالی هست ...
یعنی دفع گرمای این قطعات واقعا خیلی عالی کار شده و به سیستم قشاری وارد نمی کنه ...
این مساله رو اونایی که این مدل ها رو دارن خوب می دونن من بگم شاید تصور اغراق بودن پیش بیاد ...

fk_u
17-07-2012, 21:38
برای من سوال بود سیستم desktop که خیلی اتاق گرم میکنه بخاطر فن و .... کلا از گرما بدم میاد لبتاب هم جریانش همین طوره محیط گرم میکنه ؟ گرم شدن بدنه لبتاب هم منم خوشم نمیاد همه لبتاب ها اینطورین

wildfire.m
17-07-2012, 22:01
خب کار سنگین کردم مطمئنن باعث گرم شدن میشه دیگه!اینکه دلیلی بر عیب اون برند نیست!منکه هنوز مشکلات اچ پی رو نمیفهمم(خیلیها میگن تو فروم های خارجی از hp بد میگن و امار خرابیش زیاد بوده و....!!)

از لنوو من هم تعریف شنیدم ولی مدلی نمیشناسم که برای گیم مناسب باشه

دوستان لطف کنند ی چنتا سایت هم معرفی کنند تا بتونم مشخصات لب تاپ مورد نظرشون رو ببینم

Stream
17-07-2012, 22:15
یک برند در حد و اندازه های HP نمی تونه "بد" باشه، مشکلات رو هم مدل های مختلف دارن، نه همه (یا اکثریت) محصولات یک برند.

موقع مقایسه هم محصولات مختلف با هم مقایسه میشن، نه برندها به طور کلی با هم. تاپیک محتوای خاصی نداره و قفل میشه.